Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Josefine 1st November 2017 22:13

Цитирай:

Първоначално написано от vivavili (Публикация 812227)
Здравейте, Josefine! Колко ви струваше операцията?

7000 eвро :x

Rhynoplasty_fan 2nd November 2017 23:26

Здравейте, дами : ) Преди месец бях при Д-р Мухамет Дилбер на консултация, той категорично ми отказа да ме оперира поради дебелината на кожата ми. Предупреди ме да не се оперирам изобщо, защото операцията нямало да била успешна и т.н. Не знам защо, но изобщо не му вярвам, имайки предвид фрапиращите случаи на турските хирурзи, които съм разглеждала.Моят нос е почти нищо във сравнение с тях.Проблема ми е, че започва от по-високо,нямам гърбица, но е много изпъкнал напред, в амфас не си личи, но когато се погледна в профил много ме смущава...Бихте ли ми дали мнение? п.с. Все още гледам на Дилбер, като специалист и не изразявам лошо мнение! :)

Josefine 3rd November 2017 17:09

Освен да се консултираш с друг хирург не знам какво друго. А може би точно защото е специалист трябва да му се довериш, да не стане така, че да те поеме някой заради парите и да си експериментира с теб и после да береш ядове.

Irrenn 3rd November 2017 19:23

Josefine, 2015 г. се оперирах в България и в резултат на това имам затруднено дишане през носа. Може ли твой имейл на който да се свържа с теб или ти ми пиши на irenakirova@abv.bg
Благодаря ти предварително!

vivavili 5th November 2017 08:34

Цитирай:

Първоначално написано от Josefine (Публикация 812231)
7000 eвро :x

Вече се спекулира с тези цени на ринопластиките. А за това постоянно покачване на цените всяка година с по 4-5 хиляди евро вече е прекалено . Не е ли редно в сайта му да има ценоразпис и за всички пациенти, било то с първични операции ило ревизии, цените да са еднакви за всички- за българки, и за германки, и за туркини? След две години риното ще стигне и 25000лв!Тъкмо си събрал сумата, за която знаеш, че струва ориентировъчно операцията, отиваш на консултация, свободна дата има за следващата кашендарна година, но пък вече операцията ти ще е с 5 хил. отгоре! Изчакваш няколко месеца да събереш и тази сума и докато мине време и си я събрал, и отидеш отново на консултация, тя, цяната, отново се е повишила за година с 5 бона!! Ужас. Не може ли тази цена просто да се задържи за две три години еднаква? А не да скача с по 4-5-6хиляди всяка година!

Josefine 5th November 2017 10:50

vivavili, търсенето определя цените. Явно за ринопластика е голямо. Не мисля, че чак с хиляди растат всяка година. По-скоро хирурзите трупат опит и е нормално при по-дълъг стаж да ти покачват заплатата - това и правят. Все пак това е разкрасителна, а не животоспасяваща операция. Могат да си слагат каквито си искат цени и никой не ни кара да ги плащаме. Аз лично не бих събирала пари за подобно нещо, и още по-малко да взема заем. Имала съм, дала съм - това е. В Турция поне не ти искат пари за преглед. Но в други държави само за да те погледне хирурга за 15 мин ти иска 250 лв. Освен това цените за корекция на нос никога не са фиксирани, а обикновено ти казват Цените започват от еди каква си сума. И в зависимост от проблема ти тя може да расте неограничено. Аз дори съм доволна, че ми беше дадена цена за ринопластика без да ме е прегледал функционално. И когато на прегледа се оказа, че имам нужда не само от ринопластика, но и от септопластика не ми промениха цената.

vivavili 7th November 2017 20:19

Не съм много съгласна.

lucky89 11th November 2017 11:25

Леле това с дебелината на кожата много ме стресна. Отдавна искам да се оперирам, но ако д-ра ми каже, че кожата ми е много дебела, направо ще ми разбие всички мечти. :((((

В момента каква е цената за първа рино при Дилбер?

Josefine 11th November 2017 13:02

3500 евро

foggy 11th November 2017 14:46

Момичета, в голяма дилема съм относно пътуването. Тези от вас, които са оперирани - 7 дена ли стояхте в Турция или се прибрахте до БГ и се връщахте на 7мия ден ?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:00.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.