Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Chocolate9 14th October 2015 14:48

2Прикачено(и)
Направих screenshot на разговорите ми с Дилбер, а след това и с Айше. Надявам се съм успяла да кача снимките.

Chocolate9 14th October 2015 14:51

Сега виждам, че снимките са много малки и не се чете добре. Ако някой знае как се увеличават, моля да сподели, ще съм му много благодарна.

yoube 14th October 2015 18:05

мисля че те помня шоколадке ;] Ти ли ми писа на меила вчера че Илхан иска да говорим или сте две? Ако може прати ми снимките които качи във форума по пощата. Не ме настройваш споко, няма да се караме за глупусти, просто засега имаме различни мнения по въпроса. Не мога да кажа че съм прав, но повечето хора биха реагирали като мен, ако бяха получили толкова помощ от някого. Ще е хубаво да се изясни всичко, макар че за мен почти вече няма значение.

misss_fixxx 14th October 2015 18:50

Благодаря ви за отговорите :) Писах на Илхан и на Дилбер на английски да видим кой първи ще отговори и трябва да преценя дали ще мога да чакам една година за Илхан. А иначе тези фото анализи едва ли са безплатни някой знае ли цена?

Alena5 14th October 2015 19:09

...

zara_6666 14th October 2015 21:14

Цитирай:

Първоначално написано от pchelichka (Публикация 806183)
ДанКем, оп.сутринта ли ги правят?´Колко време след това човек се събужда и може да се движи?Значи след като направят операцията,нощта се спи в болницата,а сутринта те изписват? Самостоятелна стая ли е? Писах.Л.СБолкки,замаяност,п овръщане има ли? Разрешено ли малко дете да спи в стаята през нощта, при мен или е абсолютно недопустимо.Мъжът ми ще идва с мен,няма на кого да оставим детето,нощта след оп.ще трябва да спи и то в болницата,а никак не искам да му причинявам този стрес,гледката с бинтовете и синините.Приемам съвети как е най-добре да се постъпи в такава ситуация..

Писах Л.С.вече не влизам често тук и сега видях:)

Chocolate9 14th October 2015 22:31

Yoube, аз ти пратих мейла вчера, да. Напълно те разбирам и изобщо не те обвинявам, че реагираш по този начин. Единствената ни цел е да стигнем до истината, за да няма пострадали! Сега ще ти изпратя снимките.

surita 79 16th October 2015 12:42

2Прикачено(и)
Цитирай:

Първоначално написано от Мечта (Публикация 805934)
surita 79 ще се радвам да споделиш за нослето. Всичко наред ли е?
Аз вече толкова свикнах с "новия" ми нос, че въобще не се замислям доволна ли съм или не.

lovelygirl105 , правилният избор, според мен. Най-добре направи консултация за да разбереш за цена. Под 3000 евро няма да е.

Здравей,Мечта
Качвам обещаните снимки,макар и да мразя да си правя селфита.Носа като цяло е добре с леки забележки .Но явно 100 % щастие няма.Днес са минали 4м и 12 дена

Chocolate9 16th October 2015 14:26

Здравейте. Някой от форума вчера ми писа във вайбър дали д-р Илхан прави отопластика. Току що асистентката му ми отговори, че правят. Струва 6000 турски лири и може да се направи по всяко време.

misss_fixxx 16th October 2015 16:55

Цитирай:

Първоначално написано от surita 79 (Публикация 806240)
Здравей,Мечта
Качвам обещаните снимки,макар и да мразя да си правя селфита.Носа като цяло е добре с леки забележки .Но явно 100 % щастие няма.Днес са минали 4м и 12 дена ������

При кой доктор е правен носа? Не съм виждала снимки преди но изглежда много добре


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:28.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.