Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Другата България (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Холандия (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=8683)

just_a_girl 26th April 2009 21:35

Холандия
 
Таа скоро сигурно ще поемам натам, за да уча и се чудя какви са общите впечатления за страната. Някой ако е ходил там или знае нещо интересно да споделя. Разбрах, че е мн трудно да си намериш квартира поради гъсто населените градове. Ако имате предложения как по-лесно да се оправя и с това... :D

svetlin4u 27th April 2009 13:10

научи се да караш колело, ако не знаеш де

Мария Василева 1st March 2010 17:25

Днес прочетох един коментар за здравеопазването в Холандия и ми стана много интересно така ли е? Евентуално защо, какви са основанията ако наистина изписват по-малко лекарства (или хич?), сигурно има такива.

:arrow: ТУК

Цитирай:

Ако някой е недоволен от Българското здравеопазване ,нека иде в Холандия да види как се влиза в Болница.Там всичките са високотехнологични.Влиза се само посмъртно и то не за повече от 3-4 дни .А лекар да ти изпише лекарства при преглед - това е изключителна рядкост .Един познат ми разказва , че по повод болки в сърдечната област е бил прегледан от GP в Холандия , много вежливо и обстойно , с ЕКГ .Всичко му струвало 27 евро .Вместо рецепта е получил съвет да се разхожда и да си разтрива сърдечната област с длан .Явно Холандската система най-приляга и на българските управляващи.Какви са тия български глезотиии.За всеки сърбеж , пъпка или хрема на доктор.Ако кихнеш два пъти -в болница.Айде холан.

dentalargirova 5th October 2010 07:44

да колелото е добра идея, но да знаеш още че там е доста студеничко ;)

tamagocheto 20th November 2012 14:52

Холандия е много красива държава!Квартира можеш да си намериш винаги,колкото и да е пренаселено :) И както казва svetlin4u колелото ще ти е от голяма полза :) и не е толкова студено... просто вали дъждец доста често.Има и доста места за забавление..няма да скучаеш със сигурност там :)

mat2t 29th March 2013 15:14

Аз също съм чувал много добри неща за Холандия!
_____________
Метални Врати Врати Vrati Врати Цени Монтаж Врати

Мариса 4th June 2013 13:48

Била съм и не бих се върнала пак!

ivaylo85 30th March 2014 17:47

Моля ви, кажете още нещо за тази страна.
Интересувам се от докторантури за след придобита магистърска степен и евентуална реализация с тази страна. Говоря немски и английски език.
Холандският за колко време се усвоява?

Интересувам се още и от Германия, но темата е за Холандия.
Какви са разходите за живот?

TishoZZ 26th November 2018 00:27

При ситуации, свързани с канализацията или запушване на септични ями - KanaliHit.com в София предлага професионализъм на високо ниво. Опитните екипи, предлагащи почистване на септични ями в София, предлагат добри условия и абонаментни услуги на още по-ниски цени. Специализирани съвети за справяне с проблемите със септичните ями и за тяхното най-правилно експлоатиране.

NOVAMIO 24th June 2019 15:25

Високи данъци и такси, нагъчкани хора на много тясно, и доста мюсюлмани


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:11.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.