Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Секс (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=32)
-   -   Какъв е твоят фетиш ? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=10904)

Armand 20th January 2011 23:18

Цитирай:

Първоначално написано от e_lucky
Арманд, ти кажи за фетишите.
бтв, още ли си с бинт? :)

аз нивга не съм имал :)

мен ме лепиха, културка :)

жоро66 21st January 2011 08:34

Цитирай:

Първоначално написано от Armand
тоя, барбиния, радиатор кво ли не е видял :) :)

Тя затва го замята с хавлии, да не гледа много! В Бабрината баня с удоволствие бих монтирал едно видео СРС :lol:

Babri 21st January 2011 09:12

Цитирай:

Първоначално написано от жоро66
Цитирай:

Първоначално написано от Armand
тоя, барбиния, радиатор кво ли не е видял :) :)

Тя затва го замята с хавлии, да не гледа много! В Бабрината баня с удоволствие бих монтирал едно видео СРС :lol:

Жоре,една камера ще ти свърши по-добра работа :1241:

жоро66 21st January 2011 09:14

Точно това имах и предвид. Видео разузнавателно средство. Малеее, ще се прожуля сигурно .... от гледане :roll: :1205:

жоро66 22nd January 2011 15:05

Не от вчера, но от известно време със страшна сила ме възбужда майчината кърма! Трябва да внивавам къде влизам из нета :roll:

ЛИСКУ 22nd January 2011 17:32

Цитирай:

Първоначално написано от жоро66
Не от вчера, но от известно време със страшна сила ме възбужда майчината кърма! Трябва да внивавам къде влизам из нета :roll:

Какво си гледал там? Бременност и кърмене ли? :)

Babri 22nd January 2011 20:12

Цитирай:

Първоначално написано от жоро66
Не от вчера, но от известно време със страшна сила ме възбужда майчината кърма! Трябва да внивавам къде влизам из нета :roll:

Жоре,тогава не ходи във форум Бг мама :lol:

Mad Dog 22nd January 2011 20:16

Жоре - ако искаш да си осигуриш среща с поне 10 мами за следващите две седмици - иди там и нахрани "моралистките" в някоя секс тема...
Мене след като ме нахрачиха зловещо в продължение на 7 страници (което във форум БГМАМА става средно за три часа), получих около 15 лични съобщения "кво ще кажеш да пием кафенце".

ЛИСКУ 22nd January 2011 20:52

Бг-мамма е форумът с най-много потребители в цяла България! Там темите ратстат със страхотна скорост, не е скука като тук...особено ако пуснеш предизвикателна тема. :)

Това леко на майтап,Льофи да не ми се сърди! :wink:

gabi_gabriela 25th January 2011 06:09

Цитирай:

Първоначално написано от жоро66
Въобще не смятам да казвам. Форума не е подходящ :lol:

Айде стига си ревал :girl_cry: и си се оплаквал!
Жена му е готена,Лъки,не го слушай. :lol:

gabi_gabriela 25th January 2011 06:19

Цитирай:

Първоначално написано от Armand
ама бъркате ги нещата

фетиша е култ към някакъв предмет, не може набола брада или космати ръце да са фетиш...

:2055:

Мариса 25th January 2011 07:13

Фетишът не е смао култ към предмет :lol:

Фетишистите на ходила,задници,цици какви са според теб?
Мъж,който иска да свърши с ходилата ти,който се възбужда и те кара да му угодиш?примери безброй!

LUCKY Dancing Queen 25th January 2011 16:03

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
?примери безброй!

Фетиша на дълбоките уши,например. Работиш ли по въпроса? Разкажи ни :)

Radio Erevan 25th January 2011 16:06

Фетиша на дълбоките джобове е много по-разпространен.

LUCKY Dancing Queen 25th January 2011 16:11

Е тук сме девствен парцел, неопетнен от пари. Мумичетата се щракат само от либоф.

LUCKY Dancing Queen 25th January 2011 16:12

Е тук сме девствен парцел, неопетнен от пари. Мумичетата се щракат само от либоф.

Мариса 27th January 2011 22:22

Цитирай:

Първоначално написано от Desiro Night
Е тук сме девствен парцел, неопетнен от пари. Мумичетата се щракат само от либоф.

кво?

gabi_gabriela 28th January 2011 05:54

за без пари ,бре,

Armand 2nd February 2011 01:24

не знам защо веднага асоциирахте нещо, което е по любов с нещо, за което не се плаща.. :)

raptor 2nd February 2011 06:42

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Цитирай:

Първоначално написано от жоро66
Да гледаш колко време продължава акта ли :lol:

Представям си как идва некъв натокан пич, всичко е Ок, но Марисабелка изведнъж отсича -Ааа, не! Не те ща. Къде; си тръгнал с тоя малък циферблат, да не мога да скивам колко е часът :lol:

не се бях замислляла,хахахахахаа.защ от е секси от тия яки часовници


:cool: Секси е разбира се.Много ме кефят.Имам и аз няколко такива.
Спирам с А8- мицата.Черна естествено.
Слизам тържествено.
Тръшвам леко вратата и си дърпам сивото вълнено палто да го оправя че от тва каране се мачка малко.
Офф.Оправям си черните цайси. Ебаси и слънчевата зима.
Всичко ме боли от тоя фитнес.
Оглеждам се. А тя още се бави някъде..
Трябва да се хапне нещо.Ше я заведа на обяд.
Колко ли стана часът? Поглеждам водомера - баси и готиния часовник -сочи точно 13.00.
Чувам токчета зад мене.Обръщам се -
Еваааааа... :cool:

резервна модераторка 3rd February 2011 04:58

Цитирай:

Първоначално написано от Armand
не знам защо веднага асоциирахте нещо, което е по любов с нещо, за което не се плаща.. :)

Какво, аз нищо не разбрах...

LUCKY Dancing Queen 3rd February 2011 11:07

Цитирай:

Първоначално написано от ALEXATA
Цитирай:

Първоначално написано от Armand
не знам защо веднага асоциирахте нещо, което е по любов с нещо, за което не се плаща.. :)

Какво, аз нищо не разбрах...

Иска да каже, че голямата и неподкупна либоф те чака да й отговориш, така както се случваше преди, в лоното на най-крехката ти младост, която ти реши да надживееш, вероятно подтикната от желания за по-разпасан живот мислейки за ускорено предвижване към щастието, чиито всички най-дълбоки житейски фактори стоят все още неразбрани или пък пренебрегнати от фриволната небрежност на желаещата бърз и безопасен секс в хедонични измерения на резкрепостена психика на безпътна пеперуда, търсеща своят финален и ароматен прашец.

gwendoline 3rd February 2011 11:17

Цитирай:

Първоначално написано от Desiro Night
Цитирай:

Първоначално написано от ALEXATA
Цитирай:

Първоначално написано от Armand
не знам защо веднага асоциирахте нещо, което е по любов с нещо, за което не се плаща.. :)

Какво, аз нищо не разбрах...

Иска да каже, че голямата и неподкупна либоф те чака да й отговориш, така както се случваше преди, в лоното на най-крехката ти младост, която ти реши да надживееш, вероятно подтикната от желания за по-разпасан живот мислейки за ускорено предвижване към щастието, чиито всички най-дълбоки житейски фактори стоят все още неразбрани или пък пренебрегнати от фриволната небрежност на желаещата бърз и безопасен секс в хедонични измерения на резкрепостена психика на безпътна пеперуда, търсеща своят финален и ароматен прашец.

Баси изречението пусна...вместо да го разделиш на кратки и ясни изреченийца и да поясниш тук на неразбиращите... :lol:

LUCKY Dancing Queen 3rd February 2011 11:22

Искам. Но не мога. Да я пипна. Мечтая. Сънувам. Бълнувам. Тя е недостъпна. Звезди в небето. Искам да спя с нея. Това е.

black_rose 3rd February 2011 17:27

Белезници! :lol:

Decu 3rd February 2011 19:15

Не знам колко е фетиш,но много ме възбуждат мъже в униформи-военни, полицаи, пилоти и тн. И лекарски престилки-да си играем на чичо Доктор :roll:
Иначе сините очи са моя фетиш-особено в комбинация със секси глас.....нищо,че не са предмети :D

Мариса 3rd February 2011 20:58

Цитирай:

Първоначално написано от Decu
Не знам колко е фетиш,но много ме възбуждат мъже в униформи-военни, полицаи, пилоти и тн. И лекарски престилки-да си играем на чичо Доктор :roll:

Това е много фетиш,и почти всички жени го имаме:)

Radio Erevan 3rd February 2011 21:24

Добър ден (с тембър от който клавиатурата ти потреперва). Аз съм синеок и снажен военен пилот с медицинско образование. Приятно ми е да се запознаем.

Armand 3rd February 2011 23:42

аз търся медицинска сестра, от онези, дето имат червени кръстове на циците :) :) :)

Decu 4th February 2011 00:34

Цитирай:

Първоначално написано от Radio Erevan
Добър ден (с тембър от който клавиатурата ти потреперва). Аз съм синеок и снажен военен пилот с медицинско образование. Приятно ми е да се запознаем.

Предлагам брак :wink:

Decu 4th February 2011 00:41

Цитирай:

Първоначално написано от Armand
аз търся медицинска сестра, от онези, дето имат червени кръстове на циците :) :) :)

И да повтарят "Ja ja schneller ", както по старите порна :roll:

Мариса 4th February 2011 02:25

такива мед.униформи с червени кръстове вече навсякъде :P

резервна модераторка 4th February 2011 03:21

Те и малките деца ги знаят тези фетиши, играят си на доктор и така...

Decu 4th February 2011 08:02

Явно ми е останало от малка това влечение :wink:

жоро66 4th February 2011 17:51

Цитирай:

Първоначално написано от Armand
аз търся медицинска сестра, от онези, дето имат червени кръстове на циците :) :) :)

Обади се на Моника, ш'те уреди :wink:

toni_nl 3rd March 2011 12:54

УжасТ

моя фетиш са ръцете и тембъра (чак не мога да си повярвам на чувствителната природа, която тези ''фетиши'' издават)
*падам си и естет,та горенаписаното си ходи с ефектна външност.За мен.
Мдам :roll:

пък там,за сексовете-мексовете,фетиши някакви определени нямам.Роли с костюмчета и превъплъщения е имало,но мотива е друг,не ми действат като фетиш,а просто заради играта и разнообразието.

и все пак,незнам дали мога да го категоризирам като фетиш,но обичам вратовръзките.А и са многофункционални :wink: Евала!

toni_nl 3rd March 2011 12:54

УжасТ

моя фетиш са ръцете и тембъра (чак не мога да си повярвам на чувствителната природа, която тези ''фетиши'' издават)
*падам си и естет,та горенаписаното си ходи с ефектна външност.За мен.
Мдам :roll:

пък там,за сексовете-мексовете,фетиши някакви определени нямам.Роли с костюмчета и превъплъщения е имало,но мотива е друг,не ми действат като фетиш,а просто заради играта и разнообразието.

и все пак,незнам дали мога да го категоризирам като фетиш,но обичам вратовръзките.А и са многофункционални :wink: Евала!

жоро66 3rd March 2011 14:41

Цитирай:

Първоначално написано от toni_nl
обичам вратовръзките. А и са многофункционални!

Викаш, ако му е малък, можеш да му кажеш да се обеси на нея и да се свърши с мъките :lol:

жоро66 3rd March 2011 14:41

Цитирай:

Първоначално написано от toni_nl
обичам вратовръзките. А и са многофункционални!

Викаш, ако му е малък, можеш да му кажеш да се обеси на нея и да се свърши с мъките :lol:

ЛИСКУ 3rd March 2011 16:20

И аз харесвам повече мъжът ми когато е стилно облечен и отива за работа, но все става така, че секс правим съблечени /аз не съвсем/ пред камината...ще взема да го издебна сам в офиса, това е идея. :lol:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:57.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.