Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Форумът-временна зарибявка? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=5715)

adriano 20th January 2008 12:55

Форумът-временна зарибявка?
 
Как мислите? Дали е така? Дали присъствието в този форум има определен период-например до 1, максимум 2 години, след което ти писва и все по-рядко се сещаш за него, докато накрая дори го забравяш.. :?
Интересно ми е, защото макар да не съм от най-отдавна регистрираните и да не съм от редовно пишещите, чета форума отдавна, и ми прави впечатление, че много от по-"старите" потребители вече почти или изобщо не пишат...-Aset, Chujdata...дори вече "кибика на форума" apo-ka май се появява все по-рядко.. май само yavor,bimbi, neli4ka от по-"старите" все още са тук..
Вярно идват нови, не по-малко готини хора, но докога и те ще са тук?
Ще ми е интересно вашето мнение по въпроса... :?:

secretk 20th January 2008 13:04

междудругото скоро и аз си го мислех това :)
чета и в други форуми и там също има такава тенденция :)
то дори и модераторите все по-рядко пишат.
изглежда в един момент, вече няма какво да си кажем толкова.
вкрайна сметка , това е форум за диети и фитнес(поне в началото е бил такъв замисъла), но по тази тема повечето неща вече са казани.
в момента на преден план е Пластичната хирургия, но след години и там ще са изяснени нещата.
в момента се пише главно в Общи приказки, като половината са глупости, абе неща, които са си чат, а не форум :)
май наистина трябва да си направим един общ чат, да си убиваме времето, като няма какво да правим :)

Reason 20th January 2008 13:07

То така си е с всяко нещо в живота.

Beautiful_ 20th January 2008 13:13

временно е май...аз последни дни нещо нямам голямо желание за четене във форума...сега например нямам изобщо кво да правя и за това съм седнала :roll:

чичо 20th January 2008 13:40

Цитирай:

Първоначално написано от Reason
То така си е с всяко нещо в живота.

Абсолютно съгласен съм! :?

apoklistika 20th January 2008 13:46

Ако не беше дошло до някои конфликти много от тези хора щяха да продължат да пишат точно тук, включително и кибика на форума. Те и в момента си пишат почти всички от старите потребители, само че на друго място (аз знам за поне два форума)

adriano 20th January 2008 13:50

Цитирай:

Първоначално написано от yavor
Абсолютно съгласен съм! :?

Ти пък какво се съгласяваш? Аз те давам пример като най-постоянен тука, ти.. "съгласен" :2055: :1202:

adriano 20th January 2008 13:54

Цитирай:

Първоначално написано от apoklistika
Ако не беше дошло до някои конфликти много от тези хора щяха да продължат да пишат точно тук, включително и кибика на форума. Те и в момента си пишат почти всички от старите потребители, само че на друго място (аз знам за поне два форума)

Толкова ли са непоправими нещата? Определено се чувства отсъствието ви във форума... :?

secretk 20th January 2008 14:07

Цитирай:

Първоначално написано от apoklistika
Ако не беше дошло до някои конфликти много от тези хора щяха да продължат да пишат точно тук, включително и кибика на форума. Те и в момента си пишат почти всички от старите потребители, само че на друго място (аз знам за поне два форума)

аз пък понеже съм нова :oops: , та бих искала да попитам за кои конфликти говориш, като пропуснем този снощи :)
и кое не ти харесва във форума, така както е в момента, в сравнение с това, което е било преди?

apoklistika 20th January 2008 14:11

Какво значи непоправими? Много от преди редовните потребители все още пишат, когато имат какво да кажат по някоя тема. Но никой не може да ги задължи да си прекарват цялото свободно време тук.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:15.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.