Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Д-р Живко Кънев? Моля, дайте повече инфо :) (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9322)

etaniel 8th September 2009 15:38

Ех, че се радвам, че получих отговори от вас по тази тема!!!
Какво точно имате пред вид, че се шегува jinglegirl? Krisi_pat моля те разкажи повече за ОП-то? Доволна си от резултата така ли?
Ако искаш пиши ми на лични
Благодаря предварително!
ПП Аз също останах с добро впечатление от др-а, но исках да знам и като професионалист как е, в смисъл какви резултати се постигат...

diadora 8th September 2009 17:20

Цитирай:

Първоначално написано от te_dda
Цитирай:

Аз също мисля,че има много добро отношение към пациента,мн внимателен и обяснява всичко в най-малки подробности
което по идея няма нищо общо с кадърността на лекаря , което мисля,че е нормално да е по-важното при избора ...ако може да са съчетани 2 та варианта би било добре :roll: :lol:

Теда :1223: отдавна исках да напиша това , но ти много добре и кратко си го формулирала . Това , че са сладкодумни играе лоша роля някой път .

te_dda 8th September 2009 17:28

:1225:

krisi_pat 8th September 2009 21:37

Цитирай:

Първоначално написано от etaniel
Ех, че се радвам, че получих отговори от вас по тази тема!!!
Какво точно имате пред вид, че се шегува jinglegirl? Krisi_pat моля те разкажи повече за ОП-то? Доволна си от резултата така ли?
Ако искаш пиши ми на лични
Благодаря предварително!
ПП Аз също останах с добро впечатление от др-а, но исках да знам и като професионалист как е, в смисъл какви резултати се постигат...

оперирах се при него в клиника Вита... след операцията останах 1 ден в клиниката и там всички се грижеха много добре за мен, докторът също минаваше да проверява как съм.. не знам какво да ти разкажа-питай какво те интересува :wink: след 3 дни се върнах да ми свалят превръзката..нямах дренажи. болеше ме много в началото, но това е нормално за подмусколно поставяне на имплантите...днес също бях на преглед при доктора и както винаги се държеше супер, засега всичко е ок :wink: :P

krisi_pat 8th September 2009 21:38

да, доволна съм от резултата :)

dvaseva 10th September 2009 12:32

Цитирай:

Първоначално написано от te_dda
Цитирай:

Аз също мисля,че има много добро отношение към пациента,мн внимателен и обяснява всичко в най-малки подробности
което по идея няма нищо общо с кадърността на лекаря , което мисля,че е нормално да е по-важното при избора ...ако може да са съчетани 2 та варианта би било добре :roll: :lol:

Да кадърноста на лекаря е на парво място,мисля,че няма човек,който е решил да се подложи на каквато и да е операция и има възможност да избере лекар да не се поинтересува за неговия професионален опит и съответните резултати от работата му.За мен е важно и отношението към пациента,разясняването и на най-малките подробности,както и отговорите на всички мои въпроси(колкото и налудничеви да са те).Защото има лекари,които правят операции всеки ден,на тях всичко им е ясно и не смятат за нужно да ти отговарят за подробностити -"всичко ще бъде ОК"

dvaseva 10th September 2009 12:34

За мен д-р Кънев е кадърен доктор,с прекрасно отношение към пациента и с отлични предценки :wink:

krisi_pat 10th September 2009 12:40

Цитирай:

Първоначално написано от dvaseva
За мен д-р Кънев е кадърен доктор,с прекрасно отношение към пациента и с отлични предценки :wink:

напълно подкрепям мнението ти :1259:

junglegirl 10th September 2009 15:42

Цитирай:

Първоначално написано от etaniel
.....Какво точно имате предвид, че се шегува, jinglegirl?...

Ами докторът има прекалено "интимно" отношение към пациентките си по моя,и на още две приятелки,преценка :D
П.П.Може да не сме успели да го респектираме достатъчно,но волностите са в повече :D

gwendoline 10th September 2009 15:51

Цитирай:

Първоначално написано от junglegirl
Цитирай:

Първоначално написано от etaniel
.....Какво точно имате предвид, че се шегува, jinglegirl?...

Ами докторът има прекалено "интимно" отношение към пациентките си по моя,и на още две приятелки,преценка :D

Значи не оспорваш все пак "прекрасното" му отношение... :2035: Може би ти си прекалено консервативна :1241: :1242: :biggrin:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:56.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.