Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

surita 79 19th June 2015 12:23

Цитирай:

Първоначално написано от DanKem (Публикация 804826)
Суритааааа, честито! С огромен интерес следя твоята история. Стискам ти много палци да се харесаш. Илхан май ми каза за теб, като бях на консултацията ми каза, че има БГ пациентка в момента и ми показа визитка на мъжа й - пита дали се познаваме :D Ти къде отсядаш? Че и мен ме чака организация..

sandy0979 - Аз имам дата за операция октомври- 9 месеца след първоначалната, каза ми, че минимумът е 6 месеца, но предпочита поне 9 да са минали. Моята консултация беше сега на 5-тия месец от операцията и ме прегледа и прецени без проблем. Отоците са спаднали и несъвършенствата си личат.

С доктора се комуникира по мейл през асистентката му с английски Cansu (много сладка и мила, с много добър език). Имейлът й е info@rinoplasti.com. Иначе неговият английски също е много добър и комуникацията е безпроблемна.
Моят съвет е ако знаете английски, да си комуникирате директно- без развален телефон и обърквации.

DanKem здравей ☺Радвам се за теб,че е минала консултацията и ще те оперира.От 3 дни съм без лепенки,носа е ужасно отекъл особедно от едната страна.Незнам какво ще стане и дали ще го харесам на 100 % в момента имам леки забележки,дано са временни от отоците ☺Бях отседнала при Зюлейха,ако искаш ми пиши на лични за подробности .

DanKem 23rd June 2015 15:27

Сурита, пиша :)

sandy0979 23rd June 2015 17:52

Аз имам час за Илхан на 24 август.Може ли да ми каже някой колко време и какво включва консултацията?Лесно ли се комуникира на Английски с доктора?

yoube 30th June 2015 23:11

Всичко за операцията с Илхан отпадна. След 2 седмици съм на операция при Ташкин, ако се навие да ме оперира. По-евтин е от Илхан, а и му е бил учител. Ако се справи с моя нос ще оправи всеки.

katia13 1st July 2015 10:52

Цитирай:

Първоначално написано от dream_angel (Публикация 803461)
Някой може ли да ми каже дали Дилбер прави фотошоп на това как ще изглежда носа по време на консултацията?

На мен Дилбер не ми е правил фотошоп, сега ще поискам за ревизията. Дано ми направи.

katia13 1st July 2015 11:15

Добре де, Зара казва нямал много ревизии..нещо много се напрегнах.. аз харесвам като цяло Дилбер.. Мислех при него да си направя ревизията, все пак той е правил първото рино.. Имам и час даже. Но нещо ме е страх много. Авшар ми допада като вариант , но е безкрайно скъп..докато събера парите сигурно ще са станали двойно , а и аз ще съм остаряла.. :( Илхан колко взима за второ рино - Сурита? при него ли прави ревизията след Дилбер ? Писах на Зюлейха във вайбъра , дали и кога ще отговори ще видим..нещо тоя път много ми е напрегнато, не като първия път..нищо не върви по план :(

Нелка пиши ако влизаш - нали и ти беше на ревизия при Дилбер..?

surita 79 3rd July 2015 14:23

Цитирай:

Първоначално написано от katia13 (Публикация 804997)
Добре де, Зара казва нямал много ревизии..нещо много се напрегнах.. аз харесвам като цяло Дилбер.. Мислех при него да си направя ревизията, все пак той е правил първото рино.. Имам и час даже. Но нещо ме е страх много. Авшар ми допада като вариант , но е безкрайно скъп..докато събера парите сигурно ще са станали двойно , а и аз ще съм остаряла.. :( Илхан колко взима за второ рино - Сурита? при него ли прави ревизията след Дилбер ? Писах на Зюлейха във вайбъра път..нищо не върви по план :(

Нелка пиши ако влизаш - нали и ти беше на ревизия при Дилбер..?

Здравей ,katia13,много смело решение да си правиш ревизия при Дилбер.Не мислиш ли,че щом един път не се е справил няма да успее и втория път.Ако ти я направи безплатно да,но незнам инъче как се навиваш.Да аз си правих трето рино при Илхан,след като не бях доволна от ревизията на Дилбер,който дори не беше така добър поне да си признае грешките.За 1ва ревизиа Илхан взема към 15000 лири,но определено поне си струва цената и се занимава основно с ревизии :)

surita 79 3rd July 2015 15:15

1Прикачено(и)
Бях ви обещала снимки,утре ми става 1ви месец

surita 79 3rd July 2015 15:28

2Прикачено(и)
Нещо не можах да кача всички едновременно

Мечта 3rd July 2015 17:44

Честито ново носле, surita 79!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:32.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.