Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Женски Фитнес (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Без фитнес...за теб и за мен (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=6895)

Allegra 11th July 2008 18:02

Без фитнес...за теб и за мен
 
От утре няма да мога да тренирам поне 2 седмици...и съм в траур! Страх ме е (ама много), че ще се отпусна и напълнея и обезформя и разни такива ужасони :2009:. Кажете как да се излезе от ситуацията (2 седмици без тренировки) с НЕ много последици, как се храни човек когато не трренира (явно по-малко разбира се, но основно протеин нали?), как да се върна към нормалните тренировки след това и такива съветчета. Мисля си тези 2 семдмици да ги приема като почивка и да сменя тренировките след това (въпрееки че сега си ми харесват, ама май тялото ми свикна с тях)...
Очаквам отговори :1231:
П.С. Май ще минавам на НВД и си съставих меню + изчислих калории (ОКБ разни чудесии) + поръчах си ел. везничка за храната :lol: ...та се чудех дали има някой експерт тук, който искам да хвърли един, два ( или повече) погледа на моето НВД... :roll:

Solver 11th July 2008 18:52

Няма нужда да променяш тренировката си, тъй като 2 седмици почивка са равносилни на промяна. 1 седмица също е равносилна и тялото ще забрави старите упражнения.
И не знам какво толкова се стресираш, 2 седмици голямата работа, това са 14 дни, с целево хранене за толкова време нито можеш да качиш мускулна маса, нито можеш да свалиш кой знае колко мазнини. Можеш да качиш мазнини, но нали за това храненето ти ще е целево. Така и така е нужна почивка от време на време. Прави си НВД-то и не се притеснявай.

aniK 11th July 2008 21:09

Аз след мамопластиката 1 месец не тренирах, пък нищо ми нямаше :D Даже като не тренирам отслабвам.
Приеми почивката за полезна за организма и не се тормози! Нищо няма да ти стане, повярвай ми!!! :D

rokoko 12th July 2008 11:23

А 4 дни водят ли се за почивка?

Solver 12th July 2008 17:23

Абе сега какво задавате такива въпроси, всеки е на различни ниво и има различен организъм, всеки тренира по различен начин. Изобщо на организма не му е известна думата "почивка", не знае кво значи и с ква цел не тренираш 4 дена. Все едно сте културисти. Тичайте си там и изгаряйте мазнини, много по-просто е от културизма, не виждам какво се впрягате, особено Алегра.

rokoko 12th July 2008 22:26

при положение че досега е бил само един ден почивка от седем дена в седмица :1242:
все тая

Allegra 13th July 2008 04:46

Цитирай:

Първоначално написано от Ivanin
Абе сега какво задавате такива въпроси, всеки е на различни ниво и има различен организъм, всеки тренира по различен начин. Изобщо на организма не му е известна думата "почивка", не знае кво значи и с ква цел не тренираш 4 дена. Все едно сте културисти. Тичайте си там и изгаряйте мазнини, много по-просто е от културизма, не виждам какво се впрягате, особено Алегра.

Аз просто си споделям какво ме тревожи :roll: . Какво лошо има в това?

Solver 13th July 2008 07:38

Аз докато ти чета поста си представям как си седнала на земята, ревеш и тропаш с ръце :lol: И просто ти казвам, че няма смисъл.

еМ ДжИ 13th July 2008 16:53

Споко, аз не трябваше да тренирам 2 месеца след моята операция и всичко беше наред. После за 2 седмици (по 3 пъти седмично) влязох във форма. Даже и аз отслабнах, докато почивах (незнам защо?!?!?)
Иначе, споко, нормано е, да се тревожиш - всеки с проблемите си... И аз много се дразнех, когато след като първият ми въпрос към лекарите ми беше - кога , какво ще мога да спортувам, и всички те гледат с насмешка - "таз пък, няма ли си други проблеми?? Намерила за какво да се тревожи?!"...различни хора, различни приоритети ;)

alica 13th July 2008 23:26

Цитирай:

Първоначално написано от еМ ДжИ
Даже и аз отслабнах, докато почивах (незнам защо?!?!?)

мускулите тежът. когато не тренираш губиш мускул и сваляш кг. мазнините са леки и когато махаш мазнини- обиколките намаляват. :wink:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:38.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.