Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Nose 20th April 2013 19:52

Мечта,ако не се лъжа 1ва операция при Авшар беше 6000 евро...

rimi 20th April 2013 19:54

Благодаря ви много за комплиментите на всички. Аз от както съм се върнала съм на десетото небе цял ден съм с огледало в ръка но от кеф не от отвръщение ще направя още снимки и в полупрофил и в по близък план и ще ви пратя още. Няма никакъв проблем Раби много се радвам че си ги качила аз просто не мога да качвам и нямаше как да ви покажа. Кери мисля че Авшар работи само по затворения метод с неговите микро инструменти и и гледа през цялото време носа от вътре на екран той като те оперира не гледа в носа ти а работи в носа ти и гледа какво прави в екрана ако успяхте да разберете какво исках да кажа. Затова няма отоци, синини, тампони и възтановителния период е много кратък. Само се надявам като спадне напълно носа ми белега да не лъсне отново иначе коста ми отгоре е прибрана перфектно и няма вече дупка.Моя гръб на носа беше много висок и затова Енчев между очите ми беше оставил цяло парче кост

titi1 20th April 2013 19:57

Рими, поздравявам те, нослето толкова сладко се е получило, а сигурно още по-фино ще става с времето!

Като цяло направи ли си преценка с престоя с хотела и с всички разходи колко ти излезе тази операция?

Rabiosa 20th April 2013 19:57

Цитирай:

Първоначално написано от Мечта (Публикация 786061)
keery , просто чупенето, изпиляването и преподреждането на костите на носа мисля, че е реконструктивна хирургия. Пластичната я свързвам главно с работа върху меките тъкани. Възможно е да не е така. Ревизията със сигурност обаче е реконструктивна хирургия. Четох, че д-р Дарина Кръстинова е такъв хирург, но тя от години живее и работи във Франция.
Както и да е. Въпросът ми за Авшар остава.

Мечта, в грешка си! Не винаги ревизия означава реконструкция (какъвто е случая с Нелс). Ревизия означава втора, трета, четвърта....операция, когато при първата не се е получил желания резултат. А реконструкция, просто казано, е когато са ти отнели повече от носа или ако самата структура на носа е развалена, или ти липсва част от носа и все неща, свързани с конструкцията на носа.
А що се отнася до пластичната хирургия- тя се занимава с естетиката. Тоест дали ще си махаш гърбица на носа или ще се работи по меките тъкани, все си е пластична операция.

rimi 20th April 2013 20:02

Авшар е много добър но наистина е най скъпия в Турция. В фейсбук го наричат< the lord of the nose>.За мен беше много важно заради белега защото тук в България на колкото консултации отидох ми разправяха, абе ние ще те оправим ама има вероятност да се скъса кожата на белега представяте ли си.

rimi 20th April 2013 20:10

Не съм си направила още салдото но доктора като ми видя носа и белега отгоре ми обяви най голямата цена разбира се. В хотела имаше още двама оперирани от него но операциите на носовете им бяха по евтини. Независимо че бях за ревизия този белег отгоре повлия най- много на цената

titi1 20th April 2013 20:16

Сигурно е така, като сметнеш всичко пиши все пак, че и на мен вероятно ще ми предстои операция, старая се да не мисля за това, но може и да дойде този момент.

Рими радвай се на нослето си, представям си колко добре се чувстваш и щастлива...

rimi 20th April 2013 20:27

Тити ще си направя груба сметка и ще ти кажа горе долу аз имах късмет с моята приятелка не сме се качили на нито едно такси за 8 дни в Истанбул тя беше разучила целия градски транспорт и страшно спестихме от това В Истанбул най бързо се придвижваш с градския транспорт беше купила някаква карта на транспорта от София ще я питам от къде я купи и ще ви пиша Тити ти първа операция ли ще правиш или ревизия

rimi 20th April 2013 20:36

В Истанбул ще ви трябват електронни карти които се зареждат с определена сума за градския транспорт с тази карта могат да пътуват няколко души за да не си купувате за всяко качване билет с картата излиза по евтино и по удобно Утре ще я питам моята приятелка от къде в Истанбул купи такава карта тя я купи докато бях в болницата

Elly Stefanov 20th April 2013 20:38

Рими, страхотна работа на др. Авшар, много ти отива! Коментарите ви ме подсетиха да питам др. Дилбер по кой метод смята да ме оперира


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:55.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.