Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Maria -Maria 1st October 2015 12:41

Do Surita
 
Благодаря много ,Сурита! Дано всичко да мине добре и да се справя някак :) Гледах в по- предни страници на форума твои снимки с новото носле , страхотно се е получило!

DanKem 3rd October 2015 10:08

Сурита, моята наближава и ме тресе нервата. Сега те изчетох, мн полезна информация, благодаря. Казваш, че към 8-9 ден се маха лонгетата, после се стои само с лепенки, така ли? Не може ли да се прибереш в БГ в периода на лепенките? Много безсмислено ми изглежда да стоя една седмица да ми отлепи лепенка :( На теб колко ти се събра общо там? Защото аз мога макс две седмици да си позволя и ако ме иска по-дълго, ще ми е сложно. Може ли да си тръгнеш след лонгетата и лепенките да се махнат в БГ? Как мислиш, или и други неща ти правят на последния преглед, освен тези лепенки?

simona_80 3rd October 2015 14:40

Хайде и аз минах под ножа :)
Вчера мина и моята операция при Авшар и днес ме изписаха от болницата.
Доста съм подута и отекла, имам и малко синини, но се надявам резултата да си заслужава.
И сега се вижда, че носа е доста по-малък и е вирнат, както исках.
Тези дни ще пиша по-подробно за тези които се интересуват .....

Alena5 4th October 2015 18:07

...

Maria -Maria 5th October 2015 15:07

do Surita
 
Аз се сетих и още нещо ,което ме интересува :) .Отнася се до формата на носа ,който трябва да се получи. Значи това нещо го рещава доктора, прави ти такъв нос ,какъвто предцени ,че ще ти пасне на теб ,рисува и ти го показва...пациента питат ли го нещо :) В допълнение: Честито на тези с новите нослета и кураж и късмет на тези ,които предстои!

simona_80 9th October 2015 12:17

Момичета, отоците по лицето ми спаднаха изцяло, нямам и синини вече, само носа ми е подут. Днес стават 7 дни от операцията ми при Авшар.
Получиха ми се някакви ужасни кръгове под очите, изглеждам адски уморена. Знам, че ще мине и е индивидуално, но все пак имате ли спомен кога минават и ще имам по-нормален вид ?

simona_80 9th October 2015 17:48

1Прикачено(и)
Извинявам се предварително за торбичките, но все пак ето една снимка и от мен.
Днес ми е 7 ден. Знам, че има още накъде да спада най-вече между очите е още много подуто ...

Pufpaf 9th October 2015 19:00

Аз със сигурност мога да видя най-добре резултата, защото имам снимки от преди, когато ти правих фотошоп и това е най-доброто което може да се направи при теб и това е много добър резултат ! :2043:
Намалил ти е ноздрите, колумелата е прибрал, гърбицата която не беше малка ти е направил перфектно.

Както и при "Мечта", носът ти е с висок старт и сигурно знаеш, че толкова високо няма как да се коригира и при твоята структура, доктора е направил най-доброто и ти си направила много добър избор и за операция извън БГ. Особено за твоя случай, с корекция на ноздри и колумела и като гледам снимките от преди, направо перфектна работа на док.

Това е много добре, че пускаш снимка още от сега, тъкмо като покажеш и след месеци нова снимка и да се види разликата. Но трябва и малко повече резолюция и светлина.

simona_80 9th October 2015 20:04

Аз му изпратих точно фотошопа, който ти ми беше правил и исках да е точно така :) На консултацията също обсъждахме и разглеждахме същата снимка. Тук е мястото да ти благодаря.
Доста е работено по моят нос. Вярно е ... Ти поне знаеш какво чудо беше ...

bubka81 9th October 2015 21:51

Къде е тази опция за включване на съобщенията.не мога да пращам лични съобщения.някой може ли да ми помогне?ето какво ми излиза когато се опитам да пратя съобщение: "Вие изключихте получаване на лични съобщения. Няма да можете да получавате или пращате съобщения, докато не включите отново опцията в профила ви."А дори не знам как съм я изключила тази опция :2016:

Pufpaf 9th October 2015 23:34

Цитирай:

Първоначално написано от bubka81 (Публикация 806088)
Къде е тази опция за включване на съобщенията.не мога да пращам лични съобщения.някой може ли да ми помогне?ето какво ми излиза когато се опитам да пратя съобщение: "Вие изключихте получаване на лични съобщения. Няма да можете да получавате или пращате съобщения, докато не включите отново опцията в профила ви."А дори не знам как съм я изключила тази опция :2016:

http://www.tialoto.bg/forum/showthre...309#post805309

titi1 10th October 2015 11:08

Симона, имай търпение, трябва да изчезнат тия кръгове.
Обаче аз имам една позната, която след ринопластика и останаха кръгове под очите, естествено не толкова видни като в началото след операцията, но си и останаха за съжаление. Тя обаче не е първа младост, и май след втората ринопластика и се получиха, а тя общо има три ако не и четири.

Възрастта при ринопластиката е от значение!

Честито носле, много хубаво връхче ти е направил док :)

titi1 10th October 2015 12:50

липофилинг се казва запълването с мазнина.
ама дали ще има ефект от това запълване, тя се резорбира.
обикновено по-тъмните кожи са предразположени към кръгове.

DanKem 10th October 2015 14:29

Симона, не знам какъв ти е бил преди, но сега много ми харесва, а и като за седми ден ми се струва учудващо малък и хубав :)
Аз съм вече в Истанбул и минавам под ножа във вторник. Стискайте ми палци, много ми е притеснено ...

simona_80 10th October 2015 16:51

Цитирай:

Първоначално написано от DanKem (Публикация 806098)
Симона, не знам какъв ти е бил преди, но сега много ми харесва, а и като за седми ден ми се струва учудващо малък и хубав :)
Аз съм вече в Истанбул и минавам под ножа във вторник. Стискайте ми палци, много ми е притеснено ...

Преди беше ужасен, крива носна преграда, дълъг, с изразена гърбица и големи ноздри.
Чак аз не мога да повярвам, че е станал толкова малък :)

simona_80 11th October 2015 07:38

Качвам снимката за която споменах по-нагоре. Първата е преди, за да добиете представа какъв ми е беше носа, а втората е фотошопа, който Pufpaf ми направи и с него отидох при доктора. Мисля, че резултата е точно като на снимката от фотошопа, та дори ми се струва и по-малък носа :)

simona_80 11th October 2015 07:39

1Прикачено(и)
ето я и снимката

Само да отбележа, че на фотошопа, бях помолила Pufpaf да ми коригира леко и брадичката, тъй като е малко по-назад, с идеята, че ще коригирам и нея, но после се отказах.

DanKem 11th October 2015 09:54

Симона, много сладко носле се е получило определено! Дръж ни в течение как се променя в следващите дни, той със сигурност ще става и по- хубав.
Пчеличка, вчера бях при Илхан, каза че е много натоварен и до ноември другата година има операции. Каза, че германски, холандски, израелски, ирански и български ревизии все повече идват при него, а той държи да не прави повече от 25 операции на месец, за да може да си обръща в имание на пациентите. Предполагам зстова толкова се чака- и на консултация се чака много, защото много се обсъжда, записва, въобще обяснителен е. Аз си запазих час чрез асистентката му Джансу, а след това датата за операция трябваше да е март април, но много го помолих за ранна и някакси размести или нагласи нещо, не знам. Може да пишеш на Джансу и да кажеш да те имат предвид, ако някой се откаже, те са много организирани и наистина ще те имат предвид:) давала съм мейла по-назад в темата.
Съвет от мен- комуникацията с Илхан, който знае английски директно с Джансу и него, който иска съдействие за запазване на час от човек с турски- Зюлейха няма да ви подведе. Напоследък чувам за гафове с други хора и затова реших да го напиша.

simona_80 11th October 2015 10:25

DanKem благодаря ти !
Ще ви държа в течение как се променя нослето.

Alena5 11th October 2015 11:20

.

DanKem 11th October 2015 13:12

Не знам дали ще намериш турски хирург опериращ за парите, които смяташ да отделиш, иначе най-коментирани тук са трима хирурзи. Доколкото знам, ако класираме по цена във възходящ ред са Дилбер, Илхан и Авшар.
Иначе с носа ти мисля, че и тримата биха се справили и би се получило красиво носле, а и разбирам защо мислиш за операция. Моят съвет е да събереш парите и да направиш само една операция при добър специалист. Уви, научих го по трудния начин. Рискуваш иначе да попаднеш в моята, а и на много момичета тук ситуация - да събираш много повече пари за скъпа ревизия в Турция, за която няма как да очкаваш 100 % успешен резултат, тъй като носът ти е помлян от някой некадърник, на който си дала под 5000 лв.

DanKem 11th October 2015 17:28

Да , името й се произнася Джансу - това е асистентката на Илхан, която говори английски. Разбирам те много добре за организацията - аз съм с две деца, работя и дори от тук работя дистанционно.
Смяхме се, че толкова бачкам, че напирам да си взема лаптопа в болницата да свърша нещо и в деня на операцията и Илхан ми забрани :) През другото време съм си на работа и ще правя консултациите късно вечер. В БГ оставих мъжа ми и свекърва ми да се оправят с децата.
Всичко минава и заминава - две седмици са.Ако искаш пиши на Джансу и обясни всичко и ако е възможно, ще ти намери дата, за да направиш консултация и операция в едно. Чака се при него много, но по това, което виждам пред кабинета, си заслужава. Наистина работи много прецизно.

Alena5 11th October 2015 18:44

.

DanKem 11th October 2015 19:43

Моята ревизия всъщност ще излезе под 9000 лв -15000 лири(престоя е към 1000-1500, вече зависи къде си, за какво харчиш). Първичната операция е доста по-евтина при всички. Не знам как върввт цените при Дилбер, преди беше по-евтино от Илхан. Авшар е най-скъп доколкото знам, но не мисля, че първа операция ще излезе 14000 лв. Пари се изкарват, здравето е най-важно.
П.с. Да отбележа, че в момента лирата се обезцени и моята операция излиза с почти 3000 лв по-евтина от миналата година например, когато обявяваше 14000 лири за ревизия.

DanKem 11th October 2015 21:38

Ясно, значи Авшар си е доста скъп. Иначе виждам много хубави резултати от него. Илхан явно е дал 16 за ревизия за догодина, мисля че вдига на година с по 1000 лири, а за първична не знаех цената. А ти Авшар ли си избрала?

Alena5 11th October 2015 22:10

.

Alena5 11th October 2015 22:50

.

DanKem 11th October 2015 23:00

Lustrelux, всеки си знае как ги събира, да не ти се налага да го правиш от зор за ревизия само пожелавам...А иначе такива са цените на точно тези лекари, които имат много пациенти. Друг е въпросът, че ринопластиката е естетична корекция, на която се подлагаш доброволно.


Между Дилбер и Илхан - въпрос на избор - на мен лично ми харесват Илханските носове. Дилбер има една извивка, която на мен не ми допада, но като цяло, не прави лоши носове.
Илхан с първичните се справя на 100 % успешно - в интернет има хиляди снимки, не знам защо разчитате само на снимки тук. Тук няма достатъчно.

Сайт: https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j...04819420,d.bGg

Фейсбук: https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j...04819420,d.bGg

Инстаграм: https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j...04819420,d.bGg

DanKem 11th October 2015 23:12

Дилбер също има много (или поне повече от тук )

https://instagram.com/drmuhammetdilber/

забравих да пиша: за да видите снимките от турските форуми, пишете името на хирурга + album ,например muhammet dilber album в Google images - аз така разглеждах навремето. Там има още повече ;)

simona_80 12th October 2015 14:05

Вярно е, че Авшар взима най-скъпо, но не съжалявам, че съм му дала толкова пари. /поне засега, надявам се и занапред да мисля така/. Важен е резултата.
Избрах го и заради щадящият му метод на опериране. При него няма тампони в носа, няма чупене, няма външен белег, всъщност конци няма никакви .... Отоците са по-малки и синини почти няма.

Имайте предвид, че в тази цена влиза освен операцията и всичките трансфери от летището или автогарата до клиниката за консултация в деня на пристигане, на следващият ден те забират с кола от хотела и те карат до болницата, след изписването отново те връщат в хотела.
3 дни след операцията ме взеха от хотела и ме закараха в клиниката на Авшар, където ми правиха почистване и хидратиране на кожата на лицето ... и отново ме върнаха.
Последният ден също ме забраха и ме закараха до клиниката, за да ми махне лепенката ...
Предпоследния ден ме питаха дали имам нужда от фризьор, за да ми изпратят в хотела.

Лекарствата ми го донесоха в чантичка, надписана с моето име в болницата и през цялото време една от асистентките му стоеше при мен и се грижеше. През периода през който бях в хотела всеки ден ми пишеха на Whats Up и ме питаха как съм и дали имам нужда от нещо.

Вечерта след операцията Авшар дойде заедно със съпругата си в 11 ч вечерта в болницата, само за да ме види и да пита как съм, като няколко пъти се извини, че не е могъл да мине по-рано. Кой български лекар ще го направи това ????

И да не забравя ... в болницата имаше преводач на български език през цялото време на мое разположение, за да мога да контактувам свободно с персонала, тъй като не говорят английски.
Иначе с асистентката му и с доктора говорихме на английски и не е имало нужда от преводач.

Не се опитвам да оправдая цената, казвам само, че организацията беше на ниво. Не се почувствах нито за миг сама или несигурна в нещо. Не съм плащала за нищо допълнително.
От моя страна се искаше само да си купя билет за Истанбул и да кажа кога и къде пристигам, както и да преведа паричките де :) Другото беше тяхна грижа.....

Очарована съм от отношението на всички там и съм щастлива, че се реших да го направя.

DanKem 12th October 2015 15:14

Симона, звучи страхотно наистина.
По това което виждам парите в Турция се дават ненапразно- резултатите, отношението, удобствата и грижата за пациента са коренно различни от БГ. Само като си помисля къде ме оперира българския ми хирург и в какви условия спах, без никой да ме погледне и попита една чаша вода дали ми трябва ...и ми се повдига.
Утре е моят ден, момичета, току що се засякох със Сурита пред кабинета на Илхан- много сладко носле й е направил;)

simona_80 12th October 2015 15:59

1Прикачено(и)
Виждаш, че ги е грижа .... това е !

Забравих да ви кажа, че Авшар ми направи 3D маска на лицето ми "преди" и "след" и ми я донесе сутринта в болничната стая. Беше опакована като подарък :)
Прави го с цел, пациента да види как ще изглежда след операцията. Няколко пъти ме помоли да я разгледам внимателно и да кажа дали това искам и ако имам някакви забележки и нещо не ми харесва да го споделя :)

simona_80 12th October 2015 16:11

Не, не ... Хотела си го платих на място аз, но те ми го резервираха, така че да съм близо до клиниката ако нещо се наложи.
При Авшар се стои 1 седмица в Истанбул. На 6 тия ден сваля лепенката и си тръгваш

Тия дни ще кача и снимка в анфас

Alena5 12th October 2015 19:08

.

dessi_999 12th October 2015 21:57

Ето че и аз имам час за операция следващия месец при Дилбер но сега нещо като чета започвам да се притеснявам.Искам да попитам има при някой от вас калциране,чета по назад във форума че доста често се получавало и знае ли се каква е причината може ли да бъде предотвратено. Моята ринопластика е първична дали направих добър избор с лекаря?Много ми е притеснено.

DanKem 12th October 2015 22:43

Имам малко време и затова пиша набързо, а тези дни повече.

Имам молба от името на д-р Илхан- той ме помоли да напиша, че не работи и не е оторизирал никой от този форум да го свързва с пациенти за момента.
Ако си записвате консултация при него, уверете се, че го правите чрез неговата асистентка Cansu на имейл info@rinоplasti.com.

Можете да му пишете и на фейсбук страницата, но в никакъв случай не се доверявайте на Айше от форума. Оказа се, че лъже, че записва консултации и операции при Илхан и впоследствие в последния момент сменя версията и препоръчва неин лекар. Илхан дори не я познава. Явно навремето е довела момиче наиме Даниела (според думите на негов приятел, но дотам, Илхан изобщо не знае коя е) - Тя не работи, не познава и не комуникира с Илхан!

След като установихме, че консултацията на един /а потребител /ка тук e била измама, Илхан реши да се обади на Дилбер и на Ташкин по въпроса и истината излезе наяве - Айше казва по-високи цени за операциите и прибира разликата за себе си, лъжейки и крадейки от пациенти и хирурзи. Това е причината Дилбер да не работи с нея и това обясни днес на Илхан като каза, че мами хората и се възползва от тяхната болка и несигурност - не знаят езика, не познават страната и града и са напълно зависими, от това което им казва.

И тъй като виждам как тя започна да отблъсква хората от Дилбер, а и от Илхан явно и да привлича към който й изнася на нея, мисля, че е хубаво да го има тук черно на бяло- имайте едно наум! Само й вижте публикациите - пише във всички форуми - и в мамото и всякакви пластики, операции и интервенции..

Айше, ако четеш - това се нарича измама! Лъжата винаги излиза наяве. Ужасно е да се възползваш от слабостта на хората и дори да се изкарваш бяла, добра и безкористна.

titi1 13th October 2015 09:44

Това е много жалко, добре е да го пуснеш и в останалите теми!

dessi_999 13th October 2015 15:12

Да точно за това се насочих към него,защото не ми се чака
А що се отнася за извивката аз казах че ни искам дори и той се съгласи с мен при мен ще бъде правилен.Не се чака много аз ходих на консултация края на септември и началото на ноември имам час но аз така го помолих просто защото не разполагам с друго време ,но той прояви разбиране и ми взе по рано.Като цяло съм много доволна от консултацията доста време говорихме с него показа ми стотици снимкта дори и фотошоп ми направи.Наистина лекаря ми вдъхна доверие и каза че ще получа много добър резултат. Цената е 3200 но при всеки е различно доколкото знам.

simona_80 13th October 2015 17:43

Бях обещала снимки в анфас. Предварително се извинявам за торбичките ... но още съм доста отекла под очите. Днес ми е 12 ден
Носа има да спада и да се оформя доста още ...

Chocolate9 13th October 2015 19:26

Здравейте и от мен! Вероятно не ме помните, не бях в България няколко месеца и нямах време да влизам във форума, но започвам да чета всичко, което съм изпуснала! Накратко за моята история - февруари месец миналата година се оперирах при Емил Георгиев и естествено резултатът беше неуспешен. Наложи ми се ревизия, за която избрах Илхан. Минаха 8 месеца от втората операция и съм много доволна! Който има желание, може да ми пише на лично съобщение, ще изпратя снимки. Лично за мен за ревизия той е най-добрият вариант, има най-много опит в тази област.

Друго нещо, което искам да ви разкажа. С DanKem бяхме заедно на консултация при него миналата седмица. Аз, съответно за контролен преглед. Поради големия интерес към него от България, Илхан има нужда от човек, който говори български и английски, за да улеснява връзката между него и българските пациенти (т.е. да записва часове за консултации и операции). Помоли ме аз да съм посредникът и да ви свързвам с него и неговата асистентка. Ситуацията с измамата на Айше много го разстрои, затова ще се опитаме да избегнем подобни недоразумения. Скоро ще направя и българска фейсбук страница - превод на английската. Изрично ме помоли да не го рекламирам тук, а само да улеснявам връзката между вас и него. Ако имате някакви въпроси, свързани с консултациите, операциите и престоя в Турция, може да ми пишете на titi_8323@abv.bg, или ако имате вайбър може да ми се обадите на 0877909255, ще се радвам да ви бъда полезна!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:24.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.