Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

plammmy 26th August 2013 20:41

Ели, много е хубаво нослето ;)

plammmy 15th September 2013 09:11

Здравейте приятели, вече имам насрочена дата за консултация и операция, на 30.09 трябва да съм при Доктор Дилбер. Колкото повече наближава датата ме хваща шубето, само като се сетя за отворения метод :(. Ще пиша по развитието на събитията в последствие+снимки, стискайте палци ;)

Savi 15th September 2013 18:10

Плами ще стискаме палци,разбира се:) Само не се паникьосвай и никакъв страх смело напред щом си взела такова решение!Хайде,мисли за хубави неща и как след операцията ще се радваш на новата визия :)Успех!

Elly Stefanov 15th September 2013 23:22

Плами, успех с операцията! Аз днес се прибрах от консултация. Горната третина на носа ми е спаднала напълно вече и се е получило леко калциране, което по-скоро се напипва, отколкото се вижда. Аз отказвам пилене, за такова дребно нещо не бих се подложила на цялото преживяване :)

Доктора каза, че до четири - пет месеца ще ми спадне и останалата част на носа, всичко е наред и зараства нормално. Имам си обоняние, за съжаление пак леко затруднено дишам. Доктора ме гледа със сонда, показа и на мен - ноздрите са ми перфектно отпушени, но аз съм човек с алергии и седем котки в момента, та ми изписа антиалергичен спрей :)
Другото лято, като мине година, ще отида пак да се видим, сега като ми прати снимките от консултацията ще ги пусна, за да видите разликата.

А, още нещо - бях го питала за конците в носа, имам лека издутина в едната ноздра вътре, която се вижда само отдолу и ако се вгледаш. Аз се панирах, че е забравен конец, въпреки, че не ме боли. Той опипа, огледа и каза, че като съм седяла с тампоните единия леко се е разместил и се е получило наслагване на тъкан, което не е опасно или ненормално. Също ми предложи корекция, но ми каза, че не я препоръчва и аз също отказах, все пак само аз си го виждам :) а за конците каза, че някои от вътрешните конци не се махат и си изгниват сами или кожата ги изплюва, та не е странно по някое време да изтеглиш конец от носа си.

plammmy 16th September 2013 08:42

Благодаря ви! Надявам се всичко да е наред. Ели аз ако бях на твое място също бих предпочела да не правя следваща корекция, щом се усеща само на пипане. Незнам това калциране организма си го прави сам, не винаги, но се опитва да възстанови загубеното, а за конците не се притеснявай ;)

Elly Stefanov 16th September 2013 10:42

Да, и аз знам за калцирането, че е до организъм, много се надявах да го избегна, но реално погледнато носа ми сега е чупен за втори път. Ще го преживея де, ще видите на снимките, че наистина е минимално, особено в сравнение с предишната гърбица в средата на носа :)

Pufpaf 16th September 2013 12:37

Цитирай:

Първоначално написано от plammmy (Публикация 792431)
Здравейте приятели, вече имам насрочена дата за консултация и операция, на 30.09 трябва да съм при Доктор Дилбер. Колкото повече наближава датата ме хваща шубето, само като се сетя за отворения метод :(. Ще пиша по развитието на събитията в последствие+снимки, стискайте палци ;)

Да не съм чул да се говори за страх, всичко ще се получи идеално и в твоите мисли, трябва да има само положителна нагласа :2043:
Повтаряй си това - Мечка страх, мен не страх :2038: и няма да имаш проблеми ! Ти си от лесните случаи, имаш само корекция на гърбица, ще се възстановиш много бързо от операцията ще видиш и няма от какво да те е страх ! Успех ти желая и не забравяй, в мислите ти трябва да има само и единствено положителна нагласа :good_luck:

plammmy 16th September 2013 14:13

Цитирай:

Първоначално написано от Pufpaf (Публикация 792453)
Да не съм чул да се говори за страх, всичко ще се получи идеално и в твоите мисли, трябва да има само положителна нагласа :2043:
Повтаряй си това - Мечка страх, мен не страх :2038: и няма да имаш проблеми ! Ти си от лесните случаи, имаш само корекция на гърбица, ще се възстановиш много бързо от операцията ще видиш и няма от какво да те е страх ! Успех ти желая и не забравяй, в мислите ти трябва да има само и единствено положителна нагласа :good_luck:

Благодаря за подкрепата Pufpaf ;) старая се да имам само положителни мисли :2045:

Elly Stefanov 17th September 2013 19:12

3Прикачено(и)
Доктор Дилбер ми е пратил снимките от прегледа онзи ден и ги качвам тук. Снимките са преди / след, като след е на третия месец. Да ви кажа, снимките от консултацията преди операцията гигледам понякога сама и си мисля "Благодаря ти, че не изглеждам вече така"

Pufpaf 17th September 2013 19:45

Еми няма как да не пиша емоционално, като виждам такива резултати и красоти :2004: Ще ми прощавате, че понякога така се изказвам и захаросвам, но просто ви се радвам на всички :2043:

Нека сега някой да дойде и да ми говори, как тия дето си оперират носовете или други били едва ли не комплексари, защото не можели да се харесват такива каквито са ! Разликата от преди и сега е фрапираща, приятелят ти е голям късметлия, поздравявам го :1206:

На доктора му пиша десетка за този резултат, блестяща работа, направил е нещо наистина много красиво :bravo:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:41.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.