Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

simona_80 21st October 2015 15:23

chikitaa, можеш да ползваш Зюлейха за превода. Пенсионирана медицинска сестра доколкото разбрах, българска туркиня, която живее в Истанбул. Доста е изписано тук в темата за нея, можеш да прочетеш.
Много мила жена е и е помагала на много хора тук, включително и на мен.
Има вайбър, така че просто и звънни ... +90 538 275 51 52

Chocolate9 21st October 2015 17:25

chikitaa, освен за превод, можеш да се обадиш на Зюлейха и за квартира. Взима 20 евро на вечер на човек. Къщата й е малко далече от кабинета на Илхан, но има доста удобен транспорт. Наистина е много добра жена и ще ти помогне с цялата организация.

yoube 21st October 2015 22:46

Цитирай:

Първоначално написано от sweet_dreams (Публикация 806307)
Здравейте! Аз се оперирах на 7-ми октомври при д-р Юмит Ташкин. Беше ми втора ринопластика, първата беше при Джамбазов преди 8 години. От първата ринопластика бях сравнително доволна, но бяха останали доста неща за дооправяне. Проблемът ми беше основно в анфас - носът ми беше леко изкривен на една страна, върхът ми беше топчест, с голяма колумела. Ташкин каза, че ще се справи без проблем и че носът ми не е труден. По това, което виждам до този момент, мисля, че се е справил. Колумелата я е изрязал много добре, не прекалено, както го помолих. Носът е по-малък и прибран, но от едната страна все още е по-подут. Надявам се да е оток и с времето да стане още по-симетричен.

Пускам снимки от преди и сега - 13 дни след операцията (първите 2 са преди, другите 2 са сега).

Само аз ли виждам този хубав нос или всички изгубихте ума и дума като я видяхте :D :P Така де, носа не е зле, надявам се подутото за което говориш да е оток наистина, макар че от снимките точно не се вижда. Колко ти струваше като цена? Като оставим скандала който се разрази около този доктор (за което той няма никаква вина) мисля че се справя добре на ревизиите. Дали работи така и с първичните операции проедстои да разберем, защото едно момче от форума се оперира при него. Много хора ме попитаха как да се свържат с него без да ползват услугите на Айше, скоро ще напиша телефонния му номер и актуален и-мейл. Всичко си правите на собствен риск, коментарите и снимки могат да ви служат само за ориентир как се справя доктора, това съвсем не значи че не може да окипази точно вашия нос. Доктора е сравнително евтин 2000 евро за първа операция, ревизията е около 3000, но най-добре да изпратите снимки на доктора и да говорите и с него, защото чух и за много по-евтини цени и може да греша. Иначе за времето не се чака уговорите ли се по меила ще ви оперира още след няколко дни, заедно с консултацията и цялата операция ще ви отнеме около 7-8 дни в Истанбул, където и оперира самия доктор.

DanKem 22nd October 2015 14:38

SweetDreams, нослето се е получило много добре, особено в профил. Предишният нос не е визуално зле, с изключение на колумелата, а сега в профил си е екстра ;) В анфас ще спада, така че ще се разкрасява :)

Симона, искам и аз да ми е такова фино и сладко нослето от толкова рано. Много хубава :dirty_dance:

Аз съм си в България - Илхан ме пусна на 8мия ден след операцията :2013: С лепенки съм и носът ми е доста подут, но при мен ще отнеме повече време, защото почти целият ми нос ми е в присадки - (Асенов ме е бил оставил без хрущяли), а на мястото на присадките се подува повече. Така че все още нищо не виждам естетическия резултат, но ДИШАМ :) Дишам без какъвто и да е проблем, просто невероятно, след толкова месеци недишане се надявах да се подобри след ревизията, но такова пълно възвръщане не съм си представяла. Много съм благодарна на доктора, че ми оправи функционалния проблем. Такава лекота и спокойствие отдавна не бях изпитвала.

chikitaa 23rd October 2015 09:39

Благодаря за насоката към Зюлейха. Ще й пиша скоро. Аз вече имам час за риното- през ноември догодина. Дата няма да споменавам от чисто суеверие:) В първия мейл Кансу писа, че първо рино е 12000ТЛ, във втория мейл каза, че е 14000 ТЛ. Явно са се вдигнали цените и аз точно на вдигането се натъкнах, но здраве да е, важното е да получа желаното носле.

simona_80 23rd October 2015 10:32

И при Авшар се очаква повишаване на цените... това го разбрах от асистента му, докато бях там.
То при него е достатъчно скъпо, но пък ми направи впечатление, че има достатъчно пациенти ...

Явно като вдигат цените го правят едновременно :)

DanKem 23rd October 2015 16:33

Илхан напълно разбирам защо го прави - лирата се обезцени безумно - реално няма промяна в цената, ако се обърне в БГ лева. На мен 15 000 лири ми излязоха малко под 9 000 лв, а в началото на годината като четях темата и си правех сметка какви пари ми трябват, ревизиите бяха 14 000 лири и това се равняваше на над 11 000 лв!

Chocolate9 23rd October 2015 21:06

Здравейте. Илхан най-после ми изпрати снимките от преди операцията. Не помня на кого ги бях обещала, който иска да му ги изпратя да ми пише на titi_8323@abv.bg.

DanKem 26th October 2015 23:22

1Прикачено(и)
Предварително се извинявам, явно мога да качвам само по една снимка от тела. Вече съм на 13 дни, но снимките са от 10-тия. Всеки ден спада и става по-фин и хубав. Дишам прекрасно, дано все така добре да върви възстановяването. Нямам никакви синини, кръвоизливи и всичко някак мина с лекота. База за сравнение с първата операция нямам, просто нямам думи какви некадърници ни оперират в България.

DanKem 26th October 2015 23:23

1Прикачено(и)
В профил, сега е по-спаднал някак, тези дни ще направя нови снимки ;)

simona_80 27th October 2015 11:52

DanKem, страхотно носле.
Браво ! Док се е справил перфектно

DanKem 28th October 2015 21:03

Мерси Симона :)
Пчеличка, няма да загрозявам темата с предишния нос :), ако ти е интересно, снимки има в темата за Асенов- даже в момента има две на последните страници.

foggy 29th October 2015 12:13

DanKem, честито ново носле! много се радвам, че вече нямаш проблеми с дишането.
Понеже и аз имам същия проблем с прекалено изрязани странични хрущяли искам да те питам - носа визуално разширява ли се много след присаждането?

DanKem 29th October 2015 18:19

Не знам дали има значение, но при мен Илхан каза, че е мислил, че са прекалено изрязани, но всъщност са липсвали :) Асенов е решил да ги разкара напълно, че да съм с тънък нос :) без коментар. Аз не мога да коментирам за финалния резултат, защото има по-голямо подуване винаги около присадки, а аз съм с мнооооого присадки на най-различни места, та не знам колко ще спадне. При мен сега да, носът е значително по-широк от преди, търсен ефект, защото преди беше игловиден, но ми се ще да се посвие все пак- между очите и отстрани не се възприемам много. Въпреки всичко е много по-добре от предишния ми нос и дишам. Ще качвам снимки като поспадне.

Justified 31st October 2015 01:30

Цитирай:

Първоначално написано от DanKem (Публикация 806272)
Авшар работи по затворен метод; най-щадящ, с най-кратък възстановителен период. Илхан е с отворен метод, но прави ултразвукова ринопластика и не наранява меки тъкани и мускули, съответно няма синини и е по-леко възстановяването. За Дилбер не знам - май е отворена ринопластика по конвенционалния начин.
Снимката с Анджелина - не на всеки отива или е възможен такъв нос - има си функционални граници, които не бива да се прекрачват или рискуваш да увредиш органа.
С Илхан можеш да се свържеш чрез Chocolate9 или на info@rinoplasti.com.

DanKem, благодаря ти за информацията, беше полезна и за мен. След дълго четене, маене и чудене се насочих към Илхан! Моят нос е леко крив, има гърбица и паднал връх. Със сигурност искам да се доверя на добър специалист и с помощта на всички вас го избрах! :) Все още не съм събрала парите, но разбрах, че и без това трябва много да чакам за дата, така че ще имам време. Пратих им мейл, но все още не съм получила отговор. Имам обаче проблем да се свържа с Chocolate9, защото незнайно как съм си изключила личните съобщения.

Chocolate9 31st October 2015 10:27

Здравей, Justified. Пиши ми на titi_8323@abv.bg или във вайбър на 0877909255. Асистентката му много бързо ми отговаря, така че мога веднага да ти запиша час, не се притеснявай. :)

Siana_______ 1st November 2015 22:34

Ринопластика
 
Здравейте,
Искам да попитам дали някой има повече информация за ринопластика в Израел и какви са цените, защото търсих в нета, но не намирам нищо..... и също съм се ориентирала и към Турция .... и какво мислите за доктор Кемал Уруглу - видях че работи на много добри цени ..... а моят проблем с носа е стесняване на върха, което знам че в България немогат да ми направят добре тази операция? .... Ще Ви бъда много благодарна за вашите отговори

misss_fixxx 2nd November 2015 18:22

Някой да има отзиви за доктор Barış Çakır и неговата динамична ринопластика? http://www.facebook.com/op.dr.bariscakir/

sweet_dreams 2nd November 2015 21:35

1Прикачено(и)
Здравейте. Моят нос започна да се оформя добре, все още е изтръпнал и подут, но започва да спада. Вече е по-симпатичен в анфас :) Пускам снимка, в случай че някой се интересува. Операцията ми беше при Ташкин преди 3 седмици.

yoube беше питал по-назад относно цената, която съм платила - 4000 евро за първа ревизия.

Lilian_V 4th November 2015 22:24

Някой има ли емайла на доктор Авшар ? Благодаря

simona_80 5th November 2015 10:46

Това е мейла на др Авшар dr@yakupavshar.com

Lilian_V 5th November 2015 10:59

Много благодаря Симона! Сега ще му пиша

shape93 8th November 2015 00:20

Здравейте, от доста време не бях влизал тук, но нещо пак се побърках по това да си правя ринопластика.Не че се бях отказал де, но не бях събрал и парите...ее и все още нямам цялата сума, имам около 6000 лв. събрани, май ще трябват горе-долу още толкова.
Но малко ме шокира поста на една от вас, която каза, че си била записала час за операция чак през ноември догодина.Чак толкова ли се чака???Аз докато събера останалата част от парите, после ако трябва да чакам и една година за час, излиза, че май ще си направя ринопластика след 2-3 години. :(

DanKem 8th November 2015 16:18

Здрасти, аз те помня :) Чака се толкова при Илхан, при Авшар и Дилбер не е така, не знам към кой си се насочил. За парите: При Илхан операцията е към 7-8000 лв, при Дилбер малко по-малко, само ако си за Авшар има още доста да събираш- 14000лв.

sweet_dreams 8th November 2015 17:33

При Ташкин първа е около 2700 евро, не знам защо го отписвате :) Даже да не искате през Айше, има си сайт човекът, може да се свържете директно, говори английски. Аз съм доволна от моята ревизия. Мисля, че не е лош вариант, освен това не се чака при него.

shape93 8th November 2015 20:20

Хаха ей, радвам се, че ме помните.
Ами или Дилбер или Илхан....иначе нз, надявам се и вие горе-долу да ме насочите кой от двамата...а за Ташкин чувам за първи път, но ако някой може да каже впечатления от него ще съм много благодарен.
На мен като цяло най-ме дразнеше това в носа ми, че е лека месест, и като се усмихна леко се разширява.Иначе в профил изглежда добре, прав е....е може леко да се пъдкъси, не че е фрапатно дълъг, но с една идея може да е по-къс.

DanKem 8th November 2015 22:04

И двамата са добри според мен, но повече ми харесва работата на Илхан. За мен е уникален хирург и успя да оправи моя ужасен нос при ревизия по начин, който не мислех, че е възможен. Видях много негови нослета и мисля, че е на световно ниво, прави много сложни трансформации. Мисля, че е важно да се преценява първоначалното състояние на носа, а не само резултатът, та затова казвам трансформации. Способен е да прави големи промени и се захваща със сложни случаи. При него се чака, защото има много натоварен график и операции се записват с месеци напред.
За Дилбер нямам пряки наблюдения, но знам, че е добър хирург, харесвам снимките на неговите резултати. Пациентите му казват, че е много човечен и отговорен.
За Ташкин не знам нищо, само покрай историята с Айше беше намесен. Видях 3 негови резултата, по които не мога да изградя мнение за момента.

Chocolate9 9th November 2015 19:55

Здравейте и от мен. Скоро ще преведа английската страницата на Илхан на български, може да разгледате резултатите му, надявам се да ви улесня. Най-много снимки има в Инстаграм, ако искате да ги разгледате, профилите му са dremreilhan и ultrasonicrhinoplasty.

vanbasco 9th November 2015 23:39

Здравейте на всички, най-после и аз да се престраша да пиша тук. Чета форума от години и откакто я има темата за турските хирурзи съм луднал! Носа си искам да оперирам вече повече от 10 години, но си бях обещал че няма да избързвам докато не съм си направил домашното и то подробно. От известно време съм се спрял точно на турските хирурзи и по-точно на Дилбер и Илхан, след като видях страхотните им резултати. Авшар също има много добри операции, но един от първите ми критерии е докторът да бъде УНГ, а не само пластичен и затова той най-вероятно ми отпада като вариант.
Много се колебая между Дилбер и Илхан, тъй като изглежда че и двамата са много добри специалисти. Мъжките носове, които сам виждал в интернет, правени от Дилбер съвпадат с моите естетически виждания и доколкото разбрах, не се чака много дълго време за операция. За мъжките носове на Илхан няма много снимкова информация в нета и това е нещото което малко ме притеснява, но пък неговата ultrasonic техника ми звучи като доста щадящ метод. Другото нещо което ме притеснява е дългото чакане при него. Малко се поувлякох с обясненията, извинявам се за което :)
Ще се радвам ако някой сподели своите виждания по въпроса и благодаря на всички които непрекъснато пишат в тази тема, много помагате на другите, да знаете ;)

dessi_999 10th November 2015 17:27

Ето че и аз имам какво да кажа на всички който се интересуват.Та аз и моя приятелка се оперирахме при Дилбер миналата седмица във вторник. Много сме доволни от всичко, до момента , лекаря е стахотен човек и специалист получихме желания резултат , много внимателен и отговорен просто съм благодарна на съдбата че ме прати точно тук и че отмених часа си за Джамбазов .Тук освен лекаря и самата медицина е на светлинни години пред нашата.Относно ултрасонек (ултразвук)и той го използва просто не се рекламира с него , аз разпитах доста подробно и също така използва лазер с неко се работи от страни на носа а с ултразвук отгоре на гърбицата. Няма да забравя , първата ни среща с него, през октомври когато попитах чупи ли носа , как ме гледаше с недоумение и учудване, каза че тук от години има друга техника и никой лекар не чупи.Ако някой иска снимки да ми пише защото още съм лепенки и не ми се качват снимки тук. desssi_999@abv.bg Най добрата връзка с него е Зюлеиха. Една уникално добра и грижовена жена която ще ви помогне за всичко , в момента съм още в тях ако някай иска ще дам кординати.

shape93 10th November 2015 17:39

Деси, понеже не мога да пиша лични съобщения, ще е удобно ли да ми оставиш някакъв скайп например на лично, защото искам да те разпитам доста неща да Дилбер.Естествено когато си по-добре и имаш време.Мерси предварително ;)

dessi_999 10th November 2015 18:19

..

vanbasco 10th November 2015 23:50

Dessi, ще ти пратя request във facebook, благодаря ти много и ти пожелавам бързо възстановяване и страхотни резултати! ;)

mak 11th November 2015 12:09

Здравейте! Тъй като темата се следи активно, а и повечето сте минали вече през ринопластика, бих искала да попитам какво се случва с кожата на носа при скъсяване на дължината. Адаптира ли се веднага към новия скелет? И ако това се случва постепенно личи ли си външно? Дано да се изразих ясно :)

Chocolate9 11th November 2015 14:52

Здравей, mak. Да, кожата на носа се адаптира към промяната. При мен лично оригиналният ми нос беше дълъг с гърбица. Емил Георгиев доста се постара да я заличи, да не кажа, че се престара и почти нищо не беше останало от гърба на носа ми... Но с кожата не съм имала проблеми.

Chocolate9 11th November 2015 15:26

Преведох английската страница на Илхан на български. Не е толкова богата на снимки и резултати колкото турската, но може да придобиете представа. Скоро ще започнем да я разработваме повече. Озаглавена е Ринопластика в Турция. Изпращам и линк към нея, надявам се да се отвори: https://www.facebook.com/%D0%A0%D0%B...8620229968209/

little_sunshine77 11th November 2015 21:23

Здравейте.Първо искам да ви поздравя за страхотната тема която сте направили.Отдавна ви чета и искам да знаете, че страшно много ми помагате с мненията и страхотните резултати които споделяте тук.Всички нослета са станали много сполучливи.Аз имам една ринопластика преди 7г. направена от Джамбазов, но не съм особенно доволна от резултата.Носът ми беше с доста едър кокал(ако мога така да се изразя) и макар че го смали, той остана с топчест връх и в полупрофил ми остана нещо като недоизпилена гърбичка.Сега съм решила да си направя втора ринопластика и то задължително в Турция.Колебая се между Дилбер и Илхан.Искам да ви попитам наистина ли носът не се чупи при тези доктори и това е доста остарял метод вече?И дали е възможно само с пилене да се получи малък нос, естественно доколкото е възможно?

little_sunshine77 11th November 2015 21:26

Dessi пожелавам ти бързо възтановяване.Ако е удобно ще ти пиша в facebook за да те поразпитам за Дилбер.:)

Chocolate9 11th November 2015 21:52

Здравей, little_sunshine77. Относно чупенето на носа, да, много остарял метод е и мисля, че никой турски хирург не го използва вече. Моето лично мнение, а и мисля, че на доста от оперираните в Турция е, че за ревизия д-р Илхан е по-добър, защото има повече опит в това. Аз самата се подложих на ревизия при него и съм много доволна от резултата. Ако искаш, мога да ти изпратя и снимки.

dessi_999 11th November 2015 22:13

Разбира се , че е удобно, който иска да ми пише, с каквото мога ще помогна. :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:07.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.