Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Adreanna 8th December 2016 12:40

Цитирай:

Първоначално написано от Ellia (Публикация 810605)
Има много оперирани от Дилбер, но просто вече не влизат във форума. Аз също съм оперирана при него, август месец и съм много доволна както от резултата, така и от отношението му към мен. Ако върнеш малко назад в страниците ще откриеш доста изчерпателни обяснения как е преминало всичко. :-D

Много благодаря! Ако имаш възможност, може ли да ми пратиш снимки на нослето си? cvete_pg70@abv.bg

вайълет 8th December 2016 16:54

Здравей! Аз тъкмо се върнах от Истанбул, оперирах се при Дилбер. Страшно съм доволна от резултата и професионализма на доктора и екипа му. Останахме възхитени от Джеврие - асистентка и преводачка на доктора, помагаше ни през целия престой; дори ни помогна с организацията преди самото пътуване!

Сега съм с лепенки, в неделя ще ги махам. Усещам, че нослето е подуто, но вчера успях да го видя и е чудесно, повече от това, на което се надявах! Ако имаш някакви въпроси, насреща съм.

Adreanna 8th December 2016 19:10

Цитирай:

Първоначално написано от вайълет (Публикация 810608)
Здравей! Аз тъкмо се върнах от Истанбул, оперирах се при Дилбер. Страшно съм доволна от резултата и професионализма на доктора и екипа му. Останахме възхитени от Джеврие - асистентка и преводачка на доктора, помагаше ни през целия престой; дори ни помогна с организацията преди самото пътуване!

Сега съм с лепенки, в неделя ще ги махам. Усещам, че нослето е подуто, но вчера успях да го видя и е чудесно, повече от това, на което се надявах! Ако имаш някакви въпроси, насреща съм.

Ти къде отседна в Истанбул? Сама ли беше или с придружител? Ако може ми прати снимка да видя резултата. Предварително благодаря:)

вайълет 9th December 2016 01:56

Бях с родителите ми. Отседнахме в това апартаментче, което е в близост до болницата и до кабинета на Дилбер, на около 10-15 минути пеша. Снимка мога да ти пратя, след като махна лепенките : )

Adreanna 9th December 2016 14:21

Много ти благодаря за информацията! Можеш ли да ми дадеш координати - телефон и име, за да запазя апартамента щом ми дадът дата за операцията?
Благодаря на всички, които ми писахте! Тук има толкова добри хора, които в днешно време трудно ще срещнеш!
Страхотни сте:)

вайълет 9th December 2016 20:06

Ами трябва да се регистрираш в сайта - AirBnB и да пишеш съобщение със запитване на хоста - в случая на Еврен. Оттам се случват нещата, трябва да се заплати предварително, хората са много точни.

anich4ka 10th December 2016 22:44

Здравейте,

Видях, че снимките, които бях качила не работят, затова пускам пак за заинтересованите от работата на доктор Илхан.

Преди:
https://s23.postimg.org/zcalfkumz/10...35835881_n.jpg


2 месеца след:
https://s29.postimg.org/ks6uchttj/20161016_133551.jpg

Не съм влюбена в кадъра "Преди", но той е специално правен за сравнение и знам, че когато аз си избирах доктор обърнах света да намеря повечко снимки в темите.

brand_new_look 13th December 2016 11:18

Аз вече съм твърдо убедене, че Дилбер е моя лекар, вече съм си осигурила и финансиране, демек събрах парите. Обаче организационно не мога да го направя. Мъжа ми трябва да остане тук, защото не може да остъства от работа, а и някой трябва да гледа детето, а няма кой да ангажирам да се отдели от ежедневието си за 10 дена. Според вас ако отида сама ще мога ли да се оправя? Или пък ако намеря някой за първите 3-4 дни, останалите дали ще е ок да съм сама? Честно казано ако операцията беше в някоя нормална държава нямаше да ми е притеснено да остана сама, обаче Истанбул ми се види страшен за сама жена. Била съм веднъж там на екскурзия, излязох да се разходя и да пия кафе, но бързо се прибрах в хотела- нищо не са ми казвали, само те оглеждат като неандерталци, но усещането е неприятно. Всякакви съвети ще са ми от полза.
А колко ви излиза допълнителния разход като пари горе долу, с какво пътувахте до Истанбул, тази Зюлейха защо не работи вече при него, колко пъти се ходи до доктора по време на престоя? Чудя се ако остана при нея ще мога ли да съм и без придружител. Ако някой е ходил сам ще съм ви благодарна много да разкаже как сте се организирали

Мечта 13th December 2016 11:48

Варианта с придружител за 3-4 дни е напълно удачен. Аз бях така.
Колкото да риска, впредвид ситуацията, съвет не мога да дам.
Успех от мен.
Аз лично не забелязах някой да ме гледа особено, но и честно казано, подобни неща не ме впечатляват. Все пак усещането за консервативност в общуването при жените и сдържаност към непознати, ми пречеше, защото в началото търсех ориентация все от жени и след като на няколко пъти получих само повдигане на рамене, в отговор на въпрос как да стигна до някъде или къде да сляза, пренебрегнах всякакви порядки и направо заговарях мъжете.

Златокоска 15th December 2016 11:47

5Прикачено(и)
Здравейте,
От години следя темите за ринопластика, тук във форума. Много бързо се отказах от експерименти с български хирурзи. Имаше период, в който почти се бях решила за операция в Италия, но така и не се комбинира златната формула "пари и време", в един и същи период.

Та тази година доста "импулсивно" взех решението, че Дилбер ще е моят доктор. /Импулсивно от гледна точка, че без много плануване го сторих, а самото домашно, къде са добрите хирурзи, е натрупвано с години./

За тези на които тепърва им предстои решение – актуалната за момента цена при д-р Дилбер е 3300 евро. Включва абсолютно всичко – преглед преди самата операция, операция, една нощувка в болницата, махане на лонгета/тампони и т.н.

Та и моята операция приключи успешно! Вече съм с ново носле! Макар и да е съвсем прясно и все още доста подуто, го намирам превъзходно! :) От тук нататък му предстои само да хубавее още и още, докато се оформи окончателно.

Всичко мина много лесно. Реших да пътувам с автобус, предвид удобните часове /нощно пътуване/ и изключително ниската цена от 45лв. Тъй като отидох съвсем сама, използвах квартирата на Зюлейха, която изключително добре се грижеше за мен. /Цената на нощувка при нея е 20 евро/. Съпругът на Зюлейха ме посрещна с колата от спирката, макар да е съвсем близо до тях. Погрижиха се за всичко!

Още същият ден беше консултацита ми. Зюлейха ме изпрати до автобусната спирка, където ме изчакваше Джеврие /българо говоряща асистентка на д-р Дилбер/.
Дадоха ми карта за градски транспорт, която заредих с 20 лири/около 10лв/. /на тръгване бяха останали около 5 лири така, че се оказаха повече от достатъчни/.
Дори не са ми оставяли възможност да имам шанс да се изгубя. Абсолютно навсякъде ме придружаваше асистентката на доктора, както до кабинета, така и до самата болница.

Та ако се колебаете дали да пътувате сами - тръгвайте смело особено, ако ще останете при Зюлейха! Не е нужно да ангажирате някого, че и да ви гледат в такова състояние. ;)

Консултацията в кабинета беше кратка, тъй като предварително бях взела решение, че е излишно да затормозявам доктора с прищевки. ;) Той си знае най-добре как да направи хубаво носле. Дадох му карт-бланш да прецени какво би ми подхождало.
Личното ми мнение е, че дори и да си създам идеал за перфектен нос - то той може да не ми отива, както и е вероятно да не е възможно с наличния материал да се осъществи.
На разбираем за мен език ми обясиха, че образно в момента нослето ми е размер "L" и ще го направят до размер "M", но дори и много да искам - размер "S" - няма да го получа, защото първо не би ми отивало, както и не би било функционално.
Изобщо не съм си и помисляла за фотошоп. Не исках да си създам нереалистични очаквания. Фотошоп не знае какво са кости и хрущяли, та не исках да се подлъгвам. ;)
Забележките към носът ми бяха, че имам гърбица, увиснал е, както и ноздрите ми бяха твърде големи. /Вероятно има и още, но това основно запомних и това ми правеше впечатление/.

Още същия ден се разходихме до болницата. Взеха ми кръв, направиха ми рутинен преглед, анестезиологът ми задаваше въпроси за навици, предишни заболвания и т.н.

На другият ден тръгнахме рано, рано към болницата Acibadem, заедно с Джеврие. Тя живее съвсем близо до Зюлейха, което изключително улеснва всичко и се разбирахме да се чакаме на спирката.
За самата болница какво да кажа?!?? Амииии представете си хотел, но не като нашите "стандартни" хотели, а супер лукс хотел! Ще си спестя повече обяснение и ще оставя фотоматериалът да ви убеди
Падна ми се стая с невероятна гледка! /за справка прикачените снимки/.
Подготвиха ме за операцията, смъкнаха ме в операционна иииии от там спомените са само хубави сънища Сладко, сладко съм поспала, а когато ме събъдуха вече бях с "чисто ново носле". ;)
Малко по-късно докторът и Джеврие минаха да ме проверят как съм след операцията и от там нататък ме оставиха на грижите на персонала в болницата.

Оперделено медицинските сестри не са англоговорящи, но това не ни е затруднявало съществено. Ходеха с телефоните и превеждаха писмено текст на английски или български, та не сме изпитали проблеми с комуникацията, макар и да е била малко по-тромава. Ако аз исках да питам нещо, обикновено изпращах съобщение на Джеврие и тя им се обаждаше по телефона.
В болницата има интернет, както и при Зюлейха. Не е супер скоростен, но е достатъчен за комуникация.


Първата нощ определено беше тежка. Подух се много, посинях, полилавях... Пълна програма. Аз съм с много бяла, тънка, нежна и полу-прозрачна кожа. Дори леко да поруменея ми личи, а какво остава след такава сериозна интервенция. Важното е да сте наясно какво следва и да сте предварително психически подготвени. :)
Операцията определено не е лека, но пък всичко се преживява и забравя. ;)

На следващиата сутрин докторът мина да ме провери как съм, пуснаха телефона на спийкър с Джеврие и тя ни превеждаше. Всичко беше в рамките на нормалното, след което ми дадоха карт-бланш да ме изпишат.
Санитарката дойде с количка, взеха ми багажа и не ми дадоха да изляза на два крака. Викнаха ми такси и докато не се увериха, че всичко е наред – не са ме оставяли, включае ме изпратиха чак до самата кола.
Нямаше трафик и от болницата Acibadem, до квартирата на Зюлейха таксито излезе 45 лири.

Втория и третия ден бях като нокаутирана от Кубрат Пулев, но след това започнах да живвам. ;)

Зюлейха не е спирала да ме храни! Убедена съм, че качих няколко килограма, но ме е шубе да питам кантара . Както и по-рано момичетата са писали – обгрижва те като родна дъщеря. Нищо не ми е липсвало! И да ти потрябва нещо допълнително – Зюлейха винаги е намирала начин да помогне. Съобразява се кога е приметът ти на антибиотик и малко по-рано пристига пак с чиния вкусотии. Ще ми липсват сутрешните и бухтички! :D

Та момичета и момчета, който и доктор да изберете – Зюлейха определено е най-добрият избор за настаняване, а макар и малко далеко от кабинет и болница. Транспорт в Инстанбул има, както виждате и не съм дала съществени суми за него, но грижите нямаше да ги получа на друго място. :D

Още на четвърти ден имах смелостта да изляза навън, разбира се с придружител. Виеше ми се малко главата, но цялостно се почувствах съществено по-добре като подишах свеж въздух и се раздвижих. Използвах маска на лицето си. Абсолютно на никого в Инстанбул не му прави впечатление, за разлика от България, където веднага ме изгледаха странно, носеща маска. ;) Първоначално мислех да ходя забулена. Поне в тази страна това не е нещо биещо на очи, но ми беше твърде горещо с шал :D Последният ден дори походих в мола, само по шина. Пак не ми обръщаха внимание.

Тъй като знам, че всички се вълнувате горещо колко парички да предвидите за допълнителни разходи:
Като цяло всичко е много, много евтино в Турция. Дюнер в съседство беше 8 лири /около 4 лв./, килограм мноого вкусни мандарини 2 лири /левче/ и т.н.
Не съм си позволявала харчове предвид огромната сума, която заделих за цялото събитие. Отделно от операцията и нощувките съм изхарчила към 400 лири /200лв/, в които включвам и автобусен билет за обратно, който е 80 лири, както и необходимите лекарства /без пробиотик и без спрейовете с морска вода - носех си 3бр. от Българи/. 43 лири излязоха антибиотик, антибиотично кремче, антиалергично и обезболяващо. Позволила съм си няколко пъти да си поръчвам вкусотии за хапване, но в тази страна това е неизбежно :D

На тръгване съпругът на Зюлейха пренесе куфарът ми и ме закара до автогарата, като се увери успешно да си закупя билет и да се кача в автобуса.

Ако с нещо мога да ви помогна – насреща съм.

Това е телефонът на Джеврие, асистенатка на д-р Дилбер +90 5330135665. Говори български, използва вайбър и е много отзивчива за възникнални въпроси.

Генерално: новото ми носле е прекрасно! :D макар и все още доста подуто – пак ми харесва и дори в това състояние – много ми отива! :D Тепърва ще му се наслаждавам!

Златокоска 15th December 2016 11:49

5Прикачено(и)
Още един пост с част от вкусотиите на Зюлейха. ;) /Не ми позволява добавянето на повече от 5 снимки в пост/.

Ellia 15th December 2016 14:07

Цитирай:

Първоначално написано от Златокоска (Публикация 810645)
Още един пост с част от вкусотиите на Зюлейха. ;) /Не ми позволява добавянето на повече от 5 снимки в пост/.

Честито носле, Златокоске!
Така си описала всичко, че ме върна отново там. Болницата.....целият престой и най-вече милата Зюлейха.:2013: При мен всичко мина като на почивка, не като на операция. А вкусотиите на Зузка.....баницата с пастърма....супичките :popcorn_girl:
Бързо възстановяване ти желая!:good_luck:

foggy 17th December 2016 19:52

здравейте, някой може ли да ми даде координати на Зюлейха ?

Chocolate9 18th December 2016 10:45

Здравей, foggy. Давам ти вайбъра на Зюлейха: +905382755152. Най-добре й се обади, защото мисля, че не може да пише. :)

mitkui 18th December 2016 21:51

Цитирай:

Първоначално написано от Златокоска (Публикация 810645)
Още един пост с част от вкусотиите на Зюлейха. ;) /Не ми позволява добавянето на повече от 5 снимки в пост/.

Ахх , ястията на Зюлейха . Тази жена е златна . :)

Yanasim 19th December 2016 10:34

И аз да се отчета. Операцията ми при д-р Илхан мина преди 3 седмици.
Кратката версия за тези, на които не им се четат фермани е : Асенов ме е прецакал тотално, д-р Илхан е страхотен професионалист и перфекционист, Зюлейха е съкровище. Според Илхан съм била един от най-сложните му случаи, и той не е напълно доволен. Аз мисля, че новият ми нос изглежда страхотно. Дишането ми е много по-добро, но още не е станало перфектно. Чакат ме редовни консултации през няколко месеца и имам още път да извървя, но поне вече избрах правилния доктор.

Дългата версия:
Бях сама, пътувах с автобус. Мъжът на Зюлейха ме посрещна. Апартаментчето е супер удобно и чистичко, в много приятен и спокоен квартал. Добър интернет, български ТВ програми (което когато си сам си е плюс, дори за човек като мен, който почти не гледа телевизия).
Първия ден бях на двойна консултация при Илхан, и доста се чака. Пътуването до кабинета на доктора е дълго за бг стандартите, но дефакто се качваш на първа спирка на метробуса и слизаш на последна. Зюлейха всеки път беше с мен, само последния път отидох сама, защото исках и да се поразходя преди това.
На консултацията минах първо през оперативната сестра. Тя обяснява всички процедури и разписваш разни документи. Честно казано малко се притесних, защото вариантите за допълнителен материал бяха ребро или хрущал от ухото. За първото бях подготвена, но второто категорично ме изплаши. После докато чаках се появи една жена, на която Илхан беше изградил почти нов нос с хрущал от ребро. Предишният лекар и беше оставил едно топче за връх само. Говорих си с нея, видях резултата след като и махна лепенката, и как плачеше от щастие и се поуспокоих. Консулатцията мина добре, с доктора обсъдихме всички външни забележки, издълбаната кост от единия край, огромните ноздри, гърбицата, която ми се беше образувала от кожа и естествено дишането , като най-висок приоритет.
На следващия ден ме приеха. СЛед операцията първото нещо беше да преверя имам ли превръзка на реброто и на ухото - нямах. Не знам дали да правя сравнение изобщо между нашите болници и техните, то просто няма място за такова. Но всички неразположения и болки, които имах след операцията при Асенов, тук ги нямаше - не повръщах, не ме болеше опашката, главата ми си беше съвсем добре, ядох супа след 3 часа , а на сутринта суха храна, спах, будеха ме само да си направя промивките и да ми премерят температурата и кръвното. Зюлейха ме остави през нощта с две листчета, на които пише "боли ме" и "лошо ми е". Не ги използвах. Със сестрите се разбирахме с google translate и жестове. На следващия ден първо мина оперативната сестра и ми обясни за промивките и приема на лекарства. После мина Илхан и ми разказа за операцията. Каза, че състоянието вътре е било много зле, имала съм от всичко, сраствания, scar tissue, криви хрущяли, но най-големия проблем е бил кожата. За всичките операции, които е правил, за втори път се сблъсква с такава кожа. Каза, че предишният лекар се е опитал нещо да направи, но не се е справил и просто е оставил едно огромно количество излишна кожа и месо.
Изписаха ме и се прибрах с такси.
Следващите дни беше голямото лежане и хапване от вкусните неща на Зюлейха. Подух се точно за ден, синини нямах. На 4 ден ми махна някакви неща от нослето, които предпазват от посиняване. На 9 ден ми махна лонгетата, тампоните и конците. Продишах идеално и се разплаках от щастие. За съжаление след 7-8 часа, носът отече отвътре и вече не дишах толкова добре. След два дни пак ме прегледа и се разбрахме да ме преглежда през 4 месеца. И си заминах. Сега чакам вътрешните отоци да спаднат, дишането се подобрява всеки ден, вече нямам нужда да дишам през устата, но още не съм достигнала момента на махането на тампоните.
Визуално - всички много харесват новия нос и аз много се харесвам. Асенов ми беше смалил носа, но ми беше отнел излъчването. Бях друг човек. Сега като се погледна в огледалото виждам пак себе си, просто носът ми отговаря на пропорциите на лицето. Скоро ще сложа и снимки, само да вкарам проблемната си кожа в приличен вид. Ако на някой му е много спешно може да ми пише на лични и ще му пратя тези от 12 ден.

brand_new_look 19th December 2016 10:55

Златокоске, Yanasim, благадаря ви много за обстойните разкази. Много обнадеждаващо ми подействаха, защото аз наистина ако ходя ще трябва да ходя сама. Просто няма кой да ангажира. Много ще съм ви благодарна ако ми пуснете снимки на нослетата: ето това ми е мейла ralonast@gmail.com

ds21 23rd December 2016 17:47

Златокоске, Yanasim Здравейте!

На мен ми предстои операция в Турция през март и ще се радвам да споделите снимки!
desislava2106@abv.bg е пощата ми

dessi_999 5th January 2017 22:40

Здравейте на всички! От днес започва записването за консултации с доктор Дилбер. Срещата ще бъде в края на месец февруари. Всички които искат да направят консултация и да си запишат час нека се свържат с мен по вайбър или да се обадят на тел.0896629990.

Irrenn 7th January 2017 23:01

Yanasim, мога ли да те помоля за снимки и отзиви за д-р Илхан. Моят случай е много сложен и съм страшно притеснена. Благодаря ти предварително. irenakirova@abv.bg

mitkui 8th January 2017 23:27

Пичове , имате ли идея кога ще идва Илхан ?

hiiiiiie334s 9th January 2017 10:26

Цитирай:

Първоначално написано от mitkui (Публикация 810816)
Пичове , имате ли идея кога ще идва Илхан ?

Ти нали вече имаш ринопластика? Макар, че нито една снимка не качи на работата му :???:

Shtur4e 11th January 2017 22:23

Цитирай:

Първоначално написано от mitkui (Публикация 810816)
Пичове , имате ли идея кога ще идва Илхан ?

Във ФБ страницата мисля пишеше, че ще идва февруари. И аз чакам Шоколадката да каже коя е точната дата :1231:

gabura7 15th January 2017 20:52

4Прикачено(и)
Ето малко снимки от мен преди-след, имах функционална и естетична ринопластика при Илхан през август. Изправяне на носна преграда, външно центриране на носа в анфас, изпиляване на гърбичка и скъсяване в дължина.Първите 2 са преди, вторите 2-след.

mitkui 15th January 2017 23:16

Gabura7 , супер си . :)
Starduussst , инам рино да , понеже Илхан отсъстваше след операцията ми искам да ме види сега . Аз лично съм много доволен , дишам и "кофата " ми изглежда по-добре . Обаче няма мераци да качвам снимки . :)

hiiiiiie334s 16th January 2017 10:44

Много хубав ти е носа. Аз имам много лека гърбица, но в крайна сметка се отказах от операция. Не само, че ми идва скъпо, но и цялата травма реших да си я спестя. Радвам се за вас.

Shtur4e 17th January 2017 22:37

Gabura7, перфектно носле ти е направил доктора. Снимките "след" колко време след операцията са? Носът изглежда напълно спаднал. Моята операция беше преди 2.5 месеца, но все още усещам върха подут и видимо ми се струва отекъл. Е, имам търпение, както каза и доктора, трябва да минат поне 3-4 месеца...

gabura7 18th January 2017 11:02

Да ти кажа, още си ми е подут. Знам, защото си спомням , когато си махнах лепенките и си видях връхчето, беше по-малко от сега. А снимките са направени след точно 5 месеца. Наистина трябва търпение, на мен освен това ми е подут още и в средата...но до скоро беше много повече подут, така че наистина си трябват поне 4 месеца, за да спадне. На мен ми каза да почакам поне 6 месеца. А като ми беше на 2,5 месеца след операцията , си беше камбичка ;) а на снимки излизаше огромен ;) Сигурна съм, че ще ти е супер носа след още толкова време.:)
Благодаря ви за комплиментите, аз много си харесвам носа, толкова се радвам, че си го направих, отделно е това, че дишам само през носа и то с двете ноздри . Прекрасен доктор! Който му се е доверил, не е сгрешил.

вайълет 18th January 2017 14:30

Преди известно време писах по повод операцията си при Дилбер. Най-накрая качвам и снимка: преди - след
Снимките "след" са около 20 дена след операцията. Все още си чувствам връхчето твърдо, но мисля, че няма да спада сякаш още много.

ds21 18th January 2017 15:38

А бихте ли споделили колко време след операцията може да се тренира, да се ходи на фитнес например?

вайълет 18th January 2017 15:42

На мен ми казаха 2-3 месеца, мисля скоро да започна с леки тренировки и постепенно да увеличавам натоварването.

gabura7 18th January 2017 15:58

Вайълет, твоя нос на снимките не изглежда никак подут, все едно са минали месеци, браво! И е станал супер, щом след няма и месец е такъв.
За тренировките и изобщо за натоварването ми казаха 6-8 седмици.

вайълет 18th January 2017 17:01

Благодаря, и твоето носле е станало страхотно!
Някой може ли да каже кога отшумява чувствителността на връхчето? Аз от време на време го закачам с някоя дреха, усеща се лека болка и направо ми се изправя косата да не му направя нещо.

support 19th January 2017 17:53

Здравейте, Много се радвам за всички които са преоткрили своето ново АЗ със новите си носленца. За първи път пиша във форума и искам да попитам за молко повече информация много ще съм ви благодарен.Мисля да направя и аз тази крачка и да предприема действие да си направя ринопластика при доктор Дилбер. Но все пак бих искал и вие да ми препоръчате Дилбер или Илхан.Като цяло бих искал да попитам как точно стават нещата за доктор Дилбер от А до Я от самото начало до самия край.
1 Как точно се осъществява контакт със него.
2 Как се записва час за дата за операцията
3 Как става плащането преди операцията след операцията дава ли се нещо като капаро
4 Колко време приблезително се чака от записването на операцията до самата операция ( Месец . Два , Половин година, Една година )
5 Трябва ли да ходя до Турция или може за първи път да се срещнем ден два преди операцията да обсъдим процедурите
6 Има ли рискове за в бъдеще след една такава операция например след 10 / 20 / 30 години
7 Ще мога ли да се отнасям със носът ми по същият начин както сега в смисал ( дали ще мога да си го барам , мачкам , стиска, и всичко за което се сетите или ще трябва да внимавам повече за в бъдеще ) имам предвит след 1дна година след операцията след като зарастне напално
8 И какви са рисковете в днещтно време за една такава операция при тези твама доктори Дилбер и Илхан. Благодаря много Ще се радвам и да вклучите и други важни неща за които не сам описал спрямо какво се изисква за една такава операцич от А до Я буквално от самото начало от първият контакт до самия край :) надявам се да не ви затрудня много Благодаря на Всички предварително

support 19th January 2017 18:01

Забравих да попитам може ли и актуални цени за днешна дата
1 Дилбер-
2 Илхан -
Благодаря

aliona 20th January 2017 16:54

Някой успя ли да се свържи с Yanasim ?

Мечта 20th January 2017 17:26

Браво за този резултат, вайълет! Коренна разлика в излъчването, особено на долната двойка снимки. Отвреме навреме влизам тук и попаднах на снимките ти.
Каквото и както и да си говорим, красотата на лицето за една жена има значение, дори само за да бъде забелязана, и формата на носа допринася изключително много за нея.

Говорихме със съфорумка /вече надявам се и приятелка/, че все пак окончателна оценка можем да направим 2-3 години след операцията. Тогава всички подутини спадат и всичко се вижда черно на бяло.

support, хората, които държат връзка с д-р Дилбер и д-р Илхан сигурно ще ти отговорят.
На точното място си, обаче и ако си се насочил към рино в Турция - това е правилната посока. В Бг май все още нямаме такива хирурзи.

Chocolate9 20th January 2017 21:31

Здравейте. Имам добри новини! :) Д-р Илхан ще проведе консултации в София на 11 и 12 февруари (събота и неделя) в Sense Hotel Sofia. Който желае да си запише час, нека се обади на 0877909255 или да пише във вайбър на същия номер. Може и да изпрати лично съобщение на българската му фейсбук страница: https://www.facebook.com/%D0%94-%D1%...8620229968209/

вайълет 21st January 2017 13:18

Благодаря, Мечта! И аз съм много доволна.

Здравей, support! Ще се опитам да отговоря на някои от въпросите ти, аз съм оперирана при Дилбер.

1. Аз си записах час за консултация чрез dessi_999. В края на февруари Дилбер ще има отново консултации в София, можеш да провериш дали са останали свободни часове.

2. Записах се за операция на консултацията с доктора. Консултацията ми продължи 15-20 минути, през които зададох много въпроси и уговорихме дните на престоя. На мен ми каза, че носът ми е идеален за операция и въобще няма нужда от притеснения. За форма не сме говорили, тъй като аз отдавна следя работата на Дилбер и харесвам нослетата, които прави, така че му се доверих изцяло.

3. Плащането при мен беше в деня преди операцията (тогава имах час за преглед, направиха ми и фотошоп), но доколкото разбрах може и в деня на операцията.

4. При мен минаха 2 месеца от консултацията до операцията, като много държах да е първата свободна дата, тези два месеца ми се сториха мноого дълги :1228:

5. Не е нужно да ходиш в Турция, препоръчвам ти да отидеш на консултацията в София. Докторът е изключително мил и приветлив, на мен ми подейства много успокояващо още първия път, когато го видях. Съмненията ми изчезнаха и се уверих, че съм направила правилния избор.

На 6 и 7 не мога да отговоря, нека някой по-знаещ да се изкаже.

8. И за рисковете не съм много наясно, но ще ти кажа следното - в деня преди операцията ми дадоха да подписвам документи, които изчетох изцяло. Това са стандартните неща, че по свое желание го правиш, разбираш рисковете и т.н. Въпреки че я носих на следващия ден, никой така и не ми я поиска и си остана в мен. Сега, за сравнение, когато скачах с бънджи, ми проверяваха всяка написана буква.

Към днешна дата не знам какви са актуалните цени, в края на ноември беше 3300 евро риното (аз правих рино + отопластика).

Violeta 7 25th January 2017 12:26

Здравейте,насочила съм се за ревизия кьм д-р Дилбер,имам една неуспешна ринопластика при д-р Асенов преди 9години и имам много лоши спомени от операцията и въпреки че не бях доволна от резултата не се замислях за повторна операция защото не харесвам работата на бг хирурзи и затова отлагах толкова време.На 26февруари имам час за консултация при Дилбер и бих искала да попитам горе долу някаква ориентировъчна цена за ревизия да си направя сметката!Благодаря!!!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:03.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.