Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Въпроси към оперираните (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=5460)

blanco y negro 28th November 2007 19:49

Въпроси към оперираните
 
Тук всеки може да зададе въпрос или да направи коментар към темата "Информация за операциите и снимки".
Браво Джоли, по изчерпатилно и ясно не можеше да бъде. :bravo:
пп Незнам дали съм ти казвала, че гърдите ти са страхотни :D :D :D

gwendoline 28th November 2007 19:55

Аз вече писах на Джоли, че за мен е важно да се напише и профил на импланта (поради разликата в проекцията) , която особено ме вълнува... Не върви да питам всяка - твоите с какъв профил са... :?
Не виждам да е посочен и вида : анатомични, кръгли, асиметрични...
Това не е критика към теб, Джоли; по-скоро не искам да разводнявам темата там с коментар, а се надявам някой съвестен админ да я допълни. Илие да върне бутона "edit" :)

joliy 28th November 2007 19:56

Мерси, Наталия :girl_kiss2:
Тази тема ще е чудесно допълнение към другата!

joliy 28th November 2007 20:00

Права си Гуен, дано върнат бутона, за да допълня темата. Ако не пишете това при вида на имплантите...

blanco y negro 28th November 2007 20:24

Хайде Гуен, не се ослушвай! Ти ще си ни рекламно лице :D

gwendoline 28th November 2007 20:27

Цитирай:

Първоначално написано от natalia1
Хайде Гуен, не се ослушвай! Ти ще си ни рекламно лице :D

Ххихихи мерси ти за комплиментчето, ама лицето не знаете дали не е на някой вълк с рокля :twisted: Виж за "рекламни цици"- :2043: Шегувам се :D

s.s 29th November 2007 11:05

Искам да Ви благодаря, на всички Вас, ама много! :2020:
След всичко, което изчетох и най-вече видях, знам точно какво искам и от кого го искам :D Освен това се отърсих от някои мои съмнения и страхове.
Остава само да устискам до като ми дойде времето.

:2015:

Не съм сигурна, че това трябваше да го напиша тук, но е под силното влияние на новата тема с "визитки".

Lady Blue, много красиви гърди видях тук, но ти си ми фаворитка, особено последната снимка с бански, която показва най-близко как изглеждат без сутиен. Поздравления!

blanco y negro 29th November 2007 18:13

БРАВОООО!!! :1211:

mimossa 8th December 2007 19:00

Мацки много са ви готини гърдите Пу,Пу,Пу,... да не ви е уроки.:D

blanco y negro 8th December 2007 19:13

Хубави са Секси, бързо възстановяване :girl_dance: Пусни снимчици с лек бански за да видим добре де, ако може :lol: .

Valenta 9th December 2007 06:30

Момичета,пуснах снимка само по сутиен,защото на голо са ми много смещни още гърдите.В профил като се погледна инплатите стоят като гърбица отгоре.Дали така трябва да е?Зърната ми са по отдолу,а не в средата.Нормално ли е това на 6 ден?Кога ще започнат да слизат протезите надолу?

apoklistika 9th December 2007 10:34

Секси, хубаво би било да пуснеш и снимка на голо точно, за да се види разликата след 20 дни примерно. Това, което описваш е напълно нормално доколкото знам за подмускулното, а гърдите слизат и се наместват няколко месеца, така че търпение му е майката :)
Имам въпросче съм раждалите, които са се оперирали скоро след това- виждам като че ли все по- често такива- говорили ли сте с докторите си, колко време след раждането е хубаво да се изчака за операция на гърди, предполагам сте си спирали кърмата- колко време преди операцията или веднага след раждането...абе всичко, което се сетите :)

Valenta 9th December 2007 11:09

Aз родих преди четери месеца.Кърмих 20 дена(с мъка)и ми спря сама кърмата.Питах др.Тонев първо с имейл кога мога да се оперирам.Каза ми шест месеца след кърмене.Е,не издържах и отидох доста преди това.Той като ми погледна гърдите се съгласи да ме оперира защото бяха толкова меки,едни такива пихтиести.Бях се възстановила по бързо от колкото при други майки.Искам да отбележа,че по време на бременност качих общо само 9 килограма.А като гледах как бъдещи майки качват по 15 до 30 кг значи всичко ми е било в норма.А,забравих да допълня,че имах и два месечни цикъла преди операция.
Та значи всичко е абсолютно относително и за това точен отговор няма.

apoklistika 9th December 2007 11:27

Мерси, Секси, по принцип така казват, да, минимум 6 месеца, ама гледам, че има и мацки, оперирали се по- рано. Значи всичко е въпрос на индивидуално възстановяване пак :1246:

gwendoline 9th December 2007 14:09

Цитирай:

Първоначално написано от apoklistika
Имам въпросче съм раждалите, които са се оперирали скоро след това- виждам като че ли все по- често такива- говорили ли сте с докторите си, колко време след раждането е хубаво да се изчака за операция на гърди, предполагам сте си спирали кърмата- колко време преди операцията или веднага след раждането...абе всичко, което се сетите :)

Кърмата не съм си спирала нито веднъж от двете раждания. След второто - кърмих една година и един месец - после го отбих и след точно два месеца бях с новите си гърди вече. Принципно докторите казват, че минимумът е четири месеца след спиране на кърменето. Аз обаче реших за себе си, че не е проблем, тъй като вече нямах кърма... :)

Divinemouse 9th December 2007 20:52

Sexi,гърдите ти изглеждат много дорбе за толкова малко време,и моите бяха така но вече взеха да се отпускат. :D

Valenta 10th December 2007 07:06

А,Томи,твоите изглеждаха къде къде по хубави от моите.Както писах моите са едни такива особенни,но ще се отравят.Още е много мого рано.
Гуени,браво бе мила!Да кърмиш година си е направо геройство.Аз едва изтърпях 20 дена.А и как само изглеждаш-браво!

Valenta 10th December 2007 08:35

Да попитам оперираните,колко тежко не трябва да се вдига?
Ами аз не мога да стоя като мумия.Имам жена за бебето,ама си тръгва като го изкъпе.После през ноща си го дигам-6 кг е да го храня.Мия чинии,прахосмукачка,четка.. .и такива работи.Вие как бяхте?Страх ме е да не направя ещо на цицките си.Така си ги обиках..

mimossa 10th December 2007 09:33

Лично при мен,като се натоваря повече през дена и вечер почват да ме болят гърдите.Секси,мисля че поне един месец трябва да си много внимателна..

blanco y negro 10th December 2007 09:54

Къде се изгуби Монти? Някой знае ли нещо за нея? Дано се включи скоро, за да разказва. :D

Valenta 11th December 2007 08:29

Абе няма я тази сладурана Монти,ама дес ще и драсна един СМС че се притисних нещо.
Да ви се оплача...вчера ми беше седми ден от операцията и трябваше да ходя за свалянето на конците.И понеже сега нямам кола да ида до Пловдив,имам приятел хирург и реших да ида при него за махането.Умрях от болка-казвам ви.Такъв рев ревах,и накрая нищо не стана.Не можа да ги махне,а разреза е спокоен.Сега се разбрахме за в петък и до тогава ще си ходя с конците.Добре,че доктора е голям сладур,та му простих за мъките които ми причии.Абе мен след операция не ме е боляло така :roll: .Умрях и оживях...На вас побя ли ви като сваляха конците? :?:

mimossa 11th December 2007 08:36

Секси нали знаеш,че аз умирах от ужас.Но хич не ме боля свалянето..при мен все още единият разрез има една миниатюрна дупчица и сутрин събира течност.това много ме притеснява,защото мина месец от операцията.Доктора казва,че е само повърхностно и ръбчето не може да заздравее ама аз се шашкам.

Valenta 11th December 2007 08:56

На ме хирурга ми каза,че е рано на 7 дена да се махат конците.Можело раната да се отвори-както е станало при теб.

mimossa 11th December 2007 09:21

Мен ми ги махна на десетия ден..

Divinemouse 11th December 2007 11:59

На мен ми ги махнаха на 7 ден и нищо не усетих.

joliy 11th December 2007 22:17

Момичета, искате ли горната тема да я допълнм с лична информация като: възраст, височина, килограми, гръдна обиколка (преди и след)...?

blanco y negro 11th December 2007 22:47

За възраст не съм сигурна, че ще е удобно /на жена не се задава този въпрос/, но за килограми и ръст ще е добро допълнение.
пп ДА започне Reason :girl_haha: /шегичка/ :lol:

Valenta 12th December 2007 08:28

Кажете ми,днес ми е осми ден,а още ме болят мишниците.Нормално ли е това?В петък ще ми махат конците и умирам от страх.

Divinemouse 12th December 2007 13:19

Sexi,на мен днес ми е 1 месец и мага да кажа че все още чувствам напрежение и не са както мои ,това е нормално да те боли и да не ти е идеално добре.

blanco y negro 12th December 2007 15:30

Монти, ето те най-сетне! Къде се изгуби, как си? Доволна ли си от новите придобивки? :D

monti 12th December 2007 15:41

Ами не съвсем ще пусна снимки скоро и ще видите резултата .Вече си мисля за реоперация но не ми се пише защто веднага се :girl_cry2: Като се почувствам по добре ще пиша и ще обясна

blanco y negro 12th December 2007 16:06

Монти, не бързай да се отчайваш, формата се променя с времето. Незнам какъв точно е проблемът, но се надявам да не е нищо сериозно. Дай им време да се отпуснат :wink: Момичетата с опит могат да ти помогнат със съвети. :)

joliy 12th December 2007 22:48

Monti, теб те оперираха съвсем наскоро. Какво е станало? Чак за реоперация да мислиш...пиши като можеш!

Valenta 13th December 2007 06:27

Джоли,и ти май беше с разрез през мишницата.Кажи ми теб боля ли те разреза и колко горе долу.Мен ми е днес 10 де,а още ме боли особенно от ляво.В петък ще ходя да ми махат коците.Ох,много ме е страх да не направя някоя ифекция макар,че доктора каза,че раната е спокойна.Така ли трябва да боли?

mimossa 13th December 2007 09:30

Sexy аз не мога да кажа,че са ме боляли точно разрезите/самите рани/само ме пощипва още,ама всичко около тях ме боля.мина месец от операцията ми и още не мога да си мятам ръцете хубаво...а за свалянето на конците да знаеш,че това е един конец през целия разрез и се реже на няколко места, а не се дърпа от единия край,за да излезе целият.

Danielka 13th December 2007 09:37

Цитирай:

Първоначално написано от monti
Ами не съвсем ще пусна снимки скоро и ще видите резултата .Вече си мисля за реоперация но не ми се пише защто веднага се :girl_cry2: Като се почувствам по добре ще пиша и ще обясна

Абе Монти, за каква реоперация говориш, ти нали наскоро се оперира?
Наистина ли има проблем или те притеснява формата?
Аз моите като ги видях първия път се скъсах от рев, толкова бяха криви, едва сега на 3-я месец започнаха да се оформят...рано е още за притеснения, миличка, имай търпение... :D :D :D

joliy 13th December 2007 11:00

Секси, поне месец ме боляха разрезите,а после на месец и половина се опитах да плувам, ама не стана номера...опъваха ме и ме беше страх нещо да не се разтвори. И така чак след втория месец някъде бях като хората. А ти на 10 дена искаш да ти е миналао...не става, трябва време :)

Монти, пиши какво ти е, че се притесняваме.

monti 13th December 2007 12:13

Цитирай:

Монти, пиши какво ти е, че се притесняваме
Здравейте мацки не ми е много лесно да го обясна ама ще се опитам дано ме разберете .Лявата ми гърда отдоло има дабъл бабъл малък е но инпланта очевидно се очертава и това е от деня на опирацията като се има в предвид че тази гърда беше малко по голяма .Лявата още е високо но дори и когато натисна инпланта надолу не става същата.Просто левия ми джоб и по дълбок и това е проблема може да се коригира най рано след месец когато инпланта си направи капсула.А снеимки ще ви пусна довечера.Успокоявам се с това че е поправимо ама ...... :2021: :2021: :2021:

Danielka 13th December 2007 14:08

Спокойно бе, Монти, стига си плакала... :D
Това с дабъл-бабъла сигурно ли е или ти сама си реши така?
При мен лявата гърда също беше по-високо от дясната и едва сега започна да слиза, освен това имах много гаден оток между гърдите и си помислих, че е симмастия, ама сега вече съм спокойна.
Така, че не бързай да си мислиш каквото и да било...времето ще покаже... :D :D :D

gwendoline 13th December 2007 15:41

Цитирай:

Първоначално написано от monti
Цитирай:

Монти, пиши какво ти е, че се притесняваме
Здравейте мацки не ми е много лесно да го обясна ама ще се опитам дано ме разберете .Лявата ми гърда отдоло има дабъл бабъл малък е но инпланта очевидно се очертава и това е от деня на опирацията като се има в предвид че тази гърда беше малко по голяма .Лявата още е високо но дори и когато натисна инпланта надолу не става същата.Просто левия ми джоб и по дълбок и това е проблема може да се коригира най рано след месец когато инпланта си направи капсула.А снеимки ще ви пусна довечера.Успокоявам се с това че е поправимо ама ...... :2021: :2021: :2021:

Монти, наистина е поправимо, но просто трябва да се въоръжиш с търпение... Пък и щом ти е казал, че трябва да мине месец - това е съвсем скоро; на мен Н.Г. ми каза, че преди третия месец не може да ми прави корекция, защото тогава се образува капсулата... :roll: :?: :? Каквато и да е истината - това се коригира...Имаше и други момичета тук с този проблем, но доколкото ми е известно се реоперираха и сега няма проблем... :) Ще ти стискам палци! :2043: :2020:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:34.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.