Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Pipito77 4th April 2014 12:36

Случая е такъв:камбест нос с гърбица,първа операция ще е.Ще съм благодарна ако и Вие помогнете по някакъв начин в избора ми.Оперираните момичета в Турция вече не влизат,затова се обърнах към Айше.Благодаря!

Pufpaf 4th April 2014 12:52

Дори и да влизат оперираните, Айшето е най-точният човек, който може да ти помогне и аз те съветвам да и изпратиш снимки на Л.С. в профил, анфас и поли профил и тя ще прецени по лесно кой е най-добрият вариант за теб. Дилбер също не е за отписване, дори той има страхотни резултати, точно със по грубите носове в които е нужно и по сериозно рязане. Бюджета също не си споменал дали е от значение, защото и цените са различни при всеки. Ако имаш нужда от фотошопи, аз съм насреща, те са доста важни и дори задължителни ако решиш да ходи на консултация, с тях най-лесно може да обясниш на хирурга какъв нос искаш да ти направи !

valq 4th April 2014 13:13

Цитирай:

Първоначално написано от keery (Публикация 785441)
... И така след близо 4ч чакане влязох около 22ч обясних му моя случай , той видя същите проблеми които му бях посочил , а именно хлътване , изкривени кости, издълбан гръб на носа, асиметрия на латералните хрущяли, висяща колумела. Говори ми за другите БГ пациенти , като имаше в гласа му леко недовослтво от това , че сме били запазвали дати при различни хирурзи и така някой хирург може да увисне с важна за него дата за ревизия. Той каза че прави по една ревизия на седмица и прави по 3 консултация с пациента преди операцията . Това внимание към пациента ми хареса . По време на консултацията , която е безплатна му звъня телефона 2 пъти и не вдигна нито един път. Тук си спомням че при консултацията при Джамбазов , консултацията ми бе прекъсната от 3 позвънявания и 3 пъти Джамбазов вдигаше и си говореше като накъсваше консултацията. Ами сега разбирам какво значи отношение към пациента. Накарах го да ми покаже снимки на случаи подобни на моя и каза, че това не го прави за да не губи време , но въпреки всичко ми показа примери подобни на моя , не бяха перфектни , но доста подобрени. Самият той каза че не харесва пациенти който търсят перфектност и каза за такъв тип хора , че имали ментални проблеми :) При мен той трябва да сложи spreаder grafts, да прибере колумелата, да се опита да симетрира хрущялите и да изправи гърба. Но най-лошото е , че ще ме оперира ако ми се оправи кожата на носа, която след операцията е по-мазна и червена. Незнам какво са правили преди , но поразиите са много и с тази кожа не знам какво да правя. Казах му че са ме карали да нося лонгета 14 дни без да ми се сменя и той се изненада. При него лонгетата стой 7 дни след това само лепенки.
Иначе болницата в която евентуално ще ме оперира е liv hospital - според Илхан е най-добрата в Европа. Аз го питах как стой въпроса с персонала и английския , на което той ми отговори че може да има и хора , говорещи български от персонала. Цената за 1-ва ревизия и моята съответно е 10000 TR


Цитирай:

Първоначално написано от keery (Публикация 785441)
Не клари, ако не съм бил ясен имах предвид , че в седмицата си планира по една ревизия, останалите дни прави първични . И тази ревизия е единствената за деня, показа ми графика си и той беше направен по този модел - в седмица 1 ревизия за целия ден и нищо друго, останалите дни имаше най-много по 2 първични ринопластики. Дните с пърбични бяха ако не се лъжа около 3/4 на седмица.
А относно консултациите имах предвид , че преди да оперира пациент, прави с него 3 консултации за да се уточни абсолютно всичко и да е ясно и за двамата - пациент - хирург какво трябва да се постигне. И иска пациента 3 дни преди операцията да е в Истанбул за консултации и след операцията се носи 7 дни шина . И затова в крайна сметка иска пациента да остане за около 11 дни в Истанбул.

Keery, това намерих за контактите ти с Илхан + че искаш още една консултация при него, но за сега не става заради проблеми с кожата на носа ти.
От това което прочетох, останах с впечатлението, че ти е допаднал и дори се замисляш за операция.
Какво става с втората консултация? Или си се отказал да се оперираш при него?

ai6erasimova 4th April 2014 13:20

Ako moje pisetemi na li4ni ili na imeila ai6erasimova@abv.bg

Pipito77 4th April 2014 14:35

Айше,изпратих ви имейл:)

Pipito77 4th April 2014 14:41

Насочих се към тези доктори,заради щадящите им инструменти,леко следоперативно възстановяване,липсата на тампони в носа след операция(с това имам голям проблем) и не на последно място-големия им професионализъм(поне това успях да разбера от форумите им)Парите в случая нямат никакво значение.Изпратих на Айше снимки,и ако ги одобри ще ги изпратя и на Вас,г-жо/г-не.Благодаря!

angelina-g 5th April 2014 18:21

Здравейте! Нова съм във форума, но го чета от доста време. От доста време искам да си направя ринопластика и все не мога да се реша. Благодарение на форума се реших и вече си записах час за д-р Дилбер на 1 май. Дано не съжалявам, ще ви държа в течение

valq 8th April 2014 06:29

Късмет angelina-g! Чакаме впечатленията ти от доктора с нетърпение.
А какъв е твоя проблем?

Pipito77, ти оперира ли се вече, записа ли час за консултация?

angelina-g 9th April 2014 10:19

Мерси Валя. Ами мояп проблем: първо рино, имам гърбица и искам малко да ми се скъси ( не знам дали правилно го обяснявам- да се прибере върха малко към лицето и малко да се стеснят ноздрите.

alexxandra 13th April 2014 13:42

1Прикачено(и)
Емре илхан 6. ден


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:46.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.