Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Elly Stefanov 10th February 2014 17:55

Цитирай:

Първоначално написано от surita 79 (Публикация 796456)
Много изчерпателен отговор Ели,ти май като мен си от Варна имаш ли нещо против да ми дадеш телефон на лични да те питам още някои неща

Да, от Варна съм, сега ще ти дам контакти на лични :)

kiki85 12th February 2014 19:02

Здравейте, не съм писала до сега, но прочетох доста от писанията ви и горе-долу съм наясно за какво става реч. Винаги съм искала и аз да си имам едно хубаво носле, но до там. Сега съм се заела да разучавам и имам нужда от вашата помощ. До колкото разбрах от историята ви сред вас има много добронамерени и отзивчиви хора, които много ми помогнаха да се ориентирам в някои неща, но имам още много въпроси.
Просто не знам от къде да тръгна. как изобщо разбрахте за тези турски лекари, кой ви насочи на там. Едва ли от google се събрали цялата тази информация и сте се доверили просто ей така. Аз лично много се страхувам от БГ лекарите да не направят някоя беля, но да отида в чужбина просто ей така.... моля ви помогнете ми

Pufpaf 12th February 2014 19:53

Здравей kiki

Хората които споделиха за турските хирурзи и тука сме обсъждали само трима от тях, които са били щателно разучавани и вече има оперирани българи и от тримата (най-много оперирани има обаче от д-р Дилбер), тези момичета които започнаха темата за турските хирурзи са били в положение, че не е имало кой да им помогне в България !

Те са открили турските хирурзи и са го направили, заради положението в което са били, а то е, че са имали неуспешни операции в Българи и някои дори повече от една. При някои е ставало все по зле положението със всяка следваща операция. Те просто не са имали избор и на тях никой не е могъл да им помогне в България и са потърсили спасение в чужбина.

Турция се е оказало перфектният избор, първо защото там нивото е много по високо от нашето и това важи за цялата им медицина, не само за ринопластиката. Второ локацията е най-удобната възможна, защото е най-близко като държава и трето цените са много добри в сравнение с на други специалисти в Европа. Няма нужда да споменавам, че в Турция идват пациенти от цял свят и това е не само за ринопластиката, а и за много други медицински проблеми.

Момичетата са търсили информция във този турски форум - http://www.kadinlarkulubu.com/forumdisplay.php?f=475

и дори са използвали човек който да им превежда от турски и не случайно са избрани тримата които сме дискутирали в темата - д-р Дилбер, Илхан и Авшар !

kiki85 12th February 2014 20:20

Благодаря много за инфото. Май ще се наложи и аз да си търся преводач, няма как

shani 16th February 2014 00:36

1Прикачено(и)
Здравейте момичета,

страхотна тема се е заформила и вече си имаме страхотни резултати. Честито на всички нови нослета . В Турция (колкото и подценявано да е в някои по-стари постове) като цяло пластичната хирургия е добре развита , защото има голямо търсене и платежоспособни пациенти и затова лекарите влагат доста средства и усилия в добиване на добри квалификации. Виждам , че са обсъждани някои по-известни хирурзи, освен тях може да поразпитате за Dr Barış Çakır и той е един от търсените хирурзи и също като Avsar първо преди оперцията прави склуптура на цялото лице за да добие пациента по-реална представа. Не съм виждала негови нослета на живо , но чета добри отзиви. Ето малко снимчици : https://www.facebook.com/op.dr.bariscakir/photos . Аз преди няколко години му бях изпратила снимки и ми беше харесал резултата,който ми върна.

Един от най-добрите хирурзи е Onur Erol - майстор е в оформянето на върховете има си негова запазена марка затова , но е ужасно скъпо при него. Ето този нос е негово творение:

ai6erasimova 16th February 2014 20:54

As poznavam edin profesor edinstveniya v istanbul prosto strajotni rezultati toy pravi na artistite nosovete i ne raboti skipo ako se interesuvate moya nomer 05312487950

ai6erasimova 16th February 2014 21:00

Moya nomer oo905312587950 za interesuvastite

Pufpaf 16th February 2014 22:14

Аз също знам, че има и други доста известни специалисти и това само показва колко е високо нивото, защото конкуренцията е голяма. Проблема е, че някои имат много високи цени и както този професор, както и Авшар взимат доста повече пари и не всеки може да си ги позволи, но пък и не случайно на Дилбер темата в турския форум е най-голямо със 1240 страници към момента, доста над останалите и това е защото един от най-добрите варианти като цена/качество по нищо не отстъпва на тези които взимат по скъпо и със сигурност един ден ще вдигне цените !

simona_80 17th February 2014 09:19

Цитирай:

Първоначално написано от Pufpaf (Публикация 796650)
.....и това е защото един от най-добрите варианти като цена/качество по нищо не отстъпва на тези които взимат по скъпо и със сигурност един ден ще вдигне цените !

И аз си го мисля напоследък, че е възможно да се променят цените при Дилбер. Затова не мисля да се мотая още дълго ...:)

Nose 17th February 2014 20:09

Здравейте и от мен! Не съм писала отдавна,но нямам много време... скоро съм планувала операцията при ДИлбер,дано този път не ми мине котка път и всичко да си дойде по ред и успешно! Някой има ли за началото на март?

Айше,ти за Дилбер ли говориш,той ли е професор?
Да,наистина турските лекари са доста по-"отворени"(така да го нарека) от нашите,във всякакви аспекти. Аз май съм ви споменавала,че дъщеря ми съм я водила там на преглед по друг повод и буквално ми се събраха очите само като гледах каква техника използват за диагностика на заболяването.. Просто на светлинни години от Бг...за НАШЕ съжаление.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:37.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.