Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   ДА ПОМОГНЕМ НА НАШИЯ СЪФОРУМНИК ЛОК :) (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=4265)

Astela 23rd May 2007 16:09

Сега видях темата.За пореден път се убеждавам какви благородни сърца имате.С радост бих помогнала и аз..

Pretty 23rd May 2007 16:18

И аз сега видях и ще помогна разбира се :P той е много добър и талантлив човек :P

MiCskillZ 23rd May 2007 16:36

супер сте..... Аз помагам ако мога с каквото мога ще помогна..... ЛОК с теб сме...и рисуваш много хубаво.....

lok45111 23rd May 2007 17:18

Здравейте на всички,

гледам, че само за няколко часа темата е набъбнала сериозно. Нека накратко кажа за себе си нещо, че да знаете кой съм. На 22 г. от София, работя като "викач - наряд" в БДЖ - ЕАД, Локомотивно депо - София. Преди това бях ел. техник на същото място, но по МЕДИЦИНСКИ причини от две години и половина съм принуден да чистя стаите за почивка на машинистите слещу 180 лв. Не крия какво правя, защото не мисля, че има нужда. Имам познания по локомотивите, но на профилактичните прегледи не ми разрешиха заради "отворената дупка на мястото на лявото око". Толкова и разбира очният в Транспортна болница, но ето. От тогава до сега съм минал през какви ли не премеждия. Хръвлих доста пари, които съм отгладувал за ходения по Очна болница - Варна и други клиники, но без резултат. За пластични операции се реших едвам в последните дни. Е, така или иначе връщане назад няма. Протезата се поръчва и става за седмица - спрял съм се на д-р Механджийски и съм готов веднага щом имам средствата да си я сложа - това е малко начало, но ще изглеждам в пъти по - нормално. След това смятам да тръгна по консултации с пластични хирурзи!

Slyn4islava 23rd May 2007 17:23

Лок, здравей!
Чакаме те да си отвориш банкова сметка, за да може да ти помогнем да постигнеш целта си! Искрено ти се възхищавам!

lok45111 23rd May 2007 17:27

Цитирай:

Първоначално написано от Slyn4islava
Лок, здравей!
Чакаме те да си отвориш банкова сметка, за да може да ти помогнем да постигнеш целта си! Искрено ти се възхищавам!

Тя сметката си я има... За сега обаче има надежда за пластични операции безплатно, така, че единствения проблем остава поставянето на протеза, която след като се заплати и поръча става за не повече от седмица. А това е сериозен напредък все пак! За това съм амбициран да си сложа протеза веднага щом мога да я заплатя, намерил съм точното място и точният човек, който ще я изработи качествено.

lok45111 23rd May 2007 18:13

Може да си взема отпуск - като ми плащат малко хич не ме е еня, вземам болнични и толкоз! Както казах, има надежда за хирурга - протезата трябва да я мислиме. Аз имам готовност още другата седмица да придвижа нещата и до 14 дни да съм с ново оченце - демек ще съм полутунингован :lol:

apoklistika 23rd May 2007 19:10

Лок, ако имаш някакъв телефонен номер, моля прати ми го на ЛС- или го прати директно на emisof - тя е готова да се срещне с теб още в понеделник и да заплати веднага всичко, свързано с изработането и поставянето на протезата. Жената е абсолютно сериозна и стои зад думите си.
Ако не стане това с безплатните операции, тя също е готова да ти съдейства и уреди срещи със всички възможни хирурзи, а от там нататък ще събираме и пари ако трябва.
Еми, поздравления от мен за думите ти :2020:

Saruman 23rd May 2007 19:12

Ааа и да слагаш още рисунки и снимки,ей :lol:

Nezinka 23rd May 2007 19:17

:1203: :1203: Моите адмирации към емисоф и всички други,които така задружно търсят помощ.
Съжалявам че нищо не мога да свърша оттук, но съм насреща и стискам палци.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:12.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.