Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Chocolate9 13th March 2016 11:11

Вайбър: +905382755152 :)

Chocolate9 13th March 2016 22:07

Здравейте! Д-р Илхан ще проведе консултации на 27 март в хотел Sense в София. Ако желаете да присъствате, пишете ми в whatsapp на 0877909255 или изпратете лично съобщение в българската му фейсбук страница: https://www.facebook.com/%D0%94-%D1%...8620229968209/

brand_new_look 16th March 2016 15:05

Цитирай:

Първоначално написано от Chocolate9 (Публикация 808277)
Здравейте! Д-р Илхан ще проведе консултации на 27 март в хотел Sense в София. Ако желаете да присъствате, пишете ми в whatsapp на 0877909255 или изпратете лично съобщение в българската му фейсбук страница: https://www.facebook.com/%D0%94-%D1%...8620229968209/


Здравей,

Може ли да дадете малко повече информация как протича тази консултация?

Предварително благодаря

Chocolate9 18th March 2016 09:51

Здравей, brand_new_look. Консултациите са безплатни, ще се проведат в хотел Sense. Всеки, който иска да се запознае с д-р Илхан, да си запази дата за операция или има някакви въпроси към него, може да присъства. Консултацията е индивидуална, т.е. ако искаш да ти запазя час, ми пиши, защото почти няма свободни часове вече. :)

em_goko 19th March 2016 19:11

Здравейте момичета и момчета, имам дата за операция при Илхан на 27 април, но тази дата се оказа неудобна. Някои иска ли да си разменим датите за операция с по-късна - след края на май.
Ние с една мацка си бяхме комбинирали датите, т.е. ще имате и дружка.

Shtur4e 27th March 2016 16:49

Добреее, бързам да се похваля - записах вече час за операция при д-р Илхан, успя да ме вмести в края на октомври. Някой ще пътува ли тогава? Може да се комбинираме за компания, пишете на лични :-)

Polinka79 27th March 2016 20:51

Цитирай:

Първоначално написано от Shtur4e (Публикация 808404)
Добреее, бързам да се похваля - записах вече час за операция при д-р Илхан, успя да ме вмести в края на октомври. Някой ще пътува ли тогава? Може да се комбинираме за компания, пишете на лични :-)

Здравей!Понеже незнайно как съм си изключила личните съобщения,ти пиша тук.Аз имам дата за операция-15.10.Твойта дата кога е?Ако разбира се ти е удобно да пишеш тук.

Shtur4e 28th March 2016 10:16

Моята е 26.10, на 22-ри ми е първата консултация, мисля да пътувам към Истанбул на 21.10, ще се разминем :-(

Konstantina91 29th March 2016 11:44

Здравейте! Аз също бях на консултация при Д-р Илхан. Каза ми, че резултата ще се получи много добър, защото кожата ми е тънка и съм нямала много за оправяне - просто ще го направи пропорционален с малкото ми лице. :1228:
Преди 4 месеца си увеличих гърдите в България. Много съм доволна от резултата, но още ми е неприятно като си спомня за грубото и надменно държание на 90% от нашите хирурзи (обиколих поне 10 докато намеря при кой да се направя).
При Д-р Илхан беше съвсем различно изживяване.
Много съм доволна от начина по който се държеше. Много добър и усмихнат човек. Това ми беше първата консултация от както се интересувам от ринопластика. По-принцип много се колебая, но в случая бях на 100%, че той е моя доктор.
В крайна сметка си запазих дата за операция на 19.09.2016, като престоя ми в Истанбул ще е от 15.09 до 29.09.2016. Тъй като живея в Лондон, от сега започнах да си запазвам билети и да търся къде да се настаня.
Знам, че на тази консултация е имало около 30 човека. Има ли някой, който си е запазил дата в този период, така че може да се комбинираме за престоя заедно и ще ни излезе много евтино, тъй като работя към IHG Group и имам голямо намаление (50% от стойността на стаята и 50% от храни и напитки) за хотелите от към тази фирма - Holiday Inn, Crown Plazza, InterContinental. Сега проучвам къде се намират в Истанбул и дали ще са удобни като вариант. Друг вариант е дамата, при която повечето отсядат - г-жа Зюлеха. Можете ли да ми обясните как точно се осъществява престоя при нея.
Благодаря Ви предварително! :girl_kiss2:

Chocolate9 29th March 2016 13:58

Konstantina91, много се радвам, че си доволна от консултацията! :) Това е телефонът на Зюлейха: +905382755152. Можеш да й звъннеш по вайбър, тя ще ти обясни всичко.

karrina 30th March 2016 22:34

Здравейте!
От известно време следя темата, но до сега не съм писала.
От лекарите, за които пишете ми харесват Авшар и Илхан. Има ли някой, който в близките месеци се е опрерирал при тях, да сподели впечатления, как седят нещата в момента. Прочетох по-назад, че цените за опреациите зависят от това в коя болница ще оперират лекарите, може ли някой да ми каже за Авшар и Илхан какви са опциите за болници? Знаете ли дали Авшар идва за консултации до България или при него само в Истанбул може да се отиде?
Много ще съм благодарна някой да ми отговори :)

Chocolate9 31st March 2016 08:01

Здравей, karrina. Илхан до скоро оперираше в Мемориал, новата болница, в която ще оперира, се казва Diyabet Hastanesi.

Teazel 31st March 2016 09:20

Каква е цената при Илхан в лева?
Каква сума трябва да мога да отделя за всичко, ако се реша?

Това открих в интернет, явно момичето се е оперирало при Илхан, има доста снимки през целия процес.
https://www.realself.com/review/ista...6-image-575472

Konstantina91 31st March 2016 15:14

Здравей, Teazel !

Цените са при д-р Емре Илхан са 12000 лири до ноември 2016, след което ще станат 14000 лири. Като това е за първа ринопластика. До колкото разбрах няма значение дали ти е малък или голям проблема - цената е еднаква. Аз си запазих дата за септември и много се вълнувам. Половината му пациентки ги следя в Instagram и Facebook.
Момичето, което ти си показала е лондончанка и можеш ако искаш да я видиш в Intangram - пише се JESSICAREES15. Резултата и е много добър.

Също искам да използвам случая да благодаря искрено на Chocolate9 за съдействието. :2035:

И ако има момичета, които четат темата сега и са се оперирали при д-р Илхан, много ще се радвам ако ми изпратят снимки, тъй като повечето качени не ги отварям. :2003:

karrina 31st March 2016 21:28

Мерси Chocolate9!
Някой има ли информация и за Авшар?
Ако някой от скоро опериралите се при тези двама лекари ми изпрати снимки на лични ще съм много благодарна.
Ако отида на първоначални консултации до Истанбул, ще ми направят ли фотошоп на това, което се очаква да се получи след опреацията или само, ако реша да се оперирам се прави преди операцията?

krisivi 31st March 2016 22:25

Здравейте! Може ли да попитам от кога ще се премести Илхан в новата болница, тъй като аз имам дата за операция през септември, но не са ме уведомили, че ще се мести? А ми се иска вече да си запазя хотел и бих искала да е в близост до болницата.

Chocolate9 1st April 2016 10:26

Здравейте на всички! Както каза Константина, първичната ринопластика при д-р Илхан е 12 000 турски лири до ноември 2016г., след ноември ще стане 14 000 турски лири, като цената включва всичко - прегледи и 1 нощ престой в болницата. Прави фотошоп само на консултацията преди самата операция, като целта е да направите план на бъдещия нос заедно, обсъждайки го.

krisivi, Илхан вече оперира в новата болница - Diyabet Hastanesi. :)

Teazel 1st April 2016 13:45

А дали може да се мине само с тази цена или задължително трябва да отседна и в хотел за повече време за прегледи след операцията?

Chocolate9 1st April 2016 14:25

Teazel, целият престой в Истанбул е около 2 седмици, така че ако случайно решиш да се оперираш, ще трябва да отседнеш някъде със сигурност. :)

Teazel 5th April 2016 15:17

Майка ми имала позната, която е в хирургиите и и казала "много гадна операция, по - добре да не го прави", обаче толкова се изкуших, от години опитвам да навия майка да не е против това и мисля, че успях /за мен е важно нейното мнение/ и тя ми зададе един кофти въпрос:

"Добре, ами, представи си, че ти орезилят носа, какво ще правиш?"

Дами, вие зададохте ли си този въпрос? Какво мислите? Това не било салам да го разрежеш, а нос... сериозно е и няма гаранция. Вие рискувахте просто, така ли?

Има ли въобще поне един български хирург към който мога да се обърна или е най - добре твърдо в Турция? В Турция правят ли грешки, орезиляват ли носове? След операцията дишате ли както преди?

karrina 5th April 2016 17:41

Всъщност тези турски лекари, поемат ли някаква отговорност, ако операцията се окаже несполучлива или пък има усложнения след нея или те пускат да си ходиш в хотела и си оправяй сам проблемите?
След операцията дават ли някакъв документ, в който да се е подписал лекаря, който е оперирал и да пише какво точно ви е правил в носа?

Teazel 5th April 2016 21:54

Цитирай:

Първоначално написано от ai6erasimova (Публикация 791626)
Ka4vam smimki

Айше, при кой лекар си правила нослето си, прекрасно е!
Някой познава ли момичето и има ли инфо?

И наистина, тези лекари нещо като гаранция дават ли? Поемат ли отговорност?

Chocolate9 6th April 2016 09:29

Teazel, karrina, ако прочетете цялата тема, ще разберете, че в България няма способен хирург в тази област и много от хората, които пишат във форума, са си изпатили, защото са се доверили на нашите лекари, включително и аз. Към Турция се насочваме, за да си поправим грешките... Аз отидох при Илхан за ревизия и съм много доволна от резултата. Не мога да кажа за останалите турски хирурзи, но Илхан поема отговорност при несполучлива операция и дава епикриза.

dessi_999 6th April 2016 21:09

Здравейте на всички. Доктор Дилбер също поема отговорност за всичко и дава епикриза.Аз също съм мног доволна от ринопластиката при доктор Дилбер,доре бех казала че резултата ми е по добър от очаквания.Пораде големия интерес към турските хирурзи доктор Дилбер ще бъде в София на 15 май за безплатни консултации.Всички който се интересуват могат да ми се обадят на 0896629990 или да пишат на Българската фейсбук страница.Ето и една снимка от мен 5 месеца след операцията.

dessi_999 6th April 2016 21:29

Съжалявам не мога да кача снимка всеки който иска ще му изпратя по вайбър.

dessi_999 6th April 2016 21:45

https://www.facebook.com/%D0%94-%D1%...4540032710087/
Това е фейсбук страницата.

Мечта 7th April 2016 06:57

До сега "орезилен" нос от турски хирург не съм видяла. Ако има такъв, значи просто човекът не е писал в темата.
Никаква, никаква болка не съм усетила след операцията. Ако трябва да съм честна, нямах чувство и на дискомфорт. /Беше ми много трудно след упойката, но това е друго/
Имам епикриза от д-р Дилбер, която е на турски, и в която е описал какво е правил.

gabura 13th April 2016 20:35

Здравейте, аз също бях на консултацията при др Илхан, насрочиха операцията за 11 август, т.е. престоя трябва да е от 6 до 21, има ли някоя за тогава? Трябва да търся и хотел в района на кабинета му. Някой намерил ли е подходящ?

Teazel 13th April 2016 22:17

Имам един интересен въпрос. Това счупване на носа при операцията, което е травма за тялото, след време не се ли хиперкалцира? Това не води ли до удебеляване на носните прегради и съответно до затруднение на дишането? Много ли са проблемите с носа след такава операция?

Teazel 14th April 2016 13:01

o

Chocolate9 15th April 2016 10:54

Teazel, Илхан работи чрез ултразвуков метод, който не наранява меки тъкани, няма чупене. Съответно и няма изброените от теб проблеми след такава операция.

yoube 27th April 2016 00:24

Даа това е правилния път към хубав нос-Турция. Аз лично с всеки ден се учудвам колко много хора от Германия са си правили ринопластиките при турчуляци, доста са напред. Шоколадке шапка ти свалям още помагаш на хората и отговаряш на едни и същи въпроси по 100 пъти със страшно спокойствие ;) Някой друг от старите пушки няма ли го ДанКем и оная мацка с китарата накъде сте, че ви изгубих меилите, как минаха повторните операции?

gabura7 2nd May 2016 19:10

Anich4ka,
Някъде прочетох ,че си за август месец при Илхан. Аз също. Понеже не мога да напиша лично съобщение , незнам по каква причина съм изключила тази опция и как да я включа, ми се иска да си поговорим , ако си около моята дата. Можеш да ми дадеш мейл да ти пиша. Или ти ми пиши на sisi_georgiewa@mail.bg.

mitkui 5th May 2016 22:11

Някой ако има операция около началото на Юли , да драсне два реда на лични , че ще има изтъпяване в Истанбул . :) Моята операция ще е на 06.07.2016 г.

zlatan2 6th May 2016 20:31

Аб

anich4ka 8th May 2016 18:33

Цитирай:

Първоначално написано от gabura7 (Публикация 808775)
Anich4ka,
Някъде прочетох ,че си за август месец при Илхан. Аз също. Понеже не мога да напиша лично съобщение , незнам по каква причина съм изключила тази опция и как да я включа, ми се иска да си поговорим , ако си около моята дата. Можеш да ми дадеш мейл да ти пиша. Или ти ми пиши на sisi_georgiewa@mail.bg.

Здравей, gabura7,

Писах ти на мейла, да аз съм за средата на Август :)

mitkui 10th May 2016 09:07

Цитирай:

Първоначално написано от zlatan2 (Публикация 808844)
Абе, жени, проблема не ви е в носовете, а в главиците - да не мислите, че с един нос ще станете красавици? Видях някои снимки тук и честно казано на дамите операция е била последната процедура, която им е била наистина нужна... имат къде къде по - големи недостатъци, които не се коригират... чупете си носовете и после ходете по форумите да се оплаквате как ви боли и сърби и какво ли още не. Тия хирурзи сумати пари направиха от комплексирани грознички жени и те като са простички си мислят, че ще станат особено красиви след операциите.... за кой наистина го правите? СТО НА СТО Е ДА СЕ ХАРЕСАТЕ НА ДРУГИТЕ ц ц
аман от прост и деградирал народ и криви лели, които си правят силиконови гърди и носове и усти и какво ли още не а в пипито ЕДНО КЪЛБО МУХИ...

ГРОТЕСКА, клоака на народа...

Еххх , Златко , Златко , защо се изака така ?

okiedoke_1 10th May 2016 18:29

Цитирай:

Първоначално написано от want (Публикация 800625)
Не мога да повярвам, че в 2014 и след толкова много информация,за този некадърник, все някоя заблудена овца се оперира при него ....

И аз това се чудя. :neutral:

karrina 10th May 2016 18:46

Здравейте, някой има ли координати на simona_80, опитвам се да се свържа с нея на лични, но явно не влиза вече? Искам да я питам за Авшар и гледам, че тя най-скоро се е оперирала при него.
Имам още един въпрос - когато ходите до Истанбул с какво пътувате - самолет или автобус? Проблем ли е да се лети след операция, не ви ли става зле от смяната на налягането при летене и не се ли отразява на носа по някакъв начин налягането? Гледах, че само турскитв авио линии имат директен полет София - Истанбул.
Ако сте ходили с рейс - може ли да препоръчате фирма, а също и как мислите, опасно ли е през нощта да се пътува и сутринта да си там /при варианта с рейс гледах, че е 8-10 часа пътя от София/?

anich4ka 10th May 2016 23:16

Цитирай:

Първоначално написано от karrina (Публикация 808880)
Здравейте, някой има ли координати на simona_80, опитвам се да се свържа с нея на лични, но явно не влиза вече? Искам да я питам за Авшар и гледам, че тя най-скоро се е оперирала при него.
Имам още един въпрос - когато ходите до Истанбул с какво пътувате - самолет или автобус? Проблем ли е да се лети след операция, не ви ли става зле от смяната на налягането при летене и не се ли отразява на носа по някакъв начин налягането? Гледах, че само турскитв авио линии имат директен полет София - Истанбул.
Ако сте ходили с рейс - може ли да препоръчате фирма, а също и как мислите, опасно ли е през нощта да се пътува и сутринта да си там /при варианта с рейс гледах, че е 8-10 часа пътя от София/?

Аз питах асистентката на Илхан и тя каза, че не е проблем да се върна със самолет.
На мен лично ми става лошо като пътувам с автобус и не бих си причинила това с таралянкането до Истанбул...


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:20.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.