Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Nose 20th April 2013 23:18

Елена,това че ще ти е 1ва операция е голямо предимство от финансова гледна точка,а и за крайния резултат също! Много добре си направила,че 1во си се позаинтересувала,прочела си мнения за хирурзите... Защото аз намерих този форум едва,след като си изпатих,уви...

За асиметрията на лицето,и аз я имам,макар да не съм падала.Нормално е,доста хора я имат,просто при нас кривите носове засилват този "ефект" :-) Мисля си,че ако се центрират право върху лицето , то ще стане по-симетрично.

Elly Stefanov 20th April 2013 23:26

И аз се радвам, че го има този форум, не че не бях сменила в главата си няколко БГ доктора, но към всеки имах резерви, сега определено нямам :) ти решила ли си кога и при кой ще ходиш?

Nose 20th April 2013 23:44

Илхан или Дилбер! За Авшар не си мисля изобщо,идва ми прекалено скъп и не мога да си го позволя...
С Дилбер смятам да се чуя идната седмица.Момичето,което ми превежда от турски е болно обаче,и тя и всички в тях,и чакам да се оправи,за да не я занимавам с моите си проблеми... Тогава ще я накарам да се обади на Дилбер...
С Илхан консултацията ми е мнооого напред,чак края на юли...

keery 21st April 2013 06:19

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 786066)
Авшар е много добър но наистина е най скъпия в Турция. В фейсбук го наричат< the lord of the nose>.За мен беше много важно заради белега защото тук в България на колкото консултации отидох ми разправяха, абе ние ще те оправим ама има вероятност да се скъса кожата на белега представяте ли си.

Ами рими, заради белега ти на теб ти е трябвал пластичен хирург , не знам до колко другите турски УНГ хирурзи биха се справили. Много точно си се насочила към него. А имаш ли представа за другите ревизии на какви цени са били. Аз си спомням като исках цена от него преди 3 месеца ми беше написал 8500 евро.

keery 21st April 2013 06:25

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 786070)
В Истанбул ще ви трябват електронни карти които се зареждат с определена сума за градския транспорт с тази карта могат да пътуват няколко души за да не си купувате за всяко качване билет с картата излиза по евтино и по удобно Утре ще я питам моята приятелка от къде в Истанбул купи такава карта тя я купи докато бях в болницата

Картата се казва Истанбулкарт, купува се около трамвайните спирки , аз си купих такава от автогарата. Преди да сляза в метростанцията от една сергия . Само питаш Истанбулкарт и ще те насочат :) Иначе на автогарата имаше един който знае български и го питах за метростанцията , тръгнах към нея , след това питах един младеж при самата метростанция на английски за метрото и дали знае от къде да си купя Истанбулкарт и той ми посочи сергията , която се намира до входа за метростанцията.

zara_6666 21st April 2013 09:29

[QUOTE=Rabiosa;786047]За брадичка, едва ли...но уши мисля, че може....все пак е УНГ :1231:
Аз бях гледала на Илхан....брадичка+нос,уши+но , устни+нос.На мен ми се иска третото,но ме е страх да не станат прекалено"сочни" че после направо не знам какво ще правя този доктор:2047:

zara_6666 21st April 2013 09:30

Rimi,много ти e хубаво нослето,честито!

sibi 21st April 2013 10:51

Честито, Рими! Чудесен резултат! :)

Rabiosa 21st April 2013 12:16

[QUOTE=zara_6666;786091]
Цитирай:

Първоначално написано от Rabiosa (Публикация 786047)
За брадичка, едва ли...но уши мисля, че може....все пак е УНГ :1231:
Аз бях гледала на Илхан....брадичка+нос,уши+но , устни+нос.На мен ми се иска третото,но ме е страх да не станат прекалено"сочни" че после направо не знам какво ще правя този доктор:2047:

Значи съм в грешка...Зара а знаеш ли за уши Илхан колко взима?
Той прави и устни?!?!?!?!? Добър ли е, знаеш ли? Направо да взема да му кажа пълна промяна да ми прави :girl_haha: Можеш ли да провериш дали хората са доволни от устните, които прави, с какво ги прави и колко струва :1246:

rimi 21st April 2013 13:45

Кери единият от пациентите беше мъж от Швейцария операцията му струваше 11000 евро но съчетана с лифтинг не можах да разбера колко от тях са за носа но като се има предвид че моя нос струваше 9400 евро мисля че неговия излиза по евтино. До колкото помня Бъни беше споменала че в Англия цените са горе долу същите като на Авшар и моя нос излезе горе долу колкото нейния в Англия.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:57.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.