Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Rabiosa 2nd April 2013 17:14

Авшар също оперира в Acibadem, но на ВИП етажа. Цената му е висока не само заради самата болница, но и най-вече заради щадящите му инструменти.
Елена Стефанова, разликата в болниците е в местоположeниeто им и обстановката. В случая не трябва да те бърка къде ще се оперираш, а при кого. Поне според мен ще е пълна глупост да се дадат повече пари, за да гъзарее човек. Още повече, че болницата до кабинета на Дилбер, въпреки че не е най-хубавата и луксозната, отново е на много по-добро ниво от нашите :D
Виж, друг е въпроса, ако лекаря не ти предоставя избор...

Нелка 2nd April 2013 17:19

Цитирай:

Първоначално написано от elena.stefanova (Публикация 785082)
Аз смятам да попитам каква е разликата в болниците и смятам да се огранича до най-евтината. Също искам да го попитам какво включва цената, само операцията или някакви медикаменти или престой? Изобщо имам доста въпроси, най-добрата ми приятелка се съгласи да превежда и дори може да отидем заедно (happy). Стискам палци да се оправите момичета и да не отлагате повече :)

Ели, здравей!
И аз съм се насочила към Дилбер, именно зашото най-смело реже.
Имай предвид, че доктора изобщо не говори английски! Аз съм живяла в Лондон години и го почнах направо на англиски - направо се стресира! Добре, че моята позната пое от там. Като гледам граматиката, с която ти е отговорил, говори, че е работил с преводач, задължително. На мен такива неща ми правят страхотно впечатление! Не отновението докато ти вземе парите, а си личи , че има подход към клиента. Обръща екстра внимание.
Между другото Илхан е по същия начин - той що годе говори английски. Наскоро се свърза с мен (чрез посредник ;) ) за да ми каже, че не е забравил молбата ми да ме вземе по-рано, просто никой не се е отказал от часа си.
Изобщо отновението до този момент е 6. От там нататък ще видим. Ако имам късмет, на 10 ще легна под ножа на Дилбер и май ще съм първата българка при него. Имайте предвид, че случаят ми е много сложен! И особено ако си за първична, не трябва да се съди по моя резултат.. Аз съм се настроила, че няма да е това, което си мечтая да е, но на 60% да има подобрение, ще съм супер хепи! :)

Мацки, ако отида на лекар и помоля за антибиотик на това си състояние, ще ме пратят за зелена рецепта... Имам лееееееекинка хрема. Никой нормален не изписва антибиотици за това. Просто трябва да изчакам.

Elly Stefanov 2nd April 2013 17:20

Предположих това, но все пак ще го питам :D Аз не търся лукс, нямам претенции да съм ВИП персона :) Искам човека да си свърши работата като хората и да имам хубав и функционален нос! А пък ще му мисля с парите как ще ги събирам. Първоначално се бях спряла на др Джамбазов, после се разубедих и си мислих за др. Йорданов в София, който е работил в Англия. Но и там нещо ме съмнява, недоизяснени цени и малко касапски ми се струват методите на лекарите тук. Много се радвам, че пуснахте тази тема, ще ви държа в течение с др. Дилбер как са нещата (wink)

Нелка 2nd April 2013 17:22

Цитирай:

Първоначално написано от Rabiosa (Публикация 785083)
Авшар също оперира в Acibadem, но на ВИП етажа. Цената му е висока не само заради самата болница, но и най-вече заради щадящите му инструменти.
Елена Стефанова, разликата в болниците е в местоположeниeто им и обстановката. В случая не трябва да те бърка къде ще се оперираш, а при кого. Поне според мен ще е пълна глупост да се дадат повече пари, за да гъзарее човек. Още повече, че болницата до кабинета на Дилбер, въпреки че не е най-хубавата и луксозната, отново е на много по-добро ниво от нашите :D
Виж, друг е въпроса, ако лекаря не ти предоставя избор...

Ааа, да, на мен Дилбер не ми представи избор. Може би защото моята операция, понеже е 4-та, ще струва 6200 долара, е решил да ми спести гъзарията...

Аз го питах какво влиза в тази цена - всичко! От изследванията до следболничните грижи. Т.е. крайна цена е.

Предложи ми помощ с намиране на хотели, ако няма къде да остана. Спомена цена от 30 евро на човек.
Но наистина трябва да се остиде на място - да го пипне, да го почувства... ;)

Elly Stefanov 2nd April 2013 17:23

Нелка, да дам съвет и аз - можеш да си вземеш Умкамол - това са капки, които се разтварят във вода, хомеопатични са. Дават ги при грипни състояния и настинки. Късмет с хремата и с операцията :)

rimi 2nd April 2013 20:53

Нелка щом е някаква хрема само вземи си цинабсин това е хомеопатичен продукт ще си го смучеш като бонбонки той е специално за хрема

rimi 2nd April 2013 20:59

Нелка, колко мило от твоя страна да отвориш тази тема така ще се помогне на много други момичета да не ги сполети нашата участ а аз ако бях изчакала само една година още, нямаше сега да съм на този хал.

Нелка 2nd April 2013 23:22

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 785098)
Нелка, колко мило от твоя страна да отвориш тази тема така ще се помогне на много други момичета да не ги сполети нашата участ а аз ако бях изчакала само една година още, нямаше сега да съм на този хал.

Въобще никакви заслуги не си приписвам относно тази тема! Мен за турските хирурзи ме светна Rabiosa, голямо БЛАГОДАРСКО за нея!

Аз дори бях се предала. Приех, че няма надежда за носът ми. Наскоро се навих да му дам още един шанс. Дано да е последна, не знам кой бе ме взел за 5-та.

Дано имаме само хубави резултати в тази тема! Искрено го желая на всеки!

Rabiosa 3rd April 2013 10:07

Нелка, то и аз баш не съм първоизточника, а една девойка, която ме светна преди много време за д-р Онур Ерол. Голямо благодарско пък от мен на нея, че ми вкара бръмбара в главата. След близо година и половина проучване се ориентирах при кого да бъда и не смея и да си помисля какво ще стане, ако пак не се харесам...та затова си трая и гледам да не давам много субективно мнение, че като похваля някого и той вземе, че се оплеска. Много се радвам, че има толкова желаещи към Турция и то при различни хирурзи и съм сигурна, че скоро много момичета ще осъзнаят, че отивайки в чужбина да си направят ринопластика ще си спестят адски много нерви и пари. Защото, ако на мен от началото 2500лв. ми се струваха много за операция, после още толкова за доокепазяване, то сега съм готова да дам 11 000лв. само, за да ми се махне тоя проблем веднъж завинаги. А ако бях отишла от началото досега да съм забравила и да съм се разминала с около 5 500лв общо. За мен резултатите в Турция са на ниво тези във Венецуела, Бразилия, Америка...а ни е под носа.

Нелка 3rd April 2013 10:29

Именно!
И аз на първични мога с чисто сърце да препоръчам да ходят там. Те си мислят, че скъпо, но идея си нямат в Бг евтиното колко излиза...

За ревизии обаче не смея нищо да казавам, с половин уста говоря. Там вече ако не се получат нещата, не е само при хирурга проблема.

Ще видидим - тепърва ще има доста резултати за обсъждане! :)

Melfi 3rd April 2013 11:57

Момичета, привет от Истанбул. Мина моята операция при д-р Авшар. Тъй като ми е трети ден почти нямам синини но пък отоци много и въпреки това което виждам много ми харесва, резултата е това за което говорихме с Авшар да направи. Д-ра отделя внимание и след оперицаята и вечерта и на др.ден идва да ме види дава съвети какво да правя.Болницата е на ниво, персонала също, цените също. Сега чакам да финализирам нещата до събота тук и пътувам тогава за БГ.

Нелка 3rd April 2013 12:28

Цитирай:

Първоначално написано от Melfi (Публикация 785113)
Момичета, привет от Истанбул. Мина моята операция при д-р Авшар. Тъй като ми е трети ден почти нямам синини но пък отоци много и въпреки това което виждам много ми харесва, резултата е това за което говорихме с Авшар да направи. Д-ра отделя внимание и след оперицаята и вечерта и на др.ден идва да ме види дава съвети какво да правя.Болницата е на ниво, персонала също, цените също. Сега чакам да финализирам нещата до събота тук и пътувам тогава за БГ.

Мелфи, честито!!! :)))
Нямам търпение да видя!!!

Elly Stefanov 3rd April 2013 14:29

Melfi, честито и от мен, много се радвам, че се харесваш :) И аз нямам търпение да те видя. Колко време общо ще прекараш в Истанбул? И ако не е тайна колко ти идва разхода с пътуване отсядане ( и къде си отседнала). Повръщаше ли кръв след събуждането? Като чета за др Йорданов там всяко момиче повръща първия ден от кръвта, с която се е нагълтата и това ми се струва много касапско. Интересно ми е и дали синините и оттоците са по-малко, отколкото при тукашни лекари...

rimi 3rd April 2013 15:38

Mellfi много се радвам че всичко мина дано сега и резултата да е супер всички чакаме с нетърпение Колко часа ти беше операцията как се чувстваше след като излезе от упойката имаше ли гадене изобщо как се чувстваш освен това че си много щастлива

rimi 3rd April 2013 15:47

Рабиоса на теб кога ти е операцията ако е скоро ти пожелавам много късмет е и на теб

Melfi 3rd April 2013 16:01

Цитирай:

Първоначално написано от elena.stefanova (Публикация 785117)
Melfi, честито и от мен, много се радвам, че се харесваш :) И аз нямам търпение да те видя. Колко време общо ще прекараш в Истанбул? И ако не е тайна колко ти идва разхода с пътуване отсядане ( и къде си отседнала). Повръщаше ли кръв след събуждането? Като чета за др Йорданов там всяко момиче повръща първия ден от кръвта, с която се е нагълтата и това ми се струва много касапско. Интересно ми е и дали синините и оттоците са по-малко, отколкото при тукашни лекари...

Около 1000 евро си бях предвидила за допълн.разходи - хотел и др.Събуждането мина лека, помня, че кашлях, но кръв не съм повръщала.Синините да, но аз съм си такава - отока е голям. При всеки е различно.Индивидуално е.

Melfi 3rd April 2013 16:06

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 785119)
Mellfi много се радвам че всичко мина дано сега и резултата да е супер всички чакаме с нетърпение Колко часа ти беше операцията как се чувстваше след като излезе от упойката имаше ли гадене изобщо как се чувстваш освен това че си много щастлива

Рими здравей.Около 2 часа беше операцията, няма пробеми с нищо в болницата, нито с излизане от упойка. Научих някоя друга турска дума :)Сега отока само трябва да го изтърпя. За да видим окончателния резултат все пак. Но и сега се вижда нослето. Успех и късмет на теб.

Rabiosa 3rd April 2013 17:11

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 785120)
Рабиоса на теб кога ти е операцията ако е скоро ти пожелавам много късмет е и на теб

Сравнително скоро е- началото на май. Благодаря ти и аз стискам палци на теб и на всички, на които им предстои операция.
Мелфи, честито! Сигурна съм, че резултата ще е отличен. Бързо възстановяване и ще чакаме снимки :2020:

Nose 3rd April 2013 20:31

Честито на Мелфи и от мен! И аз чакам с нетърпение снимки! Бързо възстановяване ти желая!

Нелка,оправя ли се хремата?Стискам палци на всички,на които им предстои рино.Много,ама много стиснати палци! :2003:

Моята консултация е далече,нооо.... тази моята приятелка - туркиня,нещо влязла да чете за Илхан във турските форуми и попаднала на недоволни... Това малко ме обезкуражава,но то не може и да няма недоволни...уфф... голямо чудене и мислене ще е.

Нелка 3rd April 2013 21:06

Цитирай:

Първоначално написано от Nose (Публикация 785129)
Нелка,оправя ли се хремата?Стискам палци на всички,на които им предстои рино.Много,ама много стиснати палци! :2003:

Не!! Ходих до аптеката днес, молих ги за съдействие, дори им обядних за риното и прочие... Не могат да ми помогнат - някакви спрейове с антибиотик ми предписват, а мен ме е страх да взимам антибиотик преди рино...
Казаха ми да говоря с хирурга ми, и аз просто се изнесох с провиснал нос.. :( Дори да се разберем по някакъв неописуем лингвистичен начин, нещата, които той би ми предписал дали ще ги има тук...


Цитирай:

Първоначално написано от Nose (Публикация 785129)
Моята консултация е далече,нооо.... тази моята приятелка - туркиня,нещо влязла да чете за Илхан във турските форуми и попаднала на недоволни... Това малко ме обезкуражава,но то не може и да няма недоволни...уфф... голямо чудене и мислене ще е.

Илхан оперира като луд! Страшен наплив има при него. Изключено е да няма недоволни. Недоволни има само от неработещи хирурзи.
Забравете го този филм!

Аз, едно време се рових в нета и си харесвах носове! :p С годините и опита ми стана ясно, че от всяко дърво свирка не става. Примерно с моята дебела кожа никога, ама никога няма да имам фин, малък, сладурски нос. Това го знам сега. Ако не го знаех обаче, със сигурност щях да съм разочарована и на възможно най-добрия резултат за моя старт..

Още нещо - аз като съм недоволна винаги потплътявам със снимков материал. Колкото и да ме е срам. Защото е много лесно да се хвърли нещо в пространството и да се изчезне. Ако има недоволни от Илхан, къде им са снимките? Аз не харесвам някои негови носове, но пък момичетата много си ги харесват.. Да се надяваме, че е въпрос на вкус там. Защото такива окепазени носове, като българските, от Илхан не съм виждала, слава Богу!

Nansi@Nansi 3rd April 2013 23:46

Цитирай:

Първоначално написано от Melfi (Публикация 785113)
Момичета, привет от Истанбул. Мина моята операция при д-р Авшар. Тъй като ми е трети ден почти нямам синини но пък отоци много и въпреки това което виждам много ми харесва, резултата е това за което говорихме с Авшар да направи. Д-ра отделя внимание и след оперицаята и вечерта и на др.ден идва да ме види дава съвети какво да правя.Болницата е на ниво, персонала също, цените също. Сега чакам да финализирам нещата до събота тук и пътувам тогава за БГ.

Честито носле и от мен, за сега бързо възстановяване, а след това пожелания за резултат какъвто си си представяла :)
И пак благодарско за инфото, което споделяш

Rabiosa 4th April 2013 12:09

Цитирай:

Първоначално написано от Nose (Публикация 785129)
Моята консултация е далече,нооо.... тази моята приятелка - туркиня,нещо влязла да чете за Илхан във турските форуми и попаднала на недоволни... Това малко ме обезкуражава,но то не може и да няма недоволни...уфф... голямо чудене и мислене ще е.

Малко ме притесни....какво пишат недоволните? От какво по-точно са недоволни? Много недоволни ли има? Аз така и не стигнах моята позната да ми превежда всичко, а и вече е малко късно...

Nose 4th April 2013 18:21

Рабиоса,
ами честно казано дори тя самата не можа да ми обясни кой знае какво.1во ,защото бг език леко й куца,и 2ро ( според мен) материята "носове" й е непонятна :2045: Разпитах я ,но ми каза: Да знаеш,че за твоя д-р четох негативни коментари,има недоволни... Съответно аз питам: Какво значи недоволни,какво имаш предвид? И отг: ами не са доволни от резултата,не се е получило това,което е обещал...

И друго - каза,че имало д-ри,за които почти не се срещали негативни мнения.
Ще й се обадя да я питам подробно( ако успее да ми обясни) и пак ще пиша...

Нелка,права си мила! На 100%...

Rabiosa 4th April 2013 18:41

Цитирай:

Първоначално написано от Nose (Публикация 785168)
Рабиоса,
ами честно казано дори тя самата не можа да ми обясни кой знае какво.1во ,защото бг език леко й куца,и 2ро ( според мен) материята "носове" й е непонятна :2045: Разпитах я ,но ми каза: Да знаеш,че за твоя д-р четох негативни коментари,има недоволни... Съответно аз питам: Какво значи недоволни,какво имаш предвид? И отг: ами не са доволни от резултата,не се е получило това,което е обещал...

И друго - каза,че имало д-ри,за които почти не се срещали негативни мнения.
Ще й се обадя да я питам подробно( ако успее да ми обясни) и пак ще пиша...

Нелка,права си мила! На 100%...

Знам, че няма безгрешни доктори, но все пак мисълта, че все пак има един процент недоволни много ме притеснява.... и без това съмнението не спира да ме глозга....
То сигурно има лекари, които имат много доволни пациенти, но и потока е важен. Факт е, че Илхан според мен е най-заетия пластичен хирург в Турция. Самата аз останах безмълвна на консултацията, когато видях колко чакащи хора има. Аз имах уговорка в 20 ч., а влезнах в 22:30, а след мен имаше още бая чакащи. Все си повтарям, че е абсолютно нормално да има недоволни и все пак много се притесних...

Nose 4th April 2013 18:50

Рабиоса,аз съм същата... Дори един негатив да има,мен ме притеснява определено....Още повече,че съм от хората,които се впускат по интуиция...не обичам много да мисля и да избирам.Искам всичко бързо и на момента.Затова и преди години направих грешка и се оперирах при 1вия срещнат - Емил Г.
Сега съм в чуденка.Иска ми се да направя лична среща с д-ра и тогава да си направя сметка дали това е моят д-р.При 1вата операция не знаех какво да искам и какво да очаквам,също не знаех как протича една нормална консултация.Сега се надявам да се поправя...

Rabiosa 4th April 2013 19:05

Добре дошла в клуба...и аз съм окепазена от Емил Георгиев. Ако го бях пропуснала тоя нещастник друго щеше да е сега....ама свършено е. Поне ме научи да обмислям едно неща па 100 пъти. То вече не е само за операцията, а за всичко...премислям, премислям....то е затова сега като уж съм се решила се побърквам от съмнения...както и да е...
Ти имаш ли час за консултация и имаш ли друг вариант освен Илхан?

Nose 4th April 2013 19:16

От Емил Г. е по-добре да се преброят доволните,отколкото да се броим окепазените...
Моята консултация е за 27 юли.Много време е дотогава... Иначе,не съм мислила друг вариант и то най-вече заради финансовата страна на въпроса.Останах с убеждението,че Илхан е най-поносим като тарифа,в същото време върши качествена работа.. Бг консултациите не ги броя.Не ми вдъхнаха никакво доверие.

keery 4th April 2013 19:29

Това което чета за Илхан и мен ме притесни, може ли да разбереш Nose недоволните потребители или да вземем да преведем тези постове с недоволните хора ?

zara_6666 4th April 2013 20:40

здравеѝте:connie:И аз тръгнах да търся отрицателните коментари.цирка е пълен!Не ги намерих все още....малко ли има да се чете.:2005:ако има нещо ново ще пиша.Пожелавам наѝ-хубавите нослета на тези които вече са се решили при коѝ да се оперират.Ще стискам палци и аз

Нелка 4th April 2013 20:43

Благодарим, Зара!
Камъкът е хвърлен, съмнението е посято...
Абе нормални неща.. ;)

keery 4th April 2013 20:57

Цитирай:

Първоначално написано от zara_6666 (Публикация 785182)
здравеѝте:connie:И аз тръгнах да търся отрицателните коментари.цирка е пълен!Не ги намерих все още....малко ли има да се чете.:2005:ако има нещо ново ще пиша.Пожелавам наѝ-хубавите нослета на тези които вече са се решили при коѝ да се оперират.Ще стискам палци и аз

Зара, както винаги е пич :)

Nose 4th April 2013 21:02

Ще звъня,но утре,да питам..Аз като се замисля,май умишлено не разпитах онзи ден,че да не се разубеждавам и стресирам излишно.Иска ми се да вярвам в положителните резултати и да бъда позитивно настроена!

Иначе,който не оперира,той не прави грешки.Да не говорим,че очакванията на всеки са различни...Важното е все пак да сме ги оправдали до една голяма степен,дано!

zara_6666 4th April 2013 21:14

Така е Нелка:!:Ще разберем за какво става въпрос!Вече съм за лудница хора!Дори когато нямам огледало си гледам носа:2055:Както си вървя по улиците,витрини бол....кажете ми че не съм луда:2036:По 100 пъти на ден си казвам,че ако можех да върна времето назад никога нямаше да се оперирам при нашите"доктори".и все пак съм благодарна,че разбрах за този форум,защото иначе щях да отида за 3-та при Джамбо.И отгоре на всичко увеличили цените ама като гледам скоро време ще викат"екмек ѝок"!

zara_6666 4th April 2013 21:25

Nose,питаѝ къде точно(страница)е видяла отрицателни коментари,защото не намерих такива.Аз също съм се ориентирала към него и ако има нещо да знам.И все пак е оперирал над 1000 и ако има 1-2 ма недоволни не бих се отказала.Тука като 20%са несполучливи какво да кажем

Нелка 4th April 2013 21:35

Цитирай:

Първоначално написано от zara_6666 (Публикация 785192)
Тука като 20%са несполучливи какво да кажем

Зара, де да бяха 20%...

Мисля, че към 65% от ринопластиките в Бг са неудовлетворяващи.
За съжаление.

rimi 4th April 2013 21:48

Ето ме и мен страхотно раздвижване по темата. От няколко дни влизам в темата и няма никой а сега изведнъж много ми стана готино и ми действате добре преди операцията. Кери добре дошъл много ни липсваше твоето компетентно мнение. Вярвате ли ми че понеже нямаше какво да чета гледах старите теми за Джамбазов не че ще се оперирам при него само информативно.

rimi 4th April 2013 21:53

Нелка как е хремата, пробвай все пак с Цинабсин хомеопатично е ако не подейства то поне няма да ти навреди преди операцията. По една таблетка на 2 ч. до 8 таб. на ден смучат се. Абе да не е нещо алергично все пак е пролетно време.

Нелка 4th April 2013 22:25

Хремата се засилва, май ще канселирам...

Вчех капки с антибиотик, но честно казано не ми се рискува...

Оставила съм го да помисля до утре, да видим как съм.

Рими, успех на теб! :*

keery 5th April 2013 03:40

Цитирай:

Първоначално написано от Nose (Публикация 785186)
Ще звъня,но утре,да питам..Аз като се замисля,май умишлено не разпитах онзи ден,че да не се разубеждавам и стресирам излишно.Иска ми се да вярвам в положителните резултати и да бъда позитивно настроена!

Иначе,който не оперира,той не прави грешки.Да не говорим,че очакванията на всеки са различни...Важното е все пак да сме ги оправдали до една голяма степен,дано!

Да Nose, най-лесно е да ни каже на коя страница са негативните коментари или да ни посочи потребителите. От там може да издирим мненията им . След това Зара може да ни помогне с превода

keery 5th April 2013 03:52

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 785196)
Ето ме и мен страхотно раздвижване по темата. От няколко дни влизам в темата и няма никой а сега изведнъж много ми стана готино и ми действате добре преди операцията. Кери добре дошъл много ни липсваше твоето компетентно мнение. Вярвате ли ми че понеже нямаше какво да чета гледах старите теми за Джамбазов не че ще се оперирам при него само информативно.

Благодаря ти rimi за топлото "здравей", но аз ако бях толкова компетентен нямаше да стигна дотук . Мисля си , че най-хубавия нос е естествения. И аз ако знаех до какви усложнения и психично натоварване може да ме доведе една такава операция, никога не бих го направил . Затова бих посъветвал новите да не се оперират , освен ако е крайно наложително (здравословни причини) и преди да го направят да си напишат МНОГО ДОБРЕ домашното като проучат хирурзите и видят колкото се може повече резултати на д-ра. Човек има нагласата да не обръща внимание на лошите резултати , а напротив точно на тях трябва да обърне голямо внимание и да проучи защо се е получило, дали е каприз или найстина лошо свършена работа, лесно поправимо ли е и най-вече да няма окепазване както при мен се получи от един много превъзнасян д-р. Иска ми се да има повече мнения за д-ри от цяла Европа и света , но като начало и с Турция ще се задоволим :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:00.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.