Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Нелка 4th May 2013 18:41

Още една от нас мина под ножа!! Толкова се вълнувам, не можах да се стърпя!! За сега изглеждат мнго добре нещата. Но повече нищо няма да казвам докато тя не се осифери и пише сама!

:2013::dirty_dance::2013:

rimi 4th May 2013 23:10

Нелка, сигурно става въпрос за Раби много се радвам аз отдавна чаках новини за нея, дано всичко да е минало нормално и да се присъединява към нашия щастлив отбор. Дилиана аз се казвам Румяна Алексова ако им предадеш поздрави те ще се сетят за мен. В болницата втория ден дори дойде и жена му на Авшар да ме види как съм, тя също е голяма симпатяга.

Elly Stefanov 4th May 2013 23:28

И аз за Рабиоса си помислих :))) тя при кой лекар е била? Нямам търпение да пише отзиви

Нелка 5th May 2013 00:42

Нищо повече не казвам! Ще ме бият! ;)

10 дни. Оформя се много по-бързо, отколкото очаквах.. Анфасът ми беше най-голмия проблем, не мога да повярвам как се е променила физиономията ми от един нос!
И не мога да си представя като спаднат отоците какво ще се случи...
От висящата колумела няма и следа, върхът се изфинява с всеки изминал ден... Който е виждал предния ми нос, ще разбре какво се случва в душата ми в момента... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Elly Stefanov 5th May 2013 01:02

УАУ, Нели! Наистина физиономията ти е променена, личи си, че има отоци от двете страни на моста на носа и на върха, но са някак си симетрични и дори така изглеждаш супер! Не е като да си с тънък мост и топка на върха :) мисля, че Дилбер е направил перфектния нос за теб, много ти отива! Наистина се радвам за всички ви, нямам търпение да дойде и моя ред!

klarisina 5th May 2013 11:52

Честиво Възкресение Христово!!!
Вижда се, че като се изфини ще е още по-хубав...аз имах известни резерви, като беше писала, че си искала чип нос, но сега се успокоих, вижда се че няма да се превърне в зурла!

Нелка 5th May 2013 12:47

Цитирай:

Първоначално написано от klarisina (Публикация 786823)
Честиво Възкресение Христово!!!
Вижда се, че като се изфини ще е още по-хубав...аз имах известни резерви, като беше писала, че си искала чип нос, но сега се успокоих, вижда се че няма да се превърне в зурла!

Аз казах възможно най-чип да е. Просто такъв ми е вкусът. :)

Ако бях го казала на Емил Георгиев най-вероятно щях да получа зурла. На Джамбазов го бях казала и ... видяхте какво получих..

Предполагам , че истинските хирурзи имат естетични граници, които не прескачат.


Честит Великден на всички! :) :) :)

Nose 5th May 2013 21:31

Честито Възкресение на всички!
Рабиоса,чакаме новини от теб! :2035: Честитооо!

Нелка,красотичка :girl_dance: Грейнала си като слънце,лицето ти е тотално променено! Казах ти аз,всичко са отоци,и още и още ще спадат!

п.с Аз също харесвам чип нос,на мен Емил Г. не ми направи такъв.За сметка на това ми направи зиг-загообразен,да ми е жив и здрав!

Rabiosa 6th May 2013 09:09

Здравейте на всичкиии! Операцията ми беше в събота, като продължи доста дълга време - към 4 часа и нещо. Носът ми е бил целият на една страна (типично за Емил Георгиев). От едната страна е бил доста вдлъбнат. Хубавото е, че Емре Илхан е намерил материал от самия ми нос и не е взимал от реброто ми. Скоро ще пиша по-подробно, защото в момента съм доста подута.
ПС: Много си хубава, бе , Нелкеее :*

Нелка 6th May 2013 09:15

Цитирай:

Първоначално написано от Rabiosa (Публикация 786858)
Здравейте на всичкиии! Операцията ми беше в събота, като продължи доста дълга време - към 4 часа и нещо. Носът ми е бил целият на една страна (типично за Емил Георгиев). От едната страна е бил доста вдлъбнат. Хубавото е, че Емре Илхан е намерил материал от самия ми нос и не е взимал от реброто ми. Скоро ще пиша по-подробно, защото в момента съм доста подута.
ПС: Много си хубава, бе , Нелкеее :*

Нямам търпение и ти да пуснеш!!!! Повече от сигурна съм, че ще е прекрасен! :1259::bravo::girl_dance::1223::1203:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:20.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.