Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Въпроси към оперираните (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=5460)

blanco y negro 16th January 2008 10:55

:girl_haha: Добре си и отговорила ,Секси, кво се правят на интересни.

joliy 16th January 2008 16:44

Хаха, Секси, само така:) А твоите цици как са? Послязоха ли ти имплантите надолу?

Valenta 17th January 2008 07:01

Още не са слезнали много надолу,но взеха да се пооформят вече.Започнах тренировки във фитнеса ама играя само долна част и корем.Преди като нямах цици,но имах мускули мъжете не ме гледаха така,но сега с тия цици направо им изкачат очите... :lol: .Това мъжете са глеми цицомани...Една жена и голям задник с целулит да има,има ли големи цици е.....номер едно за тях. :lol: :lol: :lol: Ама и аз треирам по едно леко потниче-нарочно да гледам сиир както се казва.Вчера еди приятел влиза във фитнеса и право към мен.Гледа ме в очите(долните разбира се)и ми вика:Ау,ти днес си по джанти!Направо паднах от смях :lol: :lol: Та такива работи.Сигурно и при вас е така?

hera 17th January 2008 15:09

Въпроси към оперираните
 
здравейте!току що се регистрирах във форума.Искам да ви питам има ли някоя от вас,която да е оперирана от д-р Ангел Енчев в Пловдив.Съшо така моля sexy007
да ми рише-от един град сме :oops:

joliy 17th January 2008 18:53

Ееее, Секси, ти в този фитнес си взела акъла на мъжете ;)
И аз много се кефя, когато видя как мъжете рефлекторно обръщат поглед към деколтето ми, а някои като видят, че съм ги забелязала и свенливо се обръщат :girl_haha:
А най-смешното е, че не само мъжете се заглеждат... УРА за силикона :1223:

П.П. След няколко месеца ръгвам на плуване. Да видим тогава :twisted:

Valenta 18th January 2008 08:31

Точно така!!!!!Ура за силикона!!!!!!!! :1203: Мъжете са и в краката :1211: ,нали са цицомани......

Valenta 18th January 2008 08:39

Забравих-кажете ми какъв сутиен да си взема(марка),за да ми стоят събрани циците в средата и вдигнати в същото време?Мерих сигурно над 50 сутиена-и български и италиянски,ама нещо не се получава този ефект.А гърдите ми са все пак от големите.... :roll:

aniK 18th January 2008 10:39

Момичета, сутринта се гледах в огледалото и нещо ме притеснява - лявата ми гърда е по-ниско от дясната и ареолата ми не е центрирана :( Ако продължават да падат надолу с времето, сигурно ареолата ми хептен ще се измести нагоре :( Сега съм на месец и 10 дни. Доста ли се смъкват до 6-тия месец или по-скоро се оформят?!
Ще питам док на прегледа.

hera 18th January 2008 12:54

здравеите момичета!защо никоя от вас не казва каква е реакцията на съпруга и сас стои въпроса със секса по време на въсстановявянетоБ

gwendoline 18th January 2008 12:54

Цитирай:

Първоначално написано от sexy007
Забравих-кажете ми какъв сутиен да си взема(марка),за да ми стоят събрани циците в средата и вдигнати в същото време?Мерих сигурно над 50 сутиена-и български и италиянски,ама нещо не се получава този ефект.А гърдите ми са все пак от големите.... :roll:

Не е до сутиена, Секси, просто още са ти твърди и трудно можеш да ги събереш; аз моите ги събрах една до друга на четвъртия месец... До третия бяха почти каменни :? :wink: Ще стане и това, още малко време... :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:34.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.