Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

rimi 23rd June 2013 16:39

Благодаря ви момичета вие сте ми утехата тук Много ви обичам дори без да ви познавам лично

Нелка 23rd June 2013 16:40

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 789417)
Момичета ,дайте ми съвет сега на 12 ,като отида в Истамбул да си запиша ли час за консултация при Диобер ?

Рими, там стоят съвсем различно нещата - няма да чуеш един хирург да критикува работата на друг! Не вярвам Дилбер да си го позволи, дори няма да опита да те привлече като клиент спред мен. Но със сигурност ще те приеме! Ако искаш поговорете, но аз лично съм напълно убедена, че Авшар ще си пилне калцирането! Не е кой знае какво, не влизай в драмата! За тях е нищо! И аз съм за пилване - калцирането се случва на всеки!
Имаш лс!

Цитирай:

но пък стоките за дома и дрехите са на половина от цените при нас, а разнообразието е огромно. Върнахме се с багаж, сякаш се пренасяме в нов дом та още мия, пера и подреждам.
Аз си донесох чак омекотител за пране! Купих си яйцеварка! И 3 килограма слънчоглед, че го обожавам техния! :mrgreen:

titi1 23rd June 2013 16:52

Нели, то и тук докторите не критикуват работата на колегите си.
Въпроса е тя самата да разбере за себе си как стоят нещата. Мисля, че Дилбер няма как откровено да не изкаже мнението си кое може и кое не може.
Не и пречи да си запази час, пък дай боже въобще да не се стига до ходене при Дилбер, а още на прегледа нейния доктор да успокои ситуацията, в което аз силно вярвам.
Истанбул не като тук, все пак е чужда страна, мисълта ми е, че така и така ще организира пътуване до там, може да го съчетае с получаване на още едно компетентно мнение, което ако се наложи може и да откаже, нали така!? Часа може да отмени и по телефона, ако нейния доктор поеме нещата при сърце, в което аз не се съмнявам.

Нелка 23rd June 2013 17:28

Тити, права си! Сигурна съм, че Дилбер няма да я върне. Със сигуност ще е много по-спокойна след 12.07! ;)
Рими, ще имаш перфектния нос, който заслужаваш! Повярвай ми!

ai6erasimova 23rd June 2013 18:39

Цитирай:

Първоначално написано от Нелка (Публикация 789389)
Много ми харесва в анфас! Беше ми най-голяма болка анфаса! Само лекичко пилване на вкостяването над върха, една извивчица би ми заспала! :)
Но дори сега е чудесен!

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 789416)
Айше можеш ли да ми кажеш какво е мнението ти за Авшар като доктор

I toy e dobir sisto spored men dok dilber moyto vperetlenie e tova i vsi4ki pasientki pove4e go haresvat kato spesiyalist i ina4e e strahoten 4ovek

ai6erasimova 23rd June 2013 18:45

Moje da pisite i na bilgarski ima koy da gi prevede izvinete mnogo li4nite ne gi vidyah

ai6erasimova 23rd June 2013 18:47

Kajete namen as ste va zapisa koga iskate da idvate i as ste vi pomogna s koto moga moje i zaedno da otidem pri nego

geri 89 23rd June 2013 19:40

Цитирай:

Първоначално написано от ai6erasimova (Публикация 789430)
Moje da pisite i na bilgarski ima koy da gi prevede izvinete mnogo li4nite ne gi vidyah

Писах ви на ли4но.

Pufpaf 23rd June 2013 20:27

Айше ще има подаръци и за теб, доста си ценна за тази тема, с теб имаме директна връзка поне за д-р Дилбер. Доктора се справя много добре с женските нослета, щеше ми се да видя негови пациенти мъже и се чудя ако му пиша на имейла, тука го имаше мисля в темата дали, ще ми покаже такива снимки, като гарантирам, че никога няма да ги разпространя в интернет, но моята гаранция едва ли ще е достатъчна. Просто ми се щеше да видя негови пациенти мъже. Жените по принцип са по придирчиви, но и аз съм не се задоволявам с малки резултати !

На rimi мога да и кажа, въобще да не мисли за пари, че ще и се налага да плаща, ако ще и прави доктора още една операция, за това мога да се хвана на бас със всеки и ти дори не трябва да споменаваш нищо за пари, не го забравяй това, че видяхме какво стана с преводача, чак мен ме яд. Той няма да остави така носът ти, ако може да се поправи ще го направи, това е повече от сигурно ! :2003:

Elly Stefanov 23rd June 2013 21:53

Хора, ето обещаните снимки - днес ми е осми ден от операцията. Ще видите, че се вижда къде и е шева на носа, както и имам 4 неразнесени синини - две под очите и две на челюстта, но вече са зелено - жълти и с фон дьо тен няма да се виждат. Носа ми все още е частично запушен и сумя, надявам се да е от секретите, които отделям от време на време.

https://www.dropbox.com/s/rcnsi2vplp...%2036%2035.jpg

https://www.dropbox.com/s/g8x1tlppog...%2036%2042.jpg

https://www.dropbox.com/s/cex5xh47x0...%2036%2052.jpg

https://www.dropbox.com/s/5tj8574dat...%2037%2001.jpg

Rabiosa 23rd June 2013 22:19

БРАВОООООО :1223: Нослето е супер и съм много щастлива, че хубавите резултати продължават да се увеличават в тази тема. Ели, много си хубава! Нослето високо вирнато по улиците и намазано с фактор 50 :2033:

Pufpaf 23rd June 2013 22:29

Супер, много съм впечатлен и това е нос на 8 дена от операцията браво и върха не разбрах какво му правено, но е много добре заоблен и то сега още колко има да спада и пак е изглежда много добре. Сега чакаме и снимките преди операцията да видим промяната, макар и ще трябва да почакаме още няколко месеца за да видим вече пълният резултат, а върховете спадали най бавно !

Elly Stefanov 23rd June 2013 22:47

Тъкмо писах на доктора да напомня са и прати снимките - върха ми е повдигнат и стеснен, формата на ноздрите ми е коригирана и като се усмихвам върха на носа ми не пада в горната устна както преди.

Благодаря ви за комлиментите :) мен малко ме дразни все още вирнатия връх, по-точно ми е трудно да се възприема, но знам, че е временно. Доктора каза, че след месец носа ми ще изглежда супер :) тогава и ще мога да ходя на плаж и на фитнес.

Elly Stefanov 23rd June 2013 22:52

Забравих да добавя - от третия ден насам имам обоняние и усещам вкусове като ям, на пипане не ме боли носа, но го усещам изтръпнал и това е неприятно. За седмица това чувство почти изчезна от гърба на носа, но е силно във върха. Върха ми е твърд на пипане.

Нелка 23rd June 2013 23:43

Ели, като за 8ми ден изглежда потресаващо добре! Моя определено беше супер неестествен! Даже цвета на кожата беше жълто-зленикав!
Имай предвид, че върха страшно много ще спада, и доста остър ще стане. И най-големия падеж на отока е първата седмица след махане на лепките.
:bravo:

Pufpaf 23rd June 2013 23:45

Аз точно си щях да кажа, колко ти отива това вирнато връхче наистина и така носът ти е по къс, формата му е толкова добре съобразена с чертите на лицето ти, имаш големи хубави очи и устните колко са ти хубави, бих казал дори перфектни и формата на носът ти се връзва идеално с тях и лицето и този нос още колко много ще се променя и ще става и малък тогава ще видиш ! :2003:

Pufpaf 23rd June 2013 23:49

Дано обаче да не стане, чат толкова остър, но предполагам, че ще стане баш както си трябва !

Нелка 23rd June 2013 23:56

Сега.. остър като игла няма да стане! :-)
Дилбер ги съобразява с лицето на човека, и един с един не си приличат. Т.е. не работи по калъп.

Elly Stefanov 24th June 2013 00:22

Цитирай:

Първоначално написано от Нелка (Публикация 789455)
Сега.. остър като игла няма да стане! :-)
Дилбер ги съобразява с лицето на човека, и един с един не си приличат. Т.е. не работи по калъп.

Да, той ми каза на консултацията, че съобразява дължината и формата на носовете с линията на челюстта и чертите на лицето. Носа ми няма цветова разлика с лицето, наистина, само връхчето леко ми се обели и от време на време ме сърби кожата отгоре, което предполагам е нормално.

И братовчедка ми днес сподели, че за човек, опериран преди 8 дена нищо не ми личи и дори надут носа ми седи есъествено. Тя каза, че малко със страх дошла до нас, защото брат и си прави рино със септопластика във София при някакъв професор и като се върнал след няколко дена изглеждал потресаващо - подут като балон и бял като призрак..

ai6erasimova 24th June 2013 10:19

Цитирай:

Първоначално написано от Pufpaf (Публикация 789441)
Айше ще има подаръци и за теб, доста си ценна за тази тема, с теб имаме директна връзка поне за д-р Дилбер. Доктора се справя много добре с женските нослета, щеше ми се да видя негови пациенти мъже и се чудя ако му пиша на имейла, тука го имаше мисля в темата дали, ще ми покаже такива снимки, като гарантирам, че никога няма да ги разпространя в интернет, но моята гаранция едва ли ще е достатъчна. Просто ми се щеше да видя негови пациенти мъже. Жените по принцип са по придирчиви, но и аз съм не се задоволявам с малки резултати !

На rimi мога да и кажа, въобще да не мисли за пари, че ще и се налага да плаща, ако ще и прави доктора още една операция, за това мога да се хвана на бас със всеки и ти дори не трябва да споменаваш нищо за пари, не го забравяй това, че видяхме какво стана с преводача, чак мен ме яд. Той няма да остави така носът ти, ако може да се поправи ще го направи, това е повече от сигурно ! :2003:

As prosto iskam da vi pomogna as tam sim rodena v tursaya rabotya tam si u4ila mn si obi4am bilgariya iskam da vi pomogna s koto moga da ako iskate moje da idvate pri dilber moga da dam moya nomer za vriska i

Нелка 24th June 2013 10:41

Ели, чудесно изглеждаш!! :)
Не че съм очаквала друго!
Не мога да си представя като спадне какво чудо ще стане... но сега изглежда невроятно.
:1223::1203:

П.С. Ели, сега ти разгледах старите снимки в фб, направо ахнах! Разликата е огромна! В цялото ти излъчване!

Elly Stefanov 24th June 2013 10:45

1Прикачено(и)
Здравейте, приведох се днес в човешки вид за работа и пускам две снимки - 9-ти ден от операцията. Имам малко фон дьо тен, но на носа нищо не съм си слагала, страх ме е още :)

Elly Stefanov 24th June 2013 10:46

1Прикачено(и)
Ох, извинявам се, изтрих си съобщението и пускам снимките наново, постоянно ми ги върти на една страна

Нелка 24th June 2013 10:47

Да, горния ми пост е коментра за тези снимки. Въртях си лаптопа, но и с главата на долу да се постнеш, пак си личи колко си хубава! :2007:

Elly Stefanov 24th June 2013 10:52

Хехе, мерси, Нели, аз май няма да дочакам доктора да ми прати снимките, ами да взема да постна стари, да видите за какво иде реч като промяна

Нелка 24th June 2013 11:02

Цитирай:

Първоначално написано от Elly Stefanov (Публикация 789470)
Хехе, мерси, Нели, аз май няма да дочакам доктора да ми прати снимките, ами да взема да постна стари, да видите за какво иде реч като промяна

Снимките на док преди показват носът реално. Аз преди съм се снимала винаги под ъгъл, в който носът ми изглежда най-малко зле. И за това като ги видях снимките "преди" в кабинета му , просто извърнах очи..
Постни ако искаш лични снимки, тя разликата е очевадна така или иначе.
Самото ти излъчване, цялата ти физиономия е променена. Не че е бил ужасно зле носът ти , просто няколко милиметра виснал връх правят толкова голяма разлика в излъчването! Хората идея си нямат. Сега ще почнат да те питата дали си си слагала нещо в устните! Мен това първо ме питаха, защото драстично ми се увеличи разстоянието между горната устна и носа. При теб също е така.

ai6erasimova 24th June 2013 12:00

Superr e sled oste malko ste izglejda unikalno

ai6erasimova 24th June 2013 13:21

Strahotno izglejdas superrr bravo na doktora

Мариса 24th June 2013 13:24

Цитирай:

Първоначално написано от Elly Stefanov (Публикация 789456)
И братовчедка ми днес сподели, че за човек, опериран преди 8 дена нищо не ми личи и дори надут носа ми седи есъествено.

НАПЪЛНО СЪМ СЪГЛАСНА С БРАТЧЕДКА ТИ :)ЧУДЕСНО!

rimi 24th June 2013 17:28

Айше имам един въпрос Дилбер ще работи ли на 13 07 и как му е графика в този ден Ели просто нямам думи толкова е изпипан носа ти като спадне ще стане още по хубав Много е хубаво това че пишеш тук и качваш снимки информацията е много полезна

Elly Stefanov 24th June 2013 17:58

5Прикачено(и)
Аз засега пускам няколко снимки преди / след, да видите на този етап разликата, като ми прати доктора ясните снимки от кабинета му ще се снимам пак. Опитах се да докарам същите пози :naked:

Най-голямия ми проблем беше като се усмихна - тогава орловия ми нос ставаше ужасен!

Pufpaf 24th June 2013 18:07

Аз виждам две различни жени, ако снимките са отделно няма да позная, че си ти и на двете - преди и след ! Просто перфектно се е получило и то дори и без да спада носа. Има за какво да се радваш, а сега виждам на 3та снимка колко добре ти е повдигнал носа и как добре ти е намалил ноздрите, просто перфектна работа, този хирург си го бива ей !

Elly Stefanov 24th June 2013 18:15

Благодаря Пуфпаф, той върха ще пада още надолу и ще стане прав, но дори и така се харесвам :) Днес колегите ми ахнаха като дойдох на работа. Направо цялото ми изражение се е променило.

Мечта 24th June 2013 20:52

Ели, когато разгледах снимките, щях да пиша, после видях, че Пуфпаф вече е писал - две различни жени.
Аз наистина не бих казала, че това са снимки на един и същи човек, ако не знаех! Огромна разлика в излъчването.
И преди и след корекцията си ми еднакво симпатична, но мисля, че самооценката на второто момиче вече е на мястото си.
Чувствам се много вдъхновена / може би заради снимките/ и защото знам, че ти е първа операция. Дай Боже на всички ни такъв резултат!

Elly Stefanov 25th June 2013 00:12

Дано всички а получите мечтаните нослета! Аз това обеснявам тука наляво и надясно - моя нос по рождение е къс и малък, но вследствие на едно жестоко падане го счупих, родителите ми не ме заведоха на доктор и ето го резултата. Та в моите собствени предтави за себе си винаги съм си се предтавяла с къс малък нос и после като ме застигне реалността със снимките настъпваше страшно разочарование за мен.

Сега ми дойде и самочувствието, вече не изтръпвам като се снимам :) в анфас засега разликата е малка, но полупрофилите и профилите ми са коренно променени.
Ако някой има въпроси за др Дилбер или за Истанбул с радост ще помагам. Аз ще хоя чак септември за преглед.

tyiro 25th June 2013 05:11

Много добри резултати Ели, браво на Дилбер

tyiro 25th June 2013 05:21

Имам един off topic въпрос , като ходите в Истанбул от къде си пазарувате дрехи , че и аз мисля да ходя на там и мисля да съгласувам полезното с приятното :)

ai6erasimova 25th June 2013 06:21

Цитирай:

Първоначално написано от Нелка (Публикация 789455)
Сега.. остър като игла няма да стане! :-)
Дилбер ги съобразява с лицето на човека, и един с един не си приличат. Т.е. не работи по калъп.

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 789519)
Айше имам един въпрос Дилбер ще работи ли на 13 07 и как му е графика в този ден Ели просто нямам думи толкова е изпипан носа ти като спадне ще стане още по хубав Много е хубаво това че пишеш тук и качваш снимки информацията е много полезна

Toy mi spomena 4e ste zamine nyakide 12 ve4erta pak ste go pitam ti ako si resila da idvas nemojesli da idvas na 12 prez denya da si tuka pak ste go pitsm dnes koga misli da patuka i si ste pisa tova e moya nomer o0905312487950 ako ima nesto moje da mi se obadis nyama nikakiv problem

Elly Stefanov 25th June 2013 08:26

Цитирай:

Първоначално написано от tyiro (Публикация 789532)
Имам един off topic въпрос , като ходите в Истанбул от къде си пазарувате дрехи , че и аз мисля да ходя на там и мисля да съгласувам полезното с приятното :)

Аз бях в един от кварталите и ходих в местния мол, но след летището по посока центъра видях няколко големи магазина на техние местни марки - LC Wikiki, De Facto, Collezione, Kotton и за обувки - Flo. Търсете тези марки, аз си купих няколко чифта сандали и кецове от Фло и изкупих Котон :)

На етикетите ще видите две цени - със и без ДДС. Когато плащаш в момента на покупка с кеш или карта, не плащаш ДДС и нещата идват двойно по-евтини от тука ;)

rimi 25th June 2013 16:52

Цитирай:

Първоначално написано от tyiro (Публикация 789532)
Имам един off topic въпрос , като ходите в Истанбул от къде си пазарувате дрехи , че и аз мисля да ходя на там и мисля да съгласувам полезното с приятното :)

Тайро ти на консултация ли отиваш в Истанбул


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:31.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.