Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Красота (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Релаксиращ масаж на гърдите? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9253)

estrella 23rd July 2009 14:15

Релаксиращ масаж на гърдите?
 
Мацки, току що една колежка разказа как последния път като е ходила на масаж, масажистът я попитал "Госпожице, да ви размачкам ли гърдите", като е имал предвид директен масаж, баш на бюста.

Ходила съм в няколко салона, правила съм си какви ли не масажи, но никой не се е и приближавал до гърдите ми. Само деколтето и корема.

На мен ми прозвуча супер странно, та реших да ви питам - на вас масажират ли ви гърдите ей така, за релакс или оставяте тая работа само на половинките си? :girl_haha:

SweetShark 23rd July 2009 18:16

Зависи от размера на циците, ако са ти на размер колкото една женска глава и тежат по килограм (не се смейте, има такива естествени богатства), масажът на мускула, "носещ" гърдите, е и приятен, и полезен. Ако имаш масажист, който по принцип прави истински професионален масаж (т.е. асексуален), не би трябвало да те притеснява масажа на циците.

Като ти правят антицелулитен масаж и ти мачкат задника, това притеснява ли те?

gwendoline 23rd July 2009 18:35

Re: Релаксиращ масаж на гърдите?
 
Цитирай:

Първоначално написано от estrella
На мен ми прозвуча супер странно, та реших да ви питам - на вас масажират ли ви гърдите ей така, за релакс или оставяте тая работа само на половинките си? :girl_haha:

Когато ти правят общ масаж - включена е и тази зона. Нормално е обаче да те попита. При мен винаги деликатно са ме питали - "масаж на зоната на гърдите желаете ли?" :cool:

aniK 23rd July 2009 18:42

Re: Релаксиращ масаж на гърдите?
 
Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Когато ти правят общ масаж - включена е и тази зона. Нормално е обаче да те попита. При мен винаги деликатно са ме питали - "масаж на зоната на гърдите желаете ли?" :cool:

Абсолютно, независимо дали е мъж или жена масажист.

Babri 23rd July 2009 21:27

Мен никога не са ме питали дали искам масаж на гърдите :2045:

Нооо другия път ще си поискам тази "екстра" :1242:

aniK 23rd July 2009 21:50

Цитирай:

Първоначално написано от Babri
Мен никога не са ме питали дали искам масаж на гърдите :2045:

Аууууу, сменяй масажиста !!!!! :2052:

SweetShark 24th July 2009 12:08

Е, това, което не казах, е че докато ти размачкват мускула над гърдата по посока мишницата, си е доста болезнено. Или поне мен много ме боли, ама мен къде ли не ме боли при масаж с тия схванати мускули.

sweety_L 24th July 2009 12:52

Re: Релаксиращ масаж на гърдите?
 
Цитирай:

Първоначално написано от estrella

На мен ми прозвуча супер странно, та реших да ви питам - на вас масажират ли ви гърдите ей така, за релакс или оставяте тая работа само на половинките си? :girl_haha:

Масаж на деколте и в зоната на подгръдната - да, но директно върху бюста никога не ми е бил предлаган и доколкото съм запозната, освен ако не спада в графа "еротичен" и не е желан изрично от клиента, е непрофесионален.
Пък кой знае, може в някои салони да масажират и гърди. Няма лошо, тъй като се замисля... :1246: :1242:

жоро66 24th July 2009 15:24

Има, дори са различни видове масажи. Нали сега правя масажен салон, та се ровя из нета за информация. Лошото е, че у нас в Бг, дори не се споменава дрениращия авто масаж на гърдите, изключително полезен като превенция срещу появата на бучки и образувания.

С директния масаж на гърдите - се подобрява кръвообращението, повлиява се положително лимфотока, нанасят се в по дълбоките слоеве на кожата различни благоприятни козметични продукти, дори има теория че при по малки гърди, след такъв масаж се получава един вид концентриране на телесни течности в бюста, които увеличават за известно време неговия обем.

Има доста видео и писмени материали по този въпрос, за съжаление нито една от информациите е на български!

Beautiful_ 24th July 2009 20:53

А релаксиращ масаж в зоната между краката??? :2014:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:28.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.