Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Д-р Живко Кънев? Моля, дайте повече инфо :) (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9322)

lily.ana 27th September 2011 21:21

Нормално е да има отоци. Нормално е да са като два камъка. Аз бях не жена а стомана!

Alexa mallorca 28th September 2011 18:40

Днес ми беше консултацията при др Кънев. Операцията след 1 седмица като дойдат импалнтите, поръчахме ги evrosilicon 400 кубика кръгли , готин е доктора държи се приятелски . Само не разбрах защо не ме прати на мамолог , утре отивам да правя изследванията.

Alexa mallorca 28th September 2011 18:44

Всъщност са Vital Esthetique conical - evrosilikon някой знае ли нещо за тях , нищо не ми говорят

lily.ana 28th September 2011 18:56

Трябва и мамолог, запиши си един час и отиди!

Alexa mallorca 28th September 2011 19:19

Утре като правя другите ще си взема час

lily.ana 28th September 2011 19:29

За имплантите, които сте избрали нищо не знам. Каква беше причината да изберете тях? Освен, че са 400 сс какви са другите параметри? Диаметър и проекция?

Alexa mallorca 28th September 2011 23:29

Това за параметрите изобщо незнам каза , че на тези формата е като на гърдите ми и ,че за мото тяло идеални били между 400 и 500 кубика , висока съм 170 62кг , но в такива подробности като подгръдни обиколки и разни параметри не съм задълбочавала ,само искам да попитам Liliy.ana доколкото се сещам си с 400 кубика как ти се стръваха след операцията по-малки ли? Защото като наложих имплантите там седяха супер 400 кубика , но доктора каза , че сле операцията със сигурност съм щяла да искам по-големи.....незнам повече от 400 несмея каточели а и вече оставих капарото и са поръчани.

Alexa mallorca 28th September 2011 23:47

Наистина много се учудих на този вид импалнти даже влизах в сайта му да видя дали ги има - там са , също каза че ще са среден профил, каза да му се доверя за избора и кубиците били перфектни за моето телосложение , даже искаше повече от 400 сс да ми слага ,но майка ми беше с мене и тя ме спря така да се каже . Непосмях дали няма да съжелявам после.....

kiarra_81 29th September 2011 07:11

Алекса, аз също съм с Евросиликон, 360 кк. и смятам, че са ми добре. Имаше момент, в който ми се искаше да се по-големи, но истината е, че тези ми прилягат страхотно на телосложението. Аз също съм висока 171 см, 58 кг, така че сме с почти еднакви мерки. Всички момичета, които до момента видяха снимките ми, са на мнение че ми стоят напълно естествено, така че вярвам на мнението им. Според мен повече от 400 кк ще ти стоят малко... пищно така да се каже и ще личи отдалеч, че си с импланти. Мое мнение разбира се, може и да не съм права. Успех на операцията, ще стискам палци от сърце :)

lily.ana 29th September 2011 08:22

Да, с 400 сс съм, но това няма много голямо значение кой с колко е, защото това как ще стоят 400 кубика при мен и как ще бъде при някой друг е строго индивидуално. Аз съм по-висока от теб ( 177 см) и тежа 60 кг. Не ми се струваха големи след операцията. Имай предвид и, че мускулът ще "обере" част от обема на импланта. 400 би трябвало да са ти добре :1231:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:02.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.