Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

lovelygirl105 20th September 2015 15:23

След една година проучване и питане се спрях на д-р Дилбер. Интересува ме каква би била цената ако става въпрос за първа операция на гърбица, камбест връх и най-вероятно някакъв вид проблем с преградата (преди години имах инцидент - блъснах си главата челно в една стена - и от тогава имам гърбицата и ми се запушва редовно носа, говоря леко носово)?

Мечта 21st September 2015 08:43

surita 79 ще се радвам да споделиш за нослето. Всичко наред ли е?
Аз вече толкова свикнах с "новия" ми нос, че въобще не се замислям доволна ли съм или не.

lovelygirl105 , правилният избор, според мен. Най-добре направи консултация за да разбереш за цена. Под 3000 евро няма да е.

Maria -Maria 28th September 2015 22:48

do Surita 79
 
Здравейте, Сурита! Бих искала да задам няколко въпроса във връзка с операцията при доктор Илхан. Как е за предпочитане да стане плащането при него, в смисъл като отида на консултацията ще може ли да занеса и паричките в брой,защото аз имам консултация и след няколко дни операция. Друго ,което ме интересува е след самата операция как протичат нещата, колко често се ходи до болницата,аз видях ,че е в азиатската част.Имате ли представа от Европейската до Азиатската част какви са разтоянията и кой е най-удачният транспорт. След операцията има ли някакъв хранителен режим, може ли да се излиза да се хапва навън или трябва да се стои в хоризонтално положение в къщи :) ...защото все пак са си 2 седмици .Благодаря много предварително !!!

simona_80 29th September 2015 16:14

Момичета, имам насрочена дата за консултация на 01.10 и операция на 02.10 при Авшар, а мен взе да ме хваща шубето сериозно. :)
Парите са преведени, билета е купен, остана да събера багажа утре , а аз обикалям из къщи и не успявам да си намеря място :)
Тук е мястото да благодаря на Руми и Диляна, че отговориха на въпросите ми ... Благодаря и на двете от сърце.
Стискайте ми палци ! Дано след няколко дни се похваля, че всичко е минало добре !

surita 79 29th September 2015 20:42

Цитирай:

Първоначално написано от Мечта (Публикация 805934)
surita 79 ще се радвам да споделиш за нослето. Всичко наред ли е?
Аз вече толкова свикнах с "новия" ми нос, че въобще не се замислям доволна ли съм или не.

lovelygirl105 , правилният избор, според мен. Най-добре направи консултация за да разбереш за цена. Под 3000 евро няма да е.

Здравей,Мечта !Наред е долу горе :) то няма такава дебела кожа като мойта. Отоци още доста имам.Пак имам леки забележки,скоро ще кача снимки че сега така съм се изпъпчила само ми е до снимки :)

surita 79 29th September 2015 20:51

Цитирай:

Първоначално написано от Maria -Maria (Публикация 806006)
Здравейте, Сурита! Бих искала да задам няколко въпроса във връзка с операцията при доктор Илхан. Как е за предпочитане да стане плащането при него, в смисъл като отида на консултацията ще може ли да занеса и паричките в брой,защото аз имам консултация и след няколко дни операция. Друго ,което ме интересува е след самата операция как протичат нещата, колко често се ходи до болницата,аз видях ,че е в азиатската част.Имате ли представа от Европейската до Азиатската част какви са разтоянията и кой е най-удачният транспорт. След операцията има ли някакъв хранителен режим, може ли да се излиза да се хапва навън или трябва да се стои в хоризонтално положение в къщи :) ...защото все пак са си 2 седмици .Благодаря много предварително !!!

Здравей,Мария!Плащането става на 2рата консултация ,преди операцията.Плаща се в брой на място,в турски лири.Един ден ти е престоя в болницата,после отиваш на 3тия ден на преглед.После на 6-7 ден ти махат част от конците, 8-9 ден лонгетата.След това стоиш с лепенки до 14-15 ден.Разстоянията не са толкова големи но много зависи все пак къде ще отседнеш.Задръстванията са ужасни,гледай да си близо до някой от мостовете на Босфора.Две седмици се спи седнал,не се яде солено.По едно кафе максимум ,много вода.Без спорт 1,5 месеца и също толкова без очила.Но за очилата аз препоръчвам след 3 месец,за по сигурно :) Това е малко се поувляках в писането :)

Maria -Maria 30th September 2015 15:40

do Surita
 
Не сте се увлякли изобщо ,Сурита :) ,напротив ,много полезна информация! Иначе няма начин да разбера каквото и да било, ако някой минал по този път не ми го каже ! БЛАГОДАРЯ! Значи разбрах,че след операцията 3 пъти ще се ходи до болницата...и ,че ще се спи в седнало положение ...е ,това последното няма да е лесно и то толкова дълго време:) ...Друго исках да попитам, според Вас ще мога ли да се оправя сама или ще трябва да си взимам придружител с мен, в смисъл човек в състояние ли е да се обслужва и да се справя с ежедневно необходимите неща ,да си напазарува примерно ,да става ,да си ходи насам -натам.Аз съм ходила на екскурзия до Истанбул,но все пак си е непознато място,не зная дали ще успея да се оправям с градския транспорт и таксита:), там не говорят доколкото разбрах много английски.. Благодаря отново!

krisivi 30th September 2015 20:29

Здравей, Сурита, благодаря ти за информацията :)

krisivi 30th September 2015 20:30

Цитирай:

Първоначално написано от surita 79 (Публикация 805914)
Цените които са ви дадени за д-р Илхан включват всичко по операцията.Лекарствата за след това си ги купувате вие,трябва да си предвидитете и разходите за 2 седмичен престой там :)

Здравей, Сурита, благодаря ти за информацията :)

surita 79 30th September 2015 22:26

Цитирай:

Първоначално написано от Maria -Maria (Публикация 806023)
Не сте се увлякли изобщо ,Сурита :) ,напротив ,много полезна информация! Иначе няма начин да разбера каквото и да било, ако някой минал по този път не ми го каже ! БЛАГОДАРЯ! Значи разбрах,че след операцията 3 пъти ще се ходи до болницата...и ,че ще се спи в седнало положение ...е ,това последното няма да е лесно и то толкова дълго време:) ...Друго исках да попитам, според Вас ще мога ли да се оправя сама или ще трябва да си взимам придружител с мен, в смисъл човек в състояние ли е да се обслужва и да се справя с ежедневно необходимите неща ,да си напазарува примерно ,да става ,да си ходи насам -натам.Аз съм ходила на екскурзия до Истанбул,но все пак си е непознато място,не зная дали ще успея да се оправям с градския транспорт и таксита:), там не говорят доколкото разбрах много английски.. Благодаря отново!

Разбирасе,че ще можеш да се обслужваш сама.Това е единствена пластична операция при която няма болка.Просто трябва да си пазиш нослето,и да не вдигаш прекалено тежко.Колкото до компанията ,можеш да си вземеш да не ти е скучно все пак са си 2 седмици.Доктора говори перфектно английски,колкото до хората в Истанбул и те повечето особедно младите говорят.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:40.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.