Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Elly Stefanov 21st August 2013 21:12

На мен след операцията през час ми мереха кръвното и само първите един или два пъти температурата - не съм имала. Но бях приближила границите на кръвното, предполагам от упойката, но много странно не ми е било зле или замаяно.

Преди операцията др. Дилбер ми изписа само арника гел, с който се мажех в деня преди операцията, антибиотик ми изписа след това. На мен Ципрото не ми понесе и ми го смениха

Nose 21st August 2013 21:21

Ами да,забравен... да не оспамвам темата... ама още ми е пред очите *** му и Емил Георгиев и онази сестра,дето ми ги вади и не видя какво ми оставя в ноздрата. Щях да пукна заради тези некадърници,наречени лекари,че и доценти.. :!:

Затова сега много внимавам и много много ме е страх при кой ще се оперирам. Толкова много изстрадах с 1вата ринопластика,че години не можех да се отърся от ада,който изживях. Само близките ми знаят как съм се будила през нощите месеци наред,с чувството на липса на въздух.Спирам по темата с Емилчо.

Някой друг със скоро предстояща операция при Дилбер? Може да се засечем,затова :girl_dance:

geri 89 21st August 2013 21:33

Ах, как го мразя тоя Емилчо и аз пострадах от него ...

geri 89 21st August 2013 21:37

Ели,и аз така кръвното ми мерехa през час.Много ниско беше моето,но не се учудвам нали се съдрах от повръщане 2 дена.

Pufpaf 22nd August 2013 15:07

Цитирай:

Първоначално написано от geri 89 (Публикация 791631)
Dnes mi mahnaha tamponite eto i snimka ot treti den.Parvata snimka e sega,a vtorata predi.

Ей този доктор, бива си го и с фотоапарата, не се и съмнявам, че носът ти се е получил добре, но и ти си голяма хубавица, като видях първата снимка и ми трябваше малко време да те възприема като реална, все едно гледам кукла, толкова хубава. :2043:

geri 89 23rd August 2013 14:58

Цитирай:

Първоначално написано от Pufpaf (Публикация 791825)
Ей този доктор, бива си го и с фотоапарата, не се и съмнявам, че носът ти се е получил добре, но и ти си голяма хубавица, като видях първата снимка и ми трябваше малко време да те възприема като реална, все едно гледам кукла, толкова хубава. :2043:

Благодаря ти!Надявам се да стана като ,,кукла,,след намесата на Дилбер,но мога да се похваля 4е си харесвам носа и по-касно 6те пусна нови снимки.:1211::1211::1211:

plammmy 23rd August 2013 17:55

Ле ле приятели, така като ви слушам толкова ми става хубаво, сякаш една частичка от мен вече си е оправила носа ;), много се радвам за Гери и чакам с нетърпение да дойде и моя момент :)

geri 89 23rd August 2013 21:21

1Прикачено(и)
10-и ден.Пускам една снимка защото съм прекалено уморена да си правя фотосесии понеже днес се върнах,така 4е обещавам в наи-скоро време 0ще снимки.

ai6erasimova 23rd August 2013 22:00

Superrrr e nosleto geri ponatatik oste po dobre ste ixglejda

geri 89 23rd August 2013 22:44

Цитирай:

Първоначално написано от ai6erasimova (Публикация 791861)
Superrrr e nosleto geri ponatatik oste po dobre ste ixglejda

Благодаря,и аз много си го харесвам още от сега.:D


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:22.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.