Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Въпроси към оперираните (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=5460)

aniK 27th March 2008 22:32

Да, нормално е :) Пък моите все още са студени почти през цялото време. Иначе настръхват много, чак ме е срам понякога :oops:

sweety_L 27th March 2008 22:51

Цитирай:

Първоначално написано от dedektiv_p
Аз моя цикъл още го задържам 7ми ден ми е и му е време но не смея и си пия Диането :D И без това ще гръмнат цикъла ще почака
:cool:

:2055: :2023:

Дано някой с "по-улегнали" вече цици :1228: пише какво е било усещането все пак, че на мен ми е мноооого любопитно.

Иначе, и аз да споделя - гърдите ми са чувствителни отвсякъде. Това включва и зърната. Че са твърди, твърди са, но то няма и друг начин на този етап. Придърпването в лявата си остава. Продължавам да експериментирам в позите зза сън, но уви - безрезултатно! :2022:

aniK, мерси за изчерпателния отговор! :2020:

kukli4ka__ 27th March 2008 23:05

На мен ми дойде вчера-8 дни след операцията. Добре съм и не ме болят повече ,така че няма страшно :D :x

mickey_82 27th March 2008 23:29

aniK, много благодаря за бързия отговор,сега съм по-спокойна.все пак при мен са минали много малко дни-едва 18.все още нося ластичната лента и е доста некомфортно,но не се оплаквам.има нещо друго, за което не съм чела при други момичета тук- болят ме все още ребрата под гърдите,все едно съм бита.по принцип там нямам много мастна тъкан и незная защо се получава така.надявам се да споделите имало ли е такова усещане и при вас?
:roll:

dedektiv_p 28th March 2008 07:45

И мен ме болят ребрата но го отдавам на колана все пак доста гърчи гръдния кош. А кърдите ми от снощи си смениха мнението дясната висна надолу пък лявата до където си беше стигнала и зърната май ще си останат настрани въпреки че преди това не бяха не виждам как ще се изместят явно профила на импланта не е правилния. Но пък и така да са само гърдите да са еднакви зърната че гледат настрани ще го преглътна :D

ro_ni_ka 28th March 2008 08:44

Добро утро, мила!!! Гърдите ти още дълго време ще се променят и ще се разхубавяват... Имай търпение. На мен ми е 13 ден и все още ме болят и са твърди. Едната е по твърда от другата, но вчера лекаря каза, че е нормално да се позиционират различно за сега, но след време...всичко ще е ок!!!
Ребрата ме наболяват, но и аз го отдавам на сутиена, който е ужасно стегнат, но пък много удобен. Вечер като со гваля , за да се къпя имам чувството , че ще ми паднат и при всяко движение ме понаболява...

dedektiv_p 28th March 2008 08:50

Много ти благодаря мила и аз на това се надявам, а относно сутиена трябва да си го купя по-стегнат в чашката и в обиколката така ли? Не съм въобще наясно със сутиените толкова години си купувам тежки сутиени със силикон вътре и сега какъв трябва да е този на триумх въобще не съм наясно. Намерих един в МОЛ но беше с куп гадни каиши на гърба и добре че не го купих преди операцията защото чашката му беше доста голяма.
Имам притеснения и относно местоположението на разрезите качила съм линк в тема за позициониране на имплантите и т.н. Моля те погледни го като имаш време. Целувки и БЛАГОДАРЯ

ro_ni_ka 28th March 2008 09:05

Не съм много наясно с подмускулно поставените гърди, но си мисля, че има реален шанс да се смъкнат имплантите надолу, така, че белега да е точно под гънката. Лекаря ми каза, че при по големи импланти и подмускулно поставяне се позиционира импланта така, че зърното да се разположи симетрично в долната част на гърдата, а при мойте малките и надмускулно поставени резултата ще е по-бърз, но не толкова помпозен като при големите кубици :wink:
Имай търпение и спри да си ги оглеждаш критично. Мисли позитивно и знай , че от ден на ден те ще стават все по-хубави... Но Хубавите неща стават бавно....
Момичетата, които са с подмускулно сигурно ще се изкажат по изчерпателно, но дано те поуспокой мнението ми!!!
Гърдите ти за хубави за толкова кратко време след операцията!!!

dedektiv_p 28th March 2008 09:15

Много, Много ти благодаря мила чудесно е да чуеш позитивно мнение! БЛАГОДАРЯ ТИ!

боряна христова 28th March 2008 09:31

Здравеите куклички :dirty_dance: с колко ще се смалят гърдите ми..сега ми е 5 ден и ми се струват огромни,искам да се смалят вече.Сигурно съм единствената която иска по-малки :naked: Едва с 400 кубика съм и нямах почти никакви-а сега ми се виждат огромни! :1246: Триумфа ми е 75 Д :wall: Искам по -малки поне да нося Ц??Дали ще стане така?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:13.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.