Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

rimi 24th July 2013 15:28

Много ви благодаря на всички. С вас по лесно преживявам несполуките свързани с моя нос. Но да не прекалявам с търпението ви да ви занимавам само с мен.

rimi 24th July 2013 15:33

Нелка ти как си как върви възстановяването на нослето става ли по хубаво Кога ще ходиш следващия път да дойда с теб при Дилбер

geri 89 24th July 2013 16:00

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 790394)
Гери и на мен ми отдели толкова 10 минути и гаранциите бяха на 100 процента започвам да си мисля че не може да прави ревизии Защото за първи път операциите ги прави добре но на ревизии явно не е добър Гери ти имаш ли вече дата за Дилбер аз другия път като отида непременно ще го посетя и този път имах някакви такива планове но Авшар като ми сложи хилуроновата се отказах защото нямаше да има смисъл

Да Рими имам дата за операция при Дилбер-14 август.Малко остана,нямам търпение ве4е.

Нелка 24th July 2013 19:56

3Прикачено(и)
Малко кофленски снимки! (личи си вкостяването, но още не съм решила дали да го пилна)

Pufpaf 24th July 2013 22:27

3Прикачено(и)
Ето така става, когато се снимате и държите телефона вертикално, снимките винаги ще излизат завъртени, но това може да се редактира на компа и след това записвате снимката и я качвате, само, че ще станат малко по тесни. Това клациране е онази малка кръгла подутина нали, ако е само това ми се вижда доста малко и дори трудно се забелязва.

То с тези магнетични очи, едва ли някой ще се загледа в носа ти ! Не ми харесва обаче качеството на снимките и то не, че е толкова лошо, но самото калциране е доста малко и трябва да е с по високо качество снимката, за да се види добре.

То това сигурно ли е, че така ще си остане, Дилбер обаче ще ти каже откровено ако има риск и колко голям ще е от още една операция, на мен това ми се вижда доста дребен израстък, ама трябва ли много да се реже носа за да се махне това ? Въобще разбрали, дали това калциране или е кожен проблем, нали те беше пращал не дерматолог ?

Ето ги, като се завъртят как изглеждат снимките ! ;)
Виж сега, като ги завъртях и още по трудно се вижда тази издутинка !

rimi 24th July 2013 23:21

Леле Нелка много си хубава. Аз обаче този път изобщо не можах да забележа издутинката много добре върви възстановяването ти. Кажи ми моля те как е поддържаш тази кожа ти си младичка де но все пак.

rimi 24th July 2013 23:26

Гери ще стискаме палци но като гледам Нелка и Ели според мен няма да имаш грижи Дилбер ми е симпатичен без да го познавам човека лично просто си е майстор доктора и това е Ще чакаме снимки след това да не ни забравиш само

diliana_mihaylov 25th July 2013 01:01

1Прикачено(и)
Ето и една снимка от мен. 2 1/2 месеца след операцията.

П.С На снимката се опитвам да целуна детето ми, моля да ме извините за странната поза.

sunbun 25th July 2013 08:01

Дилянче,още по красиво е станало нослето по изваяно,страхотна извивчица... :cool_new:

Нелка 25th July 2013 09:05

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 790998)
Леле Нелка много си хубава. Аз обаче този път изобщо не можах да забележа издутинката много добре върви възстановяването ти. Кажи ми моля те как е поддържаш тази кожа ти си младичка де но все пак.

Рими, вкостяването е точно над върха. на първата снимка се вижда най-добре.
Пуф, мерси за корекцията. Въобще не знам как да ги изправя. :)
Иначе са с лошо качество снимките, не съм ги правила за да снимам носът си, а защото ми беше скучно. В последствие се загледах как е излязал. Не съм на 100% щастлива, пак си е големичък... но е хиляди пъти по-добре от предишния.
Ще накарам някой да ме снима в профил. Иначе в анфас е най-добре. Но в полупрофила, който съм пуснала се вижда най-добре калцирането.

Диди, чудесна си! Носът е един от шедьоврите на Авшар! :)
Нека не забравяме, че ревизията е съвсем друга ракия... На първични Авшар е много добър!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:03.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.