Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Гинекомастия (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3048)

Divinemouse 12th February 2009 23:27

Цитирай:

Първоначално написано от te_dda
а само ако пък си припомните сердев каква телевизионна звезда беше......

Той и сега е :lol:

screamers 13th February 2009 11:34

Цитирай:

Първоначално написано от Thomi
Цитирай:

Първоначално написано от screamers
Здравейте! И аз съм със същия проблем - гинекомастия. Искам да попитам дали някой е чувал за Д-р Ангел Енчев от пластична клиника "Симетрия" - цената за операцията при него е 1500 EUR.
Според Вас добър специалист ли е и заслужава ли си тази цена?
Забравих да спомена, че човека има предаване по телевизия "Здраве", което се казва "Симетрия".

www.symetria-bg.eu


Това като реклама на сайта ли да го разбираме или :roll:
1-во мнение :roll:
Странно ми е как оперира в 4 града и води предаване :roll:

Със сигурност не е реклама на сайта...
Просто го постнах като за допълнителна информация.
Искам да ви благодаря за мненията и препоръките ви.

freelancer_bg 6th March 2009 19:30

Някой оперирал ли се е от гинекомастия в Александровска болница?

Кажете какво представляват специалните превръзки за след операцията, тези които пристягат оперираното място ? От къде може да се купят ?

gynecomastia 23rd July 2009 23:11

Цитирай:

Първоначално написано от freelancer_bg
Някой оперирал ли се е от гинекомастия в Александровска болница?

Кажете какво представляват специалните превръзки за след операцията, тези които пристягат оперираното място ? От къде може да се купят ?

Аз също се интересувам от операцията в Александровска болница.

В ebay продават такива ластични превръзки. Даже има такива , които са точно за след операция от гинекомастия.

gynecomastia 10th January 2010 09:04

Ето малко снимки на ПРЕДИ и СЛЕД операция от гинекомастия

Доктора е американец и е един от най-добрите пластични хирурзи, които се занимават специлано с гинекомастията.

gynecomastia 27th November 2013 10:37

При гинекоамстия операцията е като при раждането - може и безплатно, може и платено, но повечето предпочитат да си платят за да са сигурни в качеството и отношението. Ако ще се оперирате и се чудите дали да минете по НЗОК безплатно или си платите на някой добър платичен хирург на частна практика, най-добре първо прочетете статията ми за плюсовете и минусите на двата вариянта - - Гинекомастия операция - всичко, което трябва да знаете

Nemour 10th June 2021 15:41

Някой може ли да даде мнение за посоченият тук д-р Веселин Динев? Или да препоръча друг хирург, от който е доволен. Благодаря.

Nemour 10th June 2021 15:44

Можете ли да коментирате за този хирург д-р Веселин Динев? Или да препоръчате друг хирург, от който сте доволни за премахване на гинекомастия?

Nemour 10th June 2021 15:49

Цитирай:

Първоначално написано от summerseason (Публикация 84477)
Привет и от мене,ами Да!Незная за кой Динев говориш, но Д-р Веселин Динев е един от най-добрите естетични хирурзи.Тарифата е много по-ниска от тази която си написал.Във ВИТА тя е 400Е със пълна упойка а освен във ВИТА същият може да се намери и в ПАНАЦЕЯ.Аз също имам тая гинекомастия и смятам точно при него да се оперирам, но немога да реша дали да е сега или след няколко месеца.Но това си е мой порблем.Всяка информация ще помага тука, така че който има нещо с което може да помогне е добре дошъл!!!

summerseason, би ли споделил малко повече за д-р Динев и като цяло за операцията? Благодаря предварително!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:54.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.