Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

plammmy 20th August 2013 18:51

Цитирай:

Първоначално написано от Elly Stefanov (Публикация 791694)
Да знаеш, аз като се събудих бях в коридора между 4 операционни с отворени врати и се понадигнах на лакът да позяпам какво правят :) затуй така бързо излязох от упойката

ха ха, Ели каквото съм шубе, само ми трябва пряк изглед към някоя операционна :D , ще има да се оглеждам като зайче в тръстика ;)

Nose 21st August 2013 12:13

А да питам аз опериралите се...

Дилбер изписва ли Антибиотик превантивно след операцията,и ако да - какъв е?
Питам,понеже съвсем наскоро пих заради бъбречен проблем,сега пак пия заради гнойна ангина и направо съм в чуденка след 20 дена ако трябва пак да пия заради операцията :-(
И друго - има ли някой,който да си е тръгнал на следващия ден и после да се е върнал за свалянето на конците?Аз съм в Бургас и ми е близо пътя.Не ми се иска да оставям децата за цяла седмица на баба им,при това голямата ще я стягам за училище,искам да съм покрай нея..

ai6erasimova 21st August 2013 13:12

Vsi4ko moje viy resavate kak iskate

ai6erasimova 21st August 2013 13:14

Ako imate nyakikvi viprosi as moga da vi pomogna doc dilber poznavam ako iskatezazapisvane na 4as ili nesto drugo moje daje da mi zvinite 00905312487950

Nose 21st August 2013 13:42

Айше,благодаря ти. Писах ти на лични съобщения

geri 89 21st August 2013 17:04

Цитирай:

Първоначално написано от Nose (Публикация 791757)
А да питам аз опериралите се...

Дилбер изписва ли Антибиотик превантивно след операцията,и ако да - какъв е?
Питам,понеже съвсем наскоро пих заради бъбречен проблем,сега пак пия заради гнойна ангина и направо съм в чуденка след 20 дена ако трябва пак да пия заради операцията :-(
И друго - има ли някой,който да си е тръгнал на следващия ден и после да се е върнал за свалянето на конците?Аз съм в Бургас и ми е близо пътя.Не ми се иска да оставям децата за цяла седмица на баба им,при това голямата ще я стягам за училище,искам да съм покрай нея..

Да Дилбер изписва антибиотик казва се ,,Cipro,, не съм го чувала досега оттук се купува.По принцип тампоните се махат на 3-ия ден,а конците на 10-я.Може да те пусне да си идеш след като ти извади тампоните и да дойдеш за конците после.

Nose 21st August 2013 17:23

Гери,сега проверих в Гугъл антибиотика. Това е нашия си Ципрофлоксацин .Благодаря ти за информацията.Значи след 3тия ден може и да си отида в такъв случай.

geri 89 21st August 2013 17:43

Да можеш ,мен ме пита ако нямам време можех да си ида след ваденето на тампоните а конците да си ги извадя в бг за да не идвам пак но аз предпочитам той да ми ги извади че вече нямам доверие на тези нашите доктори.

Nose 21st August 2013 18:24

Това е още по-добре.
Аз имам близък хирург, на 1вото ми рино той ми махна конците,беше супер внимателен и смятам и сега да му се доверя... ще видим,да стигна дотам :)

А температура вдига ли се след операцията? Вече съм забравила,но си мисля,че аз имах поне 5 дни след това.Макар че аз съм отделен случай,при мен имаше и забравен тампон в носа..

geri 89 21st August 2013 18:51

Забравен тампон в носа .. ?Сигурно това е било причината за температурата аз нямах такава.В болницата преди да ме изпишат ми я измериха и беше нормална,а след това не съм имала никакви оплаквания.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:30.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.