Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Кой е най-добрият хирург на нослетата? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=7052)

want 23rd May 2009 21:32

Цитирай:

Първоначално написано от natalyta
Съжелявам, че не си доволна от него и си решила да го плюеш навсякъде и след всяко положително мнение за него в този форум, но е крайно време да разбереш, че има и доволни хора от него и не са никак малко! Разбирам, че си претърпяла разочарование и съчувствам за това, защото всеки можеше да е на твое място и никой не е застрахован. Аз си го избрах за хирург, защото видях резултатите при няколко мои приятелки и колежки. Ходила съм и на конлсутации при други хирурзи, но това наклони везните в негова полза - аз виждах резултатите върху лицата им. Но ако мислиш, че в Лос Анджелис им правят по-добри носовете, лъжеш се. Я подлегни някои от звездите на какво приличат или колко хубави нослета имат, но пък не стоят добре на лицата на някои. А плащат с хиляди долари. Така че, момичета, да бъдем обективни - гаранция няма за никой и никъде. Колкото и да избираме, накрая все правим някакъв избор и както избора ни, така и резултатът от него е индивидуален! На всички, които са решили, че ще си правят тази операция пожелавам успех! Но искам да подчертая, че не налагам мнението си, а само го споделям, тъй както и вие споделяте вашите мнения!

Ами явно при него е въпрос на късмет да направи хубав нос ина4е не мога да разбера как професионалист с толкова сполу4ливи операции ще прави такива гафове!Ако се разровиш в форума ще видиш 4е доволните от него са само 2-3 докато недоволните много пове4е.Интересното е 4е гафовете му са едни и същи което ще ре4е 4е нещо му куца!

siss 23rd May 2009 21:45

От това, което съм прочела във форума и снимките, които съм видяла, мога да си направя извода, че най-хубави нослета (според мен) прави Джамбазов. Жалко, че е във Варна :?

sibi 23rd May 2009 21:46

В Пловдив, не във Варна.

Slyn4islava 23rd May 2009 23:48

А аз от това, което съм прочела смятам че най-хуабвите нослета прави др. Палаоро в Италия.

dupla 24th May 2009 05:59

Съжелявам, че не си доволна от него и си решила да го плюеш навсякъде и след всяко положително мнение за него в този форум, но е крайно време да разбереш, че има и доволни хора от него

съжалявам,4е мислиш,че го плуя-много плоско мнение
само 3 девойки са доволни от него,останалите не пишат където и да било
:!: ,щото са готови да го закопат жив!

а това,ч е си от малкото късметлийки,не ти дава право да негодуваш срещу ФАКТИТЕ!
ИЗВИНЯВАй,МА НЕ ЛИ СЕ ЗАГЛЕЖДАЛА,ЧЕ МИЗЕРНАТА МУ ЧАКАЛНЯ Е ПЪЛНА С НАМРЪЩЕНИ И НЕДОВОЛНИ ХОРА?


другото което е,че си обявава квато цена си му кефне-това професионалист ли е според теб?
познавам толкова хора,които като чуят нефертити им призлява и не енужно да пишат тук,за да убедят 3 КЪСМЕТЛИЙКИ КАТО ТЕБ!!!!!

puffdaddy 5th June 2009 20:59

Здравейте имам питане някой има ли впечатления от Д-р Николай Георгиев има ли опериране от него.Някой оперирал ли се е в Токуда Болница София какви са ви впечатленията

Reason 5th June 2009 21:05

За Николай Георгиев има цяла тема.Поне от това, което съм чел и виждал от работата му той е втория най-добър хирург на нослета в БГ след Джамбазов.За цени няма да говоря...

tainichka 5th June 2009 21:12

Бях на консултация при него. Каза категорично, че ще ми оправи носа. Цената е фиксирана 1850евро. В Токуда не успях да отида, за мое най-голямо съжаление. Казват, че за лицева хирургия там имат най-голям опит. :cool:

puffdaddy 5th June 2009 21:15

Цитирай:

Първоначално написано от tainichka
Бях на консултация при него. Каза категорично, че ще ми оправи носа. Цената е фиксирана 1850евро. В Токуда не успях да отида, за мое най-голямо съжаление. Казват, че за лицева хирургия там имат най-голям опит. :cool:

и аз бях при него на консултация преди 1г някъде и ме впечатли обяснението му :)

sibi 5th June 2009 21:25

Н. Георгиев има и сполучливи, но и доста несполучливи ринопластики. Не бих го определила като втория най-добър.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:49.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.