Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

simona_80 27th October 2015 11:52

DanKem, страхотно носле.
Браво ! Док се е справил перфектно

DanKem 28th October 2015 21:03

Мерси Симона :)
Пчеличка, няма да загрозявам темата с предишния нос :), ако ти е интересно, снимки има в темата за Асенов- даже в момента има две на последните страници.

foggy 29th October 2015 12:13

DanKem, честито ново носле! много се радвам, че вече нямаш проблеми с дишането.
Понеже и аз имам същия проблем с прекалено изрязани странични хрущяли искам да те питам - носа визуално разширява ли се много след присаждането?

DanKem 29th October 2015 18:19

Не знам дали има значение, но при мен Илхан каза, че е мислил, че са прекалено изрязани, но всъщност са липсвали :) Асенов е решил да ги разкара напълно, че да съм с тънък нос :) без коментар. Аз не мога да коментирам за финалния резултат, защото има по-голямо подуване винаги около присадки, а аз съм с мнооооого присадки на най-различни места, та не знам колко ще спадне. При мен сега да, носът е значително по-широк от преди, търсен ефект, защото преди беше игловиден, но ми се ще да се посвие все пак- между очите и отстрани не се възприемам много. Въпреки всичко е много по-добре от предишния ми нос и дишам. Ще качвам снимки като поспадне.

Justified 31st October 2015 01:30

Цитирай:

Първоначално написано от DanKem (Публикация 806272)
Авшар работи по затворен метод; най-щадящ, с най-кратък възстановителен период. Илхан е с отворен метод, но прави ултразвукова ринопластика и не наранява меки тъкани и мускули, съответно няма синини и е по-леко възстановяването. За Дилбер не знам - май е отворена ринопластика по конвенционалния начин.
Снимката с Анджелина - не на всеки отива или е възможен такъв нос - има си функционални граници, които не бива да се прекрачват или рискуваш да увредиш органа.
С Илхан можеш да се свържеш чрез Chocolate9 или на info@rinoplasti.com.

DanKem, благодаря ти за информацията, беше полезна и за мен. След дълго четене, маене и чудене се насочих към Илхан! Моят нос е леко крив, има гърбица и паднал връх. Със сигурност искам да се доверя на добър специалист и с помощта на всички вас го избрах! :) Все още не съм събрала парите, но разбрах, че и без това трябва много да чакам за дата, така че ще имам време. Пратих им мейл, но все още не съм получила отговор. Имам обаче проблем да се свържа с Chocolate9, защото незнайно как съм си изключила личните съобщения.

Chocolate9 31st October 2015 10:27

Здравей, Justified. Пиши ми на titi_8323@abv.bg или във вайбър на 0877909255. Асистентката му много бързо ми отговаря, така че мога веднага да ти запиша час, не се притеснявай. :)

Siana_______ 1st November 2015 22:34

Ринопластика
 
Здравейте,
Искам да попитам дали някой има повече информация за ринопластика в Израел и какви са цените, защото търсих в нета, но не намирам нищо..... и също съм се ориентирала и към Турция .... и какво мислите за доктор Кемал Уруглу - видях че работи на много добри цени ..... а моят проблем с носа е стесняване на върха, което знам че в България немогат да ми направят добре тази операция? .... Ще Ви бъда много благодарна за вашите отговори

misss_fixxx 2nd November 2015 18:22

Някой да има отзиви за доктор Barış Çakır и неговата динамична ринопластика? http://www.facebook.com/op.dr.bariscakir/

sweet_dreams 2nd November 2015 21:35

1Прикачено(и)
Здравейте. Моят нос започна да се оформя добре, все още е изтръпнал и подут, но започва да спада. Вече е по-симпатичен в анфас :) Пускам снимка, в случай че някой се интересува. Операцията ми беше при Ташкин преди 3 седмици.

yoube беше питал по-назад относно цената, която съм платила - 4000 евро за първа ревизия.

Lilian_V 4th November 2015 22:24

Някой има ли емайла на доктор Авшар ? Благодаря


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:59.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.