Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Пострадали при пластични операции (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1097)

Chujdata 1st May 2006 08:53

Съжалявам за това, че още една жена е пострадала от некадърни хирурзи. Обади се на д-р Динев и на д-р Ильо Стоянов, те освен че са много добри хирурзи, са и най-добрите ремонтаджии на творбите на своите колеги. Бояджиев също е добър но предимно на гърди, а на мен ми е и доста стар.

Ето координати:

Клиника "Вита"
ул. “Драговица“ №9
София 1505

0898 456 560
vesselin_dinev@yahoo.com


“Есте Клиник “
София 1712
бул. "Александър Малинов" 63

тел: 02 / 974 10 00; 974 50 00; 974 60 00
моб: 0888 785 603

dr.stoyanov@aestheclinic.com

Ето и сайтовете:
http://www.vita.bg/klinika.php?k=29

http://www.aestheclinic.com/Frame_BG.htm

Дано да съм ти полезна. :lol:

MaDaLeNa 1st May 2006 09:17

Хм, значи според тоя Калудов аз трябва да съм доста глуповата :lol: : :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bimbi 1st May 2006 09:39

Цитирай:

Първоначално написано от MaDaLeNa
Хм, значи според тоя Калудов аз трябва да съм доста глуповата :lol: : :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

и аз :evil: :lol: :lol: :lol: :lol:

slanse 1st May 2006 12:33

Zdraveite! Blagodaria na vsi4ki za podkrepata.Sas sigurnost 6te se svarja s lekari i 6te poiskam konsultasii ,no zasega iskam da mine malko vreme za da moje nosa mi da po4ine.Vse pak e minal samo meses ot operasiata ,a dokolkoto razbrah triabva da mine pone godina za da se predpriema povtorna.Blagodaria na vsi4ki za pomo6ta i zagrijenosta!Pozdravi i seluvki na vsi4ki vav foruma! :lol:

sladkatony 1st May 2006 16:06

...

Chujdata 1st May 2006 16:10

Да не си мислите, че държат изпит за да станат членове на тази асоциация? Плашташ и ако отговаряш на изискванията, те приемат. Международните асоциации са друго нещо, нашата си е типично българска :wink:

MaDaLeNa 1st May 2006 16:16

Цитирай:

Първоначално написано от Chujdata
Да не си мислите, че държат изпит за да станат членове на тази асоциация? Плашташ и ако отговаряш на изискванията, те приемат. Международните асоциации са друго нещо, нашата си е типично българска :wink:

Не съм съгласна.
А за д-р Николай Георгиев може би е просто още твърде млад. Но иначе съм чувала само добри неща за него.

Chujdata 1st May 2006 16:26

Членове на асоциацията са и доста млади лекари, на които не бих се доверила за нищо на света.
http://www.bulapras.org/bg/index.php
Това е сайта им

Aset 1st May 2006 16:26

И аз в моя избор се ръководих от това на първо място - дали са членове на Асоциацията. Само лекарите, които членуват в нея са пластични хирурзи, завършили специалност "Пластична хирургия" в България. Или нещо такова... Т.е. със сигурност не са друг вид хирурзи, които просто са решили да се подвизават като "естетични".
А че става с пари не се бях замисляла, вероятно... :roll:

sladkatony 1st May 2006 16:29

Добре,де Ама след като не са членове на тази асоциация, кое им дава право да практикуват?

Chujdata 1st May 2006 16:36

Именно, не е задължително условие. Пък и кой е казал, че като е взел специалност в България, това е най-доброто като школа. Всички споменати във форума са с придобита специалност, но някои в чужбина. Освен с тапия, тази професия изисква талант и човечност.

Chujdata 1st May 2006 16:42

Изискванията са да имаш завършена такава спецалност и да си работил в клиники по изгаряния и реконструктивна хирургия. Да ви кажа примерно, че д-р Заякова, шефката на клиниката по изгаряния във Варна е много добра там, но нямам положителни отзиви за естетичните и корекции. Иначе, те помежду си се накъсват да се хвалят.

MaDaLeNa 1st May 2006 16:45

Абе като отидете при хирурга попитайте какво и къде е завършил. И все пак мисля, че ако хирургът е получил образованието си в реномиран университет в чужбина няма пречки да го приемат в БУЛАПРАС. Но ако извади разни кетапчета от сорта на следдипломни квалификации и курсове, карани в Близкия изток и т.н не се доверявайте. А иначе Чуждата е права, че трябва талант и хуманност за тая професия. Но това са понятия, в които можем да се убедим само след операцията, а понякога това може да се окаже късно.
И не на последно място вижте къде се разкрасяват звездите. Те никога не биха избрали лош хирург. А щом целият Пайнер е минал през д-р Николай Георгиев значи е имало защо.

sladkatony 1st May 2006 16:51

...

MaDaLeNa 1st May 2006 17:01

Защо sladkatony? Какво има ,защо не си доволна? Разкажи ни. Лошо отношение от негова страна ли?

sladkatony 1st May 2006 17:31

...

Chujdata 1st May 2006 17:38

Вижте момичета, според мен има хирурзи, членове или не на асоциацията, които са си добри и такива, които не са. Всеки хирург може да допусне грешка, както и всеки от нас греши понякога в работата си. Професионализмът според мен е пациентът да бъде предупреден за всички възможни усложнения, да признае грешката си и да я коригира за своя сметка, при това качествено. Ако не може, да те насочи към подходящия си колега. Ние не сме капацитети в областта, така че някои се опитват да ни смотват както си искат. Добре, че е този форум та да знаем поне какво да питаме. Препоръчвам на всички бъдещи пациентки да не си спестяват неудобните въпроси, по това можем да разберем доколко един хирург е отговорен за пстоперативните преживявания на пациента.
Айде, че пак се разпрострях :lol: :lol:

Aset 1st May 2006 20:22

Цитирай:

Първоначално написано от Chujdata
Вижте момичета, според мен има хирурзи, членове или не на асоциацията, които са си добри и такива, които не са.

Това исках да кажа и аз, че се оказа, че и извън асоциацията има добри хирурзи. Аз преди им нямах доверие.
Просто Асоциацията гарантира, че не са измамници, а са пластични хирурзи.

Malvina 1st May 2006 21:06

Re: moiata operasia
 
Цитирай:

Първоначално написано от slanse
Zdraveite mili momi4eta1 iIskam da spodelia moiata istoria .Az sa6to si pravih operasia pri Lubomir kaludov-i to dve!Imah garbisa i iskah da ia niama ,no toi mi kaza 4e 4ipite nosove pravili 4oveka da izglejda glupovat ,i zatova ostavih v negovi rase vsi4ko.VSE PAK TOI E SPESIALISTA I BI TRIABVALO TOI DA ZNAE PO DDRE KOE I KAK DA SE POPRAVI1sled operasiata se 4uvstvah vse edno sam pregazena ot vlak-imah 4uvstvo 4e glavata mi 6te exploadira!!!kakto i da e az biah 6tastliva 4e 6te imam malak nos i biah re6ena da ponesa vsi4ko!NO ZA MOE NAI GOLIAMO U4UDVANE SLED 5 MESESA NOSA MI STANA PO 6IROK OT KOLKOTO BE6E .STRUVA6E MI SE 4E GARBISATA IA NIAMA ,NO NE BIAH SAVSEM UBEDENA! OTIDOH NA PREGLED I DOKATO PREZ SIALOTO VREME TOI ME UBEJDAVA6E 4E VSI4KO 6TE SPADNE I 6TE SE OPRAVI SEGA RE6I 4E NE E DOVOLEN OT RABOTATA SI I MI PREDLOJI DA ''POPRAVI STORENOTO''az estestveno se saglasih ,za6toto ne mojeh da se gledam taka!!!sled vtorata operasia nosa mi e spo goliama garbisa ot predi!!!!! osven tova nozdrite mi sa za6iti na krivo i az sam po sasipana ot vsiakoga!!! ne moga da proumeia kak s vseki izminal den nosa mi pridobiva novi stranni formi!NEZNAM !AZ LI SAM DEFEKTNA NE6TO ILI VE4E SAM SE VMANIA4ILA .....ve4e mislia za treta operasia ,no niamam nikakva idea kade i pri kogo!strahuvam se ! :(

Божееееееее,толкова съжалявам, че си пострадала и ти от тоя некадърник! Не се оставяй да се учи върху теб повече, аз му се доверявах в продължение на 5 месеца и щеше да ме умори. ДА НЕ ГОВОРИМ,ЧЕ НИТО МЕ Е ЧУВАЛ НИТО МЕ Е ВИЖДАЛ ОТ 2 МЕСЕЦА И ДОРИ НЕ СИ НАПРАВИ ТРУДА ДА ЗВЪННЕ ДА ПИТА КАК СЪМ. Веднага потърси друг хирург,моля те!

Malvina 3rd May 2006 07:54

Момичета след малко отивам на преглед за онова пусто топче дето ми излезе на гърдата---та да видим ще имам ли силикон или не :? Стискайте палци,че такъв страх ме гони от това, което мога да чуя, че просто не е истина

sladkatony 3rd May 2006 07:56

....

milena127 3rd May 2006 08:00

Всичко ще е наред! Няма начин да е друго при условие, че толкова хора тук ти стискат палци!!:)
И да пишеш после!

bel 3rd May 2006 08:14

Стискам ти палци, Малвина!

Hirurg 3rd May 2006 08:27

Truth, най-вероятно ти си пациентката, която обиколи всички пластични хирурзи за да говори срещу д-р Ефремов. Уместно беше да споменеш, че проблемите ти са свързани с поставяне на хидрогел в гърдите от друг лекар, а колегата положи много грижи да те избави от този ужасен проблем- засегнатите от поставяне на хидрогел знаят какво означава това. Има пациентки с ампутирани гърди, а дори има и смъртни случаи. Доколкото знам, те е водил и при доц. Евстатиев, така че не мярвам да е бил небрежен, а за "слаб хирург"- със сигурност не е.

sladkatony 3rd May 2006 08:34

...

MaDaLeNa 3rd May 2006 08:40

Цитирай:

Първоначално написано от Malvina
Момичета след малко отивам на преглед за онова пусто топче дето ми излезе на гърдата---та да видим ще имам ли силикон или не :? Стискайте палци,че такъв страх ме гони от това, което мога да чуя, че просто не е истина

УСПЕХ, МИЛИЧКА!

Marc 3rd May 2006 08:52

Truth, май истината лъсва? Вие нещо там с д-р Ефремов, да не сте имали по-лични контакти :lol: :lol:

Hirurg 3rd May 2006 09:08

Действащ пластичен хирург съм. Ние си обменяме информация, точно както и вие го правите. При вас актуалната тема е за некадърните лекари, при нас - за некоректните пациенти. Разбирате, че и в двата случая - и ликари и пациенти, се стремим да избягваме лошите хора чрез предварителна информация. Толкоз за т.нар. truth. Иначе всички ние имаме грещки и усложнения, аз съм лекувал хора на всички лекари, които споменавате във форума, вероятно те мои. Това истината за пластичната хирургия- тя не е точна наука, има усложнения и не е сигурно , че няма да се случат на някои от форума.
поздрави и успех на всички

sladkatony 3rd May 2006 09:11

Цитирай:

Първоначално написано от Hirurg
Действащ пластичен хирург съм. Ние си обменяме информация, точно както и вие го правите. При вас актуалната тема е за некадърните лекари, при нас - за некоректните пациенти. Разбирате, че и в двата случая - и ликари и пациенти, се стремим да избягваме лошите хора чрез предварителна информация. Толкоз за т.нар. truth. Иначе всички ние имаме грещки и усложнения, аз съм лекувал хора на всички лекари, които споменавате във форума, вероятно те мои. Това истината за пластичната хирургия- тя не е точна наука, има усложнения и не е сигурно , че няма да се случат на някои от форума.
поздрави и успех на всички

:) Какво ще рече при нас - за некоректните пациенти ?
Какво означава всъщност некоректен пациент, та нали всички си заплащат за услугата ? :roll:

Truth 3rd May 2006 09:14

Ами, виждам, че недоволните пациентки са изглежда са доста, щом като стават обърквания... :D :D :D

Lady1357 3rd May 2006 09:16

НЕ некоректни а пострадали Има разлика и то голяма Явно в България за да имаш хубав бюст трябва да дадеш не 5 а 25000 за да те оформят добре.

Lady1357 3rd May 2006 09:20

И защо сами не си оправяте грешките ами си ги прехвърляте един на друг?Пък после имало некоректни пациенти...Наглост

bimbi 3rd May 2006 09:24

Цитирай:

Първоначално написано от Lady1357
И защо сами не си оправяте грешките ами си ги прехвърляте един на друг?Пък после имало некоректни пациенти...Наглост

еми сигурно щото като те е окепазил някой вече едва ли ще му се довериш

Truth 3rd May 2006 10:43

Цитирай:

Първоначално написано от Hirurg
... има усложнения и не е сигурно , че няма да се случат на някои от форума.



Ха.. :shock: :D :D

Това да не би да е заплаха към мене, а?? :shock: :D :D

Malvina 3rd May 2006 11:48

Боже, какво е ставало тук? Направо съм потресена... Г-н хирург, ние не " черним " ничие име от лекарските среди, просто ако сте забелязали това е форум със заглавие " Пострадали при пластични операции " ! При някои от нас са се получили усложнения-да , но голяма част от тях са били краен резултат не защото сме част от процента на рискови пациенти със следоперативни усложнения, а защото се е постъпило некоректно и непрофесионално от Ваши колеги. И Г-не,честно казано не Ви разбирам, защо засатвате зад гърба на такива свои колеги? Да-колегиално е , но тези въпросни " хирурзи " петнят и името на свестните такива, тези, които са професионалисти! Между другото ако сте чели внимателно ще видите, че тук има и много благодарни жени, които не спират да сипят хвалебствия към много хирурзи, аз съм една от тях и ще продължавам да повтарям името на д-р Тонев, на когото ще съм благодарна цял живот! Вие Г-н Хирург от кои ликари сте? От тези , на които се благодари или от тези за които се говорят нелицеприятни неща? Ивате претенции към изписаното тук, поне обявете официално кой сте или си има причина да се криете зад псевдоним?

MaDaLeNa 3rd May 2006 11:48

Много грозен спор между лекар и пациент. Между другото тук във форума имаме журналистка, която би се радвала да даде малко светлина по въпроса. Цвета С. Така че нека заинтересованите да свалят картите вместо да превръщат форума в бойно поле.

Malvina 3rd May 2006 11:52

Чакайте, че забравих най-важното! Минах на преглед! Оказа се фалшива тревога тая пуста бучка! Било е образувание породено от хормоналните изблизи заради наближаващия цикъл :lol: Охххххх,че ми олекна....Значи все пак ще си имам нов бюст...и не съм болна от онова лошото дето дори не желая да му споменавам рачешката диагноза :D
Момичета благодаря Ви за подкрепата!

sladkatony 3rd May 2006 12:01

...

Malvina 3rd May 2006 12:03

Цитирай:

Първоначално написано от sladkatony
Цитирай:

Първоначално написано от Malvina
Чакайте, че забравих най-важното! Минах на преглед! Оказа се фалшива тревога тая пуста бучка! Било е образувание породено от хормоналните изблизи заради наближаващия цикъл :lol: Охххххх,че ми олекна....Значи все пак ще си имам нов бюст...и не съм болна от онова лошото дето дори не желая да му споменавам рачешката диагноза :D
Момичета благодаря Ви за подкрепата!

:D Много съм щастлива за теб ! :D

Благодаря ти! Ако знаеш само какъв страх брах...ама вече се свърши,сега чакам тоя 26-ти май да дойде и после ще се фукам, че още не смея да драсна два реда в темата " Да се представим " :lol:

Chujdata 3rd May 2006 13:03

Малвина, Бравос и от мен, ефектът на положителната енергия от всички нас е видим. Радвам се , ама много!
Що се отнася до г-н Хирург, никой не оспорва , че в пластичната хирургия има винаги риск от фалове, независещи от хирурга и пациента. Както някъде споменах, достойното е да признаеш грешката си и да си я поправиш по най-добрия начин. Да се отнасяш към пациентите с нужното уважение и ако не можеш да направиш нещо, просто да си признаеш. Затова и има хирурзи , за които до момента никой нищо лошо не е написал, просто защото са насреща винаги, когато имаме нужда от тях.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:14.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.