Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Maria -Maria 26th November 2015 14:55

Спокойно ,Ани, няма страшно, аз също имам операция идващото лято и то малко преди твоята.Аз не мисля ,че някой би имал полза от евентуална война,ще се успокоят нещата ,лошото е ,че с тази постоянна заплаха от терористични действия никой няма да се навие да дойде с мене,а и аз не мога да поемам отговорност да каня ,който и да било ,защотото би било безотговорно от моя страна.Иначе аз мисля да отида ,поне ако нещата са на този етап като сега,просто не мисля да посещавам центъра на Истанбул и други обществени места ,където се събират повече хора. Дано всичко се размине и имаме късмет, друго не знам какво да кажа .:)

simona_80 26th November 2015 16:10

Цитирай:

Първоначално написано от mariana__m (Публикация 807095)
За информация, Д-р Авшар вече оперира срещу 8500 евро и 200 евро преглед, първична ринопластика
Доста е поскъпнал

Ауууу, той се оля вече :)

anich4ka 27th November 2015 01:03

Цитирай:

Първоначално написано от Maria -Maria (Публикация 807140)
Спокойно ,Ани, няма страшно, аз също имам операция идващото лято и то малко преди твоята.Аз не мисля ,че някой би имал полза от евентуална война,ще се успокоят нещата ,лошото е ,че с тази постоянна заплаха от терористични действия никой няма да се навие да дойде с мене,а и аз не мога да поемам отговорност да каня ,който и да било ,защотото би било безотговорно от моя страна.Иначе аз мисля да отида ,поне ако нещата са на този етап като сега,просто не мисля да посещавам центъра на Истанбул и други обществени места ,където се събират повече хора. Дано всичко се размине и имаме късмет, друго не знам какво да кажа .:)

Много вода има да изтече до лятото, но наитина да се надяваме, че всичко ще е наред... Аз ще водя майка ми с мен, идеята ми беше и тя малко да си почине, да разгледа Истанбул, но ще преценя по-нататък какво ще правя...

Доколкото си спомням и ти ще се оперираш при Илхан, нали?

Имаш ли планове къде евентуално ще оставаш за тези 2 седмици?

Аз от Джансу знам,че дават под наем няакакви апартаменти за EUR65 на човек или EUR75 за двама на нощувка, но са на около 15 мин с такси от офиса на доктора...

Почнах да гледам за хотел евентуално, но още не ми се иска да буквам нещо,заради скорошните събития. :-|

Maria -Maria 28th November 2015 00:33

Привет ,Ани ! Да,и аз съм при Илхан .Ще отседна ( живот и здраве де :) ,че както виждаме всички много са непредвидими обстоятелствата) при Зюлейха ,тя живее малко далеч от болницата на Илхан, но много момичета от форума са отсядали в апартамента ,който тя отдава под наем и всички са много доволни,казат че е много добра жена.Обади и се ,ако искаш и виж дали е свободен апартаментът и в твоя период, ако разбира се,не те притеснява разтоянието, но всички казват ,които са били при нея ,че има много удобен транспорт до офиса на Илхан.(номера и го има по предните страници ,момичетата са го писали ,да не се повтарям ).Тя взима по 20 евро на човек за нощувка ,ако евентуално няма някаква промяна.Можеш да пишеш на Шоколад 9 ,тя е била при Зюлейха и ми разказа ,че е много доволна.И изобщо това момиче е много отзивчиво и добро ,може да ти даде много напътствия и разкаже подробности как минава операцията.Аз много се радвам,че попаднах на този форум ,от него разбрах за Илхан и изобщо всички подробности около тези ринопластики .Дано имаме късмет и ние да се оперираме ,защото започне ли война там става доста кофти ситуацията.

Chocolate9 28th November 2015 16:53

Здравейте, момичета. Ето това е номерът на Зюлейха: +905382755152. Ако искате да се свържете с мен за повече информация относно Илхан, може да ми се обадите във вайбър на +359877909255 или да ми пишете на имейла titi_8323@abv.bg.

anich4ka 3rd December 2015 21:21

Цитирай:

Първоначално написано от Maria -Maria (Публикация 807174)
Привет ,Ани ! Да,и аз съм при Илхан .Ще отседна ( живот и здраве де :) ,че както виждаме всички много са непредвидими обстоятелствата) при Зюлейха ,тя живее малко далеч от болницата на Илхан, но много момичета от форума са отсядали в апартамента ,който тя отдава под наем и всички са много доволни,казат че е много добра жена.Обади и се ,ако искаш и виж дали е свободен апартаментът и в твоя период, ако разбира се,не те притеснява разтоянието, но всички казват ,които са били при нея ,че има много удобен транспорт до офиса на Илхан.(номера и го има по предните страници ,момичетата са го писали ,да не се повтарям ).Тя взима по 20 евро на човек за нощувка ,ако евентуално няма някаква промяна.Можеш да пишеш на Шоколад 9 ,тя е била при Зюлейха и ми разказа ,че е много доволна.И изобщо това момиче е много отзивчиво и добро ,може да ти даде много напътствия и разкаже подробности как минава операцията.Аз много се радвам,че попаднах на този форум ,от него разбрах за Илхан и изобщо всички подробности около тези ринопластики .Дано имаме късмет и ние да се оперираме ,защото започне ли война там става доста кофти ситуацията.

Ами, на нас двете операциите ни са горе- долу с месец разлика.. Дано наистина всичко да е наред...
Аз също случайно намерих темата и я изчетох почти на един дъх :)
Ще пиша на Шоколад 9 да я поразпитвам, че Джансу ми е малко неудобно да я питам нон-стоп някакви неща.

anich4ka 3rd December 2015 21:31

Цитирай:

Първоначално написано от Chocolate9 (Публикация 807183)
Здравейте, момичета. Ето това е номерът на Зюлейха: +905382755152. Ако искате да се свържете с мен за повече информация относно Илхан, може да ми се обадите във вайбър на +359877909255 или да ми пишете на имейла titi_8323@abv.bg.

Шоколадче, писах ти на мейла :)

Chocolate9 4th December 2015 19:30

Отговорих ти, ani4ka. :)

molly_lin 4th December 2015 23:56

Здравейте, аз да ви питам конкретно някой да си е оправял провиснала колумела ? И при кой лекар ? Има ли някой с такъв проблем ?

Chocolate9 5th December 2015 00:04

Аз имах такъв проблем след операцията ми при Емил Георгиев. Ходих за ревизия при Илхан и съм много доволна от сегашния резултат.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:00.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.