Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Ринопластика доц.Венцислав Цветков ВМА или Веселин Динев ВИТА (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=14326)

magim 7th December 2014 17:58

Ринопластика доц.Венцислав Цветков ВМА или Веселин Динев ВИТА
 
Здравейте, от обикаляния и мнения в крайна сметка се спрях на тези двама лекари за операция. Въпроса е кой от двамата ще се справи по-добре с върха на носа, защото смятам всеки ще се справи просто с една гърбица. Цветков (завеждащ отделени УНГ във ВМА) и Динев (болница ВИТА, специализация във Франция) ми ги препоръча лично доктор дерматолог, която преди това е била в сферата на пластичната хирургия и сподели с мен, че единствено на тях мога да се доверя в България за ринопластика. (И може би евентуално Николай Георгиев, но за него имам резерви).
Моля ако някой се е оперирал и има наблюдения да сподели, предвидила съм операция за януари-февруари и на знам вече към кой да се насоча:wall::wall:

titi1 7th December 2014 18:55

аууу
ама тоя доктор-дерматолог много ще да е наясно, щом в класацията влиза и Николай Георгиев.

magim 7th December 2014 19:11

Да, странно, но поне за Цветанов бих се доверила на думите й, тъй като поне квалификацията му говори малко или много сама за себе си.Аз натам клоня, как мислиш?

То е ясно вече, че за ринопластика не се ляга под ножа на пластичен хирург, а на специалист в тази област.Поне от споделени мнения на тази тема до този извод стигнах.

titi1 7th December 2014 20:34

По принцип се въздържам от това да насочвам някого към конкретен доктор.
Но щом питаш ще ти отговоря - за мен Цветков /нали за него говорим, щото си писала Цветанов/ е добър лекар, това е моето мнение.
Като всеки един и той си има своите недостатъци, но на фона на повечето бих казала, че е ок.

valq 19th December 2014 19:35

Цитирай:

Първоначално написано от magim (Публикация 801105)
Здравейте, от обикаляния и мнения в крайна сметка се спрях на тези двама лекари за операция. Въпроса е кой от двамата ще се справи по-добре с върха на носа, защото смятам всеки ще се справи просто с една гърбица. Цветков (завеждащ отделени УНГ във ВМА) и Динев (болница ВИТА, специализация във Франция) ми ги препоръча лично доктор дерматолог, която преди това е била в сферата на пластичната хирургия и сподели с мен, че единствено на тях мога да се доверя в България за ринопластика. (И може би евентуално Николай Георгиев, но за него имам резерви).
Моля ако някой се е оперирал и има наблюдения да сподели, предвидила съм операция за януари-февруари и на знам вече към кой да се насоча:wall::wall:

magim, много време е минало от поста ти и се надявам ако си се оперирала всичко да е наред.
Аз мога само да коментирам работата на Цветков и то отпреди ... около 6 години. Не знам как е сега, обаче преди в моя случай не се справи и с гърбицата, а върха бил по-сложен. Така че мисли внимателно!

magim 20th December 2014 09:52

Цитирай:

Първоначално написано от valq (Публикация 801277)
magim, много време е минало от поста ти и се надявам ако си се оперирала всичко да е наред.
Аз мога само да коментирам работата на Цветков и то отпреди ... около 6 години. Не знам как е сега, обаче преди в моя случай не се справи и с гърбицата, а върха бил по-сложен. Така че мисли внимателно!


Да ти кажа отказах се....толкова много отрицателни постове прочетох, а и аз разучавам и питам хора, които разбират около мен и стигам до извода, че в крайна сметка специалистите УНГ са добри във "вътрешните" проблеми, като изкривени прегради и т.н., но става ли дума за външно пипане, обикновено никой не се справя именно с върха на носовете.

В крайна сметка не се отказвам ,защото все някой трябва да ме оперира.Сега мисля, че ще е много добър вариант да се насоча към лицево-челюстна хирургия или стоматологична хирургия ВМА (колкото и странно да ви звучи), защото именно тези специалисти се занимават с "външните" поправки най-добре. Сега ще направя връзка с д-р Стоян Михайлов, който е бил преди завеждащ лицево-челюстна, но доколкото знам вече има само частна практика.
Предстои да проверя:)

alegria 19th March 2015 13:06

Здравейте на всички! На 24.02.2015г. си направих повторна ринопластика при доцент Цветков. Първата беше преди около 9 години по повод премахване на гърбица. Като цяло резултата от първата операция беше сравнително добър, като изключим факта , че доктора не беше работил по върха и тои висеше надолу. Нямаше да се реша на 2 -ра операция ако не бях претърпяля счупване. Отидах при доцента намести пораженията и каза, че тава е максималното , което може да направи и за всичко друго трябва оперативна намеса. Искам само да отблежа , че имах затруднено дишани и изкривена преграда. Януари месец бях на консултация и доцента ма спечели на 100 % без да обяснявям той знаеше каква искам да се прави по мен. А това беше да се повдигне върха, да се изправи преградата и имах леко хлътване от едната страна. Резултата към днешна дата е - обострено затруднено дишане, болке и заглъхване на дясното ухо и обезобразен анфас. Моля Ви хора не се доверявайте на този човек. Съжалявям , че му се доверих отново. Плача всеки ден. Пари " под масата" , пари по кринична пътека и резултата е по- лош от преди операцията. Дори и това, което ми се полага по пътека за изправяне на преградата и тава ни е свършил .


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:59.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.