Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Въпроси към оперираните (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=5460)

Valenta 9th December 2007 06:30

Момичета,пуснах снимка само по сутиен,защото на голо са ми много смещни още гърдите.В профил като се погледна инплатите стоят като гърбица отгоре.Дали така трябва да е?Зърната ми са по отдолу,а не в средата.Нормално ли е това на 6 ден?Кога ще започнат да слизат протезите надолу?

apoklistika 9th December 2007 10:34

Секси, хубаво би било да пуснеш и снимка на голо точно, за да се види разликата след 20 дни примерно. Това, което описваш е напълно нормално доколкото знам за подмускулното, а гърдите слизат и се наместват няколко месеца, така че търпение му е майката :)
Имам въпросче съм раждалите, които са се оперирали скоро след това- виждам като че ли все по- често такива- говорили ли сте с докторите си, колко време след раждането е хубаво да се изчака за операция на гърди, предполагам сте си спирали кърмата- колко време преди операцията или веднага след раждането...абе всичко, което се сетите :)

Valenta 9th December 2007 11:09

Aз родих преди четери месеца.Кърмих 20 дена(с мъка)и ми спря сама кърмата.Питах др.Тонев първо с имейл кога мога да се оперирам.Каза ми шест месеца след кърмене.Е,не издържах и отидох доста преди това.Той като ми погледна гърдите се съгласи да ме оперира защото бяха толкова меки,едни такива пихтиести.Бях се възстановила по бързо от колкото при други майки.Искам да отбележа,че по време на бременност качих общо само 9 килограма.А като гледах как бъдещи майки качват по 15 до 30 кг значи всичко ми е било в норма.А,забравих да допълня,че имах и два месечни цикъла преди операция.
Та значи всичко е абсолютно относително и за това точен отговор няма.

apoklistika 9th December 2007 11:27

Мерси, Секси, по принцип така казват, да, минимум 6 месеца, ама гледам, че има и мацки, оперирали се по- рано. Значи всичко е въпрос на индивидуално възстановяване пак :1246:

gwendoline 9th December 2007 14:09

Цитирай:

Първоначално написано от apoklistika
Имам въпросче съм раждалите, които са се оперирали скоро след това- виждам като че ли все по- често такива- говорили ли сте с докторите си, колко време след раждането е хубаво да се изчака за операция на гърди, предполагам сте си спирали кърмата- колко време преди операцията или веднага след раждането...абе всичко, което се сетите :)

Кърмата не съм си спирала нито веднъж от двете раждания. След второто - кърмих една година и един месец - после го отбих и след точно два месеца бях с новите си гърди вече. Принципно докторите казват, че минимумът е четири месеца след спиране на кърменето. Аз обаче реших за себе си, че не е проблем, тъй като вече нямах кърма... :)

Divinemouse 9th December 2007 20:52

Sexi,гърдите ти изглеждат много дорбе за толкова малко време,и моите бяха така но вече взеха да се отпускат. :D

Valenta 10th December 2007 07:06

А,Томи,твоите изглеждаха къде къде по хубави от моите.Както писах моите са едни такива особенни,но ще се отравят.Още е много мого рано.
Гуени,браво бе мила!Да кърмиш година си е направо геройство.Аз едва изтърпях 20 дена.А и как само изглеждаш-браво!

Valenta 10th December 2007 08:35

Да попитам оперираните,колко тежко не трябва да се вдига?
Ами аз не мога да стоя като мумия.Имам жена за бебето,ама си тръгва като го изкъпе.После през ноща си го дигам-6 кг е да го храня.Мия чинии,прахосмукачка,четка.. .и такива работи.Вие как бяхте?Страх ме е да не направя ещо на цицките си.Така си ги обиках..

mimossa 10th December 2007 09:33

Лично при мен,като се натоваря повече през дена и вечер почват да ме болят гърдите.Секси,мисля че поне един месец трябва да си много внимателна..

blanco y negro 10th December 2007 09:54

Къде се изгуби Монти? Някой знае ли нещо за нея? Дано се включи скоро, за да разказва. :D


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:13.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.