Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Има ли оперирани при д-р Людмил Пеев, МБАЛСМ "Н. И. Пир (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=6994)

ina.ina 8th January 2012 09:42

Цитирай:

Първоначално написано от jufka (Публикация 764448)
Здр /те мацки...
Тази сутрин се прибрах,,Пътуването малко неудобно но мина.Болките наистина са ми били от зостера.Преди да се прибера получих и друго странично мнение.Всичко е ток.
За оттоците слагам компреси от реванол,Синките ми се разнесоха вече.
От резки движения на ръцете ме боли,,охкам си и ми минава.
Но не мога да си наперча напред аербега ми,боли ме..
И са едни напращели до болка,,не ми помагат обезболяващите,,,
Ама са ми супер :–))))
Кога да се мажа с крема за белези??..След колко време мога да си направя една хубава вана,че съм ужас.???
Определено съм по добре,ааа започнах и нов антибиотик ...

Ами от зостера са болките, а ти ... шаш и паника. То не че и от операцията не те е боляло - въобще страшна комбинация се е получила. А новите придобивки ще са опънати, въобще все едно не са част от тялото ти - така е в началото. За банята - ако имаш водоустойчиви лепенки си се къпи спокойно. Аз за друго може и да не се бях сетила да питам, ама за това кога мога да се къпя давах зор. ;)

ina.ina 8th January 2012 09:47

Цитирай:

Първоначално написано от markova2007 (Публикация 764450)
Миличка внимавай с движенията на ръцете - без резки движения до месец. За "аербега" не се притеснявай, в началото си носим всички гърбици като камилки, аз даже все още не съм си върнала моята си поза. Още е рано за крема за белези. Трябва хубаво да заздравее операцията и да няма никакви корички. като отидох за сваляне на конци при Стоянов ми казаха че след като мина на консултация месец и половина след операцията ще мога да почна да се мажа с крем за белези и да слагам обикновен сутиен за през деня. Въпреки че моите са все още много твърди и не знам какъв сутиен просто ще стане да сложа.

Помня, че пробвах доста сутиени и с никакъв не се харесвах в началото, та първия който си купих беше дантелен, без никакви подплънки - но все пак нормален сутиен, а не спортен. Маркова, омекването сигурно към 3-тия месец, нормално е още да са твърди. Но все пак не се ли полюшват (помръдват) поне малко вече? Търпение му е майката. ;)

Шоки 8th January 2012 09:53

Цитирай:

Първоначално написано от ina.ina (Публикация 764462)
Помня, че пробвах доста сутиени и с никакъв не се харесвах в началото, та първия който си купих беше дантелен, без никакви подплънки - но все пак нормален сутиен, а не спортен. Маркова, омекването сигурно към 3-тия месец, нормално е още да са твърди. Но все пак не се ли полюшват (помръдват) поне малко вече? Търпение му е майката. ;)

Помръдват, от гюлета преминаха на гумени топки и до тук. Аз се си мислех че до третия месец трябва да омекнат а те явно тогава ще почнат-уф.

ina.ina 8th January 2012 15:15

за jufka:
http://media.framar.bg/%D0%BD%D0%B0%...#axzz1itvkDHHR

Не че ще ти забъркат този унгвент, но да имаш предвид и ако имаш такава болка да ходиш да мрънкаш на лекарите там. :) Дано няма нищо такова, де.

Джуфи 8th January 2012 20:42

Ина аз за медицината съм странен случаи...На 32 години изкарах шарка, и сега зостера ми е от двете страни и на гръбначния стълб,като обикновенно е само от едната страна.Де факто съм сринала имуната система и със стреса покраи интервенцията,направо съм се издокарала как трябва.Но нищто болкоуспокояващо не деиства.Пак ще повторя,чак сестрата се видя в чудо от мен.Мускулни,венозни и през устата болкоуспокояващи ,и пак ревах от болка.Сега имам само през ноща.
Както писах и преди...Аз съм карък..Мензиса трябваше да ми доиде на 31 ,а доиде на 25..а операция на 28....Те това съм аз :-)))

миссссс 335 9th January 2012 01:23

Цитирай:

Първоначално написано от markova2007 (Публикация 764463)
преминаха на гумени топки и до тук.

Е, горе-долу и после са така, не очаквай чудеса. По-скоро стават по-подвижни, но не и меки.
Особено ако не си имала собствена жлеза ;)

ina.ina 9th January 2012 14:31

Цитирай:

Първоначално написано от jufka (Публикация 764503)
Ина аз за медицината съм странен случаи...На 32 години изкарах шарка, и сега зостера ми е от двете страни и на гръбначния стълб,като обикновенно е само от едната страна.Де факто съм сринала имуната система и със стреса покраи интервенцията,направо съм се издокарала как трябва.Но нищто болкоуспокояващо не деиства.Пак ще повторя,чак сестрата се видя в чудо от мен.Мускулни,венозни и през устата болкоуспокояващи ,и пак ревах от болка.Сега имам само през ноща.
Както писах и преди...Аз съм карък..Мензиса трябваше да ми доиде на 31 ,а доиде на 25..а операция на 28....Те това съм аз :-)))

Е, не може все на лошо да ти върви, сега чакай хубавото - ето, болките са само през нощта, гърдите ти ще стават все по-хубави (т.е. ще омекват). Пък като мине зостера си вземи нещо имуноукрепващо, ама го пий 3-4 или 6 месеца - там според указанието. Този род лек-ва поне има много - даже да се чудиш на кои да вярваш. А аз ти пожелавам много, ама много здраве. :)

Шоки 9th January 2012 15:25

Неразположенията са до месец. След това всичко се оправя. Аз вече даже започнах да им се кефя, прибирам се в нас от работа, свалям сутиена и си ходя по потник и се радвам на секси гледката....

Frog 13th February 2012 09:07

Цитирай:

Първоначално написано от ssuny (Публикация 763072)
Къде беше направена твоята операция? Изпрати снимки на лични, ако можеш.

Moje li i az da vidq snimki kakuv e rezultata???

Frog 13th February 2012 09:09

Цитирай:

Първоначално написано от mongab (Публикация 762017)
Моята операция беше при него. Изключително прецизен доктор. Резулата е наистина много добър-красиви и симетрични гърди.Разрезите, които ми направи са под гърдата и са само 4см.
Препоръчвам го с две ръце. Докторът направи точно това, което аз исках да постигна. А екипа е наистина прекрасен, изключително внимателни и добри. Анестезиоложката в екипа, д-р Петрова е началник на отделение по анестезиология в Пирогов и е изключителен специалист.

Super!!Moga da li da vidq rezultata??..na men su6to mi predstoi operaciq i bih iskala da vida kakuv e rezulatata?...belezite mn li li4at??


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:33.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.