Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   НАЙ-ГОЛЕМИЯТ ВИ ГАФ Е......:) (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1495)

tina 12th May 2006 21:56

НАЙ-ГОЛЕМИЯТ ВИ ГАФ Е......:)
 
Кой е най-големия ви гаф или въобще конфузна ситуация на публично място?Надявам се не се притеснявате да го направите още по-публичен :D :wink: Аз никога няма да забравя как една зима преминавах през изключително заледен участък и на всяка стъпка залитах,но все някак се задържах изправена,докато не стана така че по едно време единия ми крак се издигна прекалено високо,в следствие на последното хлъзгане и опитвайки се да се задържа започнах без да искам да тичам на едно място сигурно в продължение на минута,защото просто не съществуваше НЕзаледено място и така докато най-накрая вече си се изтърсих :D :D Естествено имаше ръкопляскане от "състрадателните" минувачи,от които единият направи същия спонтанен крос на едно място след мен :D :o Беше отчайваща ситуация :shock:
Вие сте на ход :wink:

teddy87 12th May 2006 23:18

ДНЕС :evil: !!! Както си вървях небрежно на обход по магазините, стъпвам на една счупена плочка, кривя си крака, и с зашеметяващо тъпо движение се приземих в съседната дупка :? ... Идва гадното- в дупката и под плочката имаше цимент и вода! :shock: !!! Както бях с поличка и новите си обувки станах до коленете в пръски цимент :evil: :shock: ! Да не говорим колко хора имаше на улицата :oops: .... И как съм замазвала положението с мокри кърпички :roll:

Chujdata 13th May 2006 07:40

Тръгвам за работа сутрин и си вземам торбата с боклука да го изхвърля в казана. Слизайки от автобуса на центъра на Варна, до катедралата, забелязах , че той все още е в ръката ми. През цялото време се чудех защо около мен беше празно, при това в най-пиковия час и хората ме гледаха доста съжалително :lol:

bimbi 13th May 2006 08:34

Цитирай:

Първоначално написано от Chujdata
Тръгвам за работа сутрин и си вземам торбата с боклука да го изхвърля в казана. Слизайки от автобуса на центъра на Варна, до катедралата, забелязах , че той все още е в ръката ми. През цялото време се чудех защо около мен беше празно, при това в най-пиковия час и хората ме гледаха доста съжалително :lol:

хахахах ше ме умориш от смях :lol: :lol: :lol: :lol:

моя най-голям гаф е през зимата в една поледица, пресичам на пешеходна пътека и точно по средата се подхлъзнах, ама нали съм умна, съм си обула едни високи ботуши дето трудно се балансира с тях, съответно паднах, а бонуса за тия в колите и за пешеходците, идващи отсреща беше полата ми, която се вдигна до кръста ми :oops: нали си представяте гледката :lol: :lol: :lol:

_root 13th May 2006 09:32

ееее нееееее ще се смачкам от смях хахахаха.....чудя се кое от 3-те е по-яко :lol: :lol: :lol:

pyceHka 13th May 2006 22:00

аз пък преди 4 години някъде се изложих якоооо...още си спомням чак :roll:
беше последния учебен ден и се бях нагласила с поличка. беше яко анархия в даскало :) в нашата стая кофата с водата беше разлята на балатума. имахме час по руски и даскалката ме изпрати да взема дневника и на отиване се изпльосках много масивно точно пред дъската...както бях с пола :oops: беше голям резиллл :roll:

иначе няма да казвам колко пъти ми се случвало да казвам нещо за някого и той да е зад мен... 8)

tina 13th May 2006 23:03

Цитирай:

Първоначално написано от _root
ееее нееееее ще се смачкам от смях хахахаха.....чудя се кое от 3-те е по-яко :lol: :lol: :lol:

Искаш да кажеш,че не си имал такива моменти или са били толкова отчайващи,че си ги изтрил от паметта си?! :) Винаги е много смешно,когато вече е отминало,но иначе :oops: :shock: !

_root 14th May 2006 11:21

Цитирай:

Първоначално написано от tina
Цитирай:

Първоначално написано от _root
ееее нееееее ще се смачкам от смях хахахаха.....чудя се кое от 3-те е по-яко :lol: :lol: :lol:

Искаш да кажеш,че не си имал такива моменти или са били толкова отчайващи,че си ги изтрил от паметта си?! :) Винаги е много смешно,когато вече е отминало,но иначе :oops: :shock: !

е, неможе да не съм имал....но сега не се сещам.
Поне такива екзотични падния като вас със сигурност не съм имал :lol:

tina 14th May 2006 14:34

Имах веднъж "честта" да ми се изхлузи обувката при качване в автобус :o И трябваше да слезна,за да си я нахлузя и добре че шофьорът ме изчака,и поне не падна някъде под автобуса,че....... :oops: Както и да е,всичко това беше последвано от поредица "МАЛЕ","А!","У","ТЦ,ТЦ" на другите пътници,а при слизането една от жените мина пред мен и ходейки напред ме гледаше в краката :shock: Постоянно си повтарях,че не може да е истина,но уви БЕШЕ :shock: :D .
Друг път ми се случи да ми се разкопчее сутиена на първа среща с един мъж,с който в последствие станахме доста добри приятели.Та той тогава реши да ме заведе точно в едно кафене,където никога преди не бях ходила и никой не познавах,така че не знаейки къде е тоалетната,за да мога да си го закопчея,трябваше да седя с плътно допрени в тялото ръце,за да го задържа на мястото му(а бях с деколте :oops: ). :D :D

Vlaho 14th May 2006 14:59

Понеже не се сещам някой голям гаф, но се сещам един много добър бъзик, който са ми правили ще напиша него:
Пътувам си в автобуса, сутринта и стоя до перфоратора, автобуса е пълен. Спира рейса на спирка и малко след това ми подават билет, аз го перфорирам и връщам, подават ми втори, и него така, трети отново същата работа, някой ме побутва по рамото и аз взимам и тръгвам да перфорирам и се усещам че това не е билет, когато поглеждам това е ... захарче :oops: , обръщам се и гледам един приятел се тресе от смях :lol: , от там и мен ме напушва един смях и стоиме двамата и се хилиме с глас в автобуса, а хората около нас ни гледат и се чудят какво е станало. :P


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:54.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.