Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Женски Фитнес (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Imam nujda ot pomo6t! (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=67)

E 17th October 2004 11:08

Imam nujda ot pomo6t!
 
Zdraveite na vsi4ki v tozi naistina 4udesen sait :) mnogo mi haresva i ima naistina mnogo polezna informacia za vsiakakuv tip hora.

Imam edin vupros, iskam malko da otslabna, kato cialo niamam nujda ot stiagane, zashtoto imam muskulatura, no za sujalenie e pokrita ot maluk plast maznini :( iskam da gi stopia, kaje te mi, kakvo e nai-dobroto v moia slu4ai??? dali da ti4am vseki den po okolo 1 4as (po princip reduvam ti4ane i hodene i go pravia kusniat sledobed) ili da se zanimaia s neshto drugo? misleh si kalanetika? Igraeh aerobika, no poneje mi se poiavi edin problem s kolenete i ne moga da treniram tova, vupreki, 4e mnogo mi haresva.
Moje bi puk e po-dobre da se naso4a kum niakoi fitness, za da mi napraviat programa? naistina se nujdaia ot suvet?

Mnogo blagodaria na vsi4ki, koito shte pro4etat tova i shte mi dadat suvet.

Gery 18th October 2004 22:37

И аз имам проблем с коленете и немога даже да тичам редовно ( вссеки ден или през ден по 1 час). Но може да пробваш тае-бо - дано ти хареса:) На мен ми допада, но смъкването на килца не е само движение:(

Paradizio 11th November 2004 23:29

towa s kolenete si e seriozen problem - pitaj trawmatolog zadyljitelno, dotorite znaqt naj-dobre, znam mnogo babe6ki recepti no ne znam na teb kakvo ti e to4no. Probvaj s Artrostop kazvat 4e dejstwal. Spored men razymna alternatiwa e welargomnetyra i pluwaneto. Tae-bo, no pri nqkoj po pasiwen deto ne ska4a mnogo mnogo, powe4eto instryktori koito poznawam ne se wpiswat w taq grafa taka 4e 6te se wyzdyrja ot sawet. Pri men ne idwaj, 6te ostane6 i bez kraka i bez drobowe ;) - probwaj tanci, latino, salsa. I o6te - za kolenete - zabravi "zadna pra6ka" ;))) majtap da stawa :)

Mimcho 15th November 2004 17:31

mi naj-dobre e da pochnesh niakakva leka dieta...
ne probvaj kalanetika, zashtoto niama da ti pomogne vuobshte! az hodih 6 meseca i niamashe nikakuv efekt...dori ne se stegnah mnogo, a pyk ti shtom niamash nuzda mislia, che kalanetikata vuobshte ne e za tvoia sluchaj...

Gery 16th November 2004 23:24

kalanetikA
 
От години играя каланетика от една видеокасета на Калан Пинкни (или нещо такова) и ме въвежда в чудесна форма за 2 месеца безотказно.
Ходила съм в групи по каланетика към някои от спортните центрове и няма никакъв ефект наистина.

28th November 2004 15:03

zdravei iskam da ti kaja 4e problema ti ne e nerazreshim.ima tolkova mnogo na4ini da postignesh jelania efekt.predi vsi4ko triabva da viarvash v sebe si i da ne se ot4aivash.i az sum bila mnogo pulna ,no s gladyvane okolo mesec i ysileno trenirane ,biagane i fitnes se vuzstanovih.sega sum 64kg a biah 98.preporu4vam ti da spazvash razdelnoto hranene da se mobilizirash i da trenirash pone tri puti v sedmicata fitnes i yoga.jelaia ti yspeh.

Angel 12th December 2004 20:40

Preporu4vam ti da ti4a6 sutrin na gladno.Prez ostanalia den kakvoto i da trenira6 njama da ima goliam efekt sre6tu izgarianeto na mazninite,za6toto 6te izgori6 realno samo tova koeto si iziala prez denja,t.e. 6te si sedi6 na edno nivo.

E 14th December 2004 19:35

mersi za suvetite :)
ot utre po4vam da ti4am i sutrin :) mislia 4e samo moga da spe4elia, taka 4e shte probvam, ni6to niama da izgubia osven 4as po-malko sun :)
kakto i da e, triabvat jertvi v imeto na dobrata forma :)

15th December 2004 11:00

Pojelavam ti uspeh ! ;)

liophy 20th December 2004 14:40

Напълно подкрепям Ангел. Ако си чела други мои постове си забелязала колко положително ми е мнението за тичането.

А това за тичането на гладно си има и плюсовете и минусите. Ако имаш волята и силата да тичаш на гладно достатъчно продължително - наистина е най-добрият вариант.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:26.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.