Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Секс (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=32)
-   -   Какъв е твоят фетиш ? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=10904)

жоро66 7th July 2010 18:58

:shock: От днес фетиш ми е на Габи дупито! Къде си проскаш банските, да ги изтараша нощес :lol:

Целувчица 7th July 2010 18:59

Цитирай:

Първоначално написано от жоро66
:shock: От днес фетиш ми е на Габи дупито! Къде си проскаш банските, да ги изтараша нощес :lol:

На теб всичко ти е фетиш! :2033: :D

резервна модераторка 7th July 2010 19:04

Цитирай:

Първоначално написано от жоро66
:shock: От днес фетиш ми е на Габи дупито! Къде си проскаш банските, да ги изтараша нощес :lol:

Точно пред моя прозорец ги проска.Ама не виждам логиката да крадеш банските й, при положение, че си мечтаеш за дупИтУ й:)))

жоро66 7th July 2010 19:06

Ехее, Алексо, то ако имаше логика във фетишизма :lol: Ми нали е било вътре бе.

Я ми ги крадни, ама преди да са опрани :lol:

резервна модераторка 7th July 2010 19:09

:lol: :lol: :lol: Добре.Ама ще си ми длъжник!!!

жоро66 7th July 2010 19:10

Винаги твой покорен слуга Ал :bowdowl:

резервна модераторка 7th July 2010 19:15

Хахаха.Сега отидох при Габи, тя току-що се наяде и веднага седна на компа.Казах й "Ще ти крада банските, да знаеш." И тя недоумяваща "Що?" и ме гледа:))) Още не е прочела кви ги кроим.

жоро66 7th July 2010 19:19

Цитирай:

Първоначално написано от ALEXATA
И тя недоумяваща "Що?"

Ще доумее тя, като осъмне без бански сабаален! Ще видим къде ще търси нуди плаж в Турция :lol:

Babri 7th July 2010 19:20

Цитирай:

Първоначално написано от sportakus75
Цитирай:

Първоначално написано от Babri
Моя фетиш е добре сложен мъж,ухаещ на хубав парфюм.Това може да ме побърка направо :wink:

аз май отговарям на изискванията,взимай ме :D

Ти отговаряш на почти всичките ми изисквания :D

gabi_gabriela 7th July 2010 20:41

Цитирай:

Първоначално написано от жоро66
Цитирай:

Първоначално написано от ALEXATA
И тя недоумяваща "Що?"

Ще доумее тя, като осъмне без бански сабаален! Ще видим къде ще търси нуди плаж в Турция :lol:

ШЪ тръгна по забрадка като тази
http://img715.imageshack.us/img715/2926/dsc00169r.jpg

жоро66 8th July 2010 11:20

Тая, както я гледаш е с най новия местен вид бански. Това е най разголения вариант в който може да видиш местна жителка :lol:

gabi_gabriela 8th July 2010 13:44

Цитирай:

Първоначално написано от жоро66
Тая, както я гледаш е с най новия местен вид бански. Това е най разголения вариант в който може да видиш местна жителка :lol:

Моя още е на простора,Алексата не го е облякла,много ще й е голямо горнището :lol:
Днес прескочихме плажа,защото няма в хотела вода и после няма как да се изкъпим за работа.Не стига,че няма топла вода,а сега ИЗОБЩО няма вода
http://s2.rimg.info/44ad8d160841e3b9...431ea46bf0.gif
това е мечтаааааааааааа

sportakus75 8th July 2010 13:46

то там идеално за мен бе,аз се къпя само по празниците,като дойде коледа и нова година малко ми идва на нагорнище че много наблизо са и шИ ръждясам :D

gabi_gabriela 8th July 2010 13:53

Даааааааа
Тук е за такива,които не им харесва да се къпят.

old_man 8th July 2010 14:10

Големи цици..... :naked:

жоро66 8th July 2010 15:46

Цитирай:

Първоначално написано от gabi_gabriela
Днес прескочихме плажа,защото няма в хотела вода и после няма как да се изкъпим за работа.

Абе Габи, аз ли да ви уча бе. Слагате в гащите по едно сапунче и .... цоп в басейна! Като няма вода, там има бол! :lol:

raptor 24th July 2010 11:24

:cool: Малко стара история по темата,и пожелавам на всички хубави почивни дни
http://www.youtube.com/watch?v=XfZM4n1SCjU

no_asl 24th July 2010 11:47

Халба ледена бира :D

Axl 24th July 2010 11:53

:D :D :D :D :D Даже две!!!

жоро66 24th July 2010 23:06

Айдее, честито! Още един офис се е регнал целият във форумчето! Ха, добре дошле :lol:

Мисля че фетиша е такъв, защото е трудно постижим. Изискава усилия и фантазия за да се сдобиеш с него.

Ето защо, бирата не е фетиш, дори и само за това, че може да я замениш срещу секс. :wink:

raptor 25th July 2010 17:49

Цитирай:

Първоначално написано от жоро66
Айдее, честито! Още един офис се е регнал целият във форумчето! Ха, добре дошле :lol:

Мисля че фетиша е такъв, защото е трудно постижим. Изискава усилия и фантазия за да се сдобиеш с него.

Ето защо, бирата не е фетиш, дори и само за това, че може да я замениш срещу секс. :wink:

:cool: :2043:

raptor 26th July 2010 19:22

:cool: Значи за пълно щастие ви трябва просто да застанете до комина на "Каменица" с халба бира в ръка. :lol: :lol: :lol:

gabi_gabriela 27th July 2010 01:46

Цитирай:

Първоначално написано от raptor
:cool: Значи за пълно щастие ви трябва просто да застанете до комина на "Каменица" с халба бира в ръка. :lol: :lol: :lol:

:lol:

master77 29th July 2010 12:02

Много си падам по жени с мрежести чорапи и секси бельо, ама след третия месец нещо им писва да ги носят, що така?

Seltakis 29th July 2010 15:40

Цитирай:

Първоначално написано от master77
Много си падам по жени с мрежести чорапи и секси бельо, ама след третия месец нещо им писва да ги носят, що така?

Може би след третия месец идва зимата? :wink: ...ти би ли носил мрежести чорапи на минус 20 градуса?!

want 29th July 2010 17:07

Цитирай:

Първоначално написано от Seltakis
Цитирай:

Първоначално написано от master77
Много си падам по жени с мрежести чорапи и секси бельо, ама след третия месец нещо им писва да ги носят, що така?

Може би след третия месец идва зимата? :wink: ...ти би ли носил мрежести чорапи на минус 20 градуса?!

По скоро идва лятото :lol: и точно зимата си е за такива атрибути :) Все пак като е студено си с кола :)

master77 1st August 2010 13:22

Абе зима, лято, няма значение, просто в началото се параат на много секси мацки, ама после всички почват да носят големите гащи и да викат "боли ме главата".

raptor 1st August 2010 14:52

Цитирай:

Първоначално написано от master77
Абе зима, лято, няма значение, просто в началото се параат на много секси мацки, ама после всички почват да носят големите гащи и да викат "боли ме главата".

:cool: :lachen:

gabi_gabriela 1st August 2010 14:57

Цитирай:

Първоначално написано от raptor
Цитирай:

Първоначално написано от master77
Абе зима, лято, няма значение, просто в началото се параат на много секси мацки, ама после всички почват да носят големите гащи и да викат "боли ме главата".

:cool: :lachen:

:2043: :2055:

Seltakis 2nd August 2010 12:55

Цитирай:

Първоначално написано от master77
Абе зима, лято, няма значение, просто в началото се параат на много секси мацки, ама после всички почват да носят големите гащи и да викат "боли ме главата".

Явно проблемът е в теб. Аз на третия месец поркам с приятелчета или залагам в еврофутбола, така че няма кой да ми пробутва глупости за главоболие или да ми навира големи гащи пред очите....просто сглупяваш да се задържаш твърде дълго на едно място....или пък ти е твърде къса вариететната програма.

master77 3rd August 2010 11:08

Брей къв разбирач имало тук, брат в нета всеки може да си дрънка каквото иска , трака че не ми пречиш.
Та не разбрах ти всеки месец с нова мацка, а? Това ли е твоят фетиш или залаганията и еврофутбола или пък поркането?

жоро66 3rd August 2010 14:52

Ей тва е! Колко разностранно развити фетиши! Еваларка майна :2043:

резервна модераторка 15th August 2010 22:33

Аз вече си имам нов фетиш - ПАРИТЕ!!! :2035:

жоро66 17th August 2010 13:27

Изхождайки от тезата, че фетиша служи за задоволяване на сексуалните желания имам следния въпрос Алекс! Правиш ги на фунийки и се задоволяваш с тях ли :shock: :lol:

резервна модераторка 17th August 2010 18:56

Цитирай:

Първоначално написано от жоро66
Изхождайки от тезата, че фетиша служи за задоволяване на сексуалните желания имам следния въпрос Алекс! Правиш ги на фунийки и се задоволяваш с тях ли :shock: :lol:

Не, нито ги правя на фунии, нито им слагам топлийки.Просто като ги видя накуп и потичам като река!!!!!!!!!!!! Блахаха

gabi_gabriela 17th August 2010 18:59

Цитирай:

Първоначално написано от ALEXATA
Цитирай:

Първоначално написано от жоро66
Изхождайки от тезата, че фетиша служи за задоволяване на сексуалните желания имам следния въпрос Алекс! Правиш ги на фунийки и се задоволяваш с тях ли :shock: :lol:

Не, нито ги правя на фунии, нито им слагам топлийки.Просто като ги видя накуп и потичам като река!!!!!!!!!!!! Блахаха

Oле говорими и аз така...............

жоро66 17th August 2010 20:44

То .... в тоя ред на мисли ...... май и аз така :roll:

Всъщност, колко лева са необходими за да се овлажните, ама обилно :lol:

Armand 17th August 2010 23:36

йее, не само аз имам фетиш към парите :))))

Целувчица 17th August 2010 23:43

Цитирай:

Първоначално написано от жоро66
То .... в тоя ред на мисли ...... май и аз така :roll:

Всъщност, колко лева са необходими за да се овлажните, ама обилно :lol:

За мен минимум 100 лв на ден. :biggrin:

gabi_gabriela 17th August 2010 23:54

Цитирай:

Първоначално написано от жоро66
То .... в тоя ред на мисли ...... май и аз така :roll:

Всъщност, колко лева са необходими за да се овлажните, ама обилно :lol:

Нали си "Телец",не се съмнявам,че и ти така :lol:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:14.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.