Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

vivavili 11th March 2017 00:28

Здравейте! Има ли с дати за ревизии при Илхан, но които да са след окт 2017? Интересно ми е каква е цената за ревизиите след месец окт 2017,защото уж от ноември месец всяка година се качва цената на операциите, поради качването на таксите на самите болници? Моята операция е за окт 2017 и е 22000 турски лири. Ревизия е.

aliona 11th March 2017 17:19

Цитирай:

Първоначално написано от Starless (Публикация 811132)
Извинявам се, останах с впечатление, че въпреки това ти искаха цена като за ревизия, поне д-р Дилбер ти беше казал така, доколкото си спомням. Успех с операцията!

Да, Дилбер решил да ме таксува като ревизия,при доктор Илхан не стоят така нещата,това говори че и доста коректен човек :) ;) Благодаря много за пожелание :)

dessi_999 11th March 2017 20:00

Цитирай:

Първоначално написано от aliona (Публикация 811136)
Да, Дилбер решил да ме таксува като ревизия,при доктор Илхан не стоят така нещата,това говори че и доста коректен човек :) ;) Благодаря много за пожелание :)

Альона, все пак каква е цената за първа операция, при Илхан?

Chocolate9 16th March 2017 10:43

Здравейте и от мен. :) За интересуващите се цената за първа операция при д-р Илхан в момента е 4150 евро.

aliona 16th March 2017 13:08

Цитирай:

Първоначално написано от Chocolate9 (Публикация 811151)
Здравейте и от мен. :) За интересуващите се цената за първа операция при д-р Илхан в момента е 4150 евро.

dessi_999 това е човека който отговаря на въпроси относно цените :):)

ds21 17th March 2017 12:58

Цитирай:

Първоначално написано от Chocolate9 (Публикация 811151)
Здравейте и от мен. :) За интересуващите се цената за първа операция при д-р Илхан в момента е 4150 евро.

Извинете, но защо цената се качва така бързо? Преди няколко месеца не беше толкова.

Irrenn 20th March 2017 11:18

kuzina, абсолютно те подкрепям. Ти си интелигентно момиче и правилно се ориентираш в избора си на доктор. Много е важно впечатлението, което оставя доктора след проведнетата консултация. Ако вътрешното ти усещане е че това не е твоят доктор, значи със сигурност не е.

vasi8888 7th April 2017 14:11

Здравейте,

Можете ли да ми кажете дали д-р Илхан ще идва отново в България тази година?
И също така, за да си запазя час за ринопластика трябва ли да платя аванс или всичко се плаща в деня на операцията?

Nikolay Petrov 7th April 2017 17:29

На 22 и 23 април 2017 в София ще се проведат безплатни консултации, от специалистът Проф. Явуз Баштерзи по пластична хирургия и специалист по челюстно-лицева хирургия от група болници Медикал Парк съвместно с Турмед. Идването на специалист по пластична хирургия от болници Медикал Парк е първо по рода си в България. Възползвайте се от възможността, местата са ограничени. Може да попълните вашите данни тук https://www.turmed.bg/medicalparkprofbasterzi

Chocolate9 10th April 2017 10:39

Здравейте. Д-р Илхан ще проведе безплатни консултации в София май месец. За да се запишете, обадете се на 0877909255 или изпратете лично съобщение на българската му фейсбук страница: https://www.facebook.com/%D0%94-%D1%...?ref=bookmarks Не са нужни предплащания, за да си запазите дата за операция. :)

zozalina 10th May 2017 10:06

Здравей Milenita30,били ми пратила снимки на e-mail anelka_a_d@abv.bg и да те попитам някой неща?

sisitka93 15th May 2017 01:49

Здравейте! Някой чувал ли е за доктор Fatih Dagdelen ? Отзиви във форума не успях да открия.

yoube 15th May 2017 02:31

Мдаа, доктора е добър. Поне според мои впечатления от това което съм чел и виждал по телевизията. Във тоя форум няма да намериш нищо писано за него, но ти пускам линк със 7 страници мнения от Германия където е дискутиран, ако имаш желание лесно можеш да го преведеш, ако не питай ще ти преведа каквото трябва. Той оперира в Истанбул, но пътува и до Германия често.

GabyMachkovska 25th May 2017 11:40

Здравейте на всички! От няколко седмици чета форума и съм много благодарна, че съществува. На 14 Май бях на консултация при Д-р Дилбер в София и реших да се оперирам при него. Датата на операцията ми е 13 Октомври (Петък 13 хаха). Има ли някой друг, който ще се оперира около тази дата?

sisitka93 25th May 2017 16:26

Цитирай:

Първоначално написано от youBe (Публикация 811515)
Мдаа, доктора е добър. Поне според мои впечатления от това което съм чел и виждал по телевизията. Във тоя форум няма да намериш нищо писано за него, но ти пускам линк със 7 страници мнения от Германия където е дискутиран, ако имаш желание лесно можеш да го преведеш, ако не питай ще ти преведа каквото трябва. Той оперира в Истанбул, но пътува и до Германия често.

Здравей! Не знам защо, но не мога да ти изпратя лично съобщение , затова пиша тук, ако е удобно, дали е възможно да ми изпратиш тези линкове с мнения за хирурга, понеже съм доста заинтересована конкретно от него.( desislava_petrova93@abv.bg )Доста е срещано името му в Турция, за разлика от други, които тук са много коментирани, но там питайки хора от Истанбул, даже не са чували за технит имена. Благодаря! :)

mariana__m 29th May 2017 01:15

Здравейте,

Да споделя мнение от моята операция при д-р Илхан. Бях писала в предишни постове.

Оперирах се февруари и резултата ми е доста разочароващ. Мисля, че ще съм първия куриозен случай, който след Турция ще ходи на ревизия в България или при д-р Авшар, ако някой ден събера сили и пари за втори дубъл на този цирк, в който съжалявам, че сама се забърках.

Имах нужда само от корекция на гърбица, в анфас се харесвах. Според него беше проста операция, без разрез, при която трябваше да изпили гърбицата на носа и да добави малко хрущял над нея, защото там беше доста ниско, без корекция върха.

Резултата е, че като че ли е уплътнил носа ми в най-широката и високата точка и сега изглежда по-широк и някак голям за лицето ми. Сложил е много хрущял над гърбицата и това много променя изгледа ми, удължава носа ми. Още на консултацията преди операцията го направи същото на фотошоп, казах му, че така не ми харесва, оправихме го както ми харесва и уж се разбрахме. Но в тази навалица и бързане при него, консултацията беше 10 минути сигурно, не знам изобщо какво е запомнил.

На консултацията след операцията, когато ми свали лонгетата, имаше малко хора в кабинета и за пръв път имахме спокоен разговор, в който ми пообясни малко повече неща и тогава ми каза, че над гърбицата е било много ниско и е сложил 3 слоя хрущял, което се равнява на 4.5 - 5мм. Учудих се много и попитах не е ли твърде много. Каза, че било станало супер... да ама не. Направо ми пречи на видимостта. Освен това имам и дупка от едната страна. Там, където беше гърбицата централно като че ли вече нямам кост, а съм останала по хрущял. Костта е много несиметричо изрязана и от дясната ми страна си е дупка, над която имам някакъв остатък от гърбица (или нещо друго) и прави полу-профила неприятен. Освен това носа ми е някак като накълцан, неравен, неестествено. Не се забелязва от самолет, но мен ме дразни. Гърбицата поне беше естествена, а сега съм все едно след странно счупване между очите, като боксьор. В профил съм добре, но в анфас и полупрофил не.

Очевидно бавно се възстановявах, но се опитах да стоя във връзка с него. Не стана. Назначил си е една рускиня Женя, която да е лице за връзка с българките. Нещо като куче пазач. Страшно некомпетентна и с нулево отношение към клиент. От 10 въпроса, които й изпращах ми връщаше едносрични отговори. Писах й в whatsapp, преследвах я да ми отговори сумати дни. Само ми отговаряше, че всичко е нормално, щял да спадне носа. Последния мейл започнах с големи букви, че искам отговор от д-р Илхан. Нищо. Пак Женя ми отговори, че доктора бил казал да си тествам хормоните на щитовидната жлеза, защото съм била много подута...виждаш ли все едно няма общо с операцията. Тествах ги, супер са си. Отговор на въпросите ми няма. Накрая след мой злобен отговор ми прати телефона на доктора. Така и не му звъннах. Уморих се, предвид това отношение. Какво ли ще ми предложи или каже, така или иначе не мисля, че мога да му се доверя за ревизия. Уж трябваше да се видим през април в София. Записах си час при Мартина/Chocolate какъвто бил процеса според Женя. Април стана май, май свърши - ни вест, ни кост. Може и да е идвал, не знам. Опитвам се да разбера какво е правил с носа ми, на епикризата има някакви общи приказки, които са някакъв стандартен текст на турски. Разбрах го по твърдението, че има разрез на колумнелата, а аз такъв нямам...Така или иначе единствената, която ми обясняваше нещо в Турция беше Джансу...може би трябваше нея да издиря.

Който иска снимки, нека ми пише на лични.Опитах се да кача една, но не успявам.
Успех на вас...Аз съжалявам, че се подложих на това. Мъжа ми беше супер против, изпокарахме се, изхарчих куп пари. Надявах се, че като отивам в Истанбул шансът от разочарование е много нисък. Явно не ми е писано да си харесвам носа в този живот.

yoube 29th May 2017 01:54

Хей Деси, имаш e-mail. Съжелявам за късния отговор, но тия дни съм много зает, все не ми остава време. Има много изписано за него, търси го в google.de. Каквото ти трябва ще ти приведа, само пиши. Мариана можеш ли да ми изпратиш снимки на лично, звучи доста зле :/

Chocolate9 30th May 2017 09:11

Здравей, Мариана. Много съжалявам, че не си доволна от резултата! Д-р Илхан все още не е идвал в София, тъй като му се наложи да пътува за лекции и конференции в чужбина. Почти сигурно е, че ще дойде на 10 и 11 юни, но го чакам да си купи билет, за да се свържа с всички записали се. Ако искаш обади ми се на 0877909255, за да обсъдим случилото се, не знаех, че имаш някакъв проблем. Ако желаеш, може и да се видим, ще помогна с каквото мога в свързването ти с д-р Илхан и изясняването на случая ти.
Моля всички, които се оперират при него, да се свързват с мен, тъй като аз съм отговорна за българските му пациенти. Не съм свикнала да получавам негативни отзиви от него, както и той самият предполагам. Но знам, че винаги поема отговорност, ако има някакъв проблем от негова страна. Наистина е трудна комуникацията с него, тъй като е прекалено зает, има страшно много пациенти, затова моля да се обръщате към мен, става много по-лесно и бързо!

Chocolate9 30th May 2017 10:43

Здравейте отново. Преди малко говорих с д-р Илхан относно случая на Мариана. По-късно ще се свържа и с нея, за да го обсъдим, но ще го напиша и тук по негово желание, за да не се притесняват бъдещите му пациенти.
Операцията на Мариана не е била стандартната, а само запълване чрез хрущял, както тя обясни в поста си, за да се премахне гърбичката. Той ще ми изпрати снимки от операционната, които ще препратя и на нея, за да се види действителният резултат, но според него наистина носът в момента е много подут и трябва да се изчака поне няколко месеца, за да спаднат отоците. Това се отнася за всички, разбира се.
Мариана, не знам какво се е случило при опитите ти да се свържеш с него, но той не е получавал никакви съобщения от теб. Помоли ме да напиша тук личния му номер, за да може всеки, който иска да се свърже с него, да му пише в Whatsapp: +90 532 645 94 38. Отговаря със закъснение, но винаги отговаря.

aliona 30th May 2017 11:09

Цитирай:

Първоначално написано от mariana__m (Публикация 811588)
Здравейте,

Да споделя мнение от моята операция при д-р Илхан. Бях писала в предишни постове.

Оперирах се февруари и резултата ми е доста разочароващ. Мисля, че ще съм първия куриозен случай, който след Турция ще ходи на ревизия в България или при д-р Авшар, ако някой ден събера сили и пари за втори дубъл на този цирк, в който съжалявам, че сама се забърках.

Имах нужда само от корекция на гърбица, в анфас се харесвах. Според него беше проста операция, без разрез, при която трябваше да изпили гърбицата на носа и да добави малко хрущял над нея, защото там беше доста ниско, без корекция върха.

Резултата е, че като че ли е уплътнил носа ми в най-широката и високата точка и сега изглежда по-широк и някак голям за лицето ми. Сложил е много хрущял над гърбицата и това много променя изгледа ми, удължава носа ми. Още на консултацията преди операцията го направи същото на фотошоп, казах му, че така не ми харесва, оправихме го както ми харесва и уж се разбрахме. Но в тази навалица и бързане при него, консултацията беше 10 минути сигурно, не знам изобщо какво е запомнил.

На консултацията след операцията, когато ми свали лонгетата, имаше малко хора в кабинета и за пръв път имахме спокоен разговор, в който ми пообясни малко повече неща и тогава ми каза, че над гърбицата е било много ниско и е сложил 3 слоя хрущял, което се равнява на 4.5 - 5мм. Учудих се много и попитах не е ли твърде много. Каза, че било станало супер... да ама не. Направо ми пречи на видимостта. Освен това имам и дупка от едната страна. Там, където беше гърбицата централно като че ли вече нямам кост, а съм останала по хрущял. Костта е много несиметричо изрязана и от дясната ми страна си е дупка, над която имам някакъв остатък от гърбица (или нещо друго) и прави полу-профила неприятен. Освен това носа ми е някак като накълцан, неравен, неестествено. Не се забелязва от самолет, но мен ме дразни. Гърбицата поне беше естествена, а сега съм все едно след странно счупване между очите, като боксьор. В профил съм добре, но в анфас и полупрофил не.

Очевидно бавно се възстановявах, но се опитах да стоя във връзка с него. Не стана. Назначил си е една рускиня Женя, която да е лице за връзка с българките. Нещо като куче пазач. Страшно некомпетентна и с нулево отношение към клиент. От 10 въпроса, които й изпращах ми връщаше едносрични отговори. Писах й в whatsapp, преследвах я да ми отговори сумати дни. Само ми отговаряше, че всичко е нормално, щял да спадне носа. Последния мейл започнах с големи букви, че искам отговор от д-р Илхан. Нищо. Пак Женя ми отговори, че доктора бил казал да си тествам хормоните на щитовидната жлеза, защото съм била много подута...виждаш ли все едно няма общо с операцията. Тествах ги, супер са си. Отговор на въпросите ми няма. Накрая след мой злобен отговор ми прати телефона на доктора. Така и не му звъннах. Уморих се, предвид това отношение. Какво ли ще ми предложи или каже, така или иначе не мисля, че мога да му се доверя за ревизия. Уж трябваше да се видим през април в София. Записах си час при Мартина/Chocolate какъвто бил процеса според Женя. Април стана май, май свърши - ни вест, ни кост. Може и да е идвал, не знам. Опитвам се да разбера какво е правил с носа ми, на епикризата има някакви общи приказки, които са някакъв стандартен текст на турски. Разбрах го по твърдението, че има разрез на колумнелата, а аз такъв нямам...Така или иначе единствената, която ми обясняваше нещо в Турция беше Джансу...може би трябваше нея да издиря.

Който иска снимки, нека ми пише на лични.Опитах се да кача една, но не успявам.
Успех на вас...Аз съжалявам, че се подложих на това. Мъжа ми беше супер против, изпокарахме се, изхарчих куп пари. Надявах се, че като отивам в Истанбул шансът от разочарование е много нисък. Явно не ми е писано да си харесвам носа в този живот.

Мариана нямаш опция за лични съобщения,не мога да ти пиша на лични,пиши ми на burgas75@email.bg.Съжалявам за случилото се с теб :(

mariana__m 31st May 2017 09:21

Успях да ги включа тези съобщения. Сега пращам снимки

mirelaivsh 2nd June 2017 00:59

Цитирай:

Първоначално написано от mariana__m (Публикация 811608)
Успях да ги включа тези съобщения. Сега пращам снимки

Здравей, много бих искала да пратиш снимки на резултатите и на мен, понеже съм се спряла на доктор Илхан и след този негативен отзив съм доста объркана :( (опитах да ти пиша на лично, но не става, а и съм нов потребител в сайта и не съм наясно) Благодаря предварително

lilly_559 2nd June 2017 23:31

Здравейте :2038: И на мен ми предстои операция в Турция и много бих се радвала,ако някой от оперираните сподели тук или на лични съобщения колко му е излязъл престоя в хотел + храна и такива неща.
Благодаря :D

mariana__m 3rd June 2017 13:47

mirelaivsh, включи си съобщенията. Отиваш на Бързи връзки, оттам Редактирай опциите и ми пиши

Chocolate9 3rd June 2017 18:50

Здравейте. Д-р Илхан ще проведе безплатни консултации в Sense Hotel Sofia на 10 и 11 юни. Желаещите да си запишат час, моля да се свържат с мен на 0877909255 или да пишат лично съобщение в българската му фейсбук страница: https://www.facebook.com/%D0%94-%D1%...8620229968209/

usmivka111 7th June 2017 12:13

За мен Дилбер , не може да прави носове. Имам, чувстово ,че във фейсбук страницата се качват избирателнно да не кажа и фотошопове. Мили дами не бързайте да се хвалите с резултати на първа, втора, седмица или месец. Подвеждате хората. Изчакайте, година и полвина ,две пък тогва влезте отново да коментирате. Два пъти съм оперирана от него, първа опрерация и ревезия, хиляда пъти съжалявам ,че отново се върнах при него. Към днешна дата с по крив и несързмерен нос не съм била и както майка ме е родила. Сори за всички които ще разочаровм с поста си. Мислете, преди да си изберете кого и да било. Който иска снимки ще му изпратя на лични. П.С. консултирах се двама хирурзи , като единият е от коментираните турски хирурзи и двамата потвърдиха, че носа не е ок, без въобще да споменавам къде съм опрерирана, за да получа обективно мнение.

dessi_999 7th June 2017 21:34

Здравейте Усмивка. Много съжалявам че не сте получили желания резутат , но както и сама казвате в предишни коментари може да има 1 несполучлив резултат от 100 оперирани. Това съвсем не значи , че доктор Дилбер не може да прави хубави носове , като даказателство са стотиците му пациетни . Относно снимките , смятате ли че би си позволил фотошоп на снимки на пациенти от които има и доста Българки? Не е хубаво да очерняте така ,доказан и уважаван лекар само за това ,че вашият резутат е неуспешен...Също така и аз съм негова пациентка , операцията ми беше преди 1год.и 10 месеца и резутата ми е отличен. Вие споделихте ли с него че имате някакъв проблем? За никой тук не е тайна че аз съм човека, който отговаря за пациентите от България и не само снимки , а съм видяла на живо доста благодарни и щастливи пациенти и жени и мъже , няма как да пуснем всички снимки , защото не всеки е съгласен. Доктора никога не се отрича от работата си, така че ако искате може да споделите с него .

Chocolate9 8th June 2017 13:22

Здравейте. :) Има останали още няколко свободни часове за консултация с д-р Илхан на 11.06.17 (неделя) в Sense Hotel Sofia. Ако има желаещи, нека се обадят на 0877909255, за да ги запиша.

London123 11th June 2017 21:07

Цитирай:

Първоначално написано от usmivka111 (Публикация 811640)
За мен Дилбер , не може да прави носове. Имам, чувстово ,че във фейсбук страницата се качват избирателнно да не кажа и фотошопове. Мили дами не бързайте да се хвалите с резултати на първа, втора, седмица или месец. Подвеждате хората. Изчакайте, година и полвина ,две пък тогва влезте отново да коментирате. Два пъти съм оперирана от него, първа опрерация и ревезия, хиляда пъти съжалявам ,че отново се върнах при него. Към днешна дата с по крив и несързмерен нос не съм била и както майка ме е родила. Сори за всички които ще разочаровм с поста си. Мислете, преди да си изберете кого и да било. Който иска снимки ще му изпратя на лични. П.С. консултирах се двама хирурзи , като единият е от коментираните турски хирурзи и двамата потвърдиха, че носа не е ок, без въобще да споменавам къде съм опрерирана, за да получа обективно мнение.

moje li da mi pratish snimki. usmivka111 - email vbox90@abv.bg

lucky89 30th June 2017 18:07

Усмивка, може ли да изпратиш и на мен снимки.

sunflower21 10th July 2017 14:43

Някой от оперираните от д-р Илхан дали месец и половина след операцията е имал/а възли от дебели конци встрани в ноздрата при разреза на колумелата?
Имам два възела. Един тъмно син, който стърчи извън кожата и после върви под тънък слой кожа навътре в носа към върха, а другият, който е до този син възел днес щръкна и е дебел бял конец пак с възел и виси няколко милиметра извън ноздрата.
И двата възела са точно на разреза на колумелата встрани в лявата ноздра.
Нищо не ми беше обяснено там относно такива конци и се притеснявам.

Shtur4e 15th July 2017 20:37

sunflower21, аз имах дълъг бял конец в едната ноздра в горния край на колумелата, в началото се подаваше крайче, после стана по-дълъг. Гледай да не го дърпаш, сам ще си падне. Аз моя го подстригах с ножичка (не знам дали можеше), т.като доста се подаваше. Може би чак на четвъртия месец изчезна съвсем.

sunflower21 17th July 2017 15:46

Цитирай:

Първоначално написано от Shtur4e (Публикация 811754)
sunflower21, аз имах дълъг бял конец в едната ноздра в горния край на колумелата, в началото се подаваше крайче, после стана по-дълъг. Гледай да не го дърпаш, сам ще си падне. Аз моя го подстригах с ножичка (не знам дали можеше), т.като доста се подаваше. Може би чак на четвъртия месец изчезна съвсем.

Благодаря ти, Shtur4e! Онзи ден ми падна синият възел с малко конец и сега остана само белият, който и аз "подстригах" малко, за да не виси от ноздрата, че е грозно.
Синият конец докато беше там ме опъваше доста, но сега е по-добре.

Иначе ще споделя подробни впечатления за резултата и отношението към мен след като мине още малко време и спаднат отоците.

lilly_559 22nd July 2017 23:30

Цитирай:

Първоначално написано от lilly_559 (Публикация 811627)
Здравейте :2038: И на мен ми предстои операция в Турция и много бих се радвала,ако някой от оперираните сподели тук или на лични съобщения колко му е излязъл престоя в хотел + храна и такива неща.
Благодаря :D

С риск да стана досадна...

yoube 23rd July 2017 17:59

Пише си по-назад е обеснявано това, затова никой не ти отговаря. А и въобще не си писала за къде става въпрос, или за колко време дори. Все едно да питаш колко струват нощувките в България.

lilly_559 31st July 2017 02:28

Цитирай:

Първоначално написано от youBe (Публикация 811778)
Пише си по-назад е обеснявано това, затова никой не ти отговаря. А и въобще не си писала за къде става въпрос, или за колко време дори. Все едно да питаш колко струват нощувките в България.

Здрасти, става въпрос за Истанбул, 10-11 дни.
Иначе изчетох доста голяма част от мненията, но повечето са писали само за някаква жена Зюлейха ( или нещо подобно, съжалявам, ако името не е точно така), но нямаше точно цени, а и аз искам хотел.
И отделно храна, приблизително

Ann_Dy 1st August 2017 12:52

Zdraveite,

Izchetoh vsichki mnenia i pak sum oburkana.

Izvinqvam se, no nqmam kirilica na komputara.

Bih bila mnog blagodarna ako nqkoi moje da mi kaje kakvi sa poslednite kontakti za doktor Dilberg i Ilhan?

Bih iskala da popitam dali moje da im se izpratqt snimki za da poglednat i da kajat kakvo moje da se napravi kakva e slojnostta na operaciata?

Blagodarq

Pufpaf 2nd August 2017 12:49

Всеки има кирилица на компа си, оправданието е несериозно. Ако искаш да ти направя фотошоп, да видиш какво може да се направи за носа ти и как ще изглеждаш !

dessi_999 3rd August 2017 15:54

Здравейте на всички! Поради засиления интерес от всички градове, доктор Дилбер ще бъде отново тук но във Варна!Всички които се интересуват от консултация, нека се свържат с мен на тел. 0896629990 Датите за среща са 11,12 и 13 ти август!

Ann_Dy 3rd August 2017 17:38

Blagodaria Pufpaf - moje li email?

Ne, naistina pisha ot laptop, koito e raboten i e za teritoriata na anglia :)

Pak se izvinqvam


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:35.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.