Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

mitkui 23rd July 2016 11:55

Цената при др.Дилбер в момента е 3300 Е , докато при др.Илхан излиза малко над 3700 Е .
anich4ka , кварталът на др. Илхан / Кадъкьой / е един от най-престижните в Истанбул , така че
спокойно можете да се мотаете около морето /има хубава крайморска алея , хубав сладолед /и по улиците с родителското тяло . Ако искате можете да похарчите и солидна сума пари , има хубави магазини .
Поздрави . :)

alien01 23rd July 2016 15:31

:)

Shtur4e 23rd July 2016 21:37

Един въпрос към оперираните при Илхан - може и да съм го пропуснала, ако е писано, колко дни след операцията махате всякакви лепенки? По снимките във ФБ страницата му виждам че на ден 10-ти все още хората са с лепенка на носа. Аз трябва да се върна бързо на работа след това и хич не ми се иска да се разхождам с лепенки. Кога се махат напълно?

mitkui 24th July 2016 11:19

Моите ги свалих вчера 23.07 , операцията ми беше на 07.07 . Смятай . :)

anich4ka 24th July 2016 12:14

Цитирай:

Първоначално написано от mitkui (Публикация 809574)
Моите ги свалих вчера 23.07 , операцията ми беше на 07.07 . Смятай . :)

Не знам защо си мислех, че вече си в България...

Кога си тръгваш, mitkui?

Това последно посещение ли ти беше?

mitkui 24th July 2016 13:13

В България съм от 19.07. На 18 ми смениха лепенките и ме изпратиха да си ходя .
Вчера сам си ги свалих , без упойка . :))))))

anich4ka 24th July 2016 20:25

Цитирай:

Първоначално написано от mitkui (Публикация 809576)
В България съм от 19.07. На 18 ми смениха лепенките и ме изпратиха да си ходя .
Вчера сам си ги свалих , без упойка . :))))))

Значи все пак не съм се объркала :)

А, по-рано ли те пуснаха да си ходиш?

Моят престой е 2 седмици, а ти си останал една идея по-малко.

mitkui 25th July 2016 08:09

Не , не са ме пускали по-рано . Престоят ми беше от 02.07 до 19.07 , всъщност по план
трябваше да се върна на 17.07 , но престоят ми се удължи с два дни , заради опита за преврат .

anich4ka 25th July 2016 20:35

Цитирай:

Първоначално написано от mitkui (Публикация 809580)
Не , не са ме пускали по-рано . Престоят ми беше от 02.07 до 19.07 , всъщност по план
трябваше да се върна на 17.07 , но престоят ми се удължи с два дни , заради опита за преврат .

Нещо май обърках аритметиките :D

Както и да е :)

От отоците какво/ колко е още налице?

Моя приятелка се оперира преди няколко месеца при Асенов и за около 2 седмици се оправи, Джансу ми каза, че докато се прибера в България ще съм ок, тоест за около 12-15 дена след операцията.

Надявам се да потвърдиш :)

mitkui 25th July 2016 20:58

Хмм , отоци по лицето нямам , но носът ми е леко подут , поне аз така го виждам и усещам .
Всъщност околните не го забелязват , според мен ще мине още време , докато се оформи окончателно . Твоята приятелка доволна ли е ? :)

aliona 25th July 2016 23:23

Цитирай:

Първоначално написано от anich4ka (Публикация 809566)
Като отворя форума и търся позитивизма ти! :)

Аз летя за Турция след 20-ти дни и всичките ми колеги се изредиха да ме питат "ти не се ли отказа".

Не съм се отказала, искам да дишам и да усещам аромати :D

Така че, Cheers, както се казва :1229::1229:

Блазе ти,и аз искам най сетне да дишам като човек и да усещам аромати даже и миризми :smile: а не като някой каже хубаво или лошо мирише, аз казвам че на нищо не мирише :(

anich4ka 26th July 2016 20:01

Цитирай:

Първоначално написано от mitkui (Публикация 809586)
Хмм , отоци по лицето нямам , но носът ми е леко подут , поне аз така го виждам и усещам .
Всъщност околните не го забелязват , според мен ще мине още време , докато се оформи окончателно . Твоята приятелка доволна ли е ? :)

Аз на моята приятелка и бях казала за ми казва за ВСИЧКО. И така имах снимка всеки ден следоперативно и следях буквално заедно с нея отоци, синини, промени и какво ли още не, обсъждаше се всеки детайл, типично по женски :D

Нейното носле доста се промени след операцията, но и в последните 6 месеца.

Леко падна връхчето, но не прекалено, по- тънък е върхът, тоест отокът на тъканите спада наистина доста време незабележимо и с бавни темпове, след първоначалното очевидно възстановяване.

Но и тя говореше за това усещане, че носът ти е подут и някакси твърд, все едно не е твой в началото :D

anich4ka 26th July 2016 20:06

Цитирай:

Първоначално написано от aliona (Публикация 809587)
Блазе ти,и аз искам най сетне да дишам като човек и да усещам аромати даже и миризми :smile: а не като някой каже хубаво или лошо мирише, аз казвам че на нищо не мирише :(

Aliona, ти беше оперирана при Асенов, нали?

Моята приятелка, за която говоря в предния пост- също, но тя явно е извадила късмет, доволна е от постигнатото.

Аз напълно те разбирам как се чувстваш - хем да не можеш да дишаш, хем никакво обоняние... не е никак приятно, когато това ти е перманентно състояние.

Много често ми казват неща от сорта:"Помириши- страхотен парфюм!", а аз ги поглеждам с въпросителен поглед от сорта "ти се шегуваш с мене, нали?!" :D

mitkui 26th July 2016 20:53

"Но и тя говореше за това усещане, че носът ти е подут и някакси твърд, все едно не е твой в началото "
Ор'гинал , съвсем същото усещане . :)

aliona 26th July 2016 21:31

Цитирай:

Първоначално написано от anich4ka (Публикация 809592)
Aliona, ти беше оперирана при Асенов, нали?

Моята приятелка, за която говоря в предния пост- също, но тя явно е извадила късмет, доволна е от постигнатото.

Аз напълно те разбирам как се чувстваш - хем да не можеш да дишаш, хем никакво обоняние... не е никак приятно, когато това ти е перманентно състояние.

Много често ми казват неща от сорта:"Помириши- страхотен парфюм!", а аз ги поглеждам с въпросителен поглед от сорта "ти се шегуваш с мене, нали?!" :D

Да при него :( Радвам се, че твоята приятелка извадила късмет,че не сме малко хора жестоко пострадали от него. И аз реагирам по същия начин,когато някой ми каже помириши,мисля че нарочно го правят.Ужасно е и доста изнервящо това състояние на постоянно запушен нос,сякаш имам коркова тапа вътре,то ми се отразява и на ушите,на тъпанчета,като издухам малко по силно носа заглъхват брутално ушите и не мога да изравня налягането напълно :(
Остана ми един месец до прегледа,чакам с нетърпение :1203:

anich4ka 26th July 2016 21:43

Цитирай:

Първоначално написано от mitkui (Публикация 809593)
"Но и тя говореше за това усещане, че носът ти е подут и някакси твърд, все едно не е твой в началото "
Ор'гинал , съвсем същото усещане . :)

Хахахах!

Спокойно, мина време и започна да ме кара да пипам носа от тук от там и да ми обеснява как е по-мек и вече може да се мърда :D

anich4ka 26th July 2016 21:43

Цитирай:

Първоначално написано от aliona (Публикация 809594)
Да при него :( Радвам се, че твоята приятелка извадила късмет,че не сме малко хора жестоко пострадали от него. И аз реагирам по същия начин,когато някой ми каже помириши,мисля че нарочно го правят.Ужасно е и доста изнервящо това състояние на постоянно запушен нос,сякаш имам коркова тапа вътре,то ми се отразява и на ушите,на тъпанчета,като издухам малко по силно носа заглъхват брутално ушите и не мога да изравня налягането напълно :(
Остана ми един месец до прегледа,чакам с нетърпение :1203:

Тук в София ли?

anich4ka 26th July 2016 22:02

Цитирай:

Първоначално написано от Starless (Публикация 809597)
Това, че някой е доволен на думи далеч не означава, че резултатът наистина е красив. Има хора, които са доволни от много малко подобрение.

Не мога да кажа нищо в конкретика, защото не съм аз оперираната :)

Аз единствено мога да кажа дали ми харесва или не на външен вид (определено да), но това съвсем не е всичко.

Konstantina91 26th July 2016 23:48

Здравейте на всички.
Моята операция при Д-р Емре Илхан е на 19.09.2016. Вече нямам търпение.имам му пълно доверие на доктора..следя работата му и много негови клиентки от целия свят и просто резултати им са невероятни. Единственото, което ме притеснява е положението в Турция..но дано да няма усложняване на нещата.
За престоя реших да остана при Зюлейха, тъй като всички са много доволни и благодарни от нея.
Аз летя на 16.09. от Лондон. На 17.09 имам две консултации при доктора, така че предполагам ще изкарам целия ден в болницата (в чакане хаха).
Някой може ли да ми каже горе долу как минават консултациите?
И освен това можете ли да ми дадете някакъв контакт на Зюлейха?
Благодаря ви предварително!:razz:

mitkui 27th July 2016 06:48

Цитирай:

Първоначално написано от anich4ka (Публикация 809595)
Хахахах!

Спокойно, мина време и започна да ме кара да пипам носа от тук от там и да ми обеснява как е по-мек и вече може да се мърда :D

Аха , чакам го и моят да се пораздвижи и поомекне , така твърд не ми харесва . :D

Konstantina91 , изпратих ти тел. на Зюлеха на лично събщение .

anich4ka 27th July 2016 20:05

Цитирай:

Първоначално написано от Konstantina91 (Публикация 809600)
Здравейте на всички.
Моята операция при Д-р Емре Илхан е на 19.09.2016. Вече нямам търпение.имам му пълно доверие на доктора..следя работата му и много негови клиентки от целия свят и просто резултати им са невероятни. Единственото, което ме притеснява е положението в Турция..но дано да няма усложняване на нещата.
За престоя реших да остана при Зюлейха, тъй като всички са много доволни и благодарни от нея.
Аз летя на 16.09. от Лондон. На 17.09 имам две консултации при доктора, така че предполагам ще изкарам целия ден в болницата (в чакане хаха).
Някой може ли да ми каже горе долу как минават консултациите?
И освен това можете ли да ми дадете някакъв контакт на Зюлейха?
Благодаря ви предварително!:razz:

Кonstantina91, не искам да те разколебавам, само питам знаеш ли колко далече е Зюлейха от д-р Илхан? Аз също съм чувала само хубави неща за нея, но лично аз предпочетох да остана в хотел,близо до доктора, защото тя ми се стува далечко, имайки предвид, че трябва да пътуваш няколко пъти до доктора и обратно и то сега, когато положението е една идея по-различно от обикновено в Истанбул.

aliona 28th July 2016 11:32

Цитирай:

Първоначално написано от anich4ka (Публикация 809596)
Тук в София ли?

Не,ще ходим до Истамбул,за София не ми се чака 2 месеца,чак на 25 септември,и то само консултация,на мен ми трябва преглед :)
И да попитам които ходили при Дилбер,в коя част на Истамбул се намира ?

aliona 28th July 2016 11:33

Цитирай:

Първоначално написано от Starless (Публикация 809597)
Това, че някой е доволен на думи далеч не означава, че резултатът наистина е красив. Има хора, които са доволни от много малко подобрение.

Така,спор няма :)

Мечта 28th July 2016 15:45

Кабинетът на д-р Дилбер се намира в европейската част, сравнително близо до Зюлейха.

anich4ka 29th July 2016 20:08

Споделете кой в каква валута е плащал операцията при д-р Илхан.

В евро не е ли най-удобно? Едно е да носиш 12000 на банкноти по 200, друго е да носиш 3600 на банкноти по 500...

Някой беше казал, че операцията е EUR3700, но сега лирата падна, та мисля, че трябва да е EUR3600... :roll:

aliona 29th July 2016 21:13

Цитирай:

Първоначално написано от Мечта (Публикация 809626)
Кабинетът на д-р Дилбер се намира в европейската част, сравнително близо до Зюлейха.

Мечта мерси много за отговора,порових из "чичо гугъл" видях къде е :) навигация ще закара :) :)

mitkui 30th July 2016 08:37

Цитирай:

Първоначално написано от anich4ka (Публикация 809647)
Споделете кой в каква валута е плащал операцията при д-р Илхан.

В евро не е ли най-удобно? Едно е да носиш 12000 на банкноти по 200, друго е да носиш 3600 на банкноти по 500...

Някой беше казал, че операцията е EUR3700, но сега лирата падна, та мисля, че трябва да е EUR3600... :roll:

Аз носих TRY , защото така ми бяха казали , а и не исках да обменям в Истанбул .
Всъщност се оказа , че става и в EUR , близо до доктора има и обменно бюро .
Носи ги както ти е удобно . :)

gabura7 30th July 2016 12:24

Mitkui, при теб имаше ли рязане на костта или само хрущялната част ти оправяха? След септопластиката дишаш ли еднакво хубаво от двете страни? А как си, успешно ли се възстановяваш?
Аз не съм решила евро или лири, но май евро. 3600 Е са, да.

gabura7 30th July 2016 15:04

Искам да попитам тези, които са по-осведомени-пиезо хирургията, която практикува Якуп Ашвар и съм гледала клипчета в Ютуб, същото ли е като ултразвуковата ринопластика на Илхан?

Maria -Maria 30th July 2016 15:46

Здравейте! Отдавна не съм писала тук :) Моята операция беше на 9-ти юли при Др. Емре Илхан,а престоят от 3 -ти до 19 -ти юли.Открих го и си запазих час за операция миналото лято благодарение на този форум! По тази причина бих искала да изкажа благодарност на създателите на форума ,както и на всички заинтересовани потребители, които пишат тук ,за да разкажат своите истории, да изкажат мнение и да помогнат със съвети и полезна информация. БЛАГОДАРЯ ВИ!!! Относно моят случай историята е следната. Носът ми беше "меко казано" крив и грозен :) Имах висока основа на носа, която не мога да определя точно като "гърбица" ,защото самата форма на носа не го поставя точно в тази графа.По-лошото беше долната част, в която носа беше доста широк, издаден напред и с кръгъл връх. Миналият август Зюлейха ми запази час за консултация и в рамките на няколко дни след това операция. Доктора го избрах на базата на информацията,която прочетох тук във форума и на това ,което видях във Фейсбук и Инстаграм страниците му...и може би най-вече ,че самият той като личност изглеждаше изключително позитивен, усмихнат и уверен в себе си човек...В страниците му в социалните мрежи имаше изключително много снимки на оперирани от него, и честно казано, не видях нито един нос ,който да не ми харесва, всеки нос си пасваше на лицето, сякаш винаги е стоял там. Просто бях впечатлена!Консултациите с него бяха 2 и ги събрахме в един ден ,като между тях беше и една "трета консултация" ,която я провеждат асистентките му и запознават пациента с процедурата и подробностите по самата операция. Аз лично предварително направен фотошоп и снимки не съм носила.Там на място доктора прави снимки и след това фотошоп. Той може да ви даде съвет какво може да се направи от наличния нос и на съответното лице, какво би ви отивало,пита разбира се и вашите очаквания какви са, какво най-много ви притеснява и не ви харесва в носа ви и как бихте искали да изглежда ...Аз лично се доверих на неговото мнение и преценка. Самата операция мина абсолютно безпроблемно..Общо взето при мен кофти момента беше ,когато ми взеха кръв за изследване сутринта преди самата операция и ми стана много лошо ,понеже ми падна кръвното. Болка след операцията не съм имала, по-скоро лек дискомфорт, който е породен най-вече от невъзможността да дишаш както обикновено поради тампоните ,които са в носа.Събудих се в болничната стая с охлаждаща маска на лицето с течаща студена вода, с която прекарах 4 часа.Вечерта мина др. Илхан да ме види ,каза ,че всичко е минало добре, дори по-добре отколкото е очаквал,защото още в кабинета на консултацийте ми обесни ,че аз имам дебела кожа ,а с такава кожа се работи по-трудно и по-трудно се постигат максимални резултати. Каза ми също ,че в следващите дни трябва да си почивам максимално, да не се навеждам рязко ,да не се натоварвам и т. н. По-късно минаха да ме видят и Джансу, и другата асистентка ,ако не се лъжа- Бирсен, оставиха ми телефон ,ако имам нужда да им звънна. Изобщо и др.Илхан ,и екипът му за мен са супер професионалисти ,и нито за момент не съм съжалявала за избора си. Персоналът в болницата също беше изключително отзивчив и любезен, а самата стая ,наподобява стая в луксозен хотел, има климатик ,санитарен възел, телевизор, разтегателен фотьойл за придружител... Дежурните сестри минават и през нощта ,има бутон ,с който винаги можеш да ги повикаш. На следващият ден след като мина доктора на визитация ми повикаха такси и ме изпратиха. Аз бях отседнала в Зюлейха, до там таксито ми взе 90 турски лири ,но това е относително и зависи от къде ще мине, и от трафика. За консултациите до кабинета на Илхан има много удобен градски транспорт- Метробус, като автобуса се движи в отделна лента и така избягва натоварения трафик,но след операцията таксито е задължително. За самата Зюлейха каквото и да кажа все ще е малко :) Просто е един разкошен и безкрайно добър човек. Дойде с мен за консултациите ,превежда, на самата операция остана от сутринта до вечерта,изпрати ме до операционната, после ме чакаше горе в стаята като се събудих. Докато бях у тях се грижеше за всичко, готвеше ,пазаруваше, ходеше до аптеката за лекарства...Просто надмина очакванията ми във всяко отношение.Чувствах се така все едно съм на гости в роднини, изобщо нямах усещане ,че съм в чужда държава... За постоперативния период това ,което мога да кажа е ,че за няколко дни има отоци,и пак индивидуално, в зависимост от организма и самата кожа. За 3-4 дни минават, но в този период не е препоръчително да се излиза. Правят се промивки със стерилен разтвор ( спрей) на 2-3 часа , антибиотик на 12 часа ,препоръчително е да се ядат супи и като цяло мека храна ,за да не се напряга челюстта и лицевата мускулатура с дъвчене... по-голямата част от времето преминава в почивка. Миенето на косата също е малко проблемно, но наблизо до Зюлейха има фризьорски салони, там ще свършат тази работа. Пет дни след операцията ми свалиха тампоните и твърдата лепенка, след това слагат лепенка от бежов лейкопласт и остава само свалянето на конците. При мен трябваше да стане на седмият ден от операцията- 16-ти , но поради опита за преврат се отложи за два дни по -късно.Тогава за първи път видях "новият си нос" :) ,просто не можех да повярвам на очите си,от кривия ,грозен нос нямаше и следа.И въпреки ,че беше все още подут ясно се виждаше,че основата е снижена и от челото към върха повърхността е абсолютно права и изгладена, върха беше прибран и нямаше ниииищо общо с предишния :))) Просто вълшебство хахахха....Казаха,че промивките със спрей трябва да продължат още 3 седмици ,а лепенката ,която ми сложиха ще мога да сваля на 6 -тия ден. От този спрей препоръчвам да си вземете от Бг, защото аз там изразходих 5 бр. ,а струва 2-3 пъти по скъпо от Бг, има 2 марки Стеримар (12 лв) и Тонимер ( 8-9лв) ,там цената е 40 т.лири,което е 20 и нещо лева...И такаа ..лейкопласта си свалих миналият понеделник, преди 5 дни. Както и други оперирани отбелязват носа стои като чужд ,неподвижен и разбира се ,има още да спада, въпреки че за околните тези усещания са незабележими.Снимки като поспадне ще изпратя на Chocolate 9. Специални благодарности и на нея- за отзивчивостта, съветите и помощта! И така ,общо взето моят "разказ" или "повест" да кажем :))))) е към своят край. Пак искам да кажа ,че написаното по-горе са ЛИЧНО МОИ впечатления, мнения и преживявания! Не бих искала да ги натрапвам на никой, просто ги споделям. Виждам ,че в този форум ,освен заинтересованите потребители се е появила и друга група на "незаитересовани" хора, които явно търсят място ,където да си разтоварват негативизма. Разберете едно- човек с негативен ум ,никога няма да има позитивен живот. На последните желая повече късмет ,щастие и хубави моменти в живота! Дано им помогнат да си преосмислят поведението.
P.S. Относно обстановката в Турция искам да кажа, че там нещата не са чак толкова зле както ги описват в медийте. Бих казала ,че е доста преувеличено.Единствено на следващият ден след преврата не беше препоръчително да се излиза и не успях да отида до азиатската част ,където е кабинета на доктора. Иначе в квартала на Зюлейха животът си течеше както обикновено и по нищо не личеше ,че е имало опит за преврат. В следващите дни нямаше никакъв проблем да се мине и по Босфорският мост. По обстановката наоколо не личеше да е имало нещо необичайно. Явно е ,че там си имат известни политически проблеми ,но не мисля ,че това по някакъв начин ни засяга нас туристите и, че някой има интерес ние да се чувстваме зле там, и да не ходим. Точно обратното. Ако евентуално човек не попадне в центъра в някаква тълпа или да е наблизо до протестиращи не виждам какво лошо може да му се случи. Близко е до ума ,че знаейки за ситуацията ,всеки трябва да се съобразява и да не ходи на разходки в централната част ,по исторически паметници и туристически обекти и пр...., въпреки че и да отиде не е казано ,че ще стане нещо. Аз лично не съм ходила в центъра, но по -скоро се опасявах от евентуални терористични атаки, за военен преврат не ми е минавало изобщо през ума ,че може да се случи. Както виждате човек не е застрахован никъде...терористични атаки се случват на много места в Европа.Иначе самите турци са много любезни и приятелски настроени.Поне аз не съм срещнала никога негативно и лошо отношение.

mitkui 30th July 2016 16:27

Цитирай:

Първоначално написано от gabura7 (Публикация 809652)
Mitkui, при теб имаше ли рязане на костта или само хрущялната част ти оправяха? След септопластиката дишаш ли еднакво хубаво от двете страни? А как си, успешно ли се възстановяваш?
Аз не съм решила евро или лири, но май евро. 3600 Е са, да.

Да работили са малко и по костта , след септопластиката , дишам еднакво добре
и от двете страни . Възстановяването върви успешно , вече ходя по барове . :):1206:

gabura7 30th July 2016 21:17

Maria, чудесен пост, зареди ме с много положителна енергия и с нетърпение да пиша почти същото след няколко седмици:) Просто благодаря , за това което сподели!
Mitkui, радвам се за теб, че всичко е ОК!

Maria -Maria 31st July 2016 17:51

Моля :) ! Аз благодаря за вниманието! И изобщо не се притеснявай, направила си отличен избор на хирург, ще видиш ,че всичко ще е ок. Забравих да пожелая късмет и успех на всички с предстоящи операции!

Ellia 5th August 2016 10:47

Може ли някой, който е бил при Зюлейха, да ми изпрати точният й адрес ( на лични съобщения) ;)
И само аз ли имам проблем с отварянето на интернет сайтовете на турските хирурзи? Някаква забрана ли има?

London123 7th August 2016 11:50

Оперирах се при енчев преди 1 година и шест месеца резултатут е .... катастрофа!!
изкривен е на една страна ноздрите неса еднакви не дишам добре с лявата но това са наи малките проблеми... касапина ми е изрязал коста много а отпрет вурха гое вирнал нагоре, ще се налойи присадка на кост.. ако някои е претарпял такава операця и мойе да ми да де сувет какувто и дае ще сам много благодарен.превейдам в гоогле от латинеца на кирилица И затова някои думи имат странни грешки надявам се да се разбира цялостния смисал.

foggy 7th August 2016 12:57

здравей, аз съм със същия проблем - прекалено изрязани хрущяли, в резултат проблем с дишането. Моля те не прави моята грешка да си правиш ревизия в БГ, ние нямаме такива лекари.

aliona 7th August 2016 14:03

Цитирай:

Първоначално написано от London123 (Публикация 809693)
Оперирах се при енчев преди 1 година и шест месеца резултатут е .... катастрофа!!
изкривен е на една страна ноздрите неса еднакви не дишам добре с лявата но това са наи малките проблеми... касапина ми е изрязал коста много а отпрет вурха гое вирнал нагоре, ще се налойи присадка на кост.. ако някои е претарпял такава операця и мойе да ми да де сувет какувто и дае ще сам много благодарен.превейдам в гоогле от латинеца на кирилица И затова някои думи имат странни грешки надявам се да се разбира цялостния смисал.

Спасение е при турски лекари,в БГ няма шанс да те оправят,всички тук сме пострадали от бг "доктори"

mitkui 7th August 2016 20:00

Цитирай:

Първоначално написано от Ellia (Публикация 809689)
Може ли някой, който е бил при Зюлейха, да ми изпрати точният й адрес ( на лични съобщения) ;)
И само аз ли имам проблем с отварянето на интернет сайтовете на турските хирурзи? Някаква забрана ли има?

Ellia , изпратих ти адресът на Зюлейха .
Днес става точно месец от операцията ми ,
дишам равномерно и се радвам на носа си .
Все още е " вдървен" и леко подут , но както
бях казал , това го виждам само аз .

Ellia 8th August 2016 08:51

mitkui, благодаря много!
Много се радвам, че при теб всичко е наред и си удоволетворен от резултата. Бяхме заедно в един час на консултацията с Илхан :) Моята операция е следващата седмица, но аз се насочих към Дилбер. Дано и при мен всичко премине нормално :)

Elyely 8th August 2016 11:04

здравейте , защо не мога да пиша лични съобщения . Интересувам се от Илхан и Дилбер , може ли информация за тях и Зюлейха и някоя снимка , ще съм ви страшно благодарна . Най вече за 1асове за консултация в България. Не разполагам с много средства и време
elydara@abv.bg


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:01.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.