Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

little_sunshine77 11th November 2015 22:29

Благодаря ти Chocolate9, ще се радвам да видя твои снимки на лични.Единственото което ме притеснява е голямото чакане при Илхан.На мен ще ми е първа ревизия и се нуждая от цялостно смаляване на носа, прибиране към лицето и моделиране на върха.Ако може да ме насочите към човек с турски за да ми преведе имейлите, разбира се чрез някакво заплащане, защото честно казано и английският не ми е добър и незнам как ще се разберем с доктора.

Chocolate9 11th November 2015 23:40

Ако искаш, аз мога да ги преведа на английски. Пиша си с асистентката му всеки ден в whatsapp, така че мога да ги попитам каквото искаш, отговарят ми много бързо. Но ако задължително искаш да е на турски, можеш да се обадиш на Зюлейха, много мила жена, с всичко ще ти помогне, предлага и квартира, в която можеш да останеш след операцията. Пиши ми на titi_8323@abv.bg или във вайбър на 0877909255, ще ти обясня всичко. :)

little_sunshine77 12th November 2015 08:31

Благодаря ти шоколадче за отзивчивостта.Ще ти пиша на вайбър.Много сте мили всички в този форум.Дано повече хора четат тук и не се подлагат повече на ринопластики в България...

Chocolate9 12th November 2015 18:25

Имам добри новини за тези, които искат да се оперират при Илхан! :) Днес говорих с него и ми каза, че ако има достатъчно желаещи за преглед при него, ще дойде до София след 2 месеца. Така че който иска да му запиша час за консултация, да ми пише. :)

anich4ka 12th November 2015 23:22

:)))
 
Здравейте,

Страшно много благодаря за тази тема! Изчела съм я от край до край и се радвам,че го направих,защото можеше и аз да се вайкам за ревизия след някой бтлгарски касапин, ако не беше тази страхотна тема.
Научих страшно много, преосмислих всички перспективи и накрая избрах доктор Илхан :) Имам дата за консултация и операция през август и нямам никакво търпение!
Струва ми се страшно далече,но поне имам време да събера парите :) Дори се чудя дали от сега да не обменям лири,защото лирата е доста евтина в момента...
Ще ми бъде първо рино и съм много положително настроена за резултатите :))
Постоянно следя цените на билетите за евентуално по-изгоден момент, никак не ми се пътува с друго освен самолет...
Някой оставал ли е в апартаментите,които имат( Джансу ми каза, че предлагат такива)? Спомена ми, че имат апартаменти в близост за EUR75 на нощ за двама.

anich4ka 13th November 2015 22:53

Цитирай:

Първоначално написано от pchelichka (Публикация 806859)
Аничка, в България ли живееш или в чужбина-
Питам защото са ти дали по-скорошна дата.

pchelichka, в България съм си, да.

Аз още началото на Август я запазих и затова имам дата за август 2016. В интерес на истината, когато говорих с Джансу, тя ми каза, че имат най- ранни дати за юни, съответно аз помолих за определена дата през август, защото тогава ще имам кой да доиде с мен (да не скучая).

Явно от тогава до сега много бързо се е запълнил графика на доктора, като прочетох последните коментари се зарадвах, че съм побързала да се свържа с Джансу.

Обаче никак нямам търпение!

Alena5 16th November 2015 20:10

.

berolina 17th November 2015 02:44

Цитирай:

Първоначално написано от Chocolate9 (Публикация 806836)
Имам добри новини за тези, които искат да се оперират при Илхан! :) Днес говорих с него и ми каза, че ако има достатъчно желаещи за преглед при него, ще дойде до София след 2 месеца. Така че който иска да му запиша час за консултация, да ми пише. :)

Това е страхотно! Аз бих желала да се запиша , не пиша често във форума , предимно чета. С една неуспешна операция при Джамбазов съм от 2010год , сега е крив бие леко на дясно

berolina 17th November 2015 02:46

Това е страхотно! Аз бих желала да се запиша , не пиша често във форума , предимно чета. С една неуспешна операция при Джамбазов съм от 2010год , сега е крив бие леко на дясно

Chocolate9 17th November 2015 09:36

Здравей, berolina. Напиши ми имената и телефонния си номер на имейла titi_8323@abv.bg или във вайбър на 0877909255 и ще те запиша. :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:23.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.