Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Alisia777 28th October 2017 05:26

Все пак честито ново носле, дано се оправи с времето проблема с дишането. Аз от както се помня не мога да дишам през носа, вече и внимание не обръщам. При kой хирург се оперира ? Ако не те притеснява може ли да ми пратиш снимка да погледна резултата макар че не си се възстановила, да придобия представа след 4 седмици какво може да е положениетo?

Josefine 28th October 2017 22:05

При Авшар. Дай фейсбук там ще ти пратя (или маил но по ми е лесно на първото). Още мисля че е рано публично да се показвам. Пък и не съм много за гледане. Дишането още е проблем, добре поне че нощем дишам. Поне мазните пори се посвиха като спрях да си мажа носа с каквото и да било.

GoldieZ 29th October 2017 11:36

Alisia777, много добре си направила, че си отписала българските хирурзи. Повечето от тях трябва да спрат да практикуват. Да не кажа всички...
Много ми харесва как разсъждаваш. За мен си направила един от най-добрите избори, понеже моят беше същият и съм изключително доволна. Въпреки това - не се влияй от мнението ми. Слушай себе си, а аз мога да ти покажа на ЛС снимка преди и след, за да видиш как ме преобрази д-р Дилбер. :2018: То резултатите говорят много повече от думите. Още съм малко прясна (5 месеца и половина), имам да спадам, но от това, което виждам до момента, ме удовлетворява на 100000000000000000%

Alisia777 30th October 2017 17:11

Josefine и GoldieZ Намерете ме във Facebook - Alexandra Mitcovska на профилната снимка съм със черна коса, там може да ми изпратите на лично снимки. :) :) :)

kuzina 31st October 2017 12:53

Здравей, Josefine! Разбрах, че наскоро си оперирана от д-р Авшар. Интересувам се от д-р Авшар. Би ли споделила подробностите и мнението ти за него като хирург. Имам насрочена дата при него и започнах да се притеснявам дали правя правилният избор, но в същото време няма много голям избор на хирурзите, които оперират по затворения метод. Притеснявам се също така, за колко време ще успея да придобия накакъв приличен вид за пред хората, че не мога и да отсъствам много време от служебните ми ангжименти. Много ще съм ти благодарна, ако споделиш твоя опит. Бързо възстановяване ти пожелавам!

Josefine 31st October 2017 16:31

kuzina, прочети ми постовете от последните 3 страници - това е в общи линии, няма друго за сега. С мен се оперираха още 2 момичета туркини, бяха много доволни от носовете си въпреки че още бяхме много подути всички. Аз избрах Авшар точно щото уж възстановяването било по-бързо при него и можело да се диша веднага след операцията щото не слага тампони. Ама ми се объркаха плановете, защото при мен се наложи и корекция на септума, което удължава възстановяването. В резултат още не мога да дишам нормално и съм подута. Авшар ми харесва защото има много естетически добра преценка за какъв нос ще ти ти отива така че да не те промени много и да изглежда естествено. Аз се срещнах с много хора до сега, но никой не забеляза, че имам нов нос дори собствената ми майка. А ако случайно реша да им кажа, че е нов казват Така ли, ама той какъв ти беше преди, аз не помня. Но ги разбирам защото той наистина не е много променен - просто е изправен. Мен резултатът ме устройва, защото изпитвах ужас да не ми се промени фрапантно физиономията. Но пък пак тя пак взе че се промени - увисна - преди нормално ми се виждаха 4 те горни предни зъба, сега не се виждат. Затова пък се вижда долната редица и съм като бабка. Но ти не се плаши - при мен има причина за това защото ми е отрязал мускул за да предотврати увисването на върха при усмивка. При теб не знам какво ще променя, но изобщо не значи, че ще стане същото. Да не говорим, че рязането на въпросния мускул при някои хора скъсява разстоянието, при други го удължава, а при трети не го променя и реално не може да се предскаже при теб какъв ще е ефектът ако се налижи рязането му. Но каквото и да прави в първите седмици след операцията мускулите ти са един вид парализирани и фазата на маймунския ефект е неизбежна. Зависи какво искаш и какво се наложи да ти прави.На другите 2 момичета не знам кво е правил, но при тях очевидно не се беше получил този ефект. Така че в момента имам по-хубав нос от преди, но като цяло физиономията ми е по-грозна. Надявам се със спадането на отока нещата поне частично да се нормализират - така поне обеща хирурга.

kuzina 31st October 2017 21:32

Josefine, благодаря за информацията. Много естествен изглежда носа ти, виждам оточност, но не изглежда никак зле, ще имаш много хубав нос след като поспадне отока. И аз имам нужда от "ремонт" на септума и премахване на малка гърбичка, но не искам да променям нищо съществено по лицето си, затова избрах Авшар. Той се придържа към "златния стандарт" за класически нос. Всеки хирург има свой почерк - някои обичат да правят извивка, други - класически прав нос и т.д., но важното е носът да хармонира с лицето. Josefine, усмихни се, имаш чудесно носле, дай си малко време и всичко ще е наред. :)

Josefine 31st October 2017 23:13

Мерси, kuzina, носът ми ме притеснява по-малко от променената физиономия. Сега като се замисля има и друг фактор, който може би допринася за увисването още повече. Костта наречена anteriaor nasal spine ми е скъсена или съвсем отрязана. Това се прави за да се прибере носът към лицето. Това прибиране разбутва тъканите за да си направи място за носа и това естествено променя много. Усмивката ми не е същата - дъщеря ми одеве каза, че сега е по-грозна и и липсва старата ми усмивка. Носът ми се разширява като се усмихна повече от преди. Усмивката само със спадане на остатъчните отоци няма да се върне щото всичко е разместено :( Затова писах, че тази операция е много коварна - променя повече отколкото очакваме и няма гаранция, че промяната ще ни хареса. Хубаво е да изясниш с хирурга абсолютно всичките си претенции и притеснения за да се погрижи да не ти се случат. Ама конкретизирай. Защото аз казах че искам да си остана същата, но не конкретизирах. И той наистина е направил нещата по най-добрия начин. Просто явно няма как само носът да се промени и останалото да си остане как е било.
Махнах снимките че не искам цял свят да ме гледа.

vivavili 1st November 2017 21:32

Здравейте, Josefine! Колко ви струваше операцията?

vivavili 1st November 2017 21:41

Цитирай:

Първоначално написано от Elytsa (Публикация 812163)
Моя близка се оперира при един доктор в Турция - Алев Джамджъоглу и е много доволна. Мисля, че беше оперирал известно момиче и нашумя като име там. Сприятелихме се в инстаграм и като гледам има добри резултати...
https://www.instagram.com/dralevcamcioglu/

Здравей! Може ли да покажете смимки на приятелката си, оперирана при Алев Джамджъоглу?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:22.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.