Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

ina.ina 21st May 2013 09:12

Цитирай:

Първоначално написано от Pufpaf (Публикация 787597)
Ако има нещо, за което не смеете да питате някой мъж, то аз не ви познавам и нямам притеснения да ви кажа откровено какво мисля, докато други мъже в реалния живот, рядко ще си кажат всичко както си е :2043:

Аз малко (хич по-скоро) не съм от тази тема, но това ще го запомня и евентуално използвам в бъдеще. :D

Elly Stefanov 21st May 2013 10:51

Здравейте, Катя ми е писала тази сутрин - чувства се добре, днес и махат лепенките и лонгетата, каза, че оттоци и болка няма, а синините се разнасят. Помоли да попитам тези, които вече са минали по този път нормално ли е да киха много и че си е закачила 6 пъти леко носа, но 2 от пътите я е заболяло и много се притеснява да не му е направила нещо!

Нели, ако не възразяваш и дадох мейла ти да те пита теб, като човек със опит вече в тази процедура. Определено ще има въпроси, а се сетих за съвета ти :)

Нелка 21st May 2013 10:57

Ели, кажи й , че е нормално кихането - конците вътре дразнят. Но да киха с отворена уста!
Едва ли е направила нещо на носа - не стават толкова лсено поразиите.
Разбира се - кажи й да ми пише, каквото и да я притеснява!

Ина, мерси миличко! :girl_kiss2: Предполагам, че "нормалните" хора просто не се взират, както ние се взираме.. ;)

Pufpaf 22nd May 2013 19:29

Цитирай:

Първоначално написано от Elly Stefanov (Публикация 787707)
А на мен Дилбер ми беше пратил снимки, не са много, но мога да го питам дали мога да ги шерна тук.

Ако може да ми ги пратиш на ЛС, няма да ги показвам на никой !
Те ако снимките са на успешни случаи, хирурзите никога няма да имат против, но самите хора от снимките може да не желаят и за това хирурзите ги показват само на пациентите си на консултациите.
Чудя се ако му пратя имейл дали ще ми изпрати снимки, най вече на мъже, а това със фотошопа, само след консултация ли го прави ?

Nose 22nd May 2013 19:41

Pufpaf,
на мен Дилбер ми показа страхотни резултати на мъже! За единия обясни,че имал 1 операция в Иран,бяха му махнали гърбицата,но на дължина не го бяха скъсили.И както док. се изрази "нос тип Пинокио",след това ми показа как го е поправил,страхотен беше носа!

Така че,може да му пишеш,със сигурност ще ти отговори!

Rabiosa 22nd May 2013 21:26

4Прикачено(и)
Да освежа темата с малко снимки от моята операция на 04.05.2013 при Емре Илхан. Предупреждавам, че съм още подута и имам леки синини, които надявам се сполучливо съм прикрила. По-назад съм пояснила моята бая дълга история, но общо взето ми е прибавяно по цялата дължина на моста на носа, смаляван и скъсяван ми е върха, работено е по ноздрите и ми е прибрана колумелата.
Прикачен файл 608 Прикачен файл 609 Прикачен файл 610 Прикачен файл 611

Dii 22nd May 2013 21:49

Честито Раби, малко и красиво носле си имаш, освен това е симетрично, с идеална линия....а снимки преди операцията смяташ ли да показваш?

Pufpaf 22nd May 2013 22:05

Цитирай:

Първоначално написано от Nose (Публикация 787786)
Pufpaf,
на мен Дилбер ми показа страхотни резултати на мъже! За единия обясни,че имал 1 операция в Иран,бяха му махнали гърбицата,но на дължина не го бяха скъсили.И както док. се изрази "нос тип Пинокио",след това ми показа как го е поправил,страхотен беше носа!

Така че,може да му пишеш,със сигурност ще ти отговори!

Хубаво е, че открих този форум, но и как да не го откриеш, като излиза на първо място в google за - ринопластика ! Сега ще ми е много по лесно да вървя по отъпканата пътека и макар и да съм далече все още от операция, ако тя стане и всичко е успешно, ще трябва да подаря нещо на човека създал тази тема. Невероятно е, че ние никога не се замисляме как едно наше действие може да промени една или повече човешки съдби, за добро или лошо.

За Rabiosa какво да кажа, това не е само освежаване ами и разкрасяване на темата, не мога да разбера вие все едно сте избирани с конкурс в този форум, всички едни красавици, приказка ! :2043:
Носът ти е чуден, формата ми харесва, като знам, че ще стане още по малък, като поспадне отока, малко търпение само.
Би ми се искало да виждам снимки и от преди операцията, но аз ви разбирам ако не искате да ги показвате, то си е като комплкес това.

кукумицинка 22nd May 2013 22:11

Леле, завиждам ви ужасно много :) Досега един лош резултат не видях от тия турски хирурзи, магьосници направо. Понеже Нелка сравнително наскоро си показваше стария нос и нейния го помня, коренна разлика просто с новия. Сигурна съм, че близките ще свикнат с промените и дори след време няма да си спомнят какъв е бил старият нос. Равиоса, чудно носле просто! Чакам с нетърпение и Катя да се похвали :)

Nose 22nd May 2013 22:12

Раби,честито! Няма и помен от "красотите" на Емилчо! :1207: Сега нослето е просто друго!Браво на док. ! Отоците са ясни,личи си,че още има доооста да поспада,но резултатът е налице!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:32.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.