Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Violeta 7 25th January 2017 12:28

И ако може да ми изпрати който желае снимки след ревизия при него ще съм ви изключително благодарна! Vililozanova@abv.bg

MSiana 1st February 2017 13:10

Цитирай:

Първоначално написано от ai6erasimova (Публикация 802134)
Zdr za vrıska s men00905312487950 i po fec book moje da se pisem za sıvet I pomost sım tuka

zdravei,ai6erasimova,da me nasochish kum nqkoi turski rinoplastika,dobur v reviziite I vse pak cenite da nesa mnogo visoki,zashtoto domomenta ako pomislq kolko sum prusnala po toq moi nos losho mi stave,osven tezi kudeto se komentirat v bg forumite

hiiiiiie334s 3rd February 2017 09:26

Този правопис ме "убива". :(

Vi_Vi 3rd February 2017 18:54

Не се лъжете да си правите рино при Бенчев. Аз съм страшно НЕДОВОЛНА от него.
 
Цитирай:

Първоначално написано от aliona (Публикация 809924)
Имам да черпя :bowdowl: успях да открия "америка" на съобщения:2042::2042: ако не беше тази инструкция в снимки никога нямаше да оправя тези настройки :)
Видях се с Дилбер миналият петък,каза абсолютно същото едно към едно като професор Бенчев,потвърди неговата диагноза,около 80 % отрязана лигавица,тоест почти изцяло,която уви не се възстановява ...сраствания на меки тъкани се оперират няма страшно,дишането само на 70-80 %максимум ще се възстанови след операция, на 100% няма как :( Обоняние също ще се върне,но сумата която ми обяви е като за ревизия .
Малко ми е странно,защото аз нямам никаква ринопластика,че да плащам като за ревизия,само за едни меки тъкани такава сума за мен е огромна,моите уважения към Дилбер,много исках да съм при него,но ще търся други алтернативи.Иначе доктора много подробно всичко обяснява,показва :2003: Оххх забравих да кажа,че остатъка от лигавицата живнал и вече се овлажнява :2042: макар че лекарствата които ми изписа Бенчев бяха леки,това каза Дилбер.Успя нашия професор да ми оправи остатъка от лигавицата :)
Доста се замислям за операция при Бенчев,доста свестен ми се вижда,не ме излъга,не ми давал празни надежди,каза ми че ще направи всичко възможно да ме оправи, добри отзиви чувам за него.Има го отбелязан и в фб профила на Илхан https://www.facebook.com/photo.php?f...7789357250143& set=pb.100010572400643.-2207520000.1472495485.&type=3&theater е бил при него цитирам----------Днес имаме гости от България в нашата операционна! Председателят на Българско национално сдружение по оториноларингология и хирургия на глава и шия Проф. д-р Румен Бенчев и Д-р Иван Йорданов са тук да споделят нашите знания и опит в използването на пиезо инструменти при първичната и реконструктивната ринопластика, както и концепцията за ултразвукова ринопластика!


Не си правете операция при Бенчев. Аз сгреших като му се доверих. Имам изпъкнали хрущяли, формата е под всякаква критика, все още имам проблем с дишането, а уж беше оправил преградата.

aliona 3rd February 2017 21:32

Цитирай:

Първоначално написано от Vi_Vi (Публикация 810925)
Не си правете операция при Бенчев. Аз сгреших като му се доверих. Имам изпъкнали хрущяли, формата е под всякаква критика, все още имам проблем с дишането, а уж беше оправил преградата.

Благодаря много за предупреждение, :2015: Отказах се отдавна от него, колко и да има добри отзиви за някои от нашите доктори-но уви... всъщност накрая се оказва че не могат нищо.......категорично съм за турските специалисти,чакам с нетърпение 12 февруари за консултация при доктор Илхан :2013::dirty_dance:

gergana_evtimova 5th February 2017 22:01

Момичета много искам да ви попитам дали моя нос подлежи на поправка , защото на мен ми се струва доста странен . Все още не съм ходила никъде за консултация , обмислям вариантите . Ако кача снимка ще ми дадете ли съвети

Pufpaf 6th February 2017 23:58

Не си губи времето с въпроси, ами направо пускай снимка без да се притесняваш, все пак в тази тема всички имат сходни проблеми. Не съм правил фотошопи от 100 години нещо позамря раздела. Фотошопа е най-добрият начин да видиш каква форма на носа как ще ти стои и да може да покажеш на хирурга как искаш да ти направи носа !

gergana_evtimova 7th February 2017 21:20

Проблема е че не мога да я кача , къде се качва

evi07 7th February 2017 21:53

Може да я качиш направо в http://prikachi.com/ и да дадеш линк към снимката тук.
Самото прикачване на снимки в поста ми е трудно и на мен, и мисля, че по този начин ще ти е по-лесно.

Pufpaf 8th February 2017 02:33

Също и:

http://prikachi.com/images/275/9034275y.jpg

Но има ограничения и ако снимката в jpg формат е по-голяма от 97.7КБ няма да може да се качи. В prikachi или друг сайт може да се качват много по големи снимки.

gergana_evtimova 8th February 2017 20:04

Ох , голяма борба беше докато успея да кача поне една снимка
http://prikachi.com/images.php?images/257/9035257A.jpghttp://http://prikachi.com/images.ph...7/9035257A.jpg
Надявам се да е станало

evi07 8th February 2017 20:17

Само една снимка виждам аз ( в профил ). Така като ти гледам нослето, не мисля, че има нужда от корекция. Трябва да видя и анфаса, за да преценя на 100%, но на профила ти нищо му няма. Ако моят нос изглеждаше така, наистина никога не бих го пипнала. Не знам дали си струва да изтърпиш толкова дискомфорт и да похарчиш толкова пари за супер незначителна корекция. Да, гърбът може малко да се поизпили, но определено изглеждаш хубава и без тази дребна подробност.

П.П. не забравяй, че при една дребна корекция има огромен риск да изглеждаш по-зле от преди, защото може и да не ти хареса. Дребните корекции се извършват най-трудно. Ако беше някой клюн - как да е, едва ли може да стане по-зле от преди, но ти си си хубава в момента и на твое място не бих си правила експерименти.

gergana_evtimova 8th February 2017 20:49

Не е нещо наложително , но определено искам по-малко носле , като всяка жена . Страха е по-голям , отколкото от нуждата за тази корекция , но все пак сериозно го обмислям . Толкова коментари изчетох във форума , че се отказах от българските хирурзи и се ориентирах към турските . Само , че все се надявам да почне Дилбер да оперира тук понякога , че и в Турция с тяхните атентати също не ми се ходи . : D

evi07 8th February 2017 21:09

Ами ти си знаеш най-добре. Иначе правилно си се ориентирала и съм сигурна, че Дилбер ще ти направи страхотно носле. На мен също ми се вижда голям ангажимент ходенето до Турция и престоят там, и доста ме демотивира това нещо. Ако оперираше тук, щеше да е повече от перфектно, но според мен няма как да се осъществи, защото така или иначе е пълен с пациенти в Турция, а ако дойде и в България, 100% също ще е блъсканица .. не мисля, че ще му е лесно да се справи на 2 места и да прескача от едното на другото.

sunflower21 8th February 2017 23:43

Здравейте,
Имам нужда от помощ. Понеже прочетох цялата тема и видях обясненията на някои от вас относно получаването и изпращането на лични съобщения, се опитах да оправя настройките , но когато отида на "изпрати ново съобщение" ми излиза ето това

Цитирай:

vBulletin съобщение
Вие изключихте получаване на лични съобщения. Няма да можете да получавате или пращате събщения, докато не включите отново опцията в профила ви.
и не знам как да активирам тази опция при положение, че не съм я изключвала.
Извинявам се за офтопика, но искам да ползвам лични съобщения, защото се интересувам от работата на д.р Илхан и д-р Дилбер, т.е. трябва да реша при кого от двамата да се оперирам.

Поздрави! :)

catherine15 10th February 2017 16:44

Цитирай:

Първоначално написано от sunflower21 (Публикация 810952)
Здравейте,
Имам нужда от помощ. Понеже прочетох цялата тема и видях обясненията на някои от вас относно получаването и изпращането на лични съобщения, се опитах да оправя настройките , но когато отида на "изпрати ново съобщение" ми излиза ето това



и не знам как да активирам тази опция при положение, че не съм я изключвала.
Извинявам се за офтопика, но искам да ползвам лични съобщения, защото се интересувам от работата на д.р Илхан и д-р Дилбер, т.е. трябва да реша при кого от двамата да се оперирам.

Поздрави! :)

И на мен ми показва същото и не мога да пиша съобщения. Някой знае ли как се активира?

catherine15 10th February 2017 16:47

Някой чувал ли е нещо за д-р. Saban Celebi?

Inche Dimova 11th February 2017 14:46

Здравейте! Моята операция беше при д-р Дилбер през октомври , слагам няколко снимки преди и след операцията.
Преди:
http://prikachi.com/images.php?images/127/9038127g.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/126/9038126M.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/125/9038125C.jpg

След:
http://prikachi.com/images.php?images/130/9038130Q.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/131/9038131T.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/132/9038132w.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/133/9038133v.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/134/9038134U.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/135/9038135u.jpg

gergana_evtimova 11th February 2017 15:15

Леле страхотно носле са ти направили ! Да ти е честито :)) ! Как мина възтановителния период при теб ? Дилбер прави уникални нослета,които пастават идеално на лицето ! Много ти отива , бравоо

aliona 11th February 2017 17:20

Цитирай:

Първоначално написано от Inche Dimova (Публикация 810978)

Много готино носле , перфектно направено,излъчване ти стана много хубаво,като кукличка си,браво :):1203::1203:

Inche Dimova 11th February 2017 18:20

Цитирай:

Първоначално написано от gergana_evtimova (Публикация 810979)
Леле страхотно носле са ти направили ! Да ти е честито :)) ! Как мина възтановителния период при теб ? Дилбер прави уникални нослета,които пастават идеално на лицето ! Много ти отива , бравоо


Ако трябва да съм честна аз се възстановявам доста по-бавно от това, което съм чела. Вече минаха почти 4 месеца от операцията ми и все още ми е чувствителен и понякога се надува. За доктора мога само хубаво неща да кажа и само да му благодаря за това, което направи за мен ! Горещо го препоръчвам !

evi07 21st February 2017 18:49

Бтв Inche Dimova, страхотен резултат, честито!

Chocolate9 22nd February 2017 09:30

Здравейте на всички. :) Има останал един свободен час за консултация с д-р Илхан този уикенд в Sense Hotel Sofia. Ако все още има желаещи да се запишат, нека се свържат с мен на 0877909255.

mariana__m 25th February 2017 22:36

Здравейте и от мен.
След година – две четене, най-накрая и аз се оперирах и реших да се разпиша, ще ме извините- дългичко.

Днес съм втори ден след операцията при д-р Илхан и започвам да се нормализирам
Като цяло нямах голям проблем, една гърбичка и проблеми с дишането след скорошна травма.
Не рискувах с Бг хирурзите на първо място заради остарелите им методи на работа ( чупене, дялкане и пр), по-високия риск от ревизия и заради кофти упойките и обслужване в болниците.

Хирурзите, с които направих консултация в Турция са д-р Авшар, д-р Илхан и Ташкън. От престоя си тук и от снимки мога да кажа, че и д-р Дилбер е светило, но така и не се видях с него. Спрях се на д-р Илхан след консултация в София, защото ми каза щадях и по-евтин начин да ми оправи носа без да ме реже, за който и аз си бях мислила. Та, сега чакам да видя резултата, който се е получил при мен.

Д-р Авшар също ми направи страхотно впечатление, но ми дойде много скъп – 8500 евро. Най-хубавото при него е, че прави маска на лицето, така че да си сигурна, че ще получиш това, което искаш и да няма изненади. Той също така ми направи много естетически издържан фотошоп. Отдавна не се е говорило за него тук. Д-р Ташкън ми се стори несериозен на фона на останалите и ми направи смехотворен фотошоп.

Между д-р Илхан и д-р Дилбер избора е еднакво добър, почти на еднакви цени са, възпитаници на един и същи университет. По мои наблюдения Дилбер е по-човечен и грижовен, докато Илхан също е голям пич, но вечно бърза. Хубавото при него е, че говори английски и заради това ходи по много международни конференции , от където би следвало да усвоява последните новости.

Малко предложения преди да заминете за Истанбул.

Самолетните билети варират, най-добрата цена е около 100 евро, проверявайте често, променя се. Автобусните билети са 45-50лв, има по няколко на ден и пътуват около 9-10 часа. Аз май ще се връщам с автобус
Валутата голям номер ми изигра, защото лирата много се вдигна в последния момент. Оказа се, че д-р Илхан приема евро, така че добре се получи. Най-добре е да обмените евро в лири в Истанбул, много по-добър е курса.

Аз си взех от България спрей за носа. Взех няколко – Naso Libero най-много ми допада. Взех и антибиотик Зинат, защото имах в къщи, изписва същия. В болницата дават нощница, но си помислете за жилетка или нещо широко, което можете да облечете с абокат.

Друго безценно нещо е приложението Трафи, което ти казва с какъв транспорт можеш да стигнеш от едно до друго място в Истанбул, включително колко пари ще ти струва. Всички приложения от този линк са много добри https://alldaywifi.com/blog/28-5-mus...s-for-istanbul . С негова помощ хубаво обиколих Истанбул до деня на операцията, включително бях до близкия Аквариум, който определено ме впечатли.

Бях на първа консултация в понеделик, в четвъртък ми беше операцията.
Изключително щастлива съм, че отседнах при Зюлейха, не знам какво щях да правя без нея, тъй като съм сама. Беше голям късмет изобщо, че в последния момент намери местенце за мен при нея. Имаше 2 момичета с операция при д-р Дилбер при нея и двете с прекрасни резултати. Придружи ме до кабинета, който е далеч, беше с мен на операцията и се чувствам изключително сигурна с нея. Грижи се за мен като майчица, толкова е хубаво, че има такива хора като нея 

За операцията отидох в 9ч, а тя започна към 1ч. Трая 1 час и после малко съм стояла в реанимация. Стреснах се от възрастта на персонала в болницата – видимо всички бяха между 20 и 30 години. Единствено анестезиолога и д-р Илхан гонеха 40ката. На операция си отиваш с леглото и се връщаш пак с него. Събуждането от упойката беше смешно, защото 5 минути викат Мария-Мария пък аз се казвам Мариана и ги чувам и се чудя тия хора кой викат така отчаяно. Накрая се усетиха и ме викнаха по име и се събудих. Не ми беше зле, нищо не ме болеше, но много ми се спеше. Беше ме страх да заспя, защото усещах, че ще заспя много дълбоко – все едно пак ще изпадна под упойка и се държах. Носа не боли, само горните зъби малко ме боляха. От цялата операция най-много ме боля абоката – това за сравнение за нивото на болка. Разбира се гадорията от подутия и течащ нос не отстъпва на една болка. Сложиха ми ледена маска, но не знам наред ли беше тя, защото не ми беше студено с нея, а още същия ден почнах да се надувам жестоко и сега съм страшно нокаутирана и в цвят лилав. Макар че това с подуването ми го обеща още асистентката Джансу като ми зърна кожата. Надявам се бързо да спадна, а нямам търпение да видя какво носле се е получило.

aliona 28th February 2017 18:18

Цитирай:

Първоначално написано от mariana__m (Публикация 811064)
Здравейте и от мен.
След година – две четене, най-накрая и аз се оперирах и реших да се разпиша, ще ме извините- дългичко.

Днес съм втори ден след операцията при д-р Илхан и започвам да се нормализирам
Като цяло нямах голям проблем, една гърбичка и проблеми с дишането след скорошна травма.
Не рискувах с Бг хирурзите на първо място заради остарелите им методи на работа ( чупене, дялкане и пр), по-високия риск от ревизия и заради кофти упойките и обслужване в болниците.

Хирурзите, с които направих консултация в Турция са д-р Авшар, д-р Илхан и Ташкън. От престоя си тук и от снимки мога да кажа, че и д-р Дилбер е светило, но така и не се видях с него. Спрях се на д-р Илхан след консултация в София, защото ми каза щадях и по-евтин начин да ми оправи носа без да ме реже, за който и аз си бях мислила. Та, сега чакам да видя резултата, който се е получил при мен.

Д-р Авшар също ми направи страхотно впечатление, но ми дойде много скъп – 8500 евро. Най-хубавото при него е, че прави маска на лицето, така че да си сигурна, че ще получиш това, което искаш и да няма изненади. Той също така ми направи много естетически издържан фотошоп. Отдавна не се е говорило за него тук. Д-р Ташкън ми се стори несериозен на фона на останалите и ми направи смехотворен фотошоп.

Между д-р Илхан и д-р Дилбер избора е еднакво добър, почти на еднакви цени са, възпитаници на един и същи университет. По мои наблюдения Дилбер е по-човечен и грижовен, докато Илхан също е голям пич, но вечно бърза. Хубавото при него е, че говори английски и заради това ходи по много международни конференции , от където би следвало да усвоява последните новости.

Малко предложения преди да заминете за Истанбул.

Самолетните билети варират, най-добрата цена е около 100 евро, проверявайте често, променя се. Автобусните билети са 45-50лв, има по няколко на ден и пътуват около 9-10 часа. Аз май ще се връщам с автобус
Валутата голям номер ми изигра, защото лирата много се вдигна в последния момент. Оказа се, че д-р Илхан приема евро, така че добре се получи. Най-добре е да обмените евро в лири в Истанбул, много по-добър е курса.

Аз си взех от България спрей за носа. Взех няколко – Naso Libero най-много ми допада. Взех и антибиотик Зинат, защото имах в къщи, изписва същия. В болницата дават нощница, но си помислете за жилетка или нещо широко, което можете да облечете с абокат.

Друго безценно нещо е приложението Трафи, което ти казва с какъв транспорт можеш да стигнеш от едно до друго място в Истанбул, включително колко пари ще ти струва. Всички приложения от този линк са много добри https://alldaywifi.com/blog/28-5-mus...s-for-istanbul . С негова помощ хубаво обиколих Истанбул до деня на операцията, включително бях до близкия Аквариум, който определено ме впечатли.

Бях на първа консултация в понеделик, в четвъртък ми беше операцията.
Изключително щастлива съм, че отседнах при Зюлейха, не знам какво щях да правя без нея, тъй като съм сама. Беше голям късмет изобщо, че в последния момент намери местенце за мен при нея. Имаше 2 момичета с операция при д-р Дилбер при нея и двете с прекрасни резултати. Придружи ме до кабинета, който е далеч, беше с мен на операцията и се чувствам изключително сигурна с нея. Грижи се за мен като майчица, толкова е хубаво, че има такива хора като нея 

За операцията отидох в 9ч, а тя започна към 1ч. Трая 1 час и после малко съм стояла в реанимация. Стреснах се от възрастта на персонала в болницата – видимо всички бяха между 20 и 30 години. Единствено анестезиолога и д-р Илхан гонеха 40ката. На операция си отиваш с леглото и се връщаш пак с него. Събуждането от упойката беше смешно, защото 5 минути викат Мария-Мария пък аз се казвам Мариана и ги чувам и се чудя тия хора кой викат така отчаяно. Накрая се усетиха и ме викнаха по име и се събудих. Не ми беше зле, нищо не ме болеше, но много ми се спеше. Беше ме страх да заспя, защото усещах, че ще заспя много дълбоко – все едно пак ще изпадна под упойка и се държах. Носа не боли, само горните зъби малко ме боляха. От цялата операция най-много ме боля абоката – това за сравнение за нивото на болка. Разбира се гадорията от подутия и течащ нос не отстъпва на една болка. Сложиха ми ледена маска, но не знам наред ли беше тя, защото не ми беше студено с нея, а още същия ден почнах да се надувам жестоко и сега съм страшно нокаутирана и в цвят лилав. Макар че това с подуването ми го обеща още асистентката Джансу като ми зърна кожата. Надявам се бързо да спадна, а нямам търпение да видя какво носле се е получило.

Мариана благодаря ти много за изчерпателна и полезна информация :) Защото моята операция е ноември :2053: Хем нямам търпение,хем ми малко шубе :D
Някой да препоръча не скъпо хотелче близо до доктор Илхан :)

Didka_dy 1st March 2017 14:57

Цитирай:

Първоначално написано от simona_80 (Публикация 808979)
Каrrina, пиши на лични и ще помогна с каквото мога. Отдавна не бях влизала и мислех да качвам снимки, тъй като вече минаха 8 месеца от моята операция, но виждам, че има хора тук, които са се регистрирали за да ни нападат и ще се въздържа.
Който се интересува ще пратя на лични.
На теб ще се опитам да помогна с каквото мога :)

Аз съм много доволна от операцията си и нослето сатва все по-мъничко и по-хубаво. :)
Нямам забележки и според мен Авшар си заслужава парите

Колко Ви излезе операцията при Авшар?

kuzina 2nd March 2017 21:57

Здравейте,
някой може ли да сподели за колко време заздравява белегът на колумелата след операция по отворен метод. Четох, че има доста постоперативни рискове след срязването на колумелата, за разлика от затвореният метод. Доколкото разбрах от форума, д-р Дилбер и д-р Илхан предпочитат открита ринопластика, а само д-р Авшар - затворена. Само при Авшар все още не съм ходила на консултация. Но и д-р Дилбер ми направи добро впечатление. Единствено не мога да реша дали да се съгласявам на открита операция.

mariana__m 3rd March 2017 13:45

Здравейте,

aliona - не скъпо хотелче до Илхан не е лесно да се намери, защото района е доста скъп. Иначе около 70 евро вървят, може от сега за ноември и нещо за 50-ина евро да намериш. Виж в booking сигурно има и добри апартаменти. Търси Istanbul Erenkoy, кабинета е на ул. Bagdat, болницата и тя е наблизо

Didka_dy - актуалната цена при Авшар е 8500 евро, като взима и 200 евро за преглед. И въпреки че аз явно съм по-лесен случай, почти нищо не склони да ми отбие от цената. Аз очаквах цена от около 5-6 хиляди, това пишеше във форума тогава и като отидох на преглед се оказа, че вдигнал цените отдавна. Но е голям естет, признавам го. И е пълно при него, въпреки цените му. Като си видя резултата при д-р Илхан, ще ти пиша по мое мнение струва ли си разликата в парите. Засега все още съм доста надута-8 дена след операцията.

kuzina - аз се оперирах при д-р Илхан без да ме отваря, но това е защото нямах нужда от корекции по костта отстрани. Не мисля, че този белег е някакъв проблем изобщо, той зараства супер бързо. Така или иначе все си е операция....не видях разлика между моята затворена и на двете момичета при Зюлейха, които бяха по отворения метод при д-р Дилбер. Единствено четох, че върха може да спадне по-бавно. Всичко си зависи от размера на "ремонта", който ще се прави :2001:

aliona 4th March 2017 14:49

Цитирай:

Първоначално написано от mariana__m (Публикация 811082)
Здравейте,

aliona - не скъпо хотелче до Илхан не е лесно да се намери, защото района е доста скъп. Иначе около 70 евро вървят, може от сега за ноември и нещо за 50-ина евро да намериш. Виж в booking сигурно има и добри апартаменти. Търси Istanbul Erenkoy, кабинета е на ул. Bagdat, болницата и тя е наблизо

Didka_dy - актуалната цена при Авшар е 8500 евро, като взима и 200 евро за преглед. И въпреки че аз явно съм по-лесен случай, почти нищо не склони да ми отбие от цената. Аз очаквах цена от около 5-6 хиляди, това пишеше във форума тогава и като отидох на преглед се оказа, че вдигнал цените отдавна. Но е голям естет, признавам го. И е пълно при него, въпреки цените му. Като си видя резултата при д-р Илхан, ще ти пиша по мое мнение струва ли си разликата в парите. Засега все още съм доста надута-8 дена след операцията.

kuzina - аз се оперирах при д-р Илхан без да ме отваря, но това е защото нямах нужда от корекции по костта отстрани. Не мисля, че този белег е някакъв проблем изобщо, той зараства супер бързо. Така или иначе все си е операция....не видях разлика между моята затворена и на двете момичета при Зюлейха, които бяха по отворения метод. Всичко си зависи от размера на "ремонта", който ще се прави :2001:

Благодаря ти много Марияна :) Погледнах в booking има хотелчета на приемливи цени :) Бързо възстановяване ти пожелавам и ако удобно после малко снимки :) когато спаднат отоците :)

anich4ka 5th March 2017 15:43

Цитирай:

Първоначално написано от aliona (Публикация 811073)
Мариана благодаря ти много за изчерпателна и полезна информация :) Защото моята операция е ноември :2053: Хем нямам търпение,хем ми малко шубе :D
Някой да препоръча не скъпо хотелче близо до доктор Илхан :)

Aliona, аз бях отседнала в Istanbul life hotel и останах много доволна. На 20-ина минути с такси до кабинета на доктора е, на 5-10 минути с такси от болницата (след послдния преглед дори се прибрахме от болницата пеша) и на едно пресичане на улицата от фериботa (който може да те заведе до която и да е спирка в европейската част), на 200 метра от хотелa започва оживена улица пълна с магазини, кафета, сладкарнички и ресторантчета, а буквално на две крачки има аптека. Хотелчето е семейно и е само на няколко етажа, но много приятно, всички на рецепция говорят английски и дори (след предварителна молба от моя страна) управителят дойде да ни вземе от летището, когато пристигнахме за да не се чудим как да стигнем до хотела.

За този хотел става въпрос: http://bit.ly/2lsEOGJ

Това пък е разположението спрямо хотелът, болницата и офисът на доктора:


https://s9.postimg.org/5kkh307yz/location.png

aliona 5th March 2017 18:05

Цитирай:

Първоначално написано от anich4ka (Публикация 811089)
Aliona, аз бях отседнала в Istanbul life hotel и останах много доволна. На 20-ина минути с такси до кабинета на доктора е, на 5-10 минути с такси от болницата (след послдния преглед дори се прибрахме от болницата пеша) и на едно пресичане на улицата от фериботa (който може да те заведе до която и да е спирка в европейската част), на 200 метра от хотелa започва оживена улица пълна с магазини, кафета, сладкарнички и ресторантчета, а буквално на две крачки има аптека. Хотелчето е семейно и е само на няколко етажа, но много приятно, всички на рецепция говорят английски и дори (след предварителна молба от моя страна) управителят дойде да ни вземе от летището, когато пристигнахме за да не се чудим как да стигнем до хотела.

За този хотел става въпрос: http://bit.ly/2lsEOGJ

https://s24.postimg.org/rlpfzq9gl/location.pngimage upload no size limit

Благодаря за информация,много хубаво хотелче :) Аз отбелязах няколко--- Khalkedon Hotel Istanbul ,ByOtell Hotel Istanbul и сега плюс твоето хотелче :) Ние ще бъдем с кола,хубава навигация имаме,така че с придвижването не би трябвало да има проблем :300:

kuzina 6th March 2017 15:21

Благодаря за информацията, Mariana_m!
При мен трябва да се изправи преградата, за да се оправи проблема с дишането. Мисля да го съчетая с ринопластика, за да отстраня несъвършенствата, които ме дразнят, така или иначе трябва да се оперирам. Надявах се, че може и по закритият метод. Чета тук, че има случаи по няколко несполучливи опита на рино. Разбрах, че със сигурност в Бг не бих се оперирала. Вероятно до момента не съм се решавала на операцията, защото в Бг не успях да се доверя на никой.
За турските хирурзи определено има много добри отзиви. Но все пак изборът не е лесен. Професионалните качества може да прецениш чак след операцията, а тогава може да е прекалено късно. От консултацията с д-р Дилбер мога да споделя, че ми направи много добро впечатление. Преди да успея да кажа какво точно искам, вече беше казал всичко което исках да чуя, пипайки носа ми, вдъхна увереност, че всичко ще бъде с отличен резултат. Като човек определено зарежда с положителна енергия. За д-р Илхан обаче не мога да кажа същото. В никакъв случай не искам да правя заключения за неговите професионални качества като хирург. Виждам отлични резултати на снимките. Но искам да споделя недоумението си след консултацията ми при него. В същност, той дори не пипна носа ми, а само попита какво искам и кога да насрочи операцията. Аз като всеки пациент си имам свои колебания и притеснения и искам да чуя мнението на лекаря кое е възможно и кое не е и каква е прогнозата за резултата. Е, явно трябва да отидеш до Истанбул и да платиш операцията, може тогава и да ти обърнат внимание... Д-р Илхан вероятно е добър хирург, но не успя да спечели моето доверие. Тръгнах напрегната и притеснена. Консултацията приличаше на бизнес преговори в конферентна зала. Предпочитам да платя за консултацията и да получа такава , отколкото да те вкарат в графика за операции без да те погледнат дори.. При вас как е минало на консултациите?

sunflower21 6th March 2017 21:38

Kuzina, аз съм на противоположно мнение от теб относно двамата хирурзи, с които също проведох консултация преди седмица.
Мислих да не пиша по темата, но ще споделя впечатленията си.

Първо имах консултация с д-р Дилбер. След като бях чела тук колко бил благ, човечен и приветлив, очаквах да видя точно такъв човек насреща.
Обаче след като момичето преди мен излезе от хотелската му стая, където се провеждаха консултациите като влязох видях как докторът ядосано крещеше нещо на асистентката си и ми стана неловко, че се наложи да присъствам на такава сцена. Видях един неприветлив човек, срещу когото седнах и останах с впечатление, че с досада провежда консултацията ми. Не се усмихваше. Също така имайки предвид, че не говори английски, а аз турски, трябваше да разчитам на превода на асистентката му, за да се разберем.
Имам една операция тук в София преди няколко години и в последните месеци се появиха усложнения, заради които се налага да се оперирам отново. Носът ми е сложен случай, голям е, и д-р Дилбер единствено повтаряше, че ще го направи от рамер L на M и изнервено повтори няколко пъти, че S няма да стане. Аз не съм и му поискала да го направи S, защото съм наясно, че това няма как да стане с оглед наличния материал, функционалността му, а и много малък нос не би ми отивал на лицето. После дойде до мен и ми натисна отгоре и отпред носа много силно и грубо. В резултат на това вече седмица усещам напрежение в горната му част. Още по време на консултацията останах с впечатление, че не е сигурен, че ще се справи с моя случай и останах разочарована от отношението му като цяло.
На мен и на момичето преди мен, която е моя позната също така ни направи лошо впечатление, че консултацията се провежда в хотелската му стая.

На следващия ден бях на консултация при д-р Илхан, от когото останах с много добри впечатления. Докторът се държа много любезно и възпитано с мен и прецени какъв е случаят ми, който е сложен както споменах вече по-горе и ми обясни какво може да се направи. Не ми е пипал носа, а и не е нужно. Вижда се това, което трябва.
Да, доста е самоуверен и се хвали за пациентите си от цял свят, но като гледам резултатите има защо. Човекът проявява уважение към пациентите си като провежда консултациите в конферентна зала, а не в хотелската си стая, и при положение че са безплатни. Също така и фактът, че говори английски улесни комуникацията помежду ни.

aliona 7th March 2017 14:22

Цитирай:

Първоначално написано от kuzina (Публикация 811093)
Благодаря за информацията, Mariana_m!
При мен трябва да се изправи преградата, за да се оправи проблема с дишането. Мисля да го съчетая с ринопластика, за да отстраня несъвършенствата, които ме дразнят, така или иначе трябва да се оперирам. Надявах се, че може и по закритият метод. Чета тук, че има случаи по няколко несполучливи опита на рино. Разбрах, че със сигурност в Бг не бих се оперирала. Вероятно до момента не съм се решавала на операцията, защото в Бг не успях да се доверя на никой.
За турските хирурзи определено има много добри отзиви. Но все пак изборът не е лесен. Професионалните качества може да прецениш чак след операцията, а тогава може да е прекалено късно. От консултацията с д-р Дилбер мога да споделя, че ми направи много добро впечатление. Преди да успея да кажа какво точно искам, вече беше казал всичко което исках да чуя, пипайки носа ми, вдъхна увереност, че всичко ще бъде с отличен резултат. Като човек определено зарежда с положителна енергия. За д-р Илхан обаче не мога да кажа същото. В никакъв случай не искам да правя заключения за неговите професионални качества като хирург. Виждам отлични резултати на снимките. Но искам да споделя недоумението си след консултацията ми при него. В същност, той дори не пипна носа ми, а само попита какво искам и кога да насрочи операцията. Аз като всеки пациент си имам свои колебания и притеснения и искам да чуя мнението на лекаря кое е възможно и кое не е и каква е прогнозата за резултата. Е, явно трябва да отидеш до Истанбул и да платиш операцията, може тогава и да ти обърнат внимание... Д-р Илхан вероятно е добър хирург, но не успя да спечели моето доверие. Тръгнах напрегната и притеснена. Консултацията приличаше на бизнес преговори в конферентна зала. Предпочитам да платя за консултацията и да получа такава , отколкото да те вкарат в графика за операции без да те погледнат дори.. При вас как е минало на консултациите?

При мен пипна носа ,но едно пипане на носа не означава обстоен преглед нали ;) Мислиш ли че едно пипане на носа е показател на нивото на професионализма на доктора ......
И в същност тук в България отиваме на КОНСУЛТАЦИЯ , да споделиш какъв проблем имаш,прегледи и окончателно решение какво ще се прави по носа стават вече в Истанбул в кабинета на доктора след обстоен преглед със необходимо оборудване за това преди операция !
В крайна сметка всеки сам решава кой доктор да избере и по какъв критерий,дали по пипане на носа или по количество резултати на добре свършена работа и доволни пациенти :2043:
Аз само ще пожелая на всички успех и да сме доволни от резултатите на операции които чакаме без значение кой какъв доктор си избрал :) :good_luck::good_luck:

aliona 7th March 2017 14:26

Цитирай:

Първоначално написано от sunflower21 (Публикация 811102)
Kuzina, аз съм на противоположно мнение от теб относно двамата хирурзи, с които също проведох консултация преди седмица.
Мислих да не пиша по темата, но ще споделя впечатленията си.

Първо имах консултация с д-р Дилбер. След като бях чела тук колко бил благ, човечен и приветлив, очаквах да видя точно такъв човек насреща.
Обаче след като момичето преди мен излезе от хотелската му стая, където се провеждаха консултациите като влязох видях как докторът ядосано крещеше нещо на асистентката си и ми стана неловко, че се наложи да присъствам на такава сцена. Видях един неприветлив човек, срещу когото седнах и останах с впечатление, че с досада провежда консултацията ми. Не се усмихваще. Също така имайки предвид, че не говори английски, а аз турски, трябваше да разчитам на превода на асистентката му, за да се разберем.
Имам една операция тук в София преди няколко години и в последните месеци се появиха усложнения, заради които се налага да се оперирам отново. Носът ми е сложен случай, голям е, и д-р Дилбер единствено повтаряше, че ще го направи от рамер L на M и изнервено повтори няколко пъти, че S няма да стане. Аз не съм и му поискала да го направи S, защото съм наясно, че това няма как да стане с оглед наличния материал, функционалността му, а и много малък нос не би ми отивал на лицето. После дойде до мен и ми натисна отгоре и отпред носа много силно и грубо. В резултат на това вече седмица усещам напрежение в горната му част. Още по време на консултацията останах с впечатление, че не е сигурен, че ще се справи с моя случай и останах разочарована от отношението му като цяло.
На мен и на момичето преди мен, която е моя позната също така ни направи лошо впечатление, че консултацията се провежда в хотелската му стая.

На следващия ден бях на консултация при д-р Илхан, от когото останах с много добри впечатления. Докторът се държа много любезно и възпитано с мен и прецени какъв е случаят ми, който е сложен както споменах вече по-горе и ми обясни какво може да се направи. Не ми е пипал носа, а и не е нужно. Вижда се това, което трябва.
Да, доста е самоуверен и се хвали за пациентите си от цял свят, но като гледам резултатите има защо. Човекъ т проявява уважение към пациентите си като провежда консултациите в конферентна зала, а не в хотелската си стая, и при положение че са безплатни. Също така и фактът, че говори английски улесни комуникацията помежду ни.

Подкрепям мнението ти за доктор Илхан :)

kuzina 7th March 2017 23:44

Aliona, разбира се, едно пипане на носа не означава обстоен преглед. )) Предполага се, че преди самата операция има обстоен преглед. Но не съм съгласна, че консултацията е само за да видиш как изглежда доктора и да си запишеш час за операция. Поне за мен не е достатъчно, все пак трябва да се оставя в ръцете на съответния доктор. Мисля, че всеки сам трябва да усети кой е точно неговият доктор, за да направи правилният избор. Затова сме различни, с различни симпатии и разбирания. Важното е накрая да има щастливи пациенти. Споделих си мнението за консултациите, за да разбера дали стандартно така минават или аз имах по-големи очаквания от необходимото.
Пожелавам успех на тези, на които им предстои операция. Моля ви, споделяйте какви са резултатите и други подробности. Ще бъде от огромна полза за всички новобранци. :)

Maria -Maria 8th March 2017 00:24

Здравейте, аз също искам да изкажа мнение за доктор Илхан. Моята операция при него беше миналото лято и съм много доволна от резултата, и от отношението на доктора и целият му екип изобщо. Много позитивен и усмихнат човек е, невероятен професионалист . Моите консултации бяха в Истанбул непосредствено преди операцията. Наистина в чакалнята пред кабинета е пълно с хора и консултациите не могат да се точат с часове, защото не би било възможно практически да бъдат осъществени във времето и да приеме всички, а желаещите за операция при него са наистина мнооого. Самата аз съм чакала 1 година близо ,за да си направя операцията,всеки сам може да прецени за какъв наплив от хора и какво чакане става въпрос. Аз си правих ринопластика поради естетични причини :) носа ми беше много крив отвсякъде, но има и много хора за ревизии ,такива които имат и функционални проблеми ,проблеми с дишането, депресирани след неуспешни операции и пр. Явно и докторът, и екипът му имат желание да помогнат и удовлетворят желанието на тези ,които са изявили желание да бъдат консултирани, въпреки ,че е трудна задача и трябва да си отделят от личното време. Едната вечер съм се прибрала близо в полунощ от консултация,а самите консултации са безплатни.Всеки сам може да се сети ,че тези хирурзи и те са хора като нас, имат семейства ,личен живот ,не са нито роботи ,нито машини , а да стоиш до полунощ ,за да правиш консултации след приключването на работния ден включващ операции, визитации на пациенти и пр. едва ли е леко. Специално за мен консултацията беше нещо по-скоро за самият лекар, той да прецени къде и по какво трябва да работи, много съм била далеч от мисълта ,че ще отида там и ще стоя 1 час да се обеснявам и да " уча" доктора къде какво искам да отреже или къде и колко да изпили..и как искам да ми стане носа като на Анджелина Джоли . Според мен добрият професионалист сам знае и отлично преценява на конкретното лице и от конкретният наличен нос какво най -добро може да се получи ,за да отива на човека и да изглежда добре отстрани. В общи линии ,разбира се ,всеки с няколко думи може да обясни какво му харесва и на какво горе-долу се надява, но от там нататък според мен е работа на доктора.Всичко това ,разбира се ,е лично мое мнение, и за мен нещата стоят така.. ,но всеки си има свое разбиране и очаквания.....Все пак написах това в защита на доктор Илхан ,защото съм доволна от него и ще съм му благодарна докато съм жива, че ме спаси от кривият ми и грозен нос, и е добре човек да гледа обективно на нещата и да съди за професионализма на един хирург по резултатите и постиженията му преди всичко, отколкото от предварителните консултации.Лично аз избрах Илхан на базата на материалите ,които изчетох и разгледах в Инстаграм и Фейсбук, никога преди това не го бях виждала,не съм имала предварителни консултации ,просто си запазих час и след 1 година отидох за операцията,тогава го видях за първи път...Искам да пожелая успех и късмет на всички с предстоящи операции и да честитя на тези ,които вече са оперирани за новите нослета (отдавна между другото не съм влизала тук). Поздрави!

aliona 8th March 2017 18:38

Цитирай:

Първоначално написано от kuzina (Публикация 811111)
Aliona, разбира се, едно пипане на носа не означава обстоен преглед. )) Предполага се, че преди самата операция има обстоен преглед. Но не съм съгласна, че консултацията е само за да видиш как изглежда доктора и да си запишеш час за операция. Поне за мен не е достатъчно, все пак трябва да се оставя в ръцете на съответния доктор. Мисля, че всеки сам трябва да усети кой е точно неговият доктор, за да направи правилният избор. Затова сме различни, с различни симпатии и разбирания. Важното е накрая да има щастливи пациенти. Споделих си мнението за консултациите, за да разбера дали стандартно така минават или аз имах по-големи очаквания от необходимото.
Пожелавам успех на тези, на които им предстои операция. Моля ви, споделяйте какви са резултатите и други подробности. Ще бъде от огромна полза за всички новобранци. :)

Съгласна съм с това че всеки сам трябва да усети своя доктор,не споря :)
Реално погледнато нормално да имаме по-големи очаквания още на консултации,нетърпеливи сме да научим и да чуем колкото може по-вече :)
И аз като пътувах до София имах десетки въпроси в главата,а когато седнах срещу доктора хиляда думи в минута "изстрелях" за моя проблем :D и не зададох нито един въпрос :2014: Ще подготвя списък с въпроси вече за Истанбул :D :D Сега само чакам с нетърпение моята дата за операция :)

aliona 8th March 2017 18:46

Цитирай:

Първоначално написано от Maria -Maria (Публикация 811112)
Здравейте, аз също искам да изкажа мнение за доктор Илхан. Моята операция при него беше миналото лято и съм много доволна от резултата, и от отношението на доктора и целият му екип изобщо. Много позитивен и усмихнат човек е, невероятен професионалист . Моите консултации бяха в Истанбул непосредствено преди операцията. Наистина в чакалнята пред кабинета е пълно с хора и консултациите не могат да се точат с часове, защото не би било възможно практически да бъдат осъществени във времето и да приеме всички, а желаещите за операция при него са наистина мнооого. Самата аз съм чакала 1 година близо ,за да си направя операцията,всеки сам може да прецени за какъв наплив от хора и какво чакане става въпрос. Аз си правих ринопластика поради естетични причини :) носа ми беше много крив отвсякъде, но има и много хора за ревизии ,такива които имат и функционални проблеми ,проблеми с дишането, депресирани след неуспешни операции и пр. Явно и докторът, и екипът му имат желание да помогнат и удовлетворят желанието на тези ,които са изявили желание да бъдат консултирани, въпреки ,че е трудна задача и трябва да си отделят от личното време. Едната вечер съм се прибрала близо в полунощ от консултация,а самите консултации са безплатни.Всеки сам може да се сети ,че тези хирурзи и те са хора като нас, имат семейства ,личен живот ,не са нито роботи ,нито машини , а да стоиш до полунощ ,за да правиш консултации след приключването на работния ден включващ операции, визитации на пациенти и пр. едва ли е леко. Специално за мен консултацията беше нещо по-скоро за самият лекар, той да прецени къде и по какво трябва да работи, много съм била далеч от мисълта ,че ще отида там и ще стоя 1 час да се обеснявам и да " уча" доктора къде какво искам да отреже или къде и колко да изпили..и как искам да ми стане носа като на Анджелина Джоли . Според мен добрият професионалист сам знае и отлично преценява на конкретното лице и от конкретният наличен нос какво най -добро може да се получи ,за да отива на човека и да изглежда добре отстрани. В общи линии ,разбира се ,всеки с няколко думи може да обясни какво му харесва и на какво горе-долу се надява, но от там нататък според мен е работа на доктора.Всичко това ,разбира се ,е лично мое мнение, и за мен нещата стоят така.. ,но всеки си има свое разбиране и очаквания.....Все пак написах това в защита на доктор Илхан ,защото съм доволна от него и ще съм му благодарна докато съм жива, че ме спаси от кривият ми и грозен нос, и е добре човек да гледа обективно на нещата и да съди за професионализма на един хирург по резултатите и постиженията му преди всичко, отколкото от предварителните консултации.Лично аз избрах Илхан на базата на материалите ,които изчетох и разгледах в Инстаграм и Фейсбук, никога преди това не го бях виждала,не съм имала предварителни консултации ,просто си запазих час и след 1 година отидох за операцията,тогава го видях за първи път...Искам да пожелая успех и късмет на всички с предстоящи операции и да честитя на тези ,които вече са оперирани за новите нослета (отдавна между другото не съм влизала тук). Поздрави!

:2015::2015::2015: Чета ти поста и се чувствам спокойна че ще съм в добри и сигурни ръце ноември месец :) :)

aliona 9th March 2017 22:52

Цитирай:

Първоначално написано от Starless (Публикация 811122)
Aliona, ако е удобно, би ли споделила цената на ревизията, която д-р Илхан ти е поискал?

При мене няма да е ревизия ,нямала съм преди ринопластика :)Това ще ми е първа ринопластика + изправяне на септума и премахване на сраствания на меки тъкани от предишната неуспешна септопластика на Асенов.При мен по-вече функционален проблем с дишането,естетически съвсем леки промени ще искам :)
Доктора определя цената при всеки индивидуално според сложността на проблема :)
При един човек може да е около 5000 евро при друг да са 7000 евро примерно го казвам :2003:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:17.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.