Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Секс (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=32)
-   -   Проблем (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11027)

barabanka 29th July 2010 22:15

Проблем
 
здравейте, днес попитах приятеля си защо не иска да правим секс..(не сме правили близо година)..а той ми каза, защото съм била напълняла..и започна да реве...;( какво да правя..моля за съвет ;(

дундарина 29th July 2010 22:22

:roll: Аз не разбрах:
Той ревна или ти ревна?


....абе,я.... по-добре го смени :roll:

barabanka 29th July 2010 22:26

той..каза че не иска да ме обижда...нооо :(

Mama.Mia 29th July 2010 23:40

Re: Проблем
 
Цитирай:

Първоначално написано от barabanka
здравейте, днес попитах приятеля си защо не иска да правим секс..(не сме правили близо година)..а той ми каза, защото съм била напълняла..и започна да реве...;( какво да правя..моля за съвет ;(

Oтслабни!

леля мичИ 29th July 2010 23:57

Re: Проблем
 
Цитирай:

Първоначално написано от mammaMia!
Oтслабни!

:lachen:

gabi_gabriela 30th July 2010 00:59

Re: Проблем
 
Цитирай:

Първоначално написано от barabanka
здравейте, днес попитах приятеля си защо не иска да правим секс..(не сме правили близо година)..а той ми каза, защото съм била напълняла..и започна да реве...;( какво да правя..моля за съвет ;(

смени го и си хвани някой който е като теб,може да си по-гот

жоро66 30th July 2010 07:44

Махай го тоя ревльо!

Seltakis 30th July 2010 09:36

За да мога да ти дам компетентно мнение и съвет как да решиш проблема си, имам нужда от допълнителна информация. Може ли да разкажеш подробно какво си правила през тази една година, когато не сте правили секс...по възможност по дни?....и най-вече на колко си години?

barabanka 30th July 2010 11:17

Ами ние сме заедно от 3 години и половина..аз съм на 18 той на 25..по принцип връзката ни е хубава..нямаме някакви проблеми..с изкл. на секса..ако се счита за проблем ;) та първата година той се съобрази с това, че съм малка и поизчакахме..след като го направихме..водих полов живот близо година и половина..той започна работа нямаше мн свободно време..но все пак се виждахме, но не за да правим сеск..и така докато не стана близо година без секс..чудех се защо не го правим..нз мислех си, че ако има желание щяхме..и доста често съм го питала..защо не иска, а той казваше че бил изморен..натварвал се..и аз се съобразих..не съм му изневерявала..През това време спазвах някакви безуспешни диети..изпадах в депресии тъпчех се..и наддадох малко ;( не е някакво фрапиращо по принцип, но е доста от това което бях в началото на връзката ни. Та снощи отново го попитах защо не иска..той половин час мънкаше и не искаше да казва нищо, но все пак разбрах..не ми стана приятно ;( въобще даже..и след като ми го каза, той се разстрой..аз му казах да се успокой..и че ще отслабна вече найстина..ако това толкова го притеснява :( офф нз то е ясно че ще трябва този път да отслабна.,и то мн сериозно ще да е..Но просто думите му..не съм го очаквала..:( а й да спомена поради липса на време от негова страна..от 2 мес. не сме ходили по кафета дискотеки..излизаме в парка на някоя пейка и това е общо взето ;(

Lilith 30th July 2010 11:30

Оставам с впечатлението, че връзката ви не е особено задълбочена/сериозна/интензивна. Обмисляла ли си вероятността той да се вижда и с друго момиче? :roll:

Разбира се, не е невъзможно и това че си напълняла да е причината, но чак пък 1 година да си трае и да не ти казва... ако толкова му пречеше щеше ли да те държи в пълно неведение досега?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:52.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.