Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Нелка 18th July 2013 13:00

аххаха
Разбрахте ли сега!? Нелката добре се справя с убеждаването! :biggrin:

Пуф, благодаря за доверието! ;)

rimi 18th July 2013 13:32

Нелка прати ми един имейл на който да ти го изпратя ти ми беше дала по рано в темата но трябва да се връщам много назад Даже ако нещо не ти хареса или решиш да добавиш изцяло ти се доверявам Много ви благодаря за съпричастността много ми помагате

Нелка 18th July 2013 13:54

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 790662)
Нелка прати ми един имейл на който да ти го изпратя ти ми беше дала по рано в темата но трябва да се връщам много назад Даже ако нещо не ти хареса или решиш да добавиш изцяло ти се доверявам Много ви благодаря за съпричастността много ми помагате

Rimi, пращам ти на лс мейла ми. :) Спокич, ще оправим работата!

titi1 18th July 2013 14:48

Нека и аз кажа нещо по въпроса за нослето на Рими.
Значи, ако този хирург се запече нещо, нито го познаваме като човек...може да и направи още една операция, но дефакто нищо да не оправи.
Не е ли по-добре в случая да настоява за връщане на сумата, или на част от нея, с която вече да търси помощ от друг доктор!
Като изтъкне това, че той е обещал 100 % резултат, който се разминава с действителността, в случая мисля че ще върне сумата.
Незнам...само да не объркам нещо нещата, да не заблудя някой, обаче знаем ли го що за човек е този доктор и какво може да роди главата му при поредна операция:-(
Мен ме хвана страх нещо, понеже не очаквах такъв развой на нещата.

Мариса 18th July 2013 15:26

Цитирай:

Първоначално написано от titi1 (Публикация 790664)
Нека и аз кажа нещо по въпроса за нослето на Рими.
Значи, ако този хирург се запече нещо, нито го познаваме като човек...може да и направи още една операция, но дефакто нищо да не оправи.
Не е ли по-добре в случая да настоява за връщане на сумата, или на част от нея, с която вече да търси помощ от друг доктор!
Като изтъкне това, че той е обещал 100 % резултат, който се разминава с действителността, в случая мисля че ще върне сумата.
Незнам...само да не объркам нещо нещата, да не заблудя някой, обаче знаем ли го що за човек е този доктор и какво може да роди главата му при поредна операция:-(
Мен ме хвана страх нещо, понеже не очаквах такъв развой на нещата.

Напълно подкрепям,аз не бих позволила втори път да ме реже,ако не е изпълнил първоначалното обещание да оправи нещата.

rimi 18th July 2013 16:38

Нелка пратих ти имейл дано да си го получила Мариса и аз не бих отишла пак при него ама вече нямам пари Следващия път ще си направя консултации и с другите двама доктори и тогава ще мисля вече какво да правя то и без това сега е рано още за каквото и да е

rimi 18th July 2013 18:05

Момичета като ми пращате на лични ме подсещайте че аз там много рядко влизам и така се получава кофти че не ви отговарям Нелка септември като се върнем в София на всяка цена ще си направим една среща и аз много искам Аз съм на морето от юли до август имаме къща тук и с децата се изнасяме за цяло лято на море

Нелка 18th July 2013 18:44

рими, и аз ти пратих мейл! Пиши какво мислиш!

Къде на морето си, може да прескоча! Пиши ми на мейла!

Pufpaf 18th July 2013 21:24

.

rimi 18th July 2013 23:05

Нелка, страхотна си много хубаво си го написала още утре сутринта го пращам. Нелка ти си както Пуф паф е казал изключително добър и отзивчив човек, каквито в днешно време се срещат все по рядко. Ти си зодия рак моите близнаци са също рак ако един ден станат хора като теб аз ще съм една много щастлива майка. Не знам дали откачам ама с твоята загриженост към мен така ме разчувства, понеже много рядко ми се случва да моля някого за услуга защото все ми е неудобно да не притеснявам хората и да не им досаждам но ти направо ме разби с една дума и ми свърши толкова важна работа за мен. Изпадам в лирични отклонения и пълня темата с излишни писаници просто за да ти кажа благодаря. Аз съм в Черноморец цяло лято ако ти е на път или ти е близо ми се обади много ще се радвам на имейла ще ти пратя телефона си.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:01.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.