Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Мъжете ви (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9651)

teodora39 10th October 2009 13:12

Мъжете ви
 
Ако вие имате обективна нужда от уголемяване на бюста, а мъжът (приятелят) ви твърди, че сте си ОК, ще му повярвате ли?
Има ли мъж, който да казва, че харесва малки, без да лъже обаче?

Марулка 10th October 2009 14:38

Цитирай:

Ако вие имате обективна нужда от уголемяване на бюста, а мъжът (приятелят) ви твърди, че сте си ОК, ще му повярвате ли?
НЕ

Цитирай:

Има ли мъж, който да казва, че харесва малки, без да лъже обаче?
Малцина са

Babri 10th October 2009 14:52

Re: Мъжете ви
 
Цитирай:

Първоначално написано от teodora39
Ако вие имате обективна нужда от уголемяване на бюста, а мъжът (приятелят) ви твърди, че сте си ОК, ще му повярвате ли?
Има ли мъж, който да казва, че харесва малки, без да лъже обаче?

Даа,ще му повярвам,но няма да се откажа да си сложа импланти/както и направих/ :wink:

Малко са мъжете сякаш които наистина казват че харесват малки гърди и са искрени.

teodora39 10th October 2009 15:32

Re: Мъжете ви
 
Цитирай:

Първоначално написано от Babri
Даа,ще му повярвам,но няма да се откажа да си сложа импланти/както и направих/ :wink:

А да си чула от него "махай ги тия грозни импланти, предишните ти гърди ги харесвах повече"? :lol: :1206:

Марулка 10th October 2009 15:59

Re: Мъжете ви
 
Цитирай:

Първоначално написано от teodora39
Цитирай:

Първоначално написано от Babri
Даа,ще му повярвам,но няма да се откажа да си сложа импланти/както и направих/ :wink:

А да си чула от него "махай ги тия грозни импланти, предишните ти гърди ги харесвах повече"? :lol: :1206:

:shock: :shock: :roll: мислиш ли че нормален мъж би го казал това(еле пък на Бабри,за цицките)........ :roll: трябва съвсем да е изтрещял..... :shock:

petiarad 10th October 2009 16:51

Радвам се,че моят прояви разбиране. Не се е оплаквал ,даже веднъж се изпусна,че така ги харесва многоооо...

Мариса 10th October 2009 18:59

Моят ме умоляваше да не си ги правя,че тъй съм си била ок,лисичите муцунки :lol: :lol:
ма,сега е луд по тях,вика пффф преди кви бяха,а сега са wow.
Мислел,че ще го оставя и ще си търся други :lol: :lol:

*Princess* 10th October 2009 22:34

А моя приятел и така си ме харесва, но самият ми ентусиазъм го надъхва и него :)

Хората те виждат такава каквато се чувстваш. Не бих се отказала заради чуждо мнение, все пак това си е моето тяло и моето желание.

Babri 11th October 2009 08:01

Re: Мъжете ви
 
Цитирай:

Първоначално написано от Марулка
Цитирай:

Първоначално написано от teodora39
Цитирай:

Първоначално написано от Babri
Даа,ще му повярвам,но няма да се откажа да си сложа импланти/както и направих/ :wink:

А да си чула от него "махай ги тия грозни импланти, предишните ти гърди ги харесвах повече"? :lol: :1206:

:shock: :shock: :roll: мислиш ли че нормален мъж би го казал това(еле пък на Бабри,за цицките)........ :roll: трябва съвсем да е изтрещял..... :shock:

Марулче,няма да се учудя ако някой ми го каже.Мъже всякакви :roll:

stiuardka 11th October 2009 09:15

:lol:
Аз на моя казах 3 дена преди операццията,че отивам.Дойде му като гръм.Не ме е спирал,знаеше за предишните ми коплекси,но явно не очакваше така бързо да се реша :) Няма мъж около мен който да е казал"защо не си остана с предните" :lol: Всеки харесва един хууубав бюст.Но има наистина такива,които харесват малки гърди = ако са оформени и на мен много ми харесват :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:50.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.